Jump to content

Shalom27

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About Shalom27

• Birthday 13 ביולי

Recent Profile Visitors

1,494 profile views
  1. אחי מה שאני מנסה להגיד שאצל חלק הגבול זה שי אבוטבול (אני למשל) אצל חלק זה שכטר (אתה למשל) אצל חלק זה היה זהבי (היום הם שרים הכי חזק ביציע לזהבי והפסיקו כבר לשרוק לו בוז) ואצל חלק זה כל מי שהוא לא גדל במחלקת הנוער.. דווקא בגלל זה אני לא אוהב שעושים הכללות ודמגוגיות
  2. ואתה חושב שג'ורדי משתין עליך? ואתה חושב שהוא לא רוצה את טובת מכבי?
  3. כשאתה אומר קהל? מבחינתי ג'ורדי לא משתין עלי גם אם הוא מחתים את שכטר... מי לא יכול לקבל? אתה? דברו כבר בשם עצמכם ואל תעשו דמגוגיות בבקשה
  4. הפועל רעננה - מכבי חיפה 2 הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה 2 מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד X בני סכנין - עירוני רמת השרון X בית"ר ירושלים - בני יהודה X הפועל תל אביב - הפועל עכו 1 ד. עזוב אותי מהימורים וסטטיסטיקה, אף סעיף לא יתקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק. א. לפחות שני משחקים יגמרו ללא הכרעה
  5. בטח שיש http://www.mhfc.co.il/forum/viewtopic.php?f=1&t=48137
  6. בני סכנין - מכבי חיפה 2 מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו X הפועל חיפה - הפועל תל אביב X הפועל רעננה - בית"ר ירושלים X הפועל באר שבע - בני יהודה X ב. לפחות שחקן אחד יכבוש צמד או יותר ג. ממוצע השערים יהיה מעל 2 גולים למשחק ז.במשחק בין רעננה לבית"ר נראה יותר כרטיסים מאשר במשחק בין אשדוד לרמת השרון
  7. יום שבת 18:00 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב X 19:00 הפועל חיפה - הפועל רעננה X 19:00 עירוני קרית שמונה - הפועל רמת השרון 1 19:00 בני סכנין - הפועל עכו 1 20:15 מכבי פתח תקווה - בית"ר ירושלים X יום ראשון 20:00 מ.ס אשדוד - מכבי חיפה 2 שאלת בונוס א. לפחות אחד מהמשחקים ייגמר ב0-0 שאלת בונוס 2 - מה הייתה הדקה : חיפה אשדוד- 65-75
  8. למה הארגון משתף פעולה עם שאר הקהל? ותחשוב על זה לפני שאתה מתעצבן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.