Jump to content

red4peace

משתמשים רשומים
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

4 Followers

About red4peace

 • Birthday 09/06/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

2,933 profile views
 1. לא, מי שהפיץ את זה אליי היה אחי הקטן שהיה שם והותקף יחד עם חבריו. מכאן גם הוודאות שהותקפו אנשים שאין שום קשר ביניהם לבין מכבי/הפ*על.
 2. לא, אנשים הלכו אחרי אגנדה מסויימת שמתמודדים שידרו - ואז הם בגדו בהם
 3. אבדוק. עד אז אתה יכול לתפוס את שדמי בפייסבוק מסנגר (תמיד עונה), ואשאל אותו אם זה בסדר שאעביר לך את המספר שלו. יהיה יותר קל אם יש לך תעודת עיתונאי לדעתי
 4. לא ידעתי שהם מסתתרים. הם תמיד חשפו את עצמם
 5. יאיר לפיד לא מייצג אותי באיזשהו אופן. בהחלט ייתכן שאנו חולקים כמה עקרונות משותפים - אבל בסופו של דבר אני לא תופס ממנו מנהיג. ברק גם לא מישהו שאני מת עליו יתר על המידה - אם הוא רוצה תמיכה שיעבור לפרונט ושירוץ שוב, ויפרסם מצע עקרונות מעודכן יותר מ"רק לא ביבי". הסיבה היחידה שביבי ראש ממשלה כיום זאת בגידה של נבחרי ציבור בקהל בוחריהם ושבירת הבטחות שבלעדיהן אף אחד לא היה מצביע להם.
 6. מצטער שנעלמתי קצת, יש עוד דברים... דבר ראשון, בקשר לקרב אוהדים/תקיפה, ברגע שנפגעו אנשים שלא קשורים באיזשהו אופן לכדורגל/כדורסל/תרבות האולטראס, זה הופך להיות פוליטי - גם אם זאת לא היתה כוונת המשורר המקורית. בכל מקרה אם אי אילו מההאשמות שלי היתה האשמת שווא - כמובן שאני מתנצל. אולטראס הפ*על שמגיעים להפגנות הם הדבר הבעייתי - כי הם רוצים לריב עם השוטרים ומקללים אותם, אני וחברי/משפחתי בצד של הפרחים. אולטראס הפ*על קשורים לעניין בערך כמו שלה פאמיליה בצד השני כי הם בעד ביבי. חיים שדמי: לפני בערך 23 שנה התחלתי לקרוא את הטורים שלו בעיתון "העיר" על מכבי. כשסגרתי שבתות בצבא היו שומרים לי את העיתונים - הוא כותב נפלא, ובזמנו הציע לי גם לכתוב טור אורח על מכביזם לאחר שפגשתיו במקרה מספר פעמים. שדמי הוא לוחם צדק במלוא רמח איבריו, תמיד היה. בסיפור התקיפה שלו על ידי אוהדים גם אני התקשתי להאמין, עד שלמדתי את האמת. ולא מפיו או סביבתו. שדמי הוא לא מוביל המחאה, הוא רק עוד מייצג עוד ארגון מיני רבים. CrimeMinister הוא אמנם מהראשונים - אבל הוא לא המוביל. הוא רדיקל - זה בטוח (גם בשבילי), וזאת הסיבה מדוע התקשורת אוהבת אותו. הדגלים השחורים זה ארגון שלמיטב ידיעתי אינו קשור לשדמי או לקריים מיניסטר בשום צורה כלכלית או הנהלתית - אלא אולי בערך רעיונית. המחאה הזאת מורכבת מאנשים רבים ומכל גווני החברה והמיקוד שלה, גם אם יש קצת סטיות - הוא על השחיתות השלטונית והעומד בראש מערכת זו. כל מי שמושחת מימין ומשמאל, ראש ממשלה, שר או שופט, כל מי שמנצל את תפקידו הממלכתי ו/או הציבורי בשביל לעשות לביתו או לעצמו - צריך לשלם על מעשיו ובחומרה. היושרה והמוסר של אלו המשרתים את העם (כן כן, הם המשרתים שלנו, לא להיפך) צריכים להיות ללא רבב. בהפגנות יש הרבה יותר ממיעוט רדיקלי, וגם אני לא אוהב את זה שאני רואה שלטי free gaza/palestine שם - בלי קשר לדעותיי בנושא שלא רלוונטיות פה. אבל כמו שאמרתי קודם - זה מיעוט. רוב העם ששם לא רוצה "מלך" יחיד סגולה (כהגדרתו של ביבי בעצמו) אלא ישראל חופשית ודמוקרטית, בה כספי המיסים חוזרים להשקעה בכלל העם ולא רק בדת וביטחון (אתמול הרגו מצד אחד את סל התרבות ומצד שני נתנו עוד כסף לאוכלוסיות שלא תורמות למדינה) . כי מה שביבי עושה זה להרוג את הדמוקרטיה והשיוויון צעד אחרי צעד - ועיוור מי שלא רואה זאת או מתעלם כי נוח לו. זה יגיע גם אליכם. ומי שלא מאמין לי מוזמן לבוא ולראות, גם אם רק בשולי ההפגנה - אנחנו מקבלים את כולם.
 7. הודה באשמה, שילם את חובו לחברה ולמיטב זכרוני גם התנצל ולקח את האחריות. איו לי דעה מגובשת לכאן או לכאן בעניין מיכה ואצילי, משני הצדדים יש טיעונים טובים. מה שכן צריך לזכור שפרשה כזאת והיחס של מיץ' אליה יכולה להשפיע גם על עסקיו בחול, חוץ מזה שלמדנו כבר ממזמן שלבן אדם יש עקרונות.
 8. זה בסדר, הוא לא קיבל את הקול שלי. שמפיצים על המפגינים שהם מפיצי מחלות (שקר, רוב ההידבקויות הגיעו לכאן מארהב) או עושים צרכים ברחוב (שקר, הם אפילו מנקים את כל האזור בסוף ההפגנה עד רמת הבדל), או שאנרכיסטים, או שהזויים, וכל זה מצד ראש הממשלה ומשפחתו ושריו - זאת ההסתה הכי חמורה פה
 9. יש הרבה נגד ביבי בהפגנות הללו, אבל יש עוד יותר נגד השחיתות השילטונית שפשתה פה בכל חור. אתה אומר שיש עוד מושחתים? ברור שיש, גם משמאל. וצריך לנקות הכל. איך אמר לי בוס שלי לשעבר? אני לא גזען - אני שונא את כולם בצורה שווה. אבל יש פה אחד שהשחיתות מטפטפת ממנו למטה והוא בראש הנחש הזה. קוראים לו ביבי. ואם אחריו יתברר שגם גנץ מושחת, אני אהיה שם גם נגדו. גם נגד שלי, או שופטים מהעליון, או סתיו, או בני פאקינג בגין (והוא וסתיו שניים מהאנשים הישרים שיצא לי להכיר). אין לי מושג אם ביבי הוא סימפטום של תרבות הקומבינה או מוביל אותה - אבל הוא זאת הפגיעה הכי גדולה בסמלי השלטון - ראש ממשלה המואשם בשוחד. והוא חייב ללכת. אחריו נטפל בשאר הדבילים (שוב, גם מימין וגם משמאל)
 10. הכוונה היא שמי שמפריע לו שמנצלים זכות דמוקרטית להפגין מוזמן לעבור למקום שבו הפגנות אסורות ושהשחיתות יותר גדולה מאשר פה. שוב פעם - הכוונה היא לאלימים כמובן שאני מקבל דעות שונות משלי גם אם אני לא מסכים איתן, ומה שטוב פה זה שעדיין מותר לנו להתווכח.
 11. וואללה אני שנים שומע שכל השמאלנים בוגדים, ויותר מאדם אחד מהימין, בין אם פוליטיקאי ובין אם לא. ובשער 11 כבר לפני 15 שנה באו אליי ואיימו עליי אישית בגלל הדעות הפוליטיות שלי. והשמאל שכח מה זה להיות יהודי. אז לי לא מתאים יותר השחיתות פה, לא מימין ולא משמאל. מי שמושחת לכלא והגיע הזמן שדברים יתנהלו פה בצורה ישרה. ומי שלא מתאים לו - מוזמן לקפוץ או לעהור לעזה או משהו, שמה הדברים עדיין מתנהלים בקומבינות.
 12. ובכן, ברגע שהם תקפו אנשים שאין שום קשר בינם לבין הפ*על זה כבר לא קרב אולטראס.
 13. אם מפגינים תקפו סתם אוהדי מכבי - יש למצות איתם את הדין ושיזיינו אותם אחד אחד. אין הבדל ביחס שצריכים לקבל מושחתים/אלימים גם מימין וגם משמאל
 14. יש להפגין ללא אלימות, ויש מטומטמים שדוקרים ותוקפים. אם אתה מצדיק את האלימות הזאת אז אין לי מה לדבר איתך.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.