Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סזאר מנדיונדו

1. נשמע הרבה את השמות רפאלוב, ביטון, גוטליב ועוד כל מיני למלמים עד 19:00
  2. בהחלט סוף טרגי, למה לא קנית שוב? בכל אופן תודה רבה על המידע, זה בדיוק השימוש שאני צריך ונראה לי שאני אכן הולך על זה. יש לך המלצה לדגם ממוצע וסולידי שמחזיק כמו שצריך בשימוש סביר (10 קמ ביום, חמישה פעמים בשבוע)?
  3. לא מסכים שקשר אחורי הייתה הכי דחופה. כבר שנה שעברה הייתה בעיה עם הוינגר הימני שרב העונה שיחקו שם סקאריונה/יצחקי/מיכה. גם בשמאל הייתה בעיה קשה עם העזיבה של בן חיים בעמדה שגם ככה לא הייתה עומק, וקיבלתי את בלקמן, עטר ואצילי לסגור את הבעייתיות. הלאה, עמדת המגן השמאלי זו עמדה ששנים לוקה בחסר והייתה צריכה חיזוק. ממש הורגש שנה שעברה החסרון של מגן שיוסיף לנו להתקפה,עד עכשיו (טפו טפו) נראה שקיבלנו בינגו ומגן שלא היה לנו שנים. מבחינת קשר אחורי - אין ספק שחסר גרזן אבל אני ממש לא חושב שזו העמדה שהייתה הכי נואשת לחיזוק. גולסה שחקן נהדר, ייני אמנם פתח מזעזע אבל הוא שחקן איכותי שיודע לשחק את העמדה טוב. כשיש לפני הקשר שחקנים כמו ריקן/בטוקיו יש פחות חשיבות לעמדה. תוסיף את העובדה שרב המשחקים בליגה אתה שולט אבסולוטית והקשר האחורי פחות בא לידי ביטוי. גם אני הייתי רוצה לראות קשר אחורי חזק שיעזור בחילוצים במרכז השדה (בעיקר באירופה ומול בש), מול ב"ש זה עוד לא אבוד אבל כן חבל על אירופה. מצד שני קיבלנו חיזוק בכל העמדות הקריטיות באמת וקשה להתלונן
  4. מתלבט גם, אשמח לשמוע הצעות. כאלה שעושים את זה כל יום - כמה זה נוח? יש עם האופניים בעיות לפעמים? יש בלאי? איך העניין עם ההטענות? מעצבן או בסדר?
  5. מה קלאודמיר? שחקן בינוני מאוד. הוא ממש לא גרזן. וממש לא מה שאנחנו צריכים. אם כבר נוסא הרבה יותר מתאים לתפקיד קשר אחורי קלאסי וגם הוא לא ברמה שאנחנו צריכים לכוון אליה. להביא איזה קדר אחורי מקבוצת מנודים כלשהי באנגליה/צרפת/ספרד/איטליה/גרמניה וזה חלון טוב בשבילי
  6. מטורף, מי השחקנים שעזבו/נמכרו? עשו מהם קופה או סתם החליפו?
  7. רפאלוב לא קשור לקשר אחורי. זה לא במקום. אם ימצאו קשר אחורי יביאו ואם לא מאמין שיאלתרו בלי קשר לרפאלוב. לדעצי הוא שובר שוויון ואם הוא מוכן לחזור לארץ צריך להתאבד עליו
  8. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחאיך אתה אוהב להגזים, צחקתי בקול
  9. 90 דקות, מתחילים בפיגור שני שחקנים. מקווה שעד השריקה זה יראה אחרת.
  10. אני בעד רפאלוב. זה שחסר קשר אחורי ידוע, אבל זה לא קשור אחד לשני. קשר אחורי מחפשים בלי קשר (ימצאו או לא ימצאו לא תלוי בהחתמת רפאלוב). רפאלוב זו הזדמנות להביא לפה אחלה שחקן ישראלי. מאוד מחזיק ממנו, יודע לכבוש, לבשל, יכול להשתלב נהדר במשחק שלנו ולהוביל חזק לאליפות. נכון שיש עומס אבל גם העומס מלווה בהרבה תעלומות. בלקמן נראה אש אבל עדיין תעלומה, עטר תעלומה גדולה אם נקבל את זה של לפני ארבע שנים או אץ העטר של השנים האחרונות, אצילי בהחלט קפץ מדרגה אבל עדיין קשה להגיד שבוודאות הוא יממש את כל הפוטנציאל עוד העונה. לגבי מיכה, הכל כבר ידוע אותם יתרונות מדהימים עם אותם חסרונות קריטיים כבר חמש שנים. לא משתנה. בהחלט חושב שרפאלוב יכול להוסיף, ואגב 7 שחקנים ויצחקי על 3 עמדות זה לא כזה עמוס, בטח שחמישה מהם היו פצועים לאחרונה /שנה שעברה(עטר, רפאלוב, מיכה, יצחקי, בלקמן). לחיפה יש תשעה שחקנים על שלוש עמדות ועוד אין להם אירופה.
  11. לפחות יש רכש. אני גם חושב שבשיטת משחק שלנו צריך בלם מהיר, אבל סומך על ג'ורדי. מה גם שאם הוא הסתדר עם הוינגרים המהירים בעולם (בייל ניימאר ועוד), הוא יסתדר גם עם מה שיש פה. בלי קשר נראה שחקן ממש מרגש, כזה שבא לפרק, מחכה למכות בינו לבין אוגו.
  12. יש מלא אקסים בנבחרת. זהבי, דאבור, בניון, טבח, איינבינדר. שכחתי מישהו?
  13. לפני שלוש שנים נתן 6 בחצי עונה, לפני שנתיים 10 בעונה, שנה שעברה 7 בעונה. מקווה שהמגמה תעצר והוא יצליח לתת מעצמו יותר. אגב, חלק מהשערים בפנדלים. לא סטטיסטיקה שמתאימה לשחקן של קבוצה שרצה לאליפות לדעתי. מה גם שהוא לא מיכה (שהתפקיד שלו הוא לא הבקעת שערים, אלא יצירת מצבים ובישולים), הוא לא עובד הרבה בהגנה והוא לא משתתף בהנעת כדור של הקבוצה ככה שהוא נמדד בעיקר בגולים, חוץ מזה לא נותן ערך מוסף. בכל אופן, אני לא הייתי משקיע סכום כזה בשחקן שכבר חגג 30,נמצא במגמת ירידה ופציע ואין שום סיכוי להחזיר עליו השקעה. ולא חושב שצריך לאגף שמאל שחקן שיבקיע 7-8 שערים בעונה, לא בשביל זה הביאו אותו. שים באגף שמאל את אצילי, יצחקי, שוינפלד או בלקמן והם יגיעו ל7-8 שערים בעונה (לדעתי אפילו יונתן כהן ויחזקאל מגיעים לזה די בקלות, ויש סיכוי שאפילו ריקן או מיכה יגיעו לזה ויתנו עוד הרבה דברים אקסטרה על הדרך). בכל מקרה הוא חתם אז הדיון הזה כבר לא רלוונטי, הייתי הכי נגד אבל ברגע שחתם אנחנו באותו צד. אוהב את אלירן מאוד כאישיות ושמח שהוא בקבוצה. זה הזמן שלו להשתיק אותי מקצועית ולתת עונה של 15-20 גולים. חלום.
  14. על סמך מה אתה יודע מה תקבל? מה שנתן במכבי לפני 4 שנים? מה שנתן בריימס? מה שנתן בחיפה? פציעות חוזרות? עטר של היום זה לא עטר של 2013. ואני מת עליו, ומת שיזיין את כל הליגה ומת שישבור את השיא של זהבי. פשוט אני לא חושב שהוא בלבל שאנחנו צריכים. הלוואי ואוכל את הכובע. זה להיות פרייארים, כל השוק המטורף של היום זה על שחקנים צעירים מאוד, כמעט כולם בלי היסטוריית פציעות. מוכן לשלם 700 אלף יורו על יחזקאל, על אוחנה, על זריהן, על מרסלו וכו'( ואלה עסקאות סופר גרועות שלא הצליחו בנתיים). פשוט כאן יש חשיבה מאחורי העסקה, רווח עתידי וניצול פוטנציאל. עטר מפה עוד שנתיים הולך לסדר מגבות.
  15. אפשר להוסיף גם שעטר מחוק מבחינת הקהל, הצוות המקצועי ואפילו שחר (חולה צהבת). אמנם אזולאי לא אהוב הקהל אבל לא שנוא ומחוק.
  16. לא אמרתי שהוא כוכב כדורגל, אנחנו באמת לא צריכים את אזולאי כמו שהם לא צריכים את עטר. מצד שני, אזולאי לא המושיע שלהם - מחזק עמדה בעייתית אצלהם (מזרחי יותר וינגר, מאמין שיתחרה עם קהת על מקום) כמו שעטר לא המושיע אצלנו - יצטרך להלחם עם מיכה, אצילי ובלקמן על שתי עמדות (אולי שוינפלד מידי פעם יפתח בשמאל במשחקים באירופה). נראה כמו מתכון טוב לטרייד בלי כסף, לא יודע מה השתבש בדרך. מה גם שאנחנו שילמנו על אזולאי והם לא שילמו על עטר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.