Jump to content

לירון מיכאלי

משתמשים רשומים
    235
  • Last visited

Everything posted by לירון מיכאלי

1. תשמע לא שאני תומך בהחלטה שלהם ולעדעתי צריך להביא להם את שער 5 כי בכל זאת אנחנו התחלנו עם זה !! צריך לתת להםאת שער 5 כי אם לא לעולם זה לא ייגמר!
  2. צודק אחי, אנשים טוחנים מים כל אחד בדעתו חושב שהוא צודק. הנושא הזה לא יישנה דעה של אף אחד וחבל שכך.
  3. כן אחי יש קליפ אחד מדהים במכבי.קום! http://www.hamaccabi.com/sikor.asp?ID=2543
  4. יש פה כבר כמה אנשים שמתחילים לטחון מים בשאלות אם זה אסור אז למה זה מותר אם זה אתם לא שרים למה את זה אתם שרים. הנושא הזה לדעתי לא יכניס פה כלום לאנשים לראש והשירים האלה לא ייפסקו לצערי גם אם נילחם בהם ולא נתופף בזמן השיר וננסה להחליף שיר מהר כדי שאנשים לא ייסחפו! אני לא עושה את זה (מתנגד לשירים האלו) כי אני נמצא בארגון זה או אחר אני יודע דבר אחד !! שכלום לא שווה אם אני פוגע בחבר שלי לארגון/ליציע.....!!
  5. מקווה מאוד שזה לימד משהו לכמה אנשים מכם. שאתה שר את שירי הנאצה האלה אתה מוריד מהערך העצמי שלך דבר ראשון, שלא לדבר מה זה עושה לאותו אדם ואתם יודעים מה? ההרגשה של גרשון לא ממש מעניינת אותי כמו שההרגשה של כמה חברים מאיתנו שהם שכולים הן מאבא והן מקרוב אחר אם אתה פוגע בחבר שלך כלום אבל כלום לא שווה את זה.
  6. אחי אני מבקש ממך לערוך נכון אתה צודק ב100% שהם לא בסדר וזנות!! אנחנו לא אוהדי הבועל בואו לא נרד לרמה הזאת!!
  7. פשש ואיזה עידוד הם מקבלים מבית''ר !! ...... בוא לפה , ממש מרגש
  8. 5-0 ניצחתי טכני!!!! 0 מישהו רוצה ידידות ליום שלישי??
  9. הבנאדם סתם מ***ן את המוח, שער 11 ברובו יהיה צהוב!!
  10. לפי המשחקים שלו בארץ עם בית''ר נראה מאמן טוב ובמיוחד התקפי, כמו שאנחנו אוהבים.
  11. אללה טירוףף...... למי שיושב ב8 מקווה שהוא מבין שהוא צריך לתת מעצמו 300%!!
  12. המשמעות היא ללכת מאחורי מכבי ולדעתי זה הדבר שצריך לעשות כל הזמן ובמיוחד ברגעים הקשים שאנחנו נמצאים בהם היום. לצעוק יותר ממחצית המשחק קלינגר תתפטר שלא לדבר על "קלינגר לא רואה" שזה ממש מגעיל, זה לא נקרא לעמוד מאחורי הקבוצה זה לדעתי אפילו פוגע בקבוצה ואני בטוח שכל שחקן יגיד שהקריאות לעבר קלינגר פוגע בהם מבחינה כלשהי הם מרגישים שהקהל לא מאחוריהם. המטרה שלנו זה לבוא ולעודד 90 דקות את הקבוצה בטוב וברע.!!
  13. כן יושבי שער 10-11 בבלומפילד וגם שער 5 יישבו ביחד בשער 11-12 ברמת גן, כמו במשחק נגד מכבי פ''ת.
  14. ברור שאם יימכרו ל11 נלך לשם אבל שמעתי שהם בכלל לא מוכרים כרטיסים לשער הזה וממלאים אותו בכל מחלקת הנוער שלהם!!
  15. נכון אתם צודקים זה כבר נמאס אבל צריכים להרים את הראש אתם חושבים שמחאות ושלא נעודד את הקבוצה זה ייעזור לנו לא אם עד עכשיו לא הצלחנו להעיף את קלינגר בגלל שאנחנו רוצים גם עכשיו לא נצליח! הדבר שלדעתי הכי נכון לעשות זה לבוא למשחק נגד נתניה!
  16. אין פה שום קשר למכביסטיות זה יפה שאנחנו עדיין אופטימיים וככה אנחנו צריכים להישאר!!
  17. שחקן טוב לדעתי הרבה יותר עדיף מאייל ברקוביץ שקיבל כבר הרבה מאוד הזדמנויות!
  18. רק בגלל זה אנחנו נעלה תתפללו על זה בבית כנסת ונעלה בע''ה!!!!
  19. מה שהיה היה, צריכים להרים את הראש ולחשוב על המשחק הבא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.