Jump to content

מאור ביטון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. מוכר 3 כרטיסים לשער 21 מבוגר צמודים
  2. אוהדי הצלחות תתביישו לכם חבורה של שרמוטות כל מאמן שמגיע אתם מקללים והורסים עכשיו פתאום חצי פורום "מהלך לא נכון" מהלך שגוי" מהלך ומהלך תזדיינו נימאסתם
  3. תפסיקו כל הזמן להגיד מאמן מאמן נימאסתם ישרמוטות מה הוא אשם אלה השחקנים אני לא זוכר הרבה שנים שמאמן עם דמעות בעיניים!!! בבקשה ממכם מנהלים תנעלו את הנושא הזה נימאס מהמזדיינים האלה שהורסים את מכבי!!!!!!
  4. שער 8 באמצע פחות ממחיר עלות 70 ש"ח 0545692566
  5. מוכר כרטיס למשחק שער 8 באמצע מחיר עלות 100 ( לא יכול להגיע) 0545692566
  6. אחי אני מעכו וכן יהיה גם באיצטדיון! לנו לאוהדי מכבי
  7. כל הכבוד אחי רק שאי אפשר לדעת עם זה אוהד הפועל או ספסר לפי האתרים הם קנו הרבה כרטיסים ליציע שלנו שמח יהיה זה בטוח!
  8. שלום אני מעוניין לקנות טרנינג של בוקה מישהו יכול לעזור לי איפה אני יכול לקנות חיפשתי בנייק בEBAY לא מצאתי תודה
  9. לפי מה שאני רואה לא שיבצו את מאיר לוי http://www.one.co.il/Article/189641.html יכול להיות שהוא הושעה? נקווה שכן!!!!!!!!!!!
  10. חח כן, מה אנחנו חושבים על הבן זונה הזה ידוע. ציון באיגוד? ציון בעיתון?
  11. מישהו יודע מה הציון שהוא קיבל?
  12. אחי אני עכואי והם מקצים יציע שיש בו משהו כמו 1700 ואם נמלא את כל זה אז יש שם עוד יציע קטן ואם תמלא גם אותו ישבו עם עכואים הכל יהיה בסדר!! ולגבי הקומוניסטים - הם לא מלאו את כל היציע שהביאו להם
  13. שמעתי היום ב104.5 תכנית ספורט ( באמצע לא הכל) ודיברו על עקיצה שעקצו את הבעלים שלנו בעסקת גל אלברמן ורוברטו קולאוטי הסוכן של קולאוטי עלה לשידור וזה יש למישהו מידע משהו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.