Jump to content

Insigne

משתמשים רשומים
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Insigne

 • Birthday 29/12/1988

Profile Information

 • Location
  Florentin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. מה שקרה עם תומר לוי פשוט: הוא שאל את בלטקסה על האנגלית של המאמן, בלטקסה ענה וענה די בסדר (אם כי אפשר היה לא לענות) לאחר מכן תומר לוי שאל את קרסטאיץ על רמת האנגלית שלו (באנגלית עילגת של ארבייטמן) וסילף את התשובה שבלטקסה ענה. קרסטאיץ הגיב בלא להגיב. מה שקרה שם זו בושה גדולה, כתב חצר שקרן, רמאי ונוכל שמנסה לייצר כאוס במכבי ומשקר במצח נחושה. כל אוהד מכבי שנכנס לספורט 5 או מגיב באתר ספורט 5 או נותן טראפיק לעמוד הזה - הוא כלב בן כלב. רק בחרמות הם מבינים. תומר לוי צריך להיות מוחרם ע"י האוהדים וגם ע"י המועדון, כנל הערוץ שהוא מועסק בו. אסור לבן זונה הזה להיכנס לקריית שלום יותר. אבל אתם פרייארים ולא יקרה כלום.
 2. אחרי שנרגענו קצת: מעולה שרוצה להתקדם, שיביא את הכסף שמכבי דורשת ושיצא להתקדם. הוא מדבר על מכשולים כאילו מכבי זה מכשול, מכבי זו הפלטפורמה שנתנה לחלום על חו"ל ולהיות ריאלי לאירופה. כל הפוסטים באינסטגרם, כתבות מקורבים, ציטוטים שלא לעניין כגון " אם מכבי לא ישחררו אותו, הוא לא בטוח יחזור למכבי בעתיד" = וואו. ציטוט שהוא השיא. כשהוא נפצע עונה שעברה, אף אחד לא הציע לו לפתוח את החוזה ולהרוויח פחות, אז כשיש הצעה עכשיו, שיבין שהוא מקצוען, בקבוצה שהיא מותג ויש מחיר לשחרור שלו. זירו קלאס. רוצה להנהיג את מכבי עלאק, להוות דוגמא לצעירים......
 3. מיכה לא היה המנהיג הטיפוסי, גם שרן לא המנהיג הטיפוסי. אבל שניהם הנהיגו את חדר ההלבשה של מכבי. כשהמוזהב עזב, גרסיה וכו' מיכה לקח על עצמו המון. מיכה גיבש סביבו את חדר ההלבשה של מכבי בצורה מצוינת. גם כשגורדי עזב נותר חלל ומיכה היה שם בשביל למלא אותו (לא רק מיכה אבל שאלת עליו) אולי מיכה לא צועק על המגרש לעיניי המצלמות אבל כן ידע להיות שם בשביל מכבי ולגרום לחדר ההלבשה לעבוד בשביל הקבוצה. כל הדבר הזה שנקרא חדר ההלבשה הטוב בהיסטוריה (ע"פ השחקנים) לא קרה בגלל יוסי זיגדון או בוריס איש המשק, הדמויות הדומיננטיות שהיו בו והקשר שלהם למועדון ייצר את זה. בפועל מהתמונה באומן לא נותר אף אחד. גם גולסה לא רלוונטי.
 4. מעצבן כן, מפתיע? לא. התלכיד החזק ביותר בכדורגל הישראלי היה אצלך בחדר ההלבשה, הוא כבר לא נמצא שם. מי שנמצא שם היום זה אסופה של פרוספקטים. מי בחדר ההלבשה מלבד שרן ואולי ריקן יודע לגעת היום בנפש השחקן? אף אחד. האבסורד שיונתן כהן היה אמור להיות הדור מיכה\שכטר. "לוקח על עצמי את התפקיד"
 5. למכור את יונתן וכמה שיותר מהר. פוסט טיפשי וגם לא מובן. אם הפוסט היה מכוון אלינו הקהל, היה צריך לעשות מעשה טל בן חיים הבלם ונדב צנציפר. כלומר לא לנסות למכור לנו קלישאות אלא לרשום את הדברים כמו שהם "מקשקשים עליי בתקשורת שהחרמתי אימונים, לא החרמתי כלום, פחשצקי הזין" מה שהוא עשה כאן, זה להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה. מי שמכביסט ולוקח על עצמו את תפקיד הדור מיכה החדש של חדר ההלבשה, צריך לדעת יותר מכולם שמאז ימי היוטה בקריית שלום, אוהדי מכבי סולדים מההתנהלות השכונתית שאפיינה אותנו בעבר. היו ליונתן כהן מספיק מנטורים ומספיק מקרים ללמוד מהם, איך עוזבים מערכת שנתנה לך בצורה הכי מכובדת שאפשר וגם יוצאים גברים עם הקהל. הוא לא השכיל להבין את זה וחבל. כל החודש האחרון אומר לנו בצורה מאוד ברורה שהמערכת במכבי לא בריאה ולא מתפקדת, המזל (גם כן מזל) שיש לנו שחקנים צעירים מאוד שמנשקים את האדמה שהם דורכים עליה באימון ושאין לנו בסגל איזה אלירן עטר \ ירדן שועה כי השקט לא היה נשמר כשאין ברגים מרכזיים במערכת. אתמול היה צריך לנחות כאן מנכ"ל, מנהל ועוד ועוד. הלך מאמן שעשה 900 תפקידים בתוך המועדון בנוסף להיותו מאמן על והביאו ליצן שבקושי את תפקיד המאמן עשה כמו שצריך, אחרי שהוא פוטר הביאו את ההולנדי המעופף שלא רק שלא יודע לכפר על המחסור בצוות הניהולי-מקצועי גם את תפקיד המאמן הראשי הוא עדיין לומד. אין בעיה עם שכר לימוד אבל נראה שהמערכת רדומה ולאף אחד לא אכפת. אפשר להתעורר ומיטש בדר"כ לומד בשקט ואז מתעורר אבל זה יעלה לנו באליפות נוספת ולהעיר את היריבים שלנו ולהחזיר אותם ל"גדולה". גם הזר שיבוא...יהיה עוד ראדוניץ שעד שיתאקלם, אנחנו בים. מבאס. הוריד את כל האוויר.
 6. העיקר הראיון המטופש ממחנה האימונים. "לוקח יותר על עצמי, מקצועית וחברתית, מכווין את הצעירים, השנה אתרום יותר גם בחדר ההלבשה, בלה בלה בלה" וואו. מכבי מפגרים שהעלו דבר כזה כשפיזה כבר הייתה על השולחן והוא לחץ לעזוב. גם הוא, נותן קלישאות של שחקני הפועל, לא מתאים לו. אם היה מקבל הצעה כמו גדי ברומר או אפילו ערן זהבי, היייתי אומר מילא, אבל קיבל הצעה שקיבלו גם עומרי בן הרוש, אבי סטרול ואור אינברום. מכבי העונה בהתנהלות פתטית, מאז העזיבה של דוניס רק הלכנו אחורה, שום בעלי תפקידים או רכש הגיעו, לקחו אנשי משק \ עוזרים \ משנה ל.. והרחיבו סמכויות. וואו. התהפכתי. אני מבין שהשנה, מחרבנים לנו על הראש.
 7. נכון. לא ברור, לוואן לייבן שלחש על אוזנו של מיטש, היה מספיק זמן מראש ועוד מספיק זמן על הקווים בכדי לדעת כבר במאי מה הוא צריך לעונה הקרובה. מעניין שהוא עדיין בוחן את האיכות והצרכים.
 8. בוא נאמר שהקבוצה שהשחקן קשור אליה או היה קשור אליה, יש לה היסטוריה ארוכה עם סמים ממריצים. לכאורה.
 9. אתם עדיין מעלים לכאן פרופילים של מנג'ר לשחקנים שבכלל לא על הראדר. מקסימום יגיע איזה רובן מיקאל או באטוקיו כזה, לשם אנחנו הולכים וגם זה יקרה בטח בפלייאוף העליון האמת שאחרי הפיטורים של דוניס חשבתי שהולכים סוף סוף לבנייה של כוורת טובה + בניית הסגל מחדש לעונה הקרובה (לא האחרונה) לא זה קרה ולא זה קרה...חבל. אנחנו בדרך לעונה משעממת. עונת מעבר.
 10. פיבן היה חלש מאוד אתמול ואני לא בא אליו בטענות, לשים אותו בקישור ועוד קצת קדמי בקישור זה להרוג אותו. הרננדס, אין לי כוח לעבור אבל הרננדס עשה טעויות גם אחרי דוניס. לא הבלם שנותן שקט נפשי. בלם טוב, לא מעבר.
 11. הרננדס נראה כמו דקל קינן. הסביבון שעשו עליו אתמול וטעות אחת לפחות בכל משחק קריטי + אישה שלא מרוצה, אפשר לעטוף אותו יפה ולמכור. לא יהיה עליו אקזיט הרי, אז בואו לא נפסיד יותר. פיבן בקישור זה נזק, מזכיר לי ניסיונות לשים את אבי סטרול כמגן. חוזז, אלמוג, ריקן כ"כ חלשים. לא מביאים שום ערך במשחק. אני תוהה עם עצמי אם מתישהו חוזז יצליח להשאיר את הכדור ברגל אחרי כדרור. ממש המשחק אתמול נתן לי פלשאבק לאחור, לסוף הימים של גרנט במכבי \ אבי נימני כמנג'ר...... כדורגל מרדים, לא אפקטיבי בשיט וגם אם הייתה עוד שעה, לא היינו כובשים.
 12. יום הולדת שמח לקדוש. גם למוזהב. יצחקי צריך לנצל את ההייפ, מיטש יענה לו היום.
 13. לא מאמין כשאני קורא שירדנו משחקן ולא מאמין כשאני קורא שעלינו על שחקן. הכל המצאות. להצליב שבבי מידע, את זה גם אני יודע לעשות. לא צריך שטוכמן יספר לי שמכבי היו רוצים את X אם Y לא יגיע וZ לא ייצא לאירופה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.