Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
  • Content Count

9
  • Last visited

• Days Won

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. סבבה הם עוזבים והם נשארים עם עובדות אני לא מתווכח אבל הם לא עוזבים בשביל. אם היה כסף גרלדש היה נשאר ולניקוליץ ויאניוטיס היו מביאים פיצוי יפה ומשחררים אותם. אין כסף ולכן זה המצב
  2. הם לא עוזבים בשביל ניקוליץ' והיווני תפסיק לגנוב דעת.
  3. דיברו על כמה פארפה שחקן עצום וכמה חיכינו בסוף ראינו כמה הוא לא מוכן. הוא לא ישחק במכבי לפני שיעשה עונת בוגרים
  4. פיננסי זה לא. אמנם הם מרוויחים סכומי עתק אבל כל השחקנים הבכירים במכבי מקצצים 40% ואני בטוח שאחרי התפוצצות הפרשה והבלאגן אם היו אומרים להם לקצץ אפילו יותר מזה הם היו מסכימים העיקר להיות תחת המערכת ולשים את זה מאחוריהם. ואם גם זה לא מספיק ועדיין רוצים להפטר מהחוזים שלהם לגמרי ולא לשים איזור 250 אלף דולר לשחקן אז היו מנסים למכור אותם. את אצילי קנינו ב700 מיליון יורו ויש המון קבוצות בחול שאפשר לנסות למכור אותו אליהם. גם חיפה וביתר כנראה היו קופצות על המציאה. מיכה אמנם אחרי עונה רעה אבל גם הוא שחקן ששווה לא מעט. וזה עוד לפני שברתי על מחליפים שיצטרכו להביא להם ולא יבואו לשחק פה בחינם. בשוק כל כך דל שאין לך יכולת לשלם על שחקן ואין ישראלים נורמאליים בשוק זאת החלטה פיננסית רעה. ובקיצור, פשוט לשחרר את שניהם סתם ככה ועוד לשלם להם אחוזים מהמשכורת זה ההחלטה הפיננסית הכי גרועה שיכלו לקחת.
  5. בול. גולדהאר כמו כל בן אדם בעולם עושה גם טעויות ופה לדעתי הוא טעה. אבל בניגוד לכל בעלים אחר בליגה הוא מנהל את המועדון בצורה שלא הייתה בכדורגל הישראלי מעולם. הכי קרוב לשלמות שיש. עם כל הכאב וכל התסכול עדיין מכבי מעל הכל וכרגע צריך ללכת עם מיץ' גם בטעויות שהוא עושה. מותר לבקר, מותר לרשום בפורום שזה טעות ומותר להגיד שהוא מושפע מהPC והתרבות האמריקאית. אבל כל האהבלים שמתחילים לצאת על מיץ', להציע מחאות או לקלל את מיץ' וההנהלה - תעיפו תזבל הזה מאיתנו.
  6. אין לך מושג. איך אתה מרשה לעצמך בכלל לדבר על מיץ' ככה שלא עשית אפילו פסיק ממה שהוא עשה בחיים? מרוב שאתה עם שכל אתה במקרה הכי הכי הכי הכי הכי טוב מנהל רשת של עשרה סניפים ומאה עובדים וחושב שאתה מלך העולם (כנראה אפילו חצי מזה אין לך אבל זורם) בזמן שהוא יושב על מיליארדים ומחזיק חברות ענק עם עשרות אלפי עובדים ומנהל את כולם כמו שעון שוויצרי. שב בשקט
  7. וימשיכו להכניס בדיוק באותו אופן בלי קשר אם מיכה/אצילי נמצאים או לא
  8. להבנתי החקירה הסתיימה. סיכוי קלוש עד לא קיים שיצטרכו להחקר שוב.
  9. מסכים עם המשפט האחרון אבל אתה טועה ממש בקשר לפוטנציאל של דבר כזה לפגיעה בעסקים של מיץ'. קנדה וארה"ב זה לא אירופה וישראל. תראה מה הולך שם עם טוויטר, פייסבוק וכו' עם כל המלחמות. טראמפ בעצמו מערובב שם עד הסוף בדברים האלה. תרבות הPC שם בהשתוללות והם רק מחפשים איזה קורבן ליפול עליו ולהכתים אותו על מקרה כזה.
  10. יש הרבה דברים שהם לא פליליים ויגרמו לך לטוס על טיל ממכבי. אם אתה ערס מסריח שמדבר מגעיל והולך כמו גנגסטר אתה תעוף על טיל גם אם יש לך כדורגל של מסי. אם אתה עונה למאמן או מאחר לאימונים אתה עף על טיל. אם אתה שותה אלכוהול ומשתובב בלילות אתה תעוף על טיל. אם העלת באינסטגרם פוסט נגד הקהילה הגאה אתה עף על טיל. אם אתה הולך למסיבות בריכה בקורונה אתה עף על טיל. בכללי אם אתה ירדן שועה אתה עף על טיל. אני יכול להביא מיליון מקרים. יש את מכבי ויש את כל השאר. מה שמותר בחיפה בש וביתר אסור פה ומי שחותך במכבי יודע אם זה. אגב, אף אחד מהדברים שציינתי לא פלילי.
  11. האמת שמקצועית זה לא האישיו. הם שניהם שחקנים מעולים ויחסרו מקצועית אבל בטוח שיביאו תחליפים ראויים. יש לנו כנפיים חשמל גם בלי אצילי ואני בטוח שיביאו זר לעמדה של מיכה. מה גם שאלוהים יודע איך הם יחזרו מהבור הזה וגם ככה מקצועית הם די הימור לפחות בשנה-שנתיים הקרובות. מה שכואב שהם שני שחקני בית שמזוהים עם המועדון ויש חיבור אמיתי לכל אחד מהם. אם זה היה קורה לניקוליץ' זה פחות היה כואב...
  12. גם מבחינתי. אבל לא מבחינת גולדהאר. אין לי מושג מה הקו האדום של מיץ' אבל יכול להיות שאם התיק נגנז הוא היה מוכן לקבל אותם בחזרה. מה שבטוח הוא שכל עוד יש התנהלות בתיק אין מצב שהם יחזרו וזה משהו שיכול לקחת חודשים (וגם חצי שנה) מיכה ואצילי רוצים לקבל תשובות עכשיו - או שאנחנו שחקנים של המועדון או שלא ולא לחכות חצי שנה שהם על הגדר ואוכלים את הזין מכל הכיוונים. התשובה כרגע היא לא וזה מה יש.
  13. אמרת שכל אחד שעכשיו יתלונן על שחקן מכבי ישעו אותו עד לבירור וכו' וכו' והנקודה שלי הייתה שזה לא באמת יהיה ככה. אם בחורה תגיד "יאניוטיס אנס אותי" ותגיש תלונה במשטרה והוא יגיד שאין לו מושג מי זאת/לא היה איתה - ישאירו אותו והוא ישאר שחקן כל עוד יוכח שהוא אנס. אם בחורה תגיד "יאניוטיס אנס אותי" ותגיש תלונה והוא יגיד שהיה איתה וזה היה בהסכמה אז סביר להניח שיושעה עד שיתברר אחרת. אני מסכים איתך על העניין שעכשיו כל אחת ששכבה עם אחד משחקני מכבי (וכנראה יש הרבה כאלה) תוכל להתלונן ולפגוע במכבי ובשחקן וזה הזוי, אבל קח בחשבון שלא כל אחת תרצה לגמור לעצמה את החיים עם תלונת שווא על אונס וסביר להניח שמקרים כאלה לא יקרו (או יקרו ממש מעט). בכל מקרה, הם יצאו לא חכמים בלשון המעטה וחבל שהרסו לעצמם את הקריירה (וקצת את החיים) והשאירו על עצמם כתם גם בכדורגל וגם מחוץ לכדורגל בגלל טעות של רגע. הכי כואב לי שהם משלמים מחיר כל כך כבד על טעות של רגע ומכבי מוסיפה חטא על פשע. אבל זאת התרבות היום וכשבנאדם עושה טעות במקום לסלוח יוצאים עם קלשונים ושורפים אותו ברשת. זה הדור, זו התקופה ואלה החיים. כואב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.