Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Posts פורסם על ידי סזאר מנדיונדו

1. אני יודע שבמשחק שבו שלושת הבלמים הראשונים לא כשירים וגם מילסון חסר יותר קשה לעשות רוטציות באמצע אבל חוששני שאין ברירה.

יוריס ופרץ כבר על האדים האחרונים ולפני שמאבדים גם אותם כדאי לתת להם טיפה לנוח. אפילו שיעשו מחצית מחצית.

יהיה קשה באצטדיון המנחוס הזה אבל מאמין ברובי והקבוצה שגם מפה נדע לצאת עם 3 נקודות.

2. להביא כבר מחר בלם ישראלי. אם אפשר גיל כהן סבבה ואם המחיר לא ריאלי אז בלטקסה.

אחר כך שיחשפו את הזר. חייב להביא זריז למה גם נחמיאס לא יעמוד בעומס בקרוב ונעלה נגד מכבי חיפה עם ייני ודויזאדה כבלמים.

חוץ מזה היה משחק טוב, מליון הזדמנויות בערך אבל העיקר שבסוף אחד נכנס (שניים נכנסו אבל כל משחק פוסלים לנו שער חוקי).

עם הפנים לאשדוד

3. מניח שהרבה לא יסכימו איתי, אבל חייב בלם מחר על הבוקר. גם אם זה אומר להתפשר על האיכות. עדיף להביא מחר את בלטקסה/גיל כהן/בלם פנמי שאף אחד לא מכיר מאשר להביא חמש דקות לפני סוף החלון מישהו ברמה של סרחיו ראמוס בשיאו. 

זה לא נכון תמיד ובדרך כלל אני בעד האיכות אבל במקרה שלנו אין ברירה. אנחנו פאקינג עם נחמיאס ב11 כל משחק ועד שסבוריט יחזור שכרגע לא מדברים על זה אפילו אין בלם מחליף (עם כל הכבוד לייני הוא לא שם). 

אנחנו בתקופה של משחק כל שלושה ימים וזה עניין של זמן עד שאחד משני הבלמים שלנו יפצע/אדום/צהובים מה גם שלא מדובר בשני הבלמים הכי טובים בעולם לכל אחד מהם יש את החסרונות שלו וצריך בלם שיוכל להכנס לקצב מהר ולפתוח כבר עוד שבוע-שבועיים גג.

4. Just now, Brandon Roy said:

יש לו אחלה של משחק רגל. אפילו טוב ביחס לשוערים בליגה שלנו. זו אחת הסיבות העיקריות לדעתי שקין מעדיף אותו על פני משפתי שאני חושב שבטוטאל הם שוערים דיי באותה הרמה. הבעיה שלו זה הכדורי גובה, הוא לא יודע אליהם גם אם חייו תלויים בזה. ואם כבר יוצא, זה משהו מוזר כזה עם רגל קדימה. 

מסכים. 

היו גם לפחות שני גולים שהוא קיבל שהוא היה חייב לקחת כמו הגול נגד הפועל ירושלים והגול שקיבלנו מגנט במשחק ה״ביתי״. לא יודע אם זה היה מחוסר יכולת או פשוט הסתגלות אבל היו גולים שהוא חייב לקחת.

אבל בכללי יחסית למה שציפיתי אחלה שוער, בטוח טופ 3 בליגה ואם ימשיך ככה אולי אפילו נוכל להגיד שהכי טוב בליגה. במשחקים האחרונים התייצב מאוד ונתן 4 משחקים אחרונים בליגה בלי טעויות, משרה ביטחון מאחורה, משתתף בהנעת כדור וגם הביא נקודות.

קיבלנו רק שני שערים ב4 משחקים האחרונים - נגד נתניה שהוא לא היה אשם (גם עצר פנדל אחר כך) ונגד פתח תקווה שבהתחלה חשבתי שיש לו חלק בשער אבל האמת שמ6 מטר קשה להאשים את השוער שהוא לא לקח. גם בכל אחד מארבעת המשחקים האחרונים אני זוכר עצירה גדולה ממש שלו - נגד נתניה פנדל, נגד בש בתוספת זמן, נגד פתח תקווה כמה דקות לפני הגול שספגנו עצר ממש יפה באחד על אחד ואתמול העצירה במחצית הראשונה.

סך הכל אחלה מוסקרה. רק שימשיך ככה וישמור על יציבות.

5. אני מבין שיש איזה קטע ללכלך על משחק הרגל שלו גם בתקשורת, באתרים ובטלוויזיה ולדעתי הם פשוט חסרי מושג.

נכון, אין לו את משחק הרגל של טר שטגן אבל באמת שהוא מתנהל עם הכדור לא רע בכלל ומשתתף בהנעת כדור ובשבירת הלחץ.

נכון שקרה לא פעם ולא פעמיים שהוא איבד כדור במסירה אבל אי אפשר לצפות לשחק תחת לחץ מטורף הנעת כדור ולצפות לא לאבד בכלל. גם לוקאסן, רביבו, נחמיאס, אבישי ואפילו יוריס מאבדים כמעט כל משחק איזה מסירה כזאת שעושים עלינו מתפרצת. 

זה חלק מהמחיר ומהשיטת משחק.

שוב, הוא לא עם משחק רגל מטורף אבל הפכו אותו כבר לכזה עם משחק רגל גרוע ובעיני זה ממש לא נכון. הוא בטח לא נופל ממשפתי בקטע הזה.

6. האמת שבניגוד לחלונות קודמים שהיינו צריכים פגיעות משמעותיות אנחנו באמת סגורים ברוב המוחלט של העמדות ואני חושב שלא צריך יותר מידי כדי שהחלון יהיה מוצלח.

קודם כל ולפני הכל חייב בלם זר. יש מקום אחד של זר (מה קורה עם האזרוח של סבוריט???) והוא חייב ללכת על בלם זר זאת העמדה הכי בעייתית כרגע בפער.

הייתי הולך אפילו על עוד בלם ישראלי סטייל בלטקסה לעבות שם את העמדה כי אם ניר ביטון סיים את העונה וניפול על איזה שימיץ/פידלף בזר שנביא זה יכול לקבור לנו את העונה.

מגן ימני מחליף רק כדי לתת לאבישי קצת אוויר אבל באמת לא הייתי משתגע פה, מבחינתי גם שיביאו את דיא לאבבידי לסגור פינה. אם איכשהו מסתדר להביא את דזנט במחיר טוב או את זסנו בשנת חוזה במחיר טוב אחלה.

וזהו זה אמור לסגור בעיני את הסגל.

חלוצים - ערן ודור לא צריך יותר מזה

כנפיים - מילסון קיקו דוידה יוני

שתי עמדות קישור קדמי - גבי דור דן שחר

קשר אחורי - יוריס וגולסה

שוער מסודרים ואת ההגנה אמורים לסדר עם הרכש.

אני אישית הייתי הולך על קינדה לדעתי יכול לתת לנו עוד יצירתיות גולים ובישולים אבל יכול להבין את ההחלטה שלא להביא אותו.

שורה תחתונה, 

בלם זר, בלטקסה ועוד מגן ימני מחליף מהליגה סוגרים את מה שצריך מהחלון וזה באמת גרוש וחצי, רק השכר של ביטון שכנראה גמר את העונה אמור להספיק לסגור את רוב השכר של שלושת השחקנים האלה ביחד.

7. 7 דקות לפני, אקיטה said:

החלוץ השני השמן של ביתר הצגה.

חלום חיי לראות אותו באותה קבוצה עם פיירו, קו קדמי של אליפות יורוליג.

חחחחחחחחחחחח 

חסין נ״ט השחקן הזה, אולי אפשר להכנס עליו לעזה

8. לפני5 שעות , עידן מוסקונה said:

זה היה הרבה יותר משידור עוכר ישראל. 

היה שלב בדקה 70 שאביאל זרגרי עשה עבירה ולקח איתו את הכדור להעביר זמן ואז רמי וייץ אמר: "למה אוהדי מכבי שורקים בוז לכל בזבוז זמן, הם רגישים לכל בזבוז זמן ולא יכולים להרשות לעצמם לאבד נקודות" או משהו בסגנון בצורת דיבור מזלזלת ועל מנת להקניט, לא זוכר אפילו משפיכלר או אפק או אפילו שלמה שרף דברים כאלה. זה הרבה מעבר להיות בעד הקבוצה היריבה, הוא פשוט נטו בא לעשות דווקא. 

זה היה אפילו יותר גרוע.

הוא אמר שאוהדי מכבי שורקים בוז כי זרגרי ״כיבכול״ מבזבז זמן ובמילים אחרות פשוט אמר שזרגרי לא מבזבז זמן בפעולה הכי מבזבזת זמן שיכול להיות שהוא רץ עם הכדור ביד ועוד מאשים את הקהל שלנו.

פשוט שדרן פח זבל, מקווה שלא נראה אותו יותר במשחקים שלנו.

9. שלושה משחקים חיוביים

נגד נתניה הביא נקודות, נגד ב״ש שמר על שער נקי (עם הצלה גדולה בסוף) והיום סך הכל עשה את העבודה עם כמה הצלות טובות.

יש מצב שיש לו חלק קטן בשער, לא סגור על זה כי זו הייתה בעיטה מחמש מטר לפינה אבל עדיין נראה לי ששוער טוב לוקח כדור כזה.

10. 6 דקות לפני, YEINI said:

הסתכלתי על ההרכב של מכבי פ"ת.
    חוץ מטוקלומטי ורובי לבקוביץ אני לא מכיר אף שם מההרכב שלהם.
    לעומת זאת, אני מכיר את כל השמות של שחקני הספסל. שחקנים לא רעים אפילו. 
    וואט דה פאק?

יכניס אותם דקה 60 לשחק על העייפות שלנו 

11. מת על זהבי והוא אגדה והשחקן הישראלי הגדול בכל הזמנים בעיני אבל לדעתי את השיא הזה הוא כבר לא ישבור.

עצם זה שהוא בכלל באיזור של השיא אחרי 7 עונות בחול ועוד 3-4 עונות כקשר וזה כשהתחיל להניע קריירה יחסית מאוחר רק מדגיש את הגדולה שלו.

אבל לתפור עוד 60 שערים רק בליגה? לא רואה את זה קורה.

לדעתי המקסימום שלו אם לא יפצע זה לעקוף את הולצמן ולהיות הכובש החמישי בכל הזמנים בליגה. (בכל המפעלים הוא כבר ממזמן עקף את כולם ומזרחי יכול רק למצוץ לו)

12. במילה אחת - פארסה

את זה שאין לנו בלם זר או 10 זר פותח עד ינואר כבר אי אפשר לתקן.

הלוואי הלוואי הלוואי שפעם אחת יהיה חלון כמו שצריך שעל ההתחלה כבר יאזרחו את סבוריט ויסיימו את החוזה עם השוער ויביאו גם 10 וגם בלם זר לסגור סגל שאמור לקחת פה את האליפות.

13. מאז הדרבי כתבתי פה 3-4 הודעות נגד הארגון והעניין של הפירו.

ההודעה היום היא 10/10 מבחינתי. שקיפות, ניתוח נכון של הסיטואציה ותגובה יפה ומידתית (למשל תגובה של לא לעודד בכלל או עוד איזה מופע פירו מטופש זה היה ההתחלה של כדור השלג שיחרב לנו את העונה).

היום אני עם הארגון, נכנסים דקה 15 ומעיפים את מכבי לניצחון.

14. שלוש דקות של ״הפגנת יכולות״ בדרבי שהיה גמור גם ככה והיה חגיגה גם אם לא היה פירו יעלו לנו ביוקר.

כל שנה אנחנו חמישה משחקים בלי תופים, ארבעה משחקים עם סגירת יציע ועוד שני משחקים מחוץ לבלומפילד.

במקום להגיע מחר למשחק קרנבל וחגיגות מול 30 אלף צופים באווירה טובה מגיעים באווירה עכורה.

לא אתפלא אם הפאנטיקס ידליקו שוב אבוקות כדי להראות למשטרה כמה הם גברים והעונשים האלה ימשיכו איתנו כמה מחזורים טובים.

בחיאת שחררו אותנו מהפירו המיותר הזה. במקום ללכת להנות ממכבי ומהפעם-פעמיים בשבוע שיש משחק לברוח קצת מהחיים ולהתמסר ל90 דקות כל ההתעסקות הזאת פשוט ממאיסה את החויה.

עדיף להיות חכם ולא צודק וכו׳

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.