Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. קבוצה כל כך מרגשת. גבי מרגש טיל. פריצה זה אהבה. שלא נדבר על גולסה וגלזר אני גומר מרוב אהבה. כל כך מבאס שבליגה זה לא זה. אין לי מושג מה קורה להם בליגה אבל יכלה בהחלט להיות עונה מרגשת.
  2. מסתפק ברצועה של אצילי ושלושער של רוקאביצה
  3. כל מי שירד עליו באופן שיטתי יום יום ועכשיו מוצץ לו צבוע מגעיל. אין לי בעיה עם ביקורת ובאמת הרבה משחקים הוא לא נראה טוב. אבל תמיד באצטדיון מחאתי לו כפיים ועודדתי גם כשהיא אינסוף שריקות בוז. תלמדו לכבד שחקנים שלובשים את הסמל ונלחמים בשבילכם. ראה ערך אבי ריקן, אילון אלמוג, טל בן חיים, מתן בלטקסה וכו'. כבדו אותם. ואחלה דויזאדה שבעולם, תודה על הכל
  4. אם הוא יקח את זה ברצינות ויבוא כל משחק לתת הכל הוא הזר הכי טוב בליגה. קוואס
  5. כשהוא נלחם ככה בהגנה ונותן תחת אני מתאהב. בהתקפה יש יום טוב ויש יום רע ומבין לגמרי שיש ימים שלא הולך בהתקפה. אבל כשהוא נותן תחת בהגנה מבחינתי גם אם לא הולך בהתקפה הוא נכס. אחלה דן.
  6. אגב, מקבל את הביקורת כלפי זה שלא נהפוך את זה למכבי נגד אצילי. מקבל שצריך לעודד כמו משוגעים, לקלל את כל השחקנים שלהם, שריקות בוז לשופט וכל התפאורה של משחק גדול. אבל לפחות פעם פעמיים במשחק אם כל הקהל ישיר אצילי פדופיל או אצילי מזיין קטינות תאמינו לי שהוא יחזור הביתה ולא יהיה לו כיף. זה לא דומה למקרה זהבי. שם הייתה עלילה על שי או משהו מטופש כזה וגם זהבי הגיב לזה טוב. אצילי הוא קוקסינל. ישמע את זה יחרבן בתחתון.
  7. במשחק האחרון לדוגמא, במשך 90 דקות לא שרתי שיר אחד ולא עודדתי לשניה. 90 דקות רצוף צעקתי לו שהוא פדופיל מסריח וזיין קטינות. אבל שזה שני אנשים בשער 7 ועוד כמה בודדים בשער 8 ושער 11 בכלל דומם אין לזה משמעות. וככה הוא הופך לגיטימי, לשחקן נבחרת, לשחקן העונה, למועמד לגיטימי להכל כאילו הוא לא עשה כלום. הוא מזיין אותנו על הדשא? נזיין אותו בחיים האמיתיים. לא ניתן לו דקה לברוח מהמציאות הזאת והוא כל החיים יצטרך לשלם על מה שעשה. במקום זה אנחנו בשקט ותראו מה קורה איתו. אשכרה עוד שניה יהפכו אותו גם לקפטן בנבחרת.
  8. לגבי אצילי, תפסיקו לקשר בינו לבין מיכה. אמנם הם חטאו ביחד אבל מאז אצילי שם עלינו אלף זין, חגג כל גול נגדנו בטירוף (גם שזה לא גול שלו), מוצץ לקהל שלהם בלי הפסקה, קילל אותנו בשער 7 במשחק האחרון, שר לכל אוהד מכבי יש בת זונה, לקח לנו אליפות על הראש ושם עלינו זין כבר שנה. כל מי שחושב שמיכה=אצילי צריך אשפוז דחוף. תתחילו לקלל את הבן זונה הזה. ולא בקללות של יא מניאק או יא בן זונה. לצעוק לו פדופיל, אנס, זיין קטינות. אם צריך תזכירו גם את אשתו. הוא בגד באשתו כמו שרמוטה בזמן שאשתו מחלימה מלידה ועוד במסיבת חילופי זוגות עם בנות 15. שהוא יסבול כל רגע שהוא בא על הקהל שלנו ועל המועדון שלנו. אנחנו יוצאים סמרטוטי רצפה. הוא יורק לנו בפנים ואנחנו כמו קוקסינלים אפילו לא מקללים.חלאס.
  9. ממש ממש ממש ממש בא לי לנצח. אני באמת חושב שיש סגל מעולה ושהרביעיה ביטון-גבי-פריצה-הולנדי יהיו אש וניהיה קבוצה מעולה עוד חודש. הבעיה כמובן שתמיד זה יחסית באיחור ואם נפתח עכשיו עוד פעם במינוס שמונה לך תרדוף אחריהם. לצערי חיפה בנו קבוצה טובה. יש להם התקפה מגוונת, קישור עוצמתי והגנה יציבה (וגם שוער לא רע בכלל) ויהיה קשה מולם. ועדיין, ממש בא לי לתת להם בראש היום ולהלחם איתם עד הסוף בתקווה להניף צלחת. זה אפשרי. אנחנו מכבי.
  10. האמת מרגש. לצערי אני גמור לגמרי ואראה רק בטלויזיה היום. הרכב מעניין, כל החדשים בהרכב/סגל. יאללה מכבי.
  11. גררו אלמוג וטבח שחקני אגף מטובים בליגה. נכון הם לא *הכי* טובים אבל לא תמצא הרבה שחקני כנף בליגה טובים מהם (רוב הטובים מהם בחיפה וב"ש) להתעלם לגמרי מקיומם זה כבר מגעיל. מותר להגיד שזה לא מספיק ושצריך להתחזק אבל להגיד שיש רק אחד זה לא במקום.
  12. לדעתי יגיע עוד זר לכנף וזהו. אולי אם נעלה לבתים נקבל עוד ישראלי גיבוי לאיזה עמדה אבל קשה לי להאמין שזה יהיה קניקובסקי או ציבוטה (עסקאות עם העברה של מיליון יורו+ חוזה שמן). זה לא מספיק בשביל להיות פייבוריטיים לאליפות אבל אין לי ספק שזה סגל מספיק טוב ועמוק כדי לתת פייט גם בזירה האירופאית גם בליגה וגם בגביע. אפילו שאנחנו לא פייבוריטיים אנחנו מכבי ואי אפשר להספיד אותנו אף פעם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.