Jump to content

שניר

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. http://www.one.co.il/cat/articles/article.aspx?id=70584&bz=7 ישש ה' הכל איתנו!!!
  2. אה נכון יש פגרה יאללה בפגרה זורקים את קאקו בע"ה ויביאו את טון קטן בס"ד
  3. זהו נגמר קצת נחת עד שבוע הבא! יאללה יוצאים לדרך חדשה ללא קלינגר יאללה נגמר הפועל היום ת"א צהובה ונקווה שכל העונה הזאת מעכשיו!!
  4. רועי דין!!!! יאללה יוצאים לדרך חדשה שתי הגרועים עד כה מבקיעים זו הדרך שנעלה עליה בע"ה!! רועי דיין הוא צהוב נטו מי שאמר שהוא יושב אם אדומים אז הוא סתם לכם תפה למרות שגם אני בהחלה לא כל כך אהבתי אותו אבל ראיתי תמשחק שלו מקרוב וראיתי כמה הוא מנסה ואל תדאגו סבלנו קצת ועכשיו רועי דיין יחזיר!!
  5. משהו אחד מעודד קרה נתניה 1-0!! היריבה האדומה בפיגור אנחנו בתיקו מול שתי העולות בושה!
  6. ינעל העולם מכבי לא ינצחו אה סעמק ערס רק כאב הם מביאים!
  7. פחח אלק קלינגר יעביר את הדרבי הם כבר סיכמו לוני אמר שהוא יפוטר או יתפטר!! יששש תם עידן קלינגר!! לבינתיי'ם טבק מאמן זמני
  8. יאללה כולם מחר גיהנום! מעודדים את הקבוצה בטוב או ברע, לא לבוא בטעות עם איזה חולצה שחורה אפילו לא כתם קטן. יאללה מכבי בטוב או ברע ניהיה איתך!
  9. סקופ : יחיאל לא רוצה לעשות תניתוח בשרירי הבטן ויוכל לשחק הוא ידחה תניתוח לסוף השנה כנראה...זה שחקן עם נשמה גדולה!
  10. איזה חמור הוא נראה לי הוא לא יחזיק ממעמד במכבי עם כל הפציעות וההחמצות! ואז לירן כהן וימשאלווב וקאקו יתחרו...
  11. משחק ענק, אני אמרתי לחבר שלי לשים על פ"ת כי בלגרד זילזלו כל כך שהם לא פתחו עם 6 שחקני הרכב שנתנו להם מנוחה ושוער שני! אבל כל הכבד להם לא דימיינתי כזה תסריט לפני המשחק.
  12. הנה אתר לווינר עבר שרת אז האנשים תוך כמה ימים צריכים לחזור אבל תעזרו גם אתם אנחנו עוד צריכים להתפתח יאללה כולם כנסו לפה בבקשה לחץ כאן לאתר יש שם עידכונים הכי מהירים המלצות על ידי המומחים שיחזרו בזמן הקרוב אנשים אייכותים ולא מניאקים (כולל המנהלים!) אז כנסו תירשמו תגיבו תשקיעו והכי הרבה תהנו!
  13. מה הכרתם אותו? כמה עצוב! יהי זכרו ברוך. ת.נ.צ.ב.ה
  14. שחקן גמור הוא כמו ריבאלדו. סתם, עדין לדעתי הוא לא יכול לתרום בקבוצות גדולות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.