Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. מספר 1 בעולם. אהבת חיי לנצח. רק טוב בחיים תמיד. שלא תפסיק להיות מאושר.
  2. מבאס לספורט וכו' אבל בתכלס הוא צודק. מה רמת גן צריכה מפלצת כזאת כשיש להם קבוצה וחצי בעיר שיכולים היום טוב להביא 4000 צופים. עדיף להם להשקיע בגנים/שבילים/מבנים קהילתים.
  3. אתה הכי אפס פה בפער. גם אני חושב שהוא צריך להתקדם ולעזוב. אני חושב שלשני הצדדים תיהיה עסקה טובה של 1.5 מיליון יורו. אנחנו נרוויח את הכסף ונרענן עמדות בעייתיות + נשמש כתחנת מעבר לאירופה והוא יגשים את החלום ויתקדם מקצועית. מפה ועד לקלל אותו? מה אתה אדיוט? מה הוא עשה לך? שחקן בית 20 שנה במועדון ונלחם כל משחק, לקחת תארים ומחובר לקהל. מה אתה לעזאזל רוצה? ואם אתה באמת גבר ולא סתם אוהב לזרוק סיסמאות, בא תיהיה גבר עד הסוף ושים 1000 שקל על השולחן ואני שם אלף. אני אומר מכבי מסיימים 1-3 אתה אומר 4-14. אתה כל כך בטוח שמסיימים מקום 4? אז שים כסף ותוכיח. אם לא, אתה סתם בלבלן ביצים שאוהב להתמרמר.
  4. 350 עמודים של אותו שיח בדיוק. מותר להתמרמר מותר להתלונן מותר להיות פאסימי. אבל כל אלה ששואלים למה אנחנו אדישים ולמה אנחנו ככה ואין אנחנו מקבלים את המצב מה אתם רוצים שנעשה? שנבכה ביחד איתכם? שנשרוף את קריית שלום? שנשלח מתנקש למיץ'? סך הכל מיץ' מנהל את המועדון 12 שנים (נראה לי. אולי בעצם 13?) והם השנים היפות ביותר שלנו. ואנחנו לא איזה מכבי חיפה שב84 הייתה כלום. מיץ' לקח את המועדון המועטר בישראל והפך אותו למעוטר יותר ונתן לו את התקופה הכי גדולה שלו והיו לנו תקופות טובות גם לפניו. אז כן, מבואס מהדרך, מהשיטה, מהסחבת כל קיץ. אבל בכינו ככה ב3 שנים האחרונות בדיוק באותו אופן. שורה תחתונה לקחנו 2 אליפויות מתוך 3 וגם את האחרונה פספסנו רק במחזור האחרון ולקחנו גביע. להגיד שאני בטוח שנסתער על אליפות? לא יודע. להגיד שבטוח נזכה? לא יודע. להגיד שלא נפסיד לחיפה גם העונה? לא יודע. מה שאני כן יודע זה שניהיה תחרותיים, נקבל קבוצה לוחמת עם המון שחקני צעירים ועם המון שחקני בית, נקבל עונה בה נלחם בכל מסגרת עד הסוף ונקבל עונה שבה ניהיה הקבוצה הכי טובה בליגה ביחד/אחרי מכבי חיפה. מפה ועד זעקות השבר שהשנה יורדים ליגה ועושים פלייאוף תחתון המרחק גדול מאוד. ואני גם הייתי מהבכיינים אבל כל עוד לא הולכים לשרוף את קריית שלום תנו לי להנות מהספק ולסמוך על גולדהאר. מבחינתי הוא לגמרי קנה את האמון שלי. אם וכאשר 3-4 שנים לא נקח אליפות אדבר אחרת. אבל בנתיים גולדהאר הוכיח שהוא מנהל טוב ממני ומכל המנהלים שהיו לפניו.
  5. אצילי קורע את הרצועה בירידה מהמטוס וזה קמפיין טוב בשבילי. מצידי אחרי זה שינצחו 3-0.
  6. ריקן לא מנוסה? גולסה? ייני? סבוריט? הרננדס? גם יוני גלזר חוזז קנדיל גרלדש פיבן נחמיאס זה לא איזה ילדים בני 16 מהנוער זה שחקנים שנותנים עונה רביעית או חמישית בליגה השחקנים לגיטימיים בליגת העל שנלחמנו על תארים יראו דבר או שניים בחייהם בכדורגל.
  7. הם כתבו משהו על הודעה אופנתית. זה קשור למדים.
  8. אני לא אופטימי במיוחד אבל אתה מגזים פה בצורה לא הגיונית. אם אתה עומד מאחורי המילים שלך בא תוכיח ושים כסף. כל אחד שם 1000 שקל. אם מכבי עושה פלייאוף עליון לקחתי. אם פלייאוף תחתון אתה לקחת. יש?
  9. דור פרץ - אבדה. פשיץ' - זרק עלינו זין בסוף וטוב שהלך. יבוא חלוץ במקומו. טיבי - קיבלנו מחליף צעיר וטוב כחלק מחילופי דורות. לדעתי עשו בשכל. ריקן - נשאר. שכטר - בא אוסמה שהוא טוב ממנו וצעיר ממנו. בלקמן - החדשות הכי טובות זה זה שהוא עזב. השוער - נשאר. המגן השמאלי - ישאר או יבוא במקומו מגן זר. להגיד שאני מבסוט עד השמיים ושאנחנו הולכים לקחת אליפות ב30 הפרש? וואלה לא. אבל מפה ועד להתייחס לזה כאילו התפרקה לגמרי כל הקבוצה זה רחוק.
  10. למה לפרסם את זה? אולי המשפחה/החברים רוצים לשמוע את זה בדרך יותר סימפטית.
  11. ללא ספק מסע רכש מרשים של שחר בכמות ובסכומים והכי חשוב במהירות (7 החתמות רציניות לפני יולי). עם זאת, לדעתי הם בזבזו שם המון כסף במקומות שלא חייב. מה גם שההשתוללות הזאת יכולה לגרום להם לאבד את הכספים של רשת הבטחון. ועוד משהו, לא כל העסקאות טובות. דהן עסקה טובה כי קנה פוטנציאל מעולה במחיר לא רע לשנים הבאות. מוחמד שחקן מעולה אבל לא יודע אם הייתי משכיב 1.5 מיליון יורו על שחקן בפוסט קורונה בלי מספרים שנתן שנתיים לא טובות בביתר. דין דוד עסקה הזויה. 1.1 מיליון יורו? על פאקינג מה? המגן האוסטרלי לדעתי החתמה מעניינת מאוד. אם טובה או לא רק הזמן ישפוט אבל לדעתי עשו שם מהלך נכון. לגבי בן שהר, ישראלי וגולדנברג לדעתי עסקאות סבבה לגמרי. עסקאות בכלום כסף שסוגרות פינות.
  12. מיליון יורו על שחקן מחליף של לודוגורץ זה טו מאצ. אני בעדו ורוצה שהוא יבוא אבל הבולגרים יהיו חייבים להכנס לפרופורציה. חצי מיליון גג וביי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.