Jump to content

red4peace

משתמשים רשומים
  • Content Count

48
  • Last visited

• Days Won

2

4 Followers

About red4peace

• Birthday 09/06/1981

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,734 profile views
  1. מארבע, אתם מכירים את המבצעים. פלורנטין פינת מכבי (ויטל)
  2. מומלץ להאזין לפודקאסט שלי ושל חבר בשם powder.ninjas (ספוטיפיי או אפל מיוזיק), אנחנו נותנים שם די הרבה טיפים לחופשות סקי ואיך להזיל אותן. חוץ מזה, קבוצת carving בפייסבוק נותנת מענה לשאלות קטנות שבנוסף.
  3. הי כולם, היום מ16:00,את המבצעים אתם מכירים כבר. אז אחרי ההקדמה הקצרה, דבר בעלי הפרלה: מכתב לאוהדי מכבי תל אביב ולאוהדי ספורט בכלל. קוראים לי ארז דסה ואני הבעלים של פרלה בר בפלורנטין. אין לי פייסבוק או אינסטגרם אישי. מעולם לא היה לי. לכן מאז צאת הכתבה של מיכל צורן ב Time Out. הוצפתי בהודעות ווטסאפ מלקוחות, חברים ואוהדים. ניסיתי להסביר לכולם, שאין מה לכעוס או להפגע מהכתבה. ויחד עם זאת מצאתי לנכון ,להציג את התמונה הגדולה, גם דרך העיניים של הפרלה. לפני הכל חשוב לי להעיד בגוף ראשון, לגבי רוב מה שמתואר בכתבה - שהדברים אכן קרו. מיכל ציטטה אותי במדוייק וגם הודתי לה על כך. ובאותה נשימה ציינתי בפניה, שהיה מקום לתת זווית נוספת ומאוזנת יותר לגבי רוב האוהדים. ציינתי בכתבה ואציין גם כאן. אני אוהד מכבי. אי אפשר לנתק את הקשר של הפרלה לאוהדי מכבי וההפך. גם לא צריך. לזה בדיוק מתכוונים כשמחברים תרבות לספורט. אי אפשר גם לפספס את הסצינה של אוהדי מכבי, בתוך ומחוץ לפרלה שמתקיימת כבר למעלה מ 10 שנים. עשרות אוהדים בתוך הפרלה ומאות בחוץ, יוצרים אווירת אירופה, שאין שום דבר שדומה לה. סצינה שאוהדי כדורגל ישראלים, טסים בשבילה לראות משחקים באירופה. ודווקא כאן, חשוב לי להגיד בפה מלא - זה רוב האוהדים. במשך 10 שנים של שידורי ספורט ומשחקים בבלומפילד ספרנו אפס תקלות. לפני חגים, ארגוני אוהדים העמידו דוכן בפינת הרחוב שלנו, לאיסוף תרומות, עבור משפחות נזקקות. אוהדי ספורט בכלל וכדורגל בפרט החזירו צבע ומימד חדש לשכונה שלנו. בלומפילד הוא מרכז תרבותי שמתקיימות בו גם הופעות של אומנים מכל העולם ומשחקי נבחרת ישראל מלבד משחקי מכבי, הפועל ובני יהודה תל אביב. נכון. היו אוהדים שהפרו את הסדר. ואני רותח על זה. בעיקר כי זה דבר מכוער לעשות ומכיוון שהרגשתי שחוץ מהעובדה שזה פוגע בשכנים שלנו ובלקוחות שלנו זה פוגע גם בפרלה. אני יודע שיש אוהדים וראיתי במו עיני שגם דאגו לעשות סדר. אבל חברים מי שלא מסוגל לשמור על הסדר מראש - שלא יגיע. לסיום אומר שפרלה מהווה בית של ספורט, לאוהדי כל הקבוצות, כבר 14 שנה. שידורי ספורט Live בחדר יעודי שהוקצה לכך, עם סאונד וכל מה שצריך. אוהדי כל הקבוצות כולל כולן, מגיעים להתארח בפרלה, אלו לצד אלו, בזמן שידורים ולפני משחקים בבלומפילד. ואנחנו אוהבים את זה. זה למעשה הפוסט האישי הראשון שאני שולח, מאז ומעולם ואני מאמין שגם האחרון(; פרלה - פלורנטין פינת מכבי
  4. אני לא הבעלים שך הפרלה, אבל התחלתי את הפרוייקט הזה איתו לפני 8 שנים, וחשוב לי שהוא ימשיך. בנימה פחות אופטימית, היה ביקור של גוורדיה משטרתית נכבדת בפאב השבוע, ולפי הבנתי הם נתנו להבין שתהיה שם יותר אכיפה בזמן הקרוב. מניח שאם במשחקים הקרובים הכל יעבור בשקט, יהיה יותר פשוט (מה גם שהתחזית היא לגשם גם מול בני יהודה וגם מול כפס)
  5. חן, אוךי תעבירי לכאן את כל שרשור ההודעות מנושא התקשורת נגד מכבי?
  6. נו באמת. ביקשו לא לשיר בשכונה שיר אחד, אפשר להתחשב בזה
  7. תושב אחד, והוא יטופל בנפרד. בנוגע לשיר? תתחשב בסביבה שבה טתה נמצא. יש די הרבה קורבנות אונס בפלורנטין, ואם להימנע משיר בגלל שורה אחת ירגיע שם את כל השכנים - זה מה שצריך לעשות
  8. חבר'ה, יש הרבה חרטא בכתבה הזו, אבל אתם מפספסים את הנקודה פה. עיקר תלונות השכנים ותושבי השכונה היא על שלושה דברים: (וזה מדי הרבה מקורות) שיר האונס נפצים (אבוקות ורימוני עשן עוד לא היו, אבל אני מניח שזה עניין של זמן). חסימת הצומת. פתרון: להפסיק עם שלושת הדברים הללו. מכיוון שזאת שכונת מגורים ולא איצטדיון, על קהל האוהדים להתחשב כאן בבקשות השכנים. למה? כי לא בטוח שהייתם רוצים מתחת לבית שלכם כזה קרנבל פעם בשבועיים למשהו שאין לו שום קשר אליכם. אתם יכולים אומנם להתעלם ולהגיד שזאת שכונה של שמאלנים יפי נפש ושיסבלו בשקט, אבל במקרה הזה יש סיכוי לא רע שבשביל הפרנציפ שאתם עושים - יסגרו לנו פרוייקט של 8 שנים.
  9. https://youtu.be/MZeIGTrTiX0 אז לצערי אני בגרמניה בזמן המשחק, אבל איך שהגעתי למלון מהרכבת (תודה לדאבל על הקישור), דאגתי לדש חם לכולם
  10. אני וחבר מקליטים פודקאסט בנושאי שלג וגלישה, מוזמן להאזין: https://open.spotify.com/show/3VXKnbzS3AlPgvtSy5cFNC?si=pR_jonYKTi-vhZTerq1ayA
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.