Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סזאר מנדיונדו

1. עכשיו אני רואה שעם כל הפריצות המדהימות של מילסון מי שהכניס יותר כדורים לגול במחצית הראשונה זה דווקא דן ביטון. דקה 27 משאיר את פרץ חופשי לגמרי לנגוח מ6-7 מטר בלי שחקן לידו רק להניח את הכדור בשער. דקה 37 אחרי מסירה יפיפיה של יוריס משאיר קטנה לזהבי שמחטיא מאיזורים שהוא בדרך כלל לא מחטיא. דקה 45+1 הקפיץ כדור יפה לזהבי שניסה להקפיץ מהאוויר ולירות בוולה. הוא כן מפוזר וכן מאבד מלא וכן בלתי נסבל לפעמים אבל את המצבים הוא מסדר
  2. ראיתי שדיברתם הרבה על דן ביטון, אז אכתוב גם את שני הסנט שלי. לדעתי הוא באמת מוכשר, יודע להרים חופשיות וקרנות כנראה הכי טוב בקבוצה וגם כל משחק נותן לפחות כדור לשער. אפילו מול אשדוד במשחק נפל שלו שני המצבים הטובים ביותר של המחצית הראשונה הוא סידר וזה היה אמור להיות שני כדורים לרשת (גם הכדור שהוא קיבל מיוריס והכניס לזהבי מושלם שהיה חייב לסיים וגם ההקפצה לדור פרץ שנגח עקום על הבלם האשדודי) הבעיה איתו זה באמת שהוא לא שם משחק שלם. הוא נעלם המון. הוא חלש פיזית כזה ואולי יש גם עניין של עייפות שהוא לא מצליח לבוא לידי ביטוי הרבה. לפעמים גם נראה מפוזר ומאבד כדורים. שמתי לב שדווקא כשהוא נכנס כמחליף הוא כן מצליח לתת תרומה. זה או עייפות פיזית או איזה עייפות מנטלית שהוא לא מצליח להחזיק ריכוז על 90 דקות. אז באמת הוא לא מספיק ואי אפשר להסתמך עליו כ10 הפותח אבל כמחליף לדעתי הוא אידאלי. הוא יתן מספרים (בישולים&שערים) גם אם ישחק חצי שעה למשחק.
  3. כן כן טעות שלי זר אחד לכנף הגיע שזה מילסון והשניים שעוד יגיעו לדעתי זה 10 וכנף
  4. דוידה וזר אחד יגיעו בוודאות. עוד זר אני מקווה שיספיקו אבל במקרה הרע ירשם רק לליגה (ואם נעבור בתים ישתתף בשלבים הבאים באירופה) ועוד ישראלי מאמין שנביא בעיקר לליגה את שבירו/גילכהן (ושוב, אם נעבור שלב יוכלו לשחק) לגבי לוקאסן המצב יותר מורכב ולא יודע מה הלוחות זמנים שיהיו שם אם בכלל. אבל שוב, במקרה הרע ישאר איתנו עד ינואר. אז כן, מאמין שיהיו 4-5 מהלכים רציניים עד סגירת החלון בליגה.
  5. משפתי רוי סבוריט לוקאסן מאסון יוריס פרץ גבי כהן תורגמן דןביטון בהגנה לא הייתי עושה שום רוטציה, מה שחסר לנו זה חוסר תיאום ופתאום שיהיה נגדנו איזה פנדל מוקדם ולנסות להחזיק עם הגנה רעועה ככה משחק שלם זה ברדק. אם במחצית תיקו או שאנחנו מובילים אפשר לעשות חילוף כפול ולהוציא שניים מהקישור/הגנה ודקה 60 עוד שניים. בהתקפה הייתי נותן לערן ומילסון מנוחה, בלעדיהם יהיה קשה נגד חדרה.
  6. אני יודע שאולי אצא ליצן אבל אני אישית בטוח שיביאו עוד 2 זרים. בכללי אני מניח שבסופו של דבר הקיץ כן יגמר יחסית לטובה מבחינת שחקנים ועמדות, הבעיה כמו תמיד היא רק התזמון בעיני. להביא שחקן במחזור 3 שרק במחזור 6 מקבל דקות ראשונות ומתאקלם רק אחרי ינואר זה הבאסה כל קיץ מחדש. מבחינתי האידיאל לקיץ היה: ג׳וש כהן (בעקבות מכירת פרץ) - לצערי לא קרה אבל זה כנראה בגלל שג׳וש מחפש לצאת מהארץ ולא היה הרבה מה לעשות, הביאו את השוער הישראלי הכי טוב שפנוי אחריו. בלם זר במקום לוקאסן - 80% יקרה. גם במקרה הגרוע שזה לא יקרה לוקאסן ישאר ואני מקווה שיצליחו לאפס אותו ולהפיק ממנו יותר העונה. כנף זר במקום גויאגון - יקרה (לא אומר מידיעה, אבל בטוח שיקרה) כנף זר במקום יובא - יקרה (לא אומר מידיעה, אבל בטוח שיקרה) 10 זר במקום איליה - קרה (מילסון) מגן זר במקום גרלדש - קרה (מאסון) ועוד שני ישראלים הכי טובים שאפשר להביא בכסף סביר (נגיד 2 מתוך דוידה שבירו גילכהן) - יקרה שורה תחתונה חוץ מגוש כהן שלא רצה והעניין עם לוקאסן שאולי כן ישאר בסוף (לא סוף העולם אם הוא יעשה סוויץ בראש) סך הכל אחלה קיץ, נפטרנו משומן עודף ויביאו זרים בדיוק למקומות שהיינו חלשים בהם עונה שעברה. אם מוסיפים את קין למשוואה שמסתמן בנתיים כמאמן שמבין כדורגל אז גם פה יש שדרוג. אם כל זה היה קורה ביולי ולא בספטמבר זה היה מדהים והייתי נותן קל ציון 9.5 לקיץ (עוד 0.5 אם היו מאזרחים את סבוריט ביולי ומחתימים עוד זר ביולי). זה מעצבן רצח העניין עם המריחת זמנים אבל זה קורה כל חלון מחדש ולא נראה שישתנה. וכן, תמיד יכול להיות שניהיה עד ינואר עם 4 זרים ושלא יביאו יותר כלום ואז אתם מוזמנים באהבה לצחוק עלי אבל אני באמת מאמין שזה לא יקרה. יש כסף, יש מאמן לא פרייאר, יש מנספורד ויביאו את השחקנים. האם הם יהיו טובים ויביאו לנו אליפות? לא יודע ואי אפשר לדעת. אבל יביאו. אפשר להצליח עם זר בשקל ואפשר להכשל עם זר ב5 מיליון יורו. המזל ישחק פה ועל זה תקום ותיפול העונה.
  7. אני לוקח את זה שגם במחצית הראשונה החלשה נראינו טוב בחצי שעה הראשונה והגענו להרבה מצבים. עם התיאום ועוד בתקווה שני שחקני רכש זה יהיה בכלל עוצמתי.
  8. יאללה מכבי, תמיד מרגש לפתוח עונה בליגה. הלוואי שהשנה היא תסתיים שונה מה3 האחרונות. כפרה עליכם בואו נשמור את היציע נקי מקללות גזעניות, זריקת חפצים, אבוקות ושטויות. זה הורס למכבי והורס לנו את החוויה. תנו לנו 90 דקות קרנבל בלי להתעסק בחארטה.
  9. לא הבנתי את אגדת העדיף דרג שני. קודם כל כבוד גדול להיות דרג ראשון וגאווה לבוא להגרלה ככה בלי קשר לכלום. דבר שני, נכון שיש את אסטון וילה ופיורנטינה בדרג ב שהן כמה רמות מעל אבל כנ״ל גם לגבי פרנקפורט וליל שהן בדרג א׳ וזה מתקזז. לגבי כל השאר: אלקמר>פלזן גנט>גנק פנרבחצה>פאוק פרנצוורוש>לודוגורץ מידטיילנד>בודו גלימט אז לא מבין איפה הסרט שעדיף דרג ב׳
  10. הדירוג המדיני על הזין מאה פעם. מה לגבי הסיכוי של מכבי להיות מדורגת ראשונה בבתים? (כמובן אחרי שנשלים את המשימה שבוע הבא טפו טפו) התוצאות באירופית ובקונפרנס לטובתינו?
  11. רק שהשופט לא יזיין אותנו עוד פעם. שריקות בוז צורמות על כל שריקה מהדקה הראשונה. אין ואר והלחץ על השופטים יכול להיות עוד משהו קטן שיעשה את ההבדל
  12. שמע יש לי טענות כלפי ההנהלה והצורה שבה הדברים עוברים. יש לי גם הרבה ביקורות על זה שהשאירו את השטח לאלונה ושחר להשתלט שם על העניינים ואנחנו כמועדון העשיר והגדול במדינה מקבלים שם את היחס הכי מגעיל. יש מה לדבר ויש מה לשפר אבל זה המצב וזו ההתנהלות וסתם להתחיל להתנגח עם מכבי לא מוביל לשום דבר. הלוואי שבמקום להיות צודקים ולהתחיל לריב עם כל העולם על צדק פשוט ניהיה חכמים פעם אחת והלוואי שהקהל יהיה בוגר מספיק בשביל לצמצם למינימום האפשרי הגעות לבית הדין, זה יפתור את כל הבעיות.
  13. העונה הקודמת הייתה רק קדימון למה שהולך להיות השנה מבחינת עונשים. כבר בעונה שעברה חטפנו חרא כל שבוע מחדש ומנויי שער 11 לא זוכרים איך השער נראה מבפנים. הכי גרוע זה שבית הדין ניצל את ההזדמנות להכניס כביכול את התקדים של הורדת נקודות על ב״ש וחיפה כשזה לא היה רלוונטי וכבר להכין את הקרקע לזיון הגדול שאנחנו כמובן נקבל העונה. 3 נקודות על תנאי כבר קיבלנו לפני כמה ימים ולדעתי תוך כמה מחזורים העונש כבר מופעל. חייבים לנהוג באחריות ולהפסיק את הטמטום של אוהדים בודדים שסתם הורסים לנו. אם פירו לפחות מוסיף צבע ואווירה (ולדעתי האישית צריך להפסיק גם עם זה לגמרי) מה שבטוח הוא שכל העונשים המטומטמים שבוע אחרי שבוע על אמירות גזעניות, נהמות, כוסות, ארטיקים ואפילו פאקינג פריצות למגרש זה הדבר הכי אדיוטי שאפשר לעשות. אני באמת לא מבין מה נסגר עם האוהדים האלה. אתם סתם מחרבים לנו עונה אחרי עונה ואת כל החוויה. עונה שעברה הייתה העונה הכי גרועה שאני זוכר מבחינת עידוד ותשוקה להגיע לבלומפילד. לדעתי זה חרבן לנו את כל העונה ולדעתי אם לא היו מזיינים אותנו בבית הדין אני מאמין שגם היינו לוקחים את האליפות. לא יודע ממתי החליטו שזה לגיטימי במגרש להוציא את כל הזבל כי לא פגשתי מישהו בקולנוע שנוהם על שחקן שחור או בהצגה שמישהו שר מוחמד מת לשחקן ערבי אבל בחיאת בואו נשאיר את זה להפועל, חיפה, בש וביתר שיזיינו אותם בבתי הדין ולא אותנו. גם ככה מרגיש שאלונה ושחר שם עושים קומבינות עם הדיינים ורק מיץ׳ בקלאס שלו אוכל את כל הלאקרדות. בואו נפסיק להיות מפגרים, גם אם יש מטומטם לידכם ביציע שעושה שטות תעירו לו בצורה מכבדת שזה סתם עושה נזק למועדון ואין טעם והלוואי שנצליח לחסוך לפחות חלק מההגעות לבתי הדין. העונה הזאת כל הגעה תיהיה רדיוס סגירת 11 או הורדת נקודות. זה ידפוק לנו את כל העונה. ובלי קשר לזה מכיר מישהו מבפנים שאמר לי שהשנה מכבי תעשה הכל כדי להלחם באוהדים שמזיקים לה ואחרי השנה שעברה וכמה שזיינו אותנו שם הם מתכוונים להעלות הילוך במלחמה נגד התופעה. סתם חבל לאוהד להכנס לעימותים חזיתיים מול מכבי ולהפסיד מנוי, זמן וכסף וגם לקבל הרחקות. בואו למגרש להנות לשיר לצחוק ולעשות קרנבל, תשאירו את החרא בחוץ. מכבי שילמה מחיר כבד על העונה הקודמת גם בקנסות, גם בכל הסידורי הושבה וההפסדים על הרדיוסים והמשחקים ללא 11 שפגעו ממש במכירת הכרטיסים וגם פגיעה בתדמית. זה פגיעה במילונים בעונה ואני לא מגזים. וכל זה נלקח מהקופה של המועדון. ועוד מילה קטנה על פירו, אני בעצמי הייתי פעם מצטלם עם no pyro no party ומתלהב כמו אחרון הילדים סביב העניין הזה. אבל באמת הרסו את כל הכיף עם זה כי על כל פירו אנחנו מקבלים בראש וזה ממזמן לא שווה את זה. עם זאת, אני מאמין ומבין שלארגונים זה חשוב וזה חלק מהם ושאין דבר כזה שתעבור עונה ללא פירו לצערי. אבל בקשה קטנה מארגוני האוהדים - אם כבר מחליטים להדליק פירו אז אפשר להתספק ב2-3 משחקנים בעונה. נגיד דרבי אחד בעונה, משחק העונה בפלייאוף ומשחק אליפות בתקווה שיהיה. מעבר לזה זה כבר סתם חוזר על עצמו וסתם מזיין אותנו ומפעילים לנו את כל העונשים על תנאי. מיותר לגמרי חמש דקות הנאה שלושה מחזורים לעודד משער 7. אם תעשו את זה בטוב טעם תרוויחו גם שער 11 שמח כל השנה וגם קהל רחב שמכיל את זה. אה, ואם כבר יש פירו אז תשאירו את זה ביציע. זה גם הרבה יותר יפה וגם מקטין משמעותית את הקנס. גם אם אולטרס הפועל/קופים/גמלים/בבונים/זונות זורקים לדשא תדאגו שזה ישאר ביציע והעונש שנקבל יהיה משמעותית קטן יותר. מתרגש לחזור היום לבלומפילד ומקווה שהעונה באמת נחזור לחוות רגעים שמחים, תארים, משחקים כיפים באירופה ונחזיר קצת את החיוך והצבע. בואו נתגייס כקהל לעשות את המקסימום. יאללה מכבי!
  14. אין מצב שג׳אבר, ציבוטה ומוחמד לא בדוח. (אגב גם עוד כל מיני בדואים מבאר שבע) במקרה של השלושה האלה זה היה הכי ברור בעולם ואפילו לא ראיתי את המשחק/חדשות הספורט או משהו נטו חמש דקות בטוויטר וכמה כתבות בוואן. סביר להניח שיש עוד שחקנים מעורבים בצילומים נוספים כי באמת שלא התעמקתי אבל השלושה האלה זה הכי ברור בעולם.
  15. לא יודע כבר מה להגיד על העונה הזאת, מצד אחד רגעים יפים עם הרבה ניצוצות ותקוות ומצד שני אין ספור מפחי נפש ותחושה שנמאס מהכל. כל שבוע אנחנו חוזרים למשחק ולמאבק רק כדי לצאת ממנו מחדש בשבוע שאחרי. מעייף ומתיש. אבל מה שהכי מפריע לי בעונה הזאת, היא שמרגיש לי שהשנה במיוחד פשוט איבדנו את תחושת האחדות והעצבים עולים בשניה אחת. הרבה ויכוחים ואי הסכמות עם ההנהלה למשל בכל מה שקשור לסגירות היציעים (וגם הרדיוס שקיבלנו) מצד אחד אני רואה שמכבי מנסה אבל מצד שני באמת מרגיש שזה לא מספיק ועובדה שלחיפה זה לא קורה. אבל אי אפשר שבגלל בית דין מושחת ומאוס אנחנו נריב עם ההנהלה כל שני וחמישי. גם התקשורת המזדיינת ובראשה ספורט 5 כל הזמן גורמים לקרע בין הקהל למועדון וכמובן איגוד הליצנים ששולח לנו כל שבוע שופט אהבל אחר שמחרב לנו את המשחק. ובכל זאת, למרות כל המשברים, התוצאות הלא טובות לאחרונה והיכולת שבאה והולכת איכשהו מצאנו את עצמנו במאבק שוב. 5 נקודות מחיפה, נקודה אחת מב״ש (יש יגידו 4.5 ו0.5 בגלל ההפרש שערים). אני בדרך כלל משתדל להיות אופטימי אבל גם אני יודע שהאליפות רחוקה מלהיות בכיס שלנו ושהיא יכולה להתחרבן כבר במחזור הקרוב נגד נס ציונה. מצד שני, גם אי אפשר עכשיו ״לשרוף את המועדון״ להכניס מלא רעל לקבוצה ולוותר על העונה כי יש עוד פאקינג שני תארים על הפרק ואנחנו מכבי, אי אפשר להספיד אותנו עד שזה לא נגמר. ואם יש לנו סיכוי לעשות את הבלתי יאמן זה יקרה רק אם הקהל, השחקנים, המאמן, המועדון וכל מי שיש לו חלק בדבר העצום שנקרא מכבי ישים את הכל בצד ונתאחד ל15 משחקים האחרונים (13 משחקי ליגה ובתקווה חצי גמר וגמר גביע) וניתן את הכל כדי לפחות לעשות את המקסימום. שוב, אין הבטחה וכרגע באמת נשמע הזוי לדבר עלינו כאלופים שאנחנו עם 5/12 האחרונות אבל גם חיפה (5/12) וגם ב״ש (7/12) נראות פח בארבעת המחזורים האחרונים ונראה שהראשונה שתצא מזה לרצף נצחונות תקח. עם כל החרא בחודש האחרון אי אפשר לשכוח שניצחנו את חיפה ב4-4-2 ואת באר שבע ב5-3-2 שהפך ל 5-4-1. כבר לא אכפת לי ממערכים מעמדות ומי עולה בהרכב, הוכחנו שאם אנחנו עולים להלחם אנחנו ננצח כל קבוצה בליגה גם ב9-0-1 וגם ב2-2-2-2-2. ואם מה שאני אומר לא מספיק, לכו תשמעו את ערן אחרי המשחק אתמול. הוא חם, הוא עם אש בעיניים והוא רוצה להביא את זה. אם לא בשבילנו לפחות בואו ניהיה שם בשבילו, אל תתנו לו להלחם לבד. אם יש שחקן אחד בליגה שמסוגל להכל זה הווינר הבלתי מעורער של הכדורגל הישראלי. אז יאללה, גם אם כרגע אנחנו לא הפייבוריטים בואו ננסה לתת הכל, מקסימום נצליח. מצידי לגרד את ה1-0 הכי מסריח שיש מגול עצמי או מקרן כמה שנצליח ולגרד כל נקודה שאפשר. ברגע שזה יקרה הקופים והגמלים כבר ישלשלו בתחתון וזה יהיה שלנו. בואו ננסה לתת גב ולנסות להגיע בכמויות יפות לכל המשחקים שנשארו, בואו ננסה לשים בצד ויכוחים ומחאות (יהיה מספיק זמן בקיץ), בואו ננסה לשים בצד את כל המופעי פירו (אני בעד פירו אבל כרגע זה רק מזיק לקבוצה והמועדון), בואו נשים בצד את הקללות לשחקנים גם אם הם בתקופה פחות טובה (זה נכון תמיד אבל בואו נשתדל לפחות עכשיו( ובואו ננסה להתאחד לחודשיים שאולי בתקווה יהפכו לאחד הקמבקים הגדולים שהיו פה בשנים האחרונות (או בכלל). מתחילים ביום שבת הקרוב, 17:30. יאללה מכבי
  16. כמובן שהכי חשוב שיהיה שיוויון ואותנו תמיד מזיינים אבל אם להגיד את האמת לדעתי במזג אוויר כזה צריך לדחות. אנחנו לא רוסיה או אנגליה ויש כמה ימים בודדים בשנה שיש ״סופה״ בישראל ואני אישית לא הייתי הולך למשחק במזג אוויר כזה (בטח לא בבלומפילד בלי גג) והייתי שמח אם היו דוחים לנו משחק בנסיבות האלה. העניין הוא שלחיפה תמיד דוחים ובאים לקראתם ולנו גם אם יהיה הוריקן בתוך בלומפילד לא ידחו וזה מה שמעצבן.
  17. הייתי מכניס יוני במקום גלזר/פרץ בימין פארפה בשמאל יוני באמצע גבי ופרץ/גלזר יובא רותח היום, שיכניסו לו כדור טוב והוא ישים אותו
  18. אפס אופטימיות הם הולכים לנצח את זה ביותר מגול. לפחות השחקנים שלהם אכלו קצת קללות ובוז בדרך.
  19. שמע אח אתה סתם בסרט רע. ברור שמתישהו יעצר הרצף וזה יכול לקרות בכל דרבי כולל היום אבל אנחנו במומנטום טוב ואין סיבה שזה יעצר היום. נעלה כדי לשחוט אותם שוב. הפסימיות שלך מזכירה לי את הימים שהיינו עולים לדרבי עם בוזגלו ואבידור והם עם ורמוט שכטר זהבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.