Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סזאר מנדיונדו

1. מילסון ודוידה ביחד זה חוויה. אמנם שניהם לוקים לפעמים בתכלס אבל הם קוסמים של כדורגל עם מהירות דריבל וגם סיומת לא רעה וכששניהם ביחד אנחנו ברמה אחרת לגמרי. בלטקסה ונחמיאס היו טובים מאוד היום, אחד המשחקים היחידים שלא הרגשתי שאנחנו יכולים לקבל גול כל רגע. הספסול של זהבי ופרץ הוכיח את עצמו והם חזרו לעצמם. זהבי מדהים ופרץ היה בכל מקום במגרש ועשה הכל. אולי לא יסכימו איתי אבל חושב שגם גבי אולי צריך שני משחקים להתחיל בספסל. הוא מדהים ועושה עבודה טובה אבל מרגישים שהוא קצת נעלם לאחרונה ויכול להיות ששני משחקים בספסל גם טיפה מנוחה פיזית וגם מנוחה מנטלית והוא יחזור אפילו גרסה משודרגת של עצמו לפלייאוף. ולקינוח - עידו שחר וכל מילה נוספת מיותרת. מת עליו.
  2. למה עוד פעם לשחוק אותו? אנחנו עם חמישה משחקים בשבועיים כולל 2 טיסות. אם נשים את השלישי בתחילת המחצית השניה מוציא אותו ישר. אם לא מוציא דקה 60-65. עד שערן חזר אלינו אתם רוצים להרוג אותו שוב?
  3. אחלה מכבי איזה כיף. זהבי אל, פרץ במשחק ענק בכל מקום במגרש. דוידה ומילסון ביחד זה אובר קיל רציני לליגה. עידו שחר מדהים ואפילו צמד הבלמים שלנו אש במשחק מצויין נטול טעויות. עוד עוד עוד
  4. הרכב טוב דווקא. מקווה ששחר יהיה טוב כי אם כן אולי הוא הפתרון לבעיה שם בצד ימין. באמצע יש המון קשרים מוכשרים אבל בעמדה של המגן הימני אין כלום והלוואי שהוא יהיה הפלסטר עד סוף העונה.
  5. שיביאו רצועה לפחות, מזיינים אותם בתחת והם אפילו לא מנסים להלחם
  6. האמת זה היה משחק קלאסי של אם הם לא מבקיעים חצי שעה ראשונה הם נכנסים ללחץ ובמגרש המנחוס הזה זה פוטנציאל איבוד נקודות קל. כמובן שאשדוד יתנו להם גול מתנה תוך עשר דקות ועוד אדום מיותר אחרי חמש דקות ונגמר המשחק. יש אפשרות אפילו לתת להם לנוח ולעשות חילופים מוקדמים. טפי על אשדוד
  7. הנקודה הכי טובה במשחק הזה בפער (והיו לא מעט נקודות טובות) היא הקהל. גם תפאורה מדהימה ומרגשת גם עידוד טוב שממשיך את העידוד מנתניה גם לא היו כל מיני רימונים חזיזים זיקוקים ועצירות משחק והארגון הראה בגרות ושאפשר לתת תצוגות גם בלי זה לא היו זריקות חפצים או דברים כאלה (לפחות מה שאני ראיתי) לא היה יותר מידי שירים בעייתים ובכללי היה משחק חוויה עם אפס תקלות ואפשרות להורדת נקודות. העונה הזאת תוכרע גם על הקהל ובבית הדין ואי אפשר לברוח מזה. הקהל של חיפה כרגע לא מראה בגרות. נקודה אחת כבר ירדה להם ויש להם תביעה על הורדת עוד נקודה. שמעתי מחבר אוהד חיפה שלא היה להם תופים ותפאורה בדרבי נגד הפועל חיפה והייתה שם אווירה של בית קברות רציני. לא יודע להגיד שאם היו תופים הם היו מנצחים את זה אבל חד משמעית זה לא מוסיף. זוכר את המשחקים בלי התופים בבלומפילד וכמה שזה זיין אותנו. בסוף הם גם מורידים לעצמם נקודות וגם דופקים את עצמם בלי תופים. הלוואי ונדע להתעסק בעידוד ובעיקר ונשים לפחות עד סוף העונה את כל הדברים שבעייתים בעיני המשטרה ובתי הדין גם אם הם בני זונות צריכים עכשיו להיות חכמים ולא צודקים.
  8. משחקים טוב. נכון שלא הגענו למאה מצבים אבל אנחנו נגד הקבוצה בכושר הכי טוב בליגה ונתנו מחצית גדולה גם ביטלנו אותם לגמרי וגם תקפנו יפה. דוידה חייב לקבל יותר דקות (וגם לעבוד על הפס האחרון, אם יעשה גם את זה יהיה שחקן כנף טופ בארץ)
  9. שחר רביבו ושלמה במשחק ממש טוב, כל השאר במשחק סולידי מינוס. השלישיה ההתקפית לא הייתה קיימת (למרות הגול של מילסון). דוידה נכנס טוב, לא ברור לי למה הוא לא פותח אף פעם, כרגע לדעתי הוא השחקן אגף הכי טוב במכבי אחרי מילסון והייתי מריץ אותו שניים שלושה משחקים בהרכב יכול לצאת מזה רק טוב. ועוד מילה לגבי סבוריט - היום הוא היה לא רע אבל בכללי לקחו את המגן השמאלי הכי טוב שהיה פה אבר והזר הכי מרגש שהיה פה מזה כשון והפכו אותו לבלם בינוני מאוד. קשה לו בספרינטים, קשה לא במשחק הגובה, קשה לו בהרחקות, הרבה פעמים לא עומד נכון ומפספס שחקנים ופשוט העמדה לא עושה לו טוב ואני חושב שיש לו חלק גדול במשחק ההגנה הלא טוב שלנו. הוא כן מניע יפה ובבניית התקפות והנעת כדור מוסיף הרבה אבל מבחינתי בלם צריך קודם לתת שקט להגנה ולא להתקפה ולצערי עם כמה שאני אוהב אותו מעדיף שישחק מגן שמאלי או שיפתח בספסל. הייתי רוצה לראות את שלמה-בלטקסה או שלמה-לוקאסן לכמה משחקים ואני מניח שזה יראה הרבה יותר טוב.
  10. העדפתי 4-3-3 עם קיקו במקום רז שלמה אבל מקבל את ההרכב נגד מכבי חיפה. שיהיה בהצלחה לרז במשחק בכורה ומקווה שנביא את זה, אין יותר חשוב מזה
  11. הוא ובלטקסה הבלמים הישראלים הכי טובים בשוק אחרי למקין (שכרגע לא מעוניין לחזור) והבאנו את שניהם. שיהיה בהצלחה, תחושה טובה לגביו מקווה שאכן כך יהיה.
  12. נתן להם אחד מתנה. לא היה פה פנדל, נגע בכדור לפני.
  13. כל מי שזיין תמוח על מכבי ועל קארצב ועל שחר ועל קיקו תראו את המשחק של חיפה הקבוצה האחרונה בלאומית יושבת להם על השער. אי אפשר לשחק באוורות האלה. שחר עוד שיחד שופטים בשביל הארכה נגד פאקינג קבוצה אחרונה בלאומית
  14. אנחנו משחקים פח כבר הרבה זמן אבל היום אי אפשר להגיד מילה רעה על אף אחד. אי אפשר לרוץ אי אפשר למסור אי אפשר להקפיץ לעקוף לתקל כלום. זה לא היה כדורגל ועדיין הצלחנו לנצח ולעבור שלב. הלאה.
  15. אדום שני ברור שלא יוצא. אחרי האבולה הזה שדרס את ייני בחצי הראשון לאבאבידי הזה מזיין את כל השחקנים שלנו ועכשיו במקום להוציא לו צהוב שני לסיים את המשחק אנחנו עם פציעה וצהוב לסבוריט. אי אפשר לנצח כל משחק גם את השופט
  16. כולם פה יוצאים על קארצב, הוא התחיל 10 דקות מזעזעות עם איבודים אבל מאז התייצב ומחזיק יופי את האמצע. דוחף קדימה מוריד כדורים מכניס עוצמה. היה לו גם איזה פס שנעצר בשלולית שהיה חסר אחריות אבל שוב איך אפשר לשפוט שחקנים שמשחקים במגרש של כדורמים
  17. לא מאשים אף אחד מהשחקנים. נלחמים מנסים ודוחפים בתנאים כמעט בלתי אפשריים. מקווה שיכנס בחצי השני
  18. אדום ברור לחדרה שעובר פה באהלן אהלן? כמעט שבר לייני את הרגל
  19. אי אפשר לנצח משחקים שכל משחק יש החלטת שיפוט קריטית נגדנו. די זה מוגזם מוציא את כל החשק. אין יותר אדום מזה
  20. שישרפו ספורט 5. איך אמורים לראות את הערוצי זין שלהם מהמילואים? אין להם בושה
  21. סתם מחשבות שהרגשתי צורך לפרוק ואני מאמין שעוד אוהדים כאן יוכלו להזדהות. מאמין שכמו כולם בערך, ב7 לאוקטובר הופתענו ואני באמת לא זוכר בתולדות חיי ימים כל כך קשים של אבל, כאב, הלם, תדהמה ומה לא. ובעיקר - חוסר אוויר. פשוט תחושה שאין אוויר בריאות וכל נשימה ונשימה מהבוקר ועד הלילה פשוט לא מכניסה מספיק אוויר. קרובים שנפלו, נפצעו, נחטפו, נאנסו פשוט נורא. מיד אחרי זה קראו לי למילואים שאני נמצא בהם עד היום וכבר הפסקתי לספור כמה ימים אחרי 100 (אני לא לוחם ומשרת במרכז אז אני יחסית הרבה בבית ולא יכול להתלנון לעומת מילואמניקים שקורעים את התחת בעזה כבר שלושה חודשים +). בכל מקרה, כמה שבועות אחרי האסון הנורא הגיע ה9.11 ואיתו המשחק של מכבי בזוריה. הראש לא היה שם והרגיש שהכדורגל באמת לא מעניין ושישרף כל הכדורגל בשביל החיילים והאזרחים הטהורים שנפלו במהלך החודש הזה (המון אוהדי מכבי קדושים שרק מלראות את התמונות שלהם בא לבכות) אבל הכרחתי את עצמי פעם ראשונה להעביר מהחדשות ול90 דקות קצת להתנתק. אחרי הנצחון הרגשתי משהו שלא היה לי כבר חודש ולא חשבתי שיקרה מניצחון שולי בקורנפלקס - פתאום היה קצת אוויר. ואז הגיע ה25.11 עם עוד משחק נגד זוריה, ועוד ניצחון, ועוד קצת אוויר. ומאז רצף ראשון-רביעי-ראשון-רביעי מטורף שנמשך עד היום שכל ראשון ורביעי קיבלתי מנה קטנה של אוויר עם רצף 700 הניצחונות שלנו. אפילו בשלב מסויים התחלתי לשמוע פודקאסטים/לקרוא one או לראות תקצירים בימים שהם לא ראשון ורביעי ואשכרה התחיל לחזור האוויר לריאות. כאילו מכבי ידעה שאני צריך את זה ופשוט ברצף משוגע של נצחונות פעמיים בשבוע קיבלתי מנה של אוויר. ואז הגיע המשחק נגד חדרה. היה מבאס מאוד אבל הייתה תחושה שזה מעידה חד פעמית ואי אפשר לנצח 100 רצוף והנה מהמשחק הבא נתחיל רצף חדש של 15 נצחונות. ואז הגיע המשחק נגד חיפה. והמשחק נגד ריינה. היה דרבי משמח באמצע ואז שוב נפילה מול פ״ת. ופתאום במכה נגמר כל האוויר. אין לי באמת כוח או יכולת להכיל מאבק אליפות. אין לי יכולת לראות הפסדים או תיקו. הפסקתי להכנס לאתרים, הפסקתי לשמוע ספורט ולא הייתי יכול יותר לחשוב על מכבי. תקראו לי אוהד הצלחות תקראו לי טרמפיסט תקראו לי מה שבא לכם אבל כרגע באמת קשה לי שגם הפינה החמה שהייתה לי פעמיים לשבוע הפכה פתאום לעניין עם מתח וחרדות שאין לי יכולת להכיל. ואתמול, שניה אחרי ההנפה, פתאום חזרה לי תחושה שלא הייתה לי שבועיים. פתאום עוד שלוק של אוויר. נכון רק גביע הטוטו והייתי מחליף 100 כאלה בשביל אליפות אחת אבל משהו בנצחון הזה החזיר לי קצת את החיוך והיום שוב קמתי באופוריה קטנטנה שנתנה עוד אוויר. אני יודע שכל האוהדים בארץ חווים את זה ולא רק אוהדי מכבי. גם להם מגיע קצת נחת ושקט לפעמים אבל איפשהו בא לי שכל הנחת יהיה רק לי. לא מצליח לנשום בלי זה. אז אם אפשר לפחות את הנחמה הקטנה הזאת, אשמח אם נוכל לצאת לעוד רצף של 20 נצחונות ולתת לנו את המנה השבועית של אוויר בלי מתח בלי חרדות בלי פיגור ובלי מאבק. פשוט תנו לנו את זה. בתודה, אוהד מכבי שנגמר לו האוויר.
  22. זה היה או הוא או גיל כהן במיליון יורו שהוא עולה ככה רק כי הוא שמאלי. מעדיף את מתן בכל יום על גיל כהן מכיר את המועדון ובא בחינם. בהצלחה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.