Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סזאר מנדיונדו

1. רק שהשופט לא יזיין אותנו עוד פעם. שריקות בוז צורמות על כל שריקה מהדקה הראשונה. אין ואר והלחץ על השופטים יכול להיות עוד משהו קטן שיעשה את ההבדל
  2. שמע יש לי טענות כלפי ההנהלה והצורה שבה הדברים עוברים. יש לי גם הרבה ביקורות על זה שהשאירו את השטח לאלונה ושחר להשתלט שם על העניינים ואנחנו כמועדון העשיר והגדול במדינה מקבלים שם את היחס הכי מגעיל. יש מה לדבר ויש מה לשפר אבל זה המצב וזו ההתנהלות וסתם להתחיל להתנגח עם מכבי לא מוביל לשום דבר. הלוואי שבמקום להיות צודקים ולהתחיל לריב עם כל העולם על צדק פשוט ניהיה חכמים פעם אחת והלוואי שהקהל יהיה בוגר מספיק בשביל לצמצם למינימום האפשרי הגעות לבית הדין, זה יפתור את כל הבעיות.
  3. העונה הקודמת הייתה רק קדימון למה שהולך להיות השנה מבחינת עונשים. כבר בעונה שעברה חטפנו חרא כל שבוע מחדש ומנויי שער 11 לא זוכרים איך השער נראה מבפנים. הכי גרוע זה שבית הדין ניצל את ההזדמנות להכניס כביכול את התקדים של הורדת נקודות על ב״ש וחיפה כשזה לא היה רלוונטי וכבר להכין את הקרקע לזיון הגדול שאנחנו כמובן נקבל העונה. 3 נקודות על תנאי כבר קיבלנו לפני כמה ימים ולדעתי תוך כמה מחזורים העונש כבר מופעל. חייבים לנהוג באחריות ולהפסיק את הטמטום של אוהדים בודדים שסתם הורסים לנו. אם פירו לפחות מוסיף צבע ואווירה (ולדעתי האישית צריך להפסיק גם עם זה לגמרי) מה שבטוח הוא שכל העונשים המטומטמים שבוע אחרי שבוע על אמירות גזעניות, נהמות, כוסות, ארטיקים ואפילו פאקינג פריצות למגרש זה הדבר הכי אדיוטי שאפשר לעשות. אני באמת לא מבין מה נסגר עם האוהדים האלה. אתם סתם מחרבים לנו עונה אחרי עונה ואת כל החוויה. עונה שעברה הייתה העונה הכי גרועה שאני זוכר מבחינת עידוד ותשוקה להגיע לבלומפילד. לדעתי זה חרבן לנו את כל העונה ולדעתי אם לא היו מזיינים אותנו בבית הדין אני מאמין שגם היינו לוקחים את האליפות. לא יודע ממתי החליטו שזה לגיטימי במגרש להוציא את כל הזבל כי לא פגשתי מישהו בקולנוע שנוהם על שחקן שחור או בהצגה שמישהו שר מוחמד מת לשחקן ערבי אבל בחיאת בואו נשאיר את זה להפועל, חיפה, בש וביתר שיזיינו אותם בבתי הדין ולא אותנו. גם ככה מרגיש שאלונה ושחר שם עושים קומבינות עם הדיינים ורק מיץ׳ בקלאס שלו אוכל את כל הלאקרדות. בואו נפסיק להיות מפגרים, גם אם יש מטומטם לידכם ביציע שעושה שטות תעירו לו בצורה מכבדת שזה סתם עושה נזק למועדון ואין טעם והלוואי שנצליח לחסוך לפחות חלק מההגעות לבתי הדין. העונה הזאת כל הגעה תיהיה רדיוס סגירת 11 או הורדת נקודות. זה ידפוק לנו את כל העונה. ובלי קשר לזה מכיר מישהו מבפנים שאמר לי שהשנה מכבי תעשה הכל כדי להלחם באוהדים שמזיקים לה ואחרי השנה שעברה וכמה שזיינו אותנו שם הם מתכוונים להעלות הילוך במלחמה נגד התופעה. סתם חבל לאוהד להכנס לעימותים חזיתיים מול מכבי ולהפסיד מנוי, זמן וכסף וגם לקבל הרחקות. בואו למגרש להנות לשיר לצחוק ולעשות קרנבל, תשאירו את החרא בחוץ. מכבי שילמה מחיר כבד על העונה הקודמת גם בקנסות, גם בכל הסידורי הושבה וההפסדים על הרדיוסים והמשחקים ללא 11 שפגעו ממש במכירת הכרטיסים וגם פגיעה בתדמית. זה פגיעה במילונים בעונה ואני לא מגזים. וכל זה נלקח מהקופה של המועדון. ועוד מילה קטנה על פירו, אני בעצמי הייתי פעם מצטלם עם no pyro no party ומתלהב כמו אחרון הילדים סביב העניין הזה. אבל באמת הרסו את כל הכיף עם זה כי על כל פירו אנחנו מקבלים בראש וזה ממזמן לא שווה את זה. עם זאת, אני מאמין ומבין שלארגונים זה חשוב וזה חלק מהם ושאין דבר כזה שתעבור עונה ללא פירו לצערי. אבל בקשה קטנה מארגוני האוהדים - אם כבר מחליטים להדליק פירו אז אפשר להתספק ב2-3 משחקנים בעונה. נגיד דרבי אחד בעונה, משחק העונה בפלייאוף ומשחק אליפות בתקווה שיהיה. מעבר לזה זה כבר סתם חוזר על עצמו וסתם מזיין אותנו ומפעילים לנו את כל העונשים על תנאי. מיותר לגמרי חמש דקות הנאה שלושה מחזורים לעודד משער 7. אם תעשו את זה בטוב טעם תרוויחו גם שער 11 שמח כל השנה וגם קהל רחב שמכיל את זה. אה, ואם כבר יש פירו אז תשאירו את זה ביציע. זה גם הרבה יותר יפה וגם מקטין משמעותית את הקנס. גם אם אולטרס הפועל/קופים/גמלים/בבונים/זונות זורקים לדשא תדאגו שזה ישאר ביציע והעונש שנקבל יהיה משמעותית קטן יותר. מתרגש לחזור היום לבלומפילד ומקווה שהעונה באמת נחזור לחוות רגעים שמחים, תארים, משחקים כיפים באירופה ונחזיר קצת את החיוך והצבע. בואו נתגייס כקהל לעשות את המקסימום. יאללה מכבי!
  4. אין מצב שג׳אבר, ציבוטה ומוחמד לא בדוח. (אגב גם עוד כל מיני בדואים מבאר שבע) במקרה של השלושה האלה זה היה הכי ברור בעולם ואפילו לא ראיתי את המשחק/חדשות הספורט או משהו נטו חמש דקות בטוויטר וכמה כתבות בוואן. סביר להניח שיש עוד שחקנים מעורבים בצילומים נוספים כי באמת שלא התעמקתי אבל השלושה האלה זה הכי ברור בעולם.
  5. לא יודע כבר מה להגיד על העונה הזאת, מצד אחד רגעים יפים עם הרבה ניצוצות ותקוות ומצד שני אין ספור מפחי נפש ותחושה שנמאס מהכל. כל שבוע אנחנו חוזרים למשחק ולמאבק רק כדי לצאת ממנו מחדש בשבוע שאחרי. מעייף ומתיש. אבל מה שהכי מפריע לי בעונה הזאת, היא שמרגיש לי שהשנה במיוחד פשוט איבדנו את תחושת האחדות והעצבים עולים בשניה אחת. הרבה ויכוחים ואי הסכמות עם ההנהלה למשל בכל מה שקשור לסגירות היציעים (וגם הרדיוס שקיבלנו) מצד אחד אני רואה שמכבי מנסה אבל מצד שני באמת מרגיש שזה לא מספיק ועובדה שלחיפה זה לא קורה. אבל אי אפשר שבגלל בית דין מושחת ומאוס אנחנו נריב עם ההנהלה כל שני וחמישי. גם התקשורת המזדיינת ובראשה ספורט 5 כל הזמן גורמים לקרע בין הקהל למועדון וכמובן איגוד הליצנים ששולח לנו כל שבוע שופט אהבל אחר שמחרב לנו את המשחק. ובכל זאת, למרות כל המשברים, התוצאות הלא טובות לאחרונה והיכולת שבאה והולכת איכשהו מצאנו את עצמנו במאבק שוב. 5 נקודות מחיפה, נקודה אחת מב״ש (יש יגידו 4.5 ו0.5 בגלל ההפרש שערים). אני בדרך כלל משתדל להיות אופטימי אבל גם אני יודע שהאליפות רחוקה מלהיות בכיס שלנו ושהיא יכולה להתחרבן כבר במחזור הקרוב נגד נס ציונה. מצד שני, גם אי אפשר עכשיו ״לשרוף את המועדון״ להכניס מלא רעל לקבוצה ולוותר על העונה כי יש עוד פאקינג שני תארים על הפרק ואנחנו מכבי, אי אפשר להספיד אותנו עד שזה לא נגמר. ואם יש לנו סיכוי לעשות את הבלתי יאמן זה יקרה רק אם הקהל, השחקנים, המאמן, המועדון וכל מי שיש לו חלק בדבר העצום שנקרא מכבי ישים את הכל בצד ונתאחד ל15 משחקים האחרונים (13 משחקי ליגה ובתקווה חצי גמר וגמר גביע) וניתן את הכל כדי לפחות לעשות את המקסימום. שוב, אין הבטחה וכרגע באמת נשמע הזוי לדבר עלינו כאלופים שאנחנו עם 5/12 האחרונות אבל גם חיפה (5/12) וגם ב״ש (7/12) נראות פח בארבעת המחזורים האחרונים ונראה שהראשונה שתצא מזה לרצף נצחונות תקח. עם כל החרא בחודש האחרון אי אפשר לשכוח שניצחנו את חיפה ב4-4-2 ואת באר שבע ב5-3-2 שהפך ל 5-4-1. כבר לא אכפת לי ממערכים מעמדות ומי עולה בהרכב, הוכחנו שאם אנחנו עולים להלחם אנחנו ננצח כל קבוצה בליגה גם ב9-0-1 וגם ב2-2-2-2-2. ואם מה שאני אומר לא מספיק, לכו תשמעו את ערן אחרי המשחק אתמול. הוא חם, הוא עם אש בעיניים והוא רוצה להביא את זה. אם לא בשבילנו לפחות בואו ניהיה שם בשבילו, אל תתנו לו להלחם לבד. אם יש שחקן אחד בליגה שמסוגל להכל זה הווינר הבלתי מעורער של הכדורגל הישראלי. אז יאללה, גם אם כרגע אנחנו לא הפייבוריטים בואו ננסה לתת הכל, מקסימום נצליח. מצידי לגרד את ה1-0 הכי מסריח שיש מגול עצמי או מקרן כמה שנצליח ולגרד כל נקודה שאפשר. ברגע שזה יקרה הקופים והגמלים כבר ישלשלו בתחתון וזה יהיה שלנו. בואו ננסה לתת גב ולנסות להגיע בכמויות יפות לכל המשחקים שנשארו, בואו ננסה לשים בצד ויכוחים ומחאות (יהיה מספיק זמן בקיץ), בואו ננסה לשים בצד את כל המופעי פירו (אני בעד פירו אבל כרגע זה רק מזיק לקבוצה והמועדון), בואו נשים בצד את הקללות לשחקנים גם אם הם בתקופה פחות טובה (זה נכון תמיד אבל בואו נשתדל לפחות עכשיו( ובואו ננסה להתאחד לחודשיים שאולי בתקווה יהפכו לאחד הקמבקים הגדולים שהיו פה בשנים האחרונות (או בכלל). מתחילים ביום שבת הקרוב, 17:30. יאללה מכבי
  6. כמובן שהכי חשוב שיהיה שיוויון ואותנו תמיד מזיינים אבל אם להגיד את האמת לדעתי במזג אוויר כזה צריך לדחות. אנחנו לא רוסיה או אנגליה ויש כמה ימים בודדים בשנה שיש ״סופה״ בישראל ואני אישית לא הייתי הולך למשחק במזג אוויר כזה (בטח לא בבלומפילד בלי גג) והייתי שמח אם היו דוחים לנו משחק בנסיבות האלה. העניין הוא שלחיפה תמיד דוחים ובאים לקראתם ולנו גם אם יהיה הוריקן בתוך בלומפילד לא ידחו וזה מה שמעצבן.
  7. הייתי מכניס יוני במקום גלזר/פרץ בימין פארפה בשמאל יוני באמצע גבי ופרץ/גלזר יובא רותח היום, שיכניסו לו כדור טוב והוא ישים אותו
  8. אפס אופטימיות הם הולכים לנצח את זה ביותר מגול. לפחות השחקנים שלהם אכלו קצת קללות ובוז בדרך.
  9. שמע אח אתה סתם בסרט רע. ברור שמתישהו יעצר הרצף וזה יכול לקרות בכל דרבי כולל היום אבל אנחנו במומנטום טוב ואין סיבה שזה יעצר היום. נעלה כדי לשחוט אותם שוב. הפסימיות שלך מזכירה לי את הימים שהיינו עולים לדרבי עם בוזגלו ואבידור והם עם ורמוט שכטר זהבי
  10. אין צורך בהתארגנות מיוחדת לדעתי, הנוהל די מוכר. 1. בגדול מי שרוצה 100 אחוז לא להיתפס אל תכנסו מוקדם (לא להכנס שעה וחצי לפני). בשעות המוקדמות אין כלב בשער 8 וזה פוטנציאל לבדיקות מיותרות ויש יותר זמן לבדוק פרטנית מי שנכנס. 2. אם בער לכם התחת כבר והאווירה גרמה לכם להכנס מוקדם לא ללכת לשבת לכיוון שער 11! תורידו פרופיל שבו קרוב לשער 7 או לפחות באמצע 8. בשלב מסויים יהיו מספיק אוהדים ואז יש את הקיו ועוברים כולם ביחד. ככה בחיים אי אפשר להוציא. יאללה מכבי
  11. כל פעם ששרים לו על הקטינות, מקללים אותו שורקים לו בוז וכו׳ הוא נראה כמו יובל אבידור. צריך לעשות את זה יותר.
  12. ברדה העלה את כל הסוסי עבודה וכנראה יכניס את ספורי חמד מיכה חטואל ואנסה מחצית שניה כדי לנסות לעקוץ בסוף. צריך להיות חדים בהגנה, במיוחד מחצית שניה.
  13. לוקאסן סבוריט גלוך זהבי ויובא וזה טופ קלאס. הסיומת של יובא וערן זה משהו שאין לאף חלוץ בליגה. אחרי שהניצחון מרגיש בכיס מרגיש בנוח להיות חזיר ולבקש עוד שניים שלושה שערים - גם טוב להפרש שערים וגם טוב לשחקנים שיבקיעו ויקבלו בטחון.
  14. רציתי 4-3-3 אבל באמת בלי יוני אין הרבה ברירות. הם נלחמים על החיים שלהם ויבואו אגרסיביים בטירוף להלחם על כל כדור, זה לא יהיה פשוט.
  15. שומע המון אנשים עם נבואות זעם על הפסד האליפות וכו׳ גם פה בפורום בהרבה נושאים וגם בכל רשת חברתית אפשרית. חלקם אפילו דורשים מופע פירו כנקמה היום, זריקות חפצים למגרש ופיצוץ המשחק נגד נתניה. אני מבין את העצבים, נענשנו בצורה חסרת פרופורציה (גם סגירת יציע למשחק אחד זה מוגזם בעיני כשאחרים מקבלים רק קנס על עבירה דומה), המשטרה נגדנו ולא נותנת להכניס ציוד ונראה שהדרבי הזה הולך לחרב לנו את העונה והפסדנו את האליפות. גם אני עצבני גם אני מבין גם אני הכל. אבל מפה ועד לפוצץ את העונה אני חושב שזה ממש לשחק לידיים של הזונות האלה. אנחנו מקום ראשון וחיפה כבר מתחילה להתפרק עם פצועים. וזה רק הספתח למה שיהיה להם לקראת סוף העונה. זריקת חפצים, שירים גזעניים ואבוקות רק יחבלו ביכולת של מכבי לערער על העונש ולנסות לטפל במצב - למשל להוריד את הסגירת יציע למשחק אחד (גם מוגזם בעיני אבל אין מה לעשות) ולהחזיר את התופים ליציע. חוץ מזה שעל לעשות טרור נקבל עוד ועוד ועוד עונשים ואני לא רואה איך נצא מזה. לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק. מי שנפגע בסוף זה האוהדים שלנו ששמו הרבה כסף על מנוי, הקבוצה על הפסד הכנסה וגם מפסידים את העידוד במשחקי הבית. גם אם נזרוק ונעשה בלאגן לא יגידו בבית דין וואי איך הסתכנו עם האוהדים זרקנו לנו בכוונה יאללה נבטל להם את כל העונשים. בדיוק ההפך יקרה. נשארו חמישה מחזורים על היציאה לפגרה. שלושה משחקי בית שזיינו אותנו (בלי קהל בלי תופים בלי לחיות בלי לנשום בלי תקווה בלי עתיד בלי חלום) אבל הם ״נוחים״ מבחינת מיקום היריבות. נתניה -14 נס ציונה- 12 הפועל חיפה- 11. וגם שני משחקי חוץ קשים בטירוף (מקום 3 ומקום 4 בש והפועל ירושלים) - לפחות שם נוכל להגיע כרגיל עם עידוד תופים והכל. אין לי מושג איך נצא מהרצף הזה, יהיה קשה לעשות 15/15 אבל אם נעשה אפילו 13/15 שזה גם קשה בטירוף סיכוי טוב שנגיע לפגרה עם הבדל של משחק ומעלה. העונה הזאת לא גמורה, אנחנו פייבוריטים כרגע ואין מה להכנס למחלמות הזויות ולהרוס אותה בשלב הזה. אחרי הפגרה הכל ישכח וירגע, נארח משחקים כרגיל ואני בטוח שגם עניין התופים יחזור עד אז. לנשוך קצת את השפתיים להיות חכמים ולצלוח את הישורת האחרונה של השלב הזה של העונה. כל משחק עכשיו זה מלחמה וכל נצחון חשוב. יאללה מכבי!
  16. הקהל כמובן לא אשם אבל אפילו אין אווירה של כדורגל. חייב להתאפס מחצית שניה לתת לשחקנים שלנו אווירה והם כבר ישחילו אותם. בכדורגל אנחנו מאה רמות מעליהם. יאללה מכבי בואו ננסה לתת הכל מהיציע עכשיו.
  17. ערן יובא וגלוך זה טו מאץ' בשביל חיפה חוץ שזה המשחק הכי קשה בליגה. הם לא עושים הגנה כמעט. בכל משחק אחר כולל חיפה בית מאמין יפתח עם שלושתם. לגיטימי ממש בעיני, גלוך יעלה דקה 60 והלוואי שיעשה קסמים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.