Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סזאר מנדיונדו

1. הבעיה היא לא במה שהביאו אלא מתי ואיך. גם אם עסקת יוני תסגר מדברים על זה שהוא יכנס לכושר רק במחזור 10. לוקאסן נראה פוטנציאל לבלם שור שנהנה ממנו אבל יש לנו משחק עונה עוד שלושה ימים והוא לא מרגיש עדיין בכושר ומחובר לקבוצה. סך הכל החלון לא רע בכלל מבחינת מה הביאו אבל כל עניין הטיימינג לוקה בחסר. וזה בלי לדבר על זה שאין מערך סקאוטינג בכלל. יש מקום לזר, למה לא להביא אפילו פוטנציאל ב200 אלף דולר לעונה? משהו שמחלקת סקאוטינג טובה אמורה להחזיק בשלוף. נכון שיש סיכוי שעם סכום כזה לא נפגע אבל לפחות יש את הצ'אנס. טוואמסי, ויטור, מוחמד, נוואקמה ודומיהם הגיעו בגרוש וחצי.
  2. גם במידה וכן יוני יחתום ולא יהיה פיצוץ ברגע האחרון, התנהלות הזויה. מביאים אותו בדקה ה90 של החלון שהוא צריך עכשיו חודש להכנס לחודש, עד שילמד את השחקנים האחרים ויכנס לקצב נגיע כבר לינואר. יש לנו עכשיו 5-6 משחקים שאם זהבי/יובא נפצעים או מורחקים הקבוצה נראית כמו חרא (ראו מקרה ההרחקה של יובא לפני אשדוד). יש מקום לזר - תגידו לפיזה או 1.1 מיליון (התשלום השני) או שנדבר בינואר שוב. רוצים? יופי שיהיה פה ביולי. לא רוצים? יש מקום לזר תביאו זר ונביא את הבן הרובד בהזדמנות אחרת. אותו דבר לגבי לוקאסן - גם אם הוא בלם על (אין לי כלום נגדו, נותן לו את הזמן) אני לא מרגיש בנוח שיעלה הרכב נגד חיפה. שיחק עד עכשיו מחצית + 3 דקות ונראה שהוא צריך עוד זמן להכנס לכושר ולהכיר את החברים שלו ושיהיה בינהם תיאום טוב.
  3. ואז מה? נקבל את יוני וזר פצוע שניה לפני שהחלון נסגר בפברואר? יכנסו לקצב במרץ-אפריל?
  4. לצערי לא רואה את גבי ואוסקר פותחים יחד. זהבי ג'ורג'ה אוסקר וגבי זה התקפי מידי בבני, מעניין מי מהם ירד לספסל
  5. בוזזז בכל נגיעה אל תפסיקווו יא בן זונהההה מזיין קטינות
  6. מי שמגיע, מוזמן להצטרף אלי לקללות על המזיין קטינות והמסניף אבקות. כולל בחימום. בנוסף, בוז בכל נגיעה שלו בכדור בלי הפסקה. ושאף אחד לא יטיף לנו מוסר - כשזהבי היה קפטן הנבחרת ושיחק בשבילה הקופים המסריחים קיללו אותו את אשתו ואת הילדים בקללות הכי חמורות שיש. ומה הוא עשה? רק כי הוא שם להם גולים? אצילי הבן זונה לא רק בגד באשתו עם ילדות וסמים אלא גם חוגג מולנו בהפגנתיות, שר לכל אוהד מכבי יש בת זונה ושם עלינו אלף זין. אני סיימתי להיות נחמד.
  7. אין לי שום דעה מוצקה על שבירו. לא מכיר את יכולת הסיום שלו ברגל בראש וכו' למרות שנראה שיש כאלה אם הוא מנפק מספרים יפים. מה שאני הכי אהבתי אצלו זה שהוא בנוי טוב, לא מפסיק לרוץ ונראה רעב בטירוף. אלה סוג השחקנים שבדרך כלל כן מצליחים להשתלב פה. לדעתי ברור לכולם שהוא עוד לא ברמה של מכבי ובטח לא סקורר ברמה של ערן פריצה או יובה אבל אני בטוח שיש לו את הפוטנציאל לעשות את קפיצת המדרגה.
  8. לכלכתם... אבו בונקר העמיד לנו שני אוטובוסים, אתם יודעים טוב מאוד שזה לא קייטנה ולוקח המון זמן לפרוץ את הבונקרים האלה (ולפעמים לא מצליחים בכלל..) קצת קרדיט לשחקנים שעשו הכל - לחץ תנועה בעיטות לשער ושיחקו הכי נכון שאפשר מול הבונקר הזה. בסוף זה השתחרר.
  9. לכלכתם... אבו בונקר העמיד לנו שני אוטובוסים, אתם יודעים טוב מאוד שזה לא קייטנה ולוקח המון זמן לפרוץ את הבונקרים האלה (ולפעמים לא מצליחים בכלל..) קצת קרדיט לשחקנים שעשו הכל - לחץ תנועה בעיטות לשער ושיחקו הכי נכון שאפשר מול הבונקר הזה. בסוף זה השתחרר.
  10. אני חושב שהחציצה הייתה אמורה להיות על חשבוננו, אבל ברגע שראו את קצב המכירה האיטי מאוד אצל ביתר (4 שעות לפני המשחק בקושי קנו חצי מהכרטיסים) החליטו לפתוח לנו עוד שני יציעים בקצוות של 8 ו13 ולעשות את החציצה על חשבונם
  11. אפשר להכנס עם צהוב/ צעיף / חולצת משחק וזה ליציעים של אשדוד? עדיף לבוא ניטרלי? נראה לכם שיהיה אפשר לעבור?
  12. נראה שיש סולד אאוט. יש סיכוי שזה המשחק עם הכי הרבה אוהדי מכבי בליגה בבלומפילד אי פעם? שירות הresale גם תרם לפחות כמה מאות כרטיסים של כאלה שלא יכלו להגיע ובזכות העניין יגיעו אוהדים במקום. או שפיספסתי איזה משחק שגם היה ככה מלא בשלוש שנים האחרונות?
  13. העתיד של מיכה ואצילי איך שאני רואה אותו תלוי לחלוטין באלונה. מגדל הקלפים מתחיל לקרוס, השלב הראשוני היה להוציא את האמת שמראה עד כמה הם התנהגו כמו טינופות. הנבחרת היה העניין הבא שמגיע לרעתם ועכשיו יענקל'ה יחכה כנראה לאלונה. אם אלונה מעיפה את מיכה יהיה קשה מאוד ליענקלה להסביר את עצמו וכנראה שגם הוא יעיף את המטריד שלו על טיל. אחרי זה אף קבוצה לא תגע בהם בארץ, גם לא קבוצות קומבינה כמו ביתר, בני יהודה ופתח תקווה.
  14. דסה לא היה העונה הזאת במכבי, לא? זאת הייתה האליפות עם גרלדש
  15. קיצר לפי הפרסומים פה זה או יוני או פרץ. יש עוד שחקן ישראלי שהיה חלק ממכבי במהלך הפרשה, יצא לחו״ל והיה מועמד לחזור הקיץ?
  16. אמנם מיכה לא שר לכל אוהד מכבי תל אביב וכו' וגם לא חגג נגדנו בהתרסה אבל מבחינתי אחרי ההתכתבויות האלה גם הסיפור איתו גמור. אפס גבריות אפס כבוד ואפס קלאס. צואה אנושית בדיוק כמו החבר הבוגד שהעמיס ילדות בזמן שאור אשתו שומרת על הילדים בבית. כל דקה שחיפה ובש נותנים לסמרטוטים האלה ללבוש את החולצה הם מזהמים לעצמם את השם של המועדון.
  17. קניקובסקי פצוע? לדעתי אמור להיות *ה*שחקן של איביץ'. בניגוד לדין ביטון הוא אחד שעושה הגנה ומציק מאחורה בלי הפסקה, נותן את הלב, מחלץ כדורים, משתתף המשחק לחץ וגם מניע כדור לא רע בכלל. מה גם שאין לו טעות של לתלוש שיערות פעם במשחק (מעניין איך איביץ' יגיב לטעויות האלה של ביטון)
  18. דווקא התפוצצות בעיני לא תגיד כלום. בא לי לראות את גויאגון והקשר ההולנדי בעיקר. וגם סימני חיים משחקנים שכיכבו תחת איביץ' ומאז נעלמו (גולסה פיבן קנדיל גרלדש)
  19. זאת בדיוק הבעיה... במקום לחפש זר אחר עכשיו נתקע איתו. נקבל את חוזז ואלמוג בכנפיים עד ינואר
  20. גרוע מאוד העניין עם קובאס. היה לו צ'אנס אבל שנה שלמה חרבן עלינו. גם שנה שעברה נתן שני משחקים טובים עם לתת תחת והכל ומשחק שיא נגד חיפה ואז חרבן כל העונה. איביץ' אחרי שני משחקים יבין מי הוא ייתן לו בעיטה בתחת וסתם בזבזנו מקום של זר עד ינואר
  21. לא שאני חושב שהוא שחקן על אבל הכמות רעל פה ממש מוגזמת. לגבי קובאס אני מבין, שחקן שעושה טובה שהוא עולה, זורק זין על הקהל והמועדון ומרוויח יותר מכמעט כל הזרים בליגה. חוזז אמנם בינוני מאוד אבל לפחות כשהוא עולה הוא מתאבד ונותן הכל (גם אם ההכל שלו זה לא תמיד מספיק). סומך על איביץ' שישתמש בו נכון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.