Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Posts פורסם על ידי סזאר מנדיונדו

1. 4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

למרות הגול, דן ביטון מיותר, הרמה אחת נורמלית לא היתה לו במשחק.

יונתן שחקן זבל, צריך לשבת על הספסל, איטי להחריד עם מחשבה איטית עוד יותר ואדישה, מחליף את שניהם במחצית השנייה.

שחקן זבל? אתה צריך להתבייש.

2. וואי איזה בלבולי ביצים עם לחכות עם הזר שישי זה כל כך מטומטם.

א. כנראה סבוריט יקבל אזרחות עד ינואר אז ככה או ככה יהיה מקום לזר.

ב. בואו נחזק עכשיו מה שיש ואם יש זר שמאכזב פשוט אפשר לחתוך אותו כמו שעושים בחיפה כבר בינואר ולהביא במקומו. למה להחזיק בסגל שלוש שנים שחקן כמו ניקוליץ שלא תרם כלום?

ולא הבנתי ממתי התחלנו להגיד שהאמצע לא מספיק ושחייב עוד קשר לאמצע מאיפה זה בא?

יש לנו את פרץ יוריס גלזר גולסה גבי שחר על שתי עמדות וכל אחד מהם זה שחקן טופ בארץ. וזה בלי להזכיר את בן ביטון וייני.

זה שישה שחקנים על 2 עמדות למה צריך סתם להעמיס ולהעמיס בעמדה שכרגע לא צריכים?

זה אמור להיות הסדר שבו מביאים שחקנים:

10 -> בלם -> מגן ימני -> חלוץ -> שוער -> קשר אמצע

במקרה הממש טוב יביאו 2, במקרה הסביר יביאו רק 10 ובמקרה הרע לא יביאו כלום.

3. שמעו אני גם חושב שדביטון לא מספיק וחייב 10 זרתותח שיעלה במקומו אבל לא אוהב פה את כל החרא נגדו כאילו הוא יורק על הקהל או עושה טובה שהוא משחק/שביתה איטלקית.

זה השחקן, זה מי שהוא יש לו פלוסים יש לו מינוסים אבל הכי חשוב הוא נאמן למועדון ושנים כבר כל פעם שהוא עולה משחק כמו מקצוען ובחיים לא שמעתי אותו הולך ללכלך בתקשורת כשהוא לא פותח או עושה פרצופים.

אם יש טענות שאין 10 (ויש) האשמים זה מי שמנהל את הקבוצה והסגל ובטח לא דביטון.

ובלי קשר, בליגה כזאת שבאים ומחנים אוטובוסים הוא אחד השחקנים שהכי יכולים לעזור לפרוץ בונקרים. גם בעיטות מרחוק, גם כדורים חופשיים וגם מסירות על שטח קטן.

רוצים דוגמא?

במשחק ממש ממש ממש רע שלו נגד אשדוד ממש שבוע שעבר במחצית הראשונה הוא היחיד שסידר 3(!) מצבים לגול.

1. קיבל כדור נדיר מיוריס והמשיך אותו לערן שהיה אחד על אחד מול השוער והחמיץ מצב שהוא לא מחמיץ בדרך כלל.

2. כדור מטורף לדור פרץ שהשאיר אותו לנגוח לאן שהוא רוצה לבד בתוך רחבת החמש רק תניח כדור ברשת ופרץ החטיא.

3. ממש עם סיום המחצית כדור נהדר לערן שמנסה מהאוויר ובסיבוב לבעוט וולה שלא מתלבש טוב.

וזה במשחק רע מאוד שלו. היה חייב לסיים לפחות עם 2 בישולים.

אני לא הסנגור שלו וממש לא רוצה להיות ומעדיף 10 רוצח שיקרע את הליגה אבל אתם מגזימים ממש. כרגע במסגרת מה שיש הוא 10 שיכול להביא מספרים בין אם בבישולים תוך כדי משחק בין אם בבעיטות חופשיות ובין אם בבעיטות מרחוק (וגם בתוך הרחבה) יש לו אחלה שמאלית והוא עוד כלי לפיצוח בונקרים. 

זה כבר פעם שלישית תוך שבוע שאני מוצא את עצמי מגן עליו ובאמת שאין לי כלום איתו אבל מוצא את עצמי הופך לסנגור שלו כי בכל עמוד בפורום דביטון כתוב 40 פעם.

שחררו ממנו בחיאת.

4. אני מסכים לגמרי עם ההודעה של סוייר לגבי הבעיות שנפתרו בכנפיים (100/100) והבעיות שלא נפתרו עם ה10, מרכז ההגנה ומגן מחליף (0/100) אבל בעיני הדבר הכי בעייתי זה הטיימינג והמריחה.

אם הסגל היה נראה ככה ביולי אני אישית הייתי מרוצה יותר. אפילו אם זה אותו סגל. נכון, עדיין היו חסרים שחקנים ועדיין הייתי חושב שזה לא מושלם אבל לפחות הייתה לנו קבוצה שרצה כמו שצריך.

כל שנה אנחנו מביאים שחקנים ברגע האחרון ומתחילים לקבל מהם תפוקה רק בינואר. מביאים אותם מחזור 4, עוד 2-3 מחזורים הם לא מתלבשים ואז מקבלים כמה דקות ואז רק במחזור 10 הם כבר פותחים כמו שצריך ורק בינואר משתלבים כמו שצריך. שחקנים נדרשים להתאקלמות, קל וחומר שחקנים זרים.

שלא נדבר על הרכש בינואר שמתחיל לקבל דקות רק בפלייאוף במקום לסגור שני חורים ביום הראשון של החלון.
    למה לא להביא את כולם לפני המחנה אימון ואז אתה מקבל שחקנים שרצים איתך וכבר התאקלמו גם במוקדמות אירופה וגם במחזור הראשון בליגה?

אני אוהב את מיץ׳, רוצה שישאר לנצח גם אם זה אומר שההתנהלות הזאת תמשיך כי אני אוהב את מה שהוא עושה במועדון וזוכר מה היינו בימים שלפניו. גם אם ההשקעה בקבוצה תלויה בהצלחה באירופה שזה הזוי מבחינתי אני מוכן לקבל את זה ביחד עם הדברים האחרים שהוא הביא למועדון. הייתי שמח ממש שזה ישתנה גם כי אין הגיון בלא להביא שחקנים עד שלא עולים שעצם האי הבאה גורם לסיכויים להעפלה לרדת דרסטית ואני הכי הייתי שמח שזה ישתנה אבל שוב, רוצה בעלים כאלה לכל החיים ומוכן לספוג את המינוסים האלה בשביל היתרונות הרבים שיש בו.

5. עכשיו אני רואה שעם כל הפריצות המדהימות של מילסון מי שהכניס יותר כדורים לגול במחצית הראשונה זה דווקא דן ביטון.

דקה 27 משאיר את פרץ חופשי לגמרי לנגוח מ6-7 מטר בלי שחקן לידו רק להניח את הכדור בשער.

דקה 37 אחרי מסירה יפיפיה של יוריס משאיר קטנה לזהבי שמחטיא מאיזורים שהוא בדרך כלל לא מחטיא.

דקה 45+1 הקפיץ כדור יפה לזהבי שניסה להקפיץ מהאוויר ולירות בוולה.

הוא כן מפוזר וכן מאבד מלא וכן בלתי נסבל לפעמים אבל את המצבים הוא מסדר

6. ראיתי שדיברתם הרבה על דן ביטון, אז אכתוב גם את שני הסנט שלי.

לדעתי הוא באמת מוכשר, יודע להרים חופשיות וקרנות כנראה הכי טוב בקבוצה וגם כל משחק נותן לפחות כדור לשער. אפילו מול אשדוד במשחק נפל שלו שני המצבים הטובים ביותר של המחצית הראשונה הוא סידר וזה היה אמור להיות שני כדורים לרשת (גם הכדור שהוא קיבל מיוריס והכניס לזהבי מושלם שהיה חייב לסיים וגם ההקפצה לדור פרץ שנגח עקום על הבלם האשדודי)

הבעיה איתו זה באמת שהוא לא שם משחק שלם. הוא נעלם המון. הוא חלש פיזית כזה ואולי יש גם עניין של עייפות שהוא לא מצליח לבוא לידי ביטוי הרבה. לפעמים גם נראה מפוזר ומאבד כדורים. שמתי לב שדווקא כשהוא נכנס כמחליף הוא כן מצליח לתת תרומה.

זה או עייפות פיזית או איזה עייפות מנטלית שהוא לא מצליח להחזיק ריכוז על 90 דקות.

אז באמת הוא לא מספיק ואי אפשר להסתמך עליו כ10 הפותח אבל כמחליף לדעתי הוא אידאלי. הוא יתן מספרים (בישולים&שערים) גם אם ישחק חצי שעה למשחק.

7. 10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

80% יקרה? הוא פתח במשחק האחרון ואחרי מה שקין אמר, 80% אחוז שזה לא יקרה…

תיקון קטן, מילסון לא 10 הוא שחקן אגף שמאלי. 

אנחנו צריכים עוד שחקן אגף ימין ו10. הסיכוי שזה יקרה בתוך פחות משבוע לא משהו.

כן כן טעות שלי זר אחד לכנף הגיע שזה מילסון והשניים שעוד יגיעו לדעתי זה 10 וכנף

8. 1 דקה לפני, snufkin said:

אתה מבין שאנחנו 6 ימים לפני הרישום לאירופה? אתה מאמין שיקאו 4-5 מהלכים רציניים בתוך כמה ימים? 

דוידה וזר אחד יגיעו בוודאות.

עוד זר אני מקווה שיספיקו אבל במקרה הרע ירשם רק לליגה (ואם נעבור בתים ישתתף בשלבים הבאים באירופה)

ועוד ישראלי מאמין שנביא בעיקר לליגה את שבירו/גילכהן (ושוב, אם נעבור שלב יוכלו לשחק)

לגבי לוקאסן המצב יותר מורכב ולא יודע מה הלוחות זמנים שיהיו שם אם בכלל. אבל שוב, במקרה הרע ישאר איתנו עד ינואר.

אז כן, מאמין שיהיו 4-5 מהלכים רציניים עד סגירת החלון בליגה.

9. משפתי

רוי סבוריט לוקאסן מאסון

יוריס פרץ

גבי

כהן תורגמן דןביטון

בהגנה לא הייתי עושה שום רוטציה, מה שחסר לנו זה חוסר תיאום ופתאום שיהיה נגדנו איזה פנדל מוקדם ולנסות להחזיק עם הגנה רעועה ככה משחק שלם זה ברדק.

אם במחצית תיקו או שאנחנו מובילים אפשר לעשות חילוף כפול ולהוציא שניים מהקישור/הגנה ודקה 60 עוד שניים.

בהתקפה הייתי נותן לערן ומילסון מנוחה, בלעדיהם יהיה קשה נגד חדרה.

10. אני יודע שאולי אצא ליצן אבל אני אישית בטוח שיביאו עוד 2 זרים.

בכללי אני מניח שבסופו של דבר הקיץ כן יגמר יחסית לטובה מבחינת שחקנים ועמדות, הבעיה כמו תמיד היא רק התזמון בעיני.

להביא שחקן במחזור 3 שרק במחזור 6 מקבל דקות ראשונות ומתאקלם רק אחרי ינואר זה הבאסה כל קיץ מחדש.

מבחינתי האידיאל לקיץ היה:

ג׳וש כהן (בעקבות מכירת פרץ) - לצערי לא קרה אבל זה כנראה בגלל שג׳וש מחפש לצאת מהארץ ולא היה הרבה מה לעשות, הביאו את השוער הישראלי הכי טוב שפנוי אחריו.

בלם זר במקום לוקאסן - 80% יקרה. גם במקרה הגרוע שזה לא יקרה לוקאסן ישאר ואני מקווה שיצליחו לאפס אותו ולהפיק ממנו יותר העונה.

כנף זר במקום גויאגון - יקרה (לא אומר מידיעה, אבל בטוח שיקרה)

כנף זר במקום יובא - יקרה (לא אומר מידיעה, אבל בטוח שיקרה)

10 זר במקום איליה - קרה (מילסון)

מגן זר במקום גרלדש - קרה (מאסון)

ועוד שני ישראלים הכי טובים שאפשר להביא בכסף סביר (נגיד 2 מתוך דוידה שבירו גילכהן) - יקרה

שורה תחתונה חוץ מגוש כהן שלא רצה והעניין עם לוקאסן שאולי כן ישאר בסוף (לא סוף העולם אם הוא יעשה סוויץ בראש) סך הכל אחלה קיץ, נפטרנו משומן עודף ויביאו זרים בדיוק למקומות שהיינו חלשים בהם עונה שעברה. אם מוסיפים את קין למשוואה שמסתמן בנתיים כמאמן שמבין כדורגל אז גם פה יש שדרוג.

אם כל זה היה קורה ביולי ולא בספטמבר זה היה מדהים והייתי נותן קל ציון 9.5 לקיץ (עוד 0.5 אם היו מאזרחים את סבוריט ביולי ומחתימים עוד זר ביולי). זה מעצבן רצח העניין עם המריחת זמנים אבל זה קורה כל חלון מחדש ולא נראה שישתנה.

וכן, תמיד יכול להיות שניהיה עד ינואר עם 4 זרים ושלא יביאו יותר כלום ואז אתם מוזמנים באהבה לצחוק עלי אבל אני באמת מאמין שזה לא יקרה. יש כסף, יש מאמן לא פרייאר, יש מנספורד ויביאו את השחקנים.
    האם הם יהיו טובים ויביאו לנו אליפות? לא יודע ואי אפשר לדעת. אבל יביאו. אפשר להצליח עם זר בשקל ואפשר להכשל עם זר ב5 מיליון יורו. המזל ישחק פה ועל זה תקום ותיפול העונה.

11. יאללה מכבי, תמיד מרגש לפתוח עונה בליגה. הלוואי שהשנה היא תסתיים שונה מה3 האחרונות.

כפרה עליכם בואו נשמור את היציע נקי מקללות גזעניות, זריקת חפצים, אבוקות ושטויות. זה הורס למכבי והורס לנו את החוויה.

תנו לנו 90 דקות קרנבל בלי להתעסק בחארטה.

12. לא הבנתי את אגדת העדיף דרג שני.

קודם כל כבוד גדול להיות דרג ראשון וגאווה לבוא להגרלה ככה בלי קשר לכלום.

דבר שני, נכון שיש את אסטון וילה ופיורנטינה בדרג ב שהן כמה רמות מעל אבל כנ״ל גם לגבי פרנקפורט וליל שהן בדרג א׳ וזה מתקזז.

לגבי כל השאר:

אלקמר>פלזן

גנט>גנק

פנרבחצה>פאוק

פרנצוורוש>לודוגורץ

מידטיילנד>בודו גלימט

אז לא מבין איפה הסרט שעדיף דרג ב׳

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.