Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. בעיני זה באמת משחק חשוב. לא רוצה להשמע לוזר, כמובן שמקום ראשון זה תמיד המטרה אבל אם איבדנו את המקום הראשון צריך להסתכל על המטרה הבאה והיא המקום השני. יאללה מכבי, תביאו את זה.
  2. בסוף האמת שהשינוי כן ייצב את הקבוצה ואני חייב להתנצל על הטינוף הזה. מצד שני, אנחנו לא מאורגנים בכלל וכל המשחקים נראים רע בהגנה. יותר מזל משכל שלא קיבלנו 3 במחצית הראשונה.
  3. בואו נוציא שני שחקנים שעושים הגנה בעשר אחוז ונכניס שניים שלא עושים הגנה בכלל. הגול שאנחנו סופגים דקה 55 כבר באוויר
  4. לא ננצח פה. ההגנה חרא, הקישור הספסל, החלוצים לא יורדים למטה, הכל מבולגן. עם זאת, השופט הזה ****. שחקן שחום עם צהוב נותן גליץ מאחורה על סף הרחבה והוא מתעלם. בן זונה.
  5. לא רוצה לבאס אבל לא מנצחים. גול של יובא ודקות ראשונות (וטובות!) של סה וזה משחק טוב בשבילי
  6. מיכה הוא כמובן הבועל המועדף מבין שני הבועלים אבל עדיין שילך להזדיין. מי שהולך נגד המועדון שלי מאחל לו רק רע. זיפו כתוב נכון ואני מסכים איתו שאם הוא תובע עניינית על הפרשי שכר/תנאים שמגיעים לו בסיום ההתקשרות הכל בסדר וזה סתם עוד קשרי עבודה שנגמרים רע ומתבררים בבית משפט לסגירת העניינים הכספיים. ברגע שהחוצפן הזה שבעל קטינות תובע על פגיעה בשמו הטוב את מכבי מאחל לו להפסיד את התחתונים. מה מכבי עשתה? לקחה את הזין שלו והכניסה לתוך ילדה בת 15? מישהו ממכבי פרסם את שמו עם איקס בכיכר העיר? מישהו המועדון שלח את הקטינה לפתות אותו? יצא בועל מסריח, המועדון החליט לא מתאים לו ו"פיטר" אותו וזהו. כספים במסגרת החוזה סבבה. פגיעה בשמו הטוב לא הייתה פה.
  7. אני בעצבים של החיים. ריינשרייבר הבן זונה פשוט הרג את המשחק. אני רוצה להזכיר רק רגע קסם אחד. היה קטע שפריצה היה לבד במחצית שלהם ששני שחקנים קופצים עליו ואין לו מה לעשות. פתאום משום מקום הוא השחיל את אחד הסמרטוטים שלהם ונתן פס להתחיל מהלך. קלאס באפס מאמץ. ושתשרף הליגה.
  8. נמאס לי לראות נמאס לי לסוע נמאס לי לבזבז את הזמן שלי על הזבל שנקרא כדורגל ישראלי. באמת מכבי אצלי בדם ברמה שזה מעסיק אותי יום יום ולילה לילה ואין לי מושג איך אני נגמל מזה אבל הדבר הראשון שעשיתי כשהגעתי הביתה זה לבטל ספורט1. לא מוכן לראות יותר שום משחק בישראל שמכבי לא חלק ממנו. איך יכול להיות שהם מבזבזים זמן בהגזמה מחצית שניה ומוסיפים פאקינגגגג 4 דקות???????? רשימת אירועים חלקית במחצית השניה: מעל 10 הוצאות כדור של שטקוס - 5-6 דקות + 4-5 הוצאות חוץ של ביטון - 2 דקות. פציעות של דוידה, אייבנידר*2, אליאס, ליינדר וזה רק מה שאני זוכר בוודאות - 5 דקות. אדום - 2 דקות. 10 חילופים - 5 דקות. וזה בלי כל מיני קרנות, פאולים שהם משכו את הזמן בהגזמה, ויכוחים עם השופט ועוד מלא דברים קטנים. איך פאקינג לעזאזל זה 4 דקות? עזבו שהפועל שיחקו מגעיל רצח אבל אני יכול להבין אותם כי בכדורגל הם לא ינצחו גם עוד מאה שנה. אבל איך פאקינג לעזאזל השופט זורם עם זה? הוא האשם היחיד באנטי כדורגל הזה. חתיכת בן זונה אין לו כוח לרוץ אז הוא נותן 4 דקות. עכשיו גם נזכרתי שכל פאול/קרן הוא דופק הרצאות ועוזר להם להעביר זמן. בלי קשר גם היה שיפוט ברמה נמוכה מאוד (לזה כבר התרגלנו) הלוואי והייתי יכול להגמל לגמרי. נמאס לי לבזבז את הזמן שלי על מוצר כזה גרוע. עריכה: עכשיו גם נזכרתי שהבן זונה 3 התקפות שלנו עומד באמצע כמו גולם ואשכרה מפריע למהלך ולא נראה שהוא בכלל מתכוון לזוז. פשוט עומד שם כמו הומלס מזדיין. מה נסגר עם אמא שלו???
  9. מבחינת השלישיה באמצע לדעתי היא הכי טובה שיכולה להיות. גלזר מפלצת מאחורה ולפניו גולסה ושמיר שגם מכסים שטחים וגם מצטרפים טוב להתקפה ומחלקים מסירות יפות.
  10. קבוצה כל כך מרגשת. גבי מרגש טיל. פריצה זה אהבה. שלא נדבר על גולסה וגלזר אני גומר מרוב אהבה. כל כך מבאס שבליגה זה לא זה. אין לי מושג מה קורה להם בליגה אבל יכלה בהחלט להיות עונה מרגשת.
  11. מסתפק ברצועה של אצילי ושלושער של רוקאביצה
  12. כל מי שירד עליו באופן שיטתי יום יום ועכשיו מוצץ לו צבוע מגעיל. אין לי בעיה עם ביקורת ובאמת הרבה משחקים הוא לא נראה טוב. אבל תמיד באצטדיון מחאתי לו כפיים ועודדתי גם כשהיא אינסוף שריקות בוז. תלמדו לכבד שחקנים שלובשים את הסמל ונלחמים בשבילכם. ראה ערך אבי ריקן, אילון אלמוג, טל בן חיים, מתן בלטקסה וכו'. כבדו אותם. ואחלה דויזאדה שבעולם, תודה על הכל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.