Jump to content

Insigne

משתמשים רשומים
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

1 Follower

About Insigne

 • Birthday 29/12/1988

Profile Information

 • Location
  Florentin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. מחר בלילה יגידו שוב שהליגה חלשה.
 2. מה 7? מה כמה. שמח בגלל כל הסיבות אבל גם בגלל ברק בכר. שופטים של מכבי מאשימים אותנו. הליגה כולה ליגה של חיפה. אני מתכוון לזה שכולם רוצים שאנחנו ניפול ולהכתיר אלופה חדשה. 80 אחוז רכילאי ספורט הם אוהדי מכבי חיפה. יעקב שחר ממשיך להיות ספונסר להרבה גופים שקשורים בכדורגל. יעקב שחר שולח שליחים או מגיע בעצמו לכל אירועים הספורט, ידו בצלחת מה שנקרא. השיא היה בשבוע שעבר שבעלי כל הקבוצות התאחדו ושכחו אחד...אחד שלא מתערבב בקומבינות ואחד שמביא הכי הרבה רייטינג. אתם יודעים מי זה, נכון? חוץ מזה שחיפה משלשלים, הבדיחה הכי גדולה היא שגם כשהבעלים שלהם קונה אליפויות, הם
 3. רועי גורודנה - למרות שהוא בחור טוב ואני כבר לא כל כך שונא אותו כמו פעם....בתקופה שלו בהפועל הוא היה נראה לי תואם סלים טועמה.
 4. במחיר של ערוצי הספורט צרלטון, תקבלו את כל הטלוויזיה שיש בעולם. תנסו IPTV | XIPTV
 5. כמה אפשר עוד לשמוע על ז'וסוואה? כמה עוד אפשר לשמוע על מאור בוזגלו? כמה עוד אפשר לשמוע על ניר ברקוביץ? כמה עוד אפשר לראות את קלינגר בוכה שאכלו לו ושתו לו? כמה עוד אפשר לראות משחק מרכזי בערוץ הספורט עם הפרסומות באמצע הגול \ גוטמן "הטקטיקן" שמדבר רק על לב ונשמה? שומעים את גידי לפקין יוצא בכתבה סטייל מחדלי יום כיפור ומדבר על זכויות השידור, וואו - איזה גבר. ממש טובת הצופה לנגד עיניו ולא ערוץ הספורט VS וואן. אם פעם חשבתי שבכל מקום זורקים עליי חרא אבל אני חייב להתעדכן על מכבי ולשמוע קצת....וואלה החודש האחרון גרם לי להתייאש מתקשורת הספורט לחלוטין ולא להקשיב לשום דבר פרט לאפל
 6. למה אנשים עדיין מגיבים כאן? למה הנושא הזה פתוח? אני מזכיר - נתחזק מתוך עצמנו. במקסימום בוריס האיש משק ישודרג לפליימייקר.
 7. הוא לא מכין את הקרקע אלא שומר על קשרים. גרנט לא יאמן בחיפה אבל תמיד טוב ששחר הארנק נמצא בחיוג מהיר. בלבול הוא מהטיפוחים של גרנט ובטוח שיחמיא לו אבל גם במידה רבה של צדק. ב"ש שלקחו את רוני לוי ולא את בלבול - מגוחך. התגובה של סוויר היא ענקית.
 8. המצטיין במשחק. נכנס להרכב והיה מעל ומעבר. מקווה שנראה אותו עוד קצת למרות שעל התפקיד שלו יש שחקנים מצוינים. עבר מבחן לא קל ועבר אותו בהצלחה. מרשים.
 9. מדויק. אנחנו מביכים, בין הדין מביך, ישראל שמעוני מביך. התקשורת הכי מביכה.
 10. זה ידוע שחוץ מלקנות כרטיסי טיסה לז'וסוואה, יעקב שחר משתמש בכסף שלו לדברים נוספים. איזו התאחדות כושלת. מה האינטרס של בית הדין לסגור עסקת טיעון? ניר רשף קיבל שדרוג להונדה? דורון בן דור תשרף.
 11. את סלומון באמת שכחתי. הוא בסקאלה של זהבי ודסה ואפילו יותר. לגבי דאבור, הוא אחלה אבל הוא לא הצלחה. לא בסביליה ולא בהופנהיים ודווקא הוא...הכי קל לפרגן לו כי הוא מקצוען אמיתי ולא חלטורה של אינסטגרם. כל השאר כוכבים של האינסטגרם.
 12. כולי תקווה שירדו ליגה זה לא אומר שהם מועמדים לרדת ליגה ההפסד אתמול והתנהלות של המועדון הזה גרמו לי לקוות למשהו שלא יקרה.... בית"ר היא בדיחה. לראות ולקרוא על הקבוצה הזאת זה כמו מערכון של ארץ נהדרת. ההתנהלות בבית"ר וההתנהלות של האנשים שמנהלים את בית"ר ממש שנות ה80. אסור שהם יגיעו לאירופה בעונה כזאת שהם מבצעים מכירה בגלוי בהרבה משחקים.
 13. בית"ר ירושלים זה מועדון שחייב לרדת ליגה. קהל טיפש, בעלים נוכל חולה פרסום, יו"ר הזייה שלא עושה כלום במועדון, הם עולים למשחק עונה ונראים כמו שהם נראים, אין בהם טעם לליגה ראשונה. מעדיף את מועדון המתנ"ס חדרה מאשר את מועדון הרמאים בית"ר ירושלים. בלי קשר למאבק האליפות, בית"ר מועדון מיותר וגושפנקה לזה - זה השני מאמנים על הקווים. עם שני מאמנים בתפקיד רשמי הם נראים כמו שהם נראים..מה זה? למה המשחק המכור של אתמול היה בטוטו בכלל? בית"ר בדיחה. שבית וגן ישרף.
 14. יגאל גולדשטיין ניסן קניאס, מי אלו האנשים האלה? יגאל גולדשטיין זה ההוא שמראיין את ואן לייבן בג'יבריש, לא? אני מזכיר שאנחנו בדרבי שפואד פרץ למגרש, קיבלנו הורדת נקודות. זאת לא השפעה על מאבק האליפות? מזל שהניסן קניאס הזה לא ביקש שיוסיפו לחיפה 3 נקודות בשביל לא להרוס את "מאבק האליפות"
 15. מי זה הם? התקשורת או חיפה? מובן ולגיטימי למה חיפה נלחמים שזה לא יודלף. מה שלא מובן ולא ברור זה למה התקשורת שמקבלת סיפור כזה על מגש של כסף - מתעלמת במכוון. הייתי מבין אם הייתה יושרה עיתונאית ולא היו מפרסמים ששחקנים הולכים מכות באימון, אבל אני יכול למצוא כאן עשרה סיפורים מהשנים האחרונות שאנשי התקשורת רצו ומיהרו לפרסם בכל פלטפורמה על מכות באימון. כשזה נוגע למכבי חיפה אז לא מפרסמים למרות שיודעים. הזייה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.