Jump to content

Insigne

משתמשים רשומים
  • Content Count

39
  • Last visited

• Days Won

6

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. לא חושש מדרבי. תתנו לי דרבי 3 פעמים בשבוע. הפועל קבוצה זבל עם המון יחצ. כל מה שמגוחך בכדורגל ישראלי, קיים בהפועל ובמיוחד בשנה האחרונה. בדיבורים וקלישאות של קלינגר וסיני לא מנצחים משחקים. רק שיבואו. קלינגר מבקש מול המצלמה לא לקרוא להם תינוקות קלינגר ואז בלי מיקרופון מבקש שיגידו לו תינוקות קלינגר. חלטוריסטים גדולים בהפועל.
  2. אם קלינגר יקבל תואר אישי העונה...אפשר לסגור את הליגה. אולהה השחקן של הפועל שקיבל צהוב שני בכוונה, צריך לקבל הרחקה ולעמוד לועדת משמעת. שכחתי כבר עד כמה אני שונא את הקבוצה הזאת. מזל שהליגה חזרה.
  3. רק יהירות סטייל אלון יפת מנעה ממכבי פנדל. לא הבנתי איך אם יש ספק\התלבטות השופט לא הולך לVAR אלא מחכה לזונות מהניידת לאותת לו. המקרה הוא לא חד משמעי (עובדה שלקח זמן לקבל החלטה) אז מדוע השופט לא ניגש בעצמו לוידאו? אני מאוד מקווה שיהיה הרבה הייפ לעניין הזה עד רביעי. קצת לייצר לחץ תקשורתי ולא לקבל את החרא הזה בשלוות נפש.
  4. צריך לגמור אותם ברביעי. מאמין שנעשה את זה ובסטייל. הגיע הזמן לסגור את זה. אי אפשר לשמוע אותם יותר. גם אחרי שהוציאו את דורון בן דור לחל"ת הם מוצאים דרכים לזיין את השכל כל היום ולהופיע בכותרות.
  5. שמעתי במהלך המשחק כמה פעמים את השיר של הפועל מחכים כל השבוע. הכריזה-השירי עידוד זה של מכבי או שהמנהלת שמה משהו אחיד לכל הליגה? מה זה ה ח ר א הזה. בנוגע לפנדל, פשוט בושה. באמת. פי מאה יותר פנדל ממלקיסון דסה.
  6. אני ממש לא חיי בסרט, אני לא תובע אותם יצוגית, אני ביטלתי את המנוי שלי לערוצים הללו. לגופו של העניין, כן זה ראוי שגוף שמשדר ספורט בלי דיבורים ורק שידורים ולא משדר תקופה ארוכה את התוכן שלשמו המנויים קנו את המנוי, יתחשב בלקוחות שלו ויעזור להם בין אם זה חודשים ללא עלות או הטבה מסוג אחר. חובה זאת לא אבל זו כן דרך לשמר את הלקוחות שלך. הזוי לצפות לדבר כזה? ממש לא. חובה של החברה גם לא. לילד בן 30, אני לא שבוי בקונספציה של תאגידים גדולים ואזרח קטן אבל תסלח לי שאין לי סנטימנטים לבעלים של צרלטון. אחלה ערוצים, אחלה שידורים ואם לא משדרים במשך תקופה ארוכה את הלו"ז הרגיל עבורו המנויים נרשמו...אז כן אפשר לצפות להתחשבות בלקוח הקצה, הם לא חייבים אבל הם יכולים. גם עיירית ת"א לא חייבת לא לגבות ממכבי כסף על בלומפילד בחודשים האלה.
  7. מה שונה מכבי משאר העולם? בכל העולם יקצצו. גם בארץ. זה לא שגולסה יקבל הצעה מיובה.. במקסימום מקבוצה דרג ג' באירופה\בלגיה\הולנד והקבוצות האלה משלמות עוד פחות ממכבי לפני הקורונה ובטח גם אחרי. בקיצור הגשם יורד על כולם. עדיין נהיה בטופ השכר בארץ, עדיין נהיה אטרקטיביים מספיק גם אל מול מקומות אחרים. בכל אופן, מניח שהנושא נפתח עקב הכתבה המטומטמת של תומר לוי שמבטיח שכל הפרטים בפנים אבל אין שום פרט אלא רק השערות. סומך על מכבי, סומך על ההנהלה. יש לנו אנשי ניהול ובעלים שיודעים לנהל ואם יש משבר, אני הכי סומך על הדמויות שכבר בתוך המועדון שלנו לנהל ולצאת ממשברים.
  8. אתה בהחלט צודק. מתארגנת תביעה יצוגית כנגד ערוצי הספורט בתשלום, לפחות ככה קראתי לפני שבועיים. בכל אופן, ראוי שצרלטון יתנו למנויים שלהם על השלושה חודשים האחרונים זיכוי כספים או שלושה חודשים ללא עלות. הם לא סיפקו תוכן והמשיכו לגבות את אותו המחיר, נורמלי זה בטח לא.
  9. לגבי הסקר ברור שאליפות. הפועל במיוחד אחרי הקורונה יחזרו מתישהו לליגה הלאומית ב-3 הקרובות, אז די..זה נגמר. הסקר של נימני זוהר או המוזהב, באמת מעניין. מצד אחד ברור שנימני וזוהר אבל מצד שני עם המוזהב הייתה תחושה בכל רגע שזה שלנו ולא משנה מה יקרה. לא יודע.
  10. כנראה שפחות מדאבור. אבל בואו....אל תייפו את המציאות. ששון צודק. הקהל של מכבי התקדם והכל וכיף...אבל דאבור חטף על הראש. המיעוט היה אלו שמפרגנים ומעודדים.
  11. קללות לדאבור היו גם היו. גם לאבו סיאם היו...אבל מצד שני גם לאבי סטרול היו. בכל אופן התוכניות האלה הן פח עבור אוהדי הכדורגל והן תענוג לכותבי הטוקבקים..מבלי לראות את התוכנית הספציפית, ברור שהיא (כמו כולן) ערוכה באופן מגמתי.
  12. לא כל כך מעודכן במתרחש בימים האחרונים אבל לדעתי גורף בלי קהל לעונה הנוכחית וגם העונה הבאה תפתח ללא קהל...לפחות ככה קראתי באחד האתרים לפני שבוע. אתמול עברתי בקינג ג'ורג וראיתי את זה (התמונה מלמטה) רק זה גרם לי לצמרמורת....עדיף להתרגש מהספה מאשר שלא יהיה כדורגל בכלל. השתגעתי כבר.
  13. שכטר מבין שהגיע באיחור למועדון הגדול בארץ. היה צריך להיות אצלנו כבר קודם. שכטר חכם ומבין מדוע יש עדיין חלק קטן שנוטר לו טינה. אל תתרגשו מזה. בכל אופן, צריך לעודד אותו, אחלה שחקן ואחלה אישיות וגם אני בתור אוהד מצטער (למרות ששנאתי אותו) שהגיע מאוחר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.