Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Posts פורסם על ידי סזאר מנדיונדו

1. זיינו אותנו 8 שחקנים בנבחרת שזה כל השחקני הרכב שלנו. לא יודע כמה יהיה אפשר להכניס דברים חדשים בפגרה שכולם בנבחרת.

נקווה שלא יפצעו ויותר מזה מקווה שיחלקו להם דקות בצורה נורמלית ולא ישחקו לנו את כל ההרכב 90 דקות בשני המשחקים האלה.

2. לצערי הפועל לא תרד, הם צריכים שני נצחונות והם נשארים והם יצליחו לגרד את זה (וגם מחזירים להם עכשיו נקודה).
    אני בעד הפועל ביום ראשון אבל ככה או ככה הם הולכים לחטוף שם. מקווה שאבוקסיס יעשה להם את המוות אבל לא רואה את זה קורה. אם לא זה לפחות שיהיה שם בלאגן ביציעים אבוקות מכות רקטות אחד על השני שיתחילו להתבשל במיץ של עצמם.

3. עולה באותו הרכב שניצח אותם 4-1 שבוע שעבר. 

כן הייתי מסתגר ויורד נמוך ומשחק על מעברים עם מילסון ודוידה.
    לא מבין את אלה שאומרים לשחק פתוח ולבוא ללחוץ אותם, זה בדיוק המתכון לזה שנקבל שער מהיר ואחר כך כל המנטליות של המשחק תשתנה.

4. הליגה מבחינתי הכי חשובה אבל ברור לי שצריך רוטציה. גם כדי לא לשחוק את הסגל ולהתחיל להעמיס פציעות וגם כי אחרי האופריה החגיגות והטיסות יכולה להיות ירידת מתח.

הייתי פותח עם זאדה במקום רביבו, שלמה במקום אחד הבלמים, קארצב במקום יוריס (האל) וקיקו במקום אושר.

כמובן שהכל זה רק כדי לתת אוויר ולא משהו מקצועי. הזין בלארח בחוץ זה שעכשיו עוד פעם יש ענייני טיסות מלונות נסיעות וזה מזיין ממש.

5. המטומטם שניסה לזרוק ניילון על הקוון (והיה סנטימטרים מלפגוע) אמא שלך זונה תפסיק להיות מטומטם.

הרי מה היה קורה אם זה היה נוחת לו על הראש? במקרה הטוב היו תופסים אותך ומזיינים אותך בקנס פלוס הרחקה לשנים מהמגרשים ובמקרה הרע לא היו תופסים אותך והיו נותנים לנו קנסות ומפעילים כל מיני על תנאי וחרא כזה.

לא מבין את הטמטום.

לצאת גבר? לדפוק את הקבוצה שלך זה הדבר הכי קוקסינלי שיכול להיות.

עצבים? שלוט בעצמך אתה לא ילד בן 4.

6. איזה שערים נפסלו לנו? איבדתי אחד

היה את הראשון אחרי הבעיטה של זהבי בכדור הלא ישיר.

היה את הגול של זהבי שנפסל. היה את הגול של דוידה שנפסל. ומחצית שניה היה את הגול של פרץ קורה פנימה.

יש פה 4, מה היה החמישי?

7. מילסון ודוידה ביחד זה חוויה. אמנם שניהם לוקים לפעמים בתכלס אבל הם קוסמים של כדורגל עם מהירות דריבל וגם סיומת לא רעה וכששניהם ביחד אנחנו ברמה אחרת לגמרי.

בלטקסה ונחמיאס היו טובים מאוד היום, אחד המשחקים היחידים שלא הרגשתי שאנחנו יכולים לקבל גול כל רגע.

הספסול של זהבי ופרץ הוכיח את עצמו והם חזרו לעצמם. זהבי מדהים ופרץ היה בכל מקום במגרש ועשה הכל. 

אולי לא יסכימו איתי אבל חושב שגם גבי אולי צריך שני משחקים להתחיל בספסל. הוא מדהים ועושה עבודה טובה אבל מרגישים שהוא קצת נעלם לאחרונה ויכול להיות ששני משחקים בספסל גם טיפה מנוחה פיזית וגם מנוחה מנטלית והוא יחזור אפילו גרסה משודרגת של עצמו לפלייאוף.

ולקינוח - עידו שחר וכל מילה נוספת מיותרת. מת עליו.

8. 7 דקות לפני, פנחס שוף said:

מחצית שנייה להמשיך באותו הקצב

ולהשאיר את זהבי 90 דקות על המגרש, חלאס עם המשחקים

חייבים לשפר את הפרש השערים

למה עוד פעם לשחוק אותו? אנחנו עם חמישה משחקים בשבועיים כולל 2 טיסות.

אם נשים את השלישי בתחילת המחצית השניה מוציא אותו ישר. אם לא מוציא דקה 60-65.

עד שערן חזר אלינו אתם רוצים להרוג אותו שוב?

9. האמת זה היה משחק קלאסי של אם הם לא מבקיעים חצי שעה ראשונה הם נכנסים ללחץ ובמגרש המנחוס הזה זה פוטנציאל איבוד נקודות קל.

כמובן שאשדוד יתנו להם גול מתנה תוך עשר דקות ועוד אדום מיותר אחרי חמש דקות ונגמר המשחק.

יש אפשרות אפילו לתת להם לנוח ולעשות חילופים מוקדמים.

טפי על אשדוד

10. הנקודה הכי טובה במשחק הזה בפער (והיו לא מעט נקודות טובות) היא הקהל.

גם תפאורה מדהימה ומרגשת

גם עידוד טוב שממשיך את העידוד מנתניה

גם לא היו כל מיני רימונים חזיזים זיקוקים ועצירות משחק והארגון הראה בגרות ושאפשר לתת תצוגות גם בלי זה
    לא היו זריקות חפצים או דברים כאלה (לפחות מה שאני ראיתי) לא היה יותר מידי שירים בעייתים ובכללי היה משחק חוויה עם אפס תקלות ואפשרות להורדת נקודות.

העונה הזאת תוכרע גם על הקהל ובבית הדין ואי אפשר לברוח מזה. הקהל של חיפה כרגע לא מראה בגרות. נקודה אחת כבר ירדה להם ויש להם תביעה על הורדת עוד נקודה. שמעתי מחבר אוהד חיפה שלא היה להם תופים ותפאורה בדרבי נגד הפועל חיפה והייתה שם אווירה של בית קברות רציני. לא יודע להגיד שאם היו תופים הם היו מנצחים את זה אבל חד משמעית זה לא מוסיף. זוכר את המשחקים בלי התופים בבלומפילד וכמה שזה זיין אותנו. בסוף הם גם מורידים לעצמם נקודות וגם דופקים את עצמם בלי תופים.

הלוואי ונדע להתעסק בעידוד ובעיקר ונשים לפחות עד סוף העונה את כל הדברים שבעייתים בעיני המשטרה ובתי הדין גם אם הם בני זונות צריכים עכשיו להיות חכמים ולא צודקים.

11. משחקים טוב. נכון שלא הגענו למאה מצבים אבל אנחנו נגד הקבוצה בכושר הכי טוב בליגה ונתנו מחצית גדולה גם ביטלנו אותם לגמרי וגם תקפנו יפה.

דוידה חייב לקבל יותר דקות (וגם לעבוד על הפס האחרון, אם יעשה גם את זה יהיה שחקן כנף טופ בארץ)

12. שחר רביבו ושלמה במשחק ממש טוב, כל השאר במשחק סולידי מינוס.

השלישיה ההתקפית לא הייתה קיימת (למרות הגול של מילסון).

דוידה נכנס טוב, לא ברור לי למה הוא לא פותח אף פעם, כרגע לדעתי הוא השחקן אגף הכי טוב במכבי אחרי מילסון והייתי מריץ אותו שניים שלושה משחקים בהרכב יכול לצאת מזה רק טוב.

ועוד מילה לגבי סבוריט - היום הוא היה לא רע אבל בכללי לקחו את המגן השמאלי הכי טוב שהיה פה אבר והזר הכי מרגש שהיה פה מזה כשון והפכו אותו לבלם בינוני מאוד.

קשה לו בספרינטים, קשה לא במשחק הגובה, קשה לו בהרחקות, הרבה פעמים לא עומד נכון ומפספס שחקנים ופשוט העמדה לא עושה לו טוב ואני חושב שיש לו חלק גדול במשחק ההגנה הלא טוב שלנו.

הוא כן מניע יפה ובבניית התקפות והנעת כדור מוסיף הרבה אבל מבחינתי בלם צריך קודם לתת שקט להגנה ולא להתקפה ולצערי עם כמה שאני אוהב אותו מעדיף שישחק מגן שמאלי או שיפתח בספסל.

הייתי רוצה לראות את שלמה-בלטקסה או שלמה-לוקאסן לכמה משחקים ואני מניח שזה יראה הרבה יותר טוב.

13. כל מי שזיין תמוח על מכבי ועל קארצב ועל שחר ועל קיקו תראו את המשחק של חיפה הקבוצה האחרונה בלאומית יושבת להם על השער.

אי אפשר לשחק באוורות האלה. 

שחר עוד שיחד שופטים בשביל הארכה נגד פאקינג קבוצה אחרונה בלאומית

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.