Jump to content

red4peace

משתמשים רשומים
  • Content Count

48
  • Last visited

• Days Won

2

2 Followers

About red4peace

• Birthday 09/06/1981

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

3,007 profile views
  1. יגאל עמיר (יימח שמו וזיכרו, מי ייתן וכל יום בגיהנום ידחפו לו אננס לתחת) היה צריך להיות מוצא להורג באשמת בגידה. הוא לא הרג רק ראש ממשלה, הוא הרג לעם שלם את התקווה ולדור שלם את התמימות. מורשת רבין היא לא רק השלום, היא גם היושרה והענווה. שתיהן מתו יחד עימו בפוליטיקה שלנו. רציתי לכתוב גם משהו על המסית הראשי, אך זה יזהם את הנושא.
  2. לא, מי שהפיץ את זה אליי היה אחי הקטן שהיה שם והותקף יחד עם חבריו. מכאן גם הוודאות שהותקפו אנשים שאין שום קשר ביניהם לבין מכבי/הפ*על.
  3. לא, אנשים הלכו אחרי אגנדה מסויימת שמתמודדים שידרו - ואז הם בגדו בהם
  4. אבדוק. עד אז אתה יכול לתפוס את שדמי בפייסבוק מסנגר (תמיד עונה), ואשאל אותו אם זה בסדר שאעביר לך את המספר שלו. יהיה יותר קל אם יש לך תעודת עיתונאי לדעתי
  5. לא ידעתי שהם מסתתרים. הם תמיד חשפו את עצמם
  6. יאיר לפיד לא מייצג אותי באיזשהו אופן. בהחלט ייתכן שאנו חולקים כמה עקרונות משותפים - אבל בסופו של דבר אני לא תופס ממנו מנהיג. ברק גם לא מישהו שאני מת עליו יתר על המידה - אם הוא רוצה תמיכה שיעבור לפרונט ושירוץ שוב, ויפרסם מצע עקרונות מעודכן יותר מ"רק לא ביבי". הסיבה היחידה שביבי ראש ממשלה כיום זאת בגידה של נבחרי ציבור בקהל בוחריהם ושבירת הבטחות שבלעדיהן אף אחד לא היה מצביע להם.
  7. מצטער שנעלמתי קצת, יש עוד דברים... דבר ראשון, בקשר לקרב אוהדים/תקיפה, ברגע שנפגעו אנשים שלא קשורים באיזשהו אופן לכדורגל/כדורסל/תרבות האולטראס, זה הופך להיות פוליטי - גם אם זאת לא היתה כוונת המשורר המקורית. בכל מקרה אם אי אילו מההאשמות שלי היתה האשמת שווא - כמובן שאני מתנצל. אולטראס הפ*על שמגיעים להפגנות הם הדבר הבעייתי - כי הם רוצים לריב עם השוטרים ומקללים אותם, אני וחברי/משפחתי בצד של הפרחים. אולטראס הפ*על קשורים לעניין בערך כמו שלה פאמיליה בצד השני כי הם בעד ביבי. חיים שדמי: לפני בערך 23 שנה התחלתי לקרוא את הטורים שלו בעיתון "העיר" על מכבי. כשסגרתי
  8. הודה באשמה, שילם את חובו לחברה ולמיטב זכרוני גם התנצל ולקח את האחריות. איו לי דעה מגובשת לכאן או לכאן בעניין מיכה ואצילי, משני הצדדים יש טיעונים טובים. מה שכן צריך לזכור שפרשה כזאת והיחס של מיץ' אליה יכולה להשפיע גם על עסקיו בחול, חוץ מזה שלמדנו כבר ממזמן שלבן אדם יש עקרונות.
  9. זה בסדר, הוא לא קיבל את הקול שלי. שמפיצים על המפגינים שהם מפיצי מחלות (שקר, רוב ההידבקויות הגיעו לכאן מארהב) או עושים צרכים ברחוב (שקר, הם אפילו מנקים את כל האזור בסוף ההפגנה עד רמת הבדל), או שאנרכיסטים, או שהזויים, וכל זה מצד ראש הממשלה ומשפחתו ושריו - זאת ההסתה הכי חמורה פה
  10. יש הרבה נגד ביבי בהפגנות הללו, אבל יש עוד יותר נגד השחיתות השילטונית שפשתה פה בכל חור. אתה אומר שיש עוד מושחתים? ברור שיש, גם משמאל. וצריך לנקות הכל. איך אמר לי בוס שלי לשעבר? אני לא גזען - אני שונא את כולם בצורה שווה. אבל יש פה אחד שהשחיתות מטפטפת ממנו למטה והוא בראש הנחש הזה. קוראים לו ביבי. ואם אחריו יתברר שגם גנץ מושחת, אני אהיה שם גם נגדו. גם נגד שלי, או שופטים מהעליון, או סתיו, או בני פאקינג בגין (והוא וסתיו שניים מהאנשים הישרים שיצא לי להכיר). אין לי מושג אם ביבי הוא סימפטום של תרבות הקומבינה או מוביל אותה - אבל הוא זאת הפגיעה הכי גדולה בסמלי השלטון - ראש ממשלה המואשם ב
  11. הכוונה היא שמי שמפריע לו שמנצלים זכות דמוקרטית להפגין מוזמן לעבור למקום שבו הפגנות אסורות ושהשחיתות יותר גדולה מאשר פה. שוב פעם - הכוונה היא לאלימים כמובן שאני מקבל דעות שונות משלי גם אם אני לא מסכים איתן, ומה שטוב פה זה שעדיין מותר לנו להתווכח.
  12. וואללה אני שנים שומע שכל השמאלנים בוגדים, ויותר מאדם אחד מהימין, בין אם פוליטיקאי ובין אם לא. ובשער 11 כבר לפני 15 שנה באו אליי ואיימו עליי אישית בגלל הדעות הפוליטיות שלי. והשמאל שכח מה זה להיות יהודי. אז לי לא מתאים יותר השחיתות פה, לא מימין ולא משמאל. מי שמושחת לכלא והגיע הזמן שדברים יתנהלו פה בצורה ישרה. ומי שלא מתאים לו - מוזמן לקפוץ או לעהור לעזה או משהו, שמה הדברים עדיין מתנהלים בקומבינות.
  13. ובכן, ברגע שהם תקפו אנשים שאין שום קשר בינם לבין הפ*על זה כבר לא קרב אולטראס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.