Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
  • Content Count

9
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני ממש לא קורא לחרם המוני. כל אחד יעשה מה שהוא חושב. אני מאמין שהמחירים ידברו בעד עצמם. נגד חדרה הגיעו 3500. הפעם נגד נתניה שזה משחק על סף הפלייאוף העליון בשבת בחמש שהיה אמור למשוך 5000-6000 אוהדים ניסו לתפור אותנו כי ידעו שאין זמן להרים מחאה. אני לא מתכוון להשתתף הביזיון הזה , הלוואי שיהיו רק 2000 אוהדים וסגל הקוקסינל יבין שהוא הפסיד. כל שאר הבעלים כבר ידעו לעשות את החשבון. לא כל חרם חייב להיות כזה שבו מגיעים גג 100 אוהדים. גם רק 2000 יצעקו מסר חריף של אנחנו לא הארנק ולא הזונה של אף בעלים בליגה.
  2. מישהו שמע על זה שמאז המשחק נגד ארגנטינה יש אישור מהמשטרה לאכלס מעל 5000 אוהדים בשערים 5 ו11? לא ברור אם הוסיפו כסאות או שתמיד זה היה מספר הכסאות ופשוט לא אישרו כמות קהל כזאת אבל בכל מקרה השמועה אומרת שכרגע השערים מכילים מעל 5 אלף מקומות וזה מסתדר עם ההודעה של הפועל שמכרו את כל ה5019 כרטיסים שקיבלו. מישהו יכול לאמת?
  3. תקציר הדרבי: הפועל שלטה במשחק, תקפה גלים גלים והגיעה לשלל הזדמנויות, אך לבסוף נכנעה לשלושה שערים מקריים. צפון קוריאה יכולים ללמוד מהם על איך לתאר תוצאות של ענפי ספורט
  4. אפס לא שווה נושא. איך זה לקבל 3 יא מניאק?
  5. הבלאגן במחצית היה בין 7 ל5 (ולא 13 מן הסתם שרחוקים משער חמש). בני זונות. איזה כיףףףףףף
  6. כל מי שעשה את זה בן זונה. שיכרתו להם את היד
  7. לא ראיתי מה היה שם אבל מהתגובה שלו זה לא נראה טוב באסה
  8. אתה מדבר על פינגווין? כי כשנחתם ההסכם הוא נחתם על 3 מיליון דולר ל3 שנים + בונוסים. ואז 13 מיליון שקל זה אולי ל3 שנים. כלומר 4 וקצת לשנה. זה גם מסתדר עם הסכמי חסות של אחרים, למשל באר שבע שהחסות הראשית שלה היא סביב ה2 מיליון שקל לשנה. דווקא חיפה מרוויחה פה בענק כי לפי מסמכים שראיתי שחר מעביר דרך הספונסר מעל 20 מיליון בשנה. הם מאשרים את זה כי לוולו/הונדה יש שוק אמיתי בארץ (בניגוד לפינגווין). אז או שאישרו למיץ' 13 מיליון לשנה עכשיו (בניגוד למה שהיה בהתחלה) ואז אשמח לקבל את הנתונים או שמדובר ב13 מיליון ל3 שנים וזה לא מתקרב לסכומים ששחר משקיע בשנה דרך הספונסר. בכל אופן, מהלך אדיוטי שירסק את הכדורגל הישראלי. 6-7 קבוצות יפשטו פה רגל בקלות ומשחקים באירופה נראה רק דרך הטלויזיה. אם מסתכלים רק על הארץ אז המרוויחות הגדולות הן מכבי וחיפה שיש להם הכנסות גבוהות פי 2 מכל מועדון אחר בארץ + מחלקות נוער טובות פי כמה וכמה מכל מועדון אחר בארץ. זה פשוט יהיה מירוץ דו ראשי עד המוות על האליפות בינינו לבין חיפה בכל עונה מחדש. כרגע אנחנו מובילים במירוץ הזה אז על פניו בהסתכלות על הליגה בלבד זה לא רע למכבי. מצד שני, שחר חוגג ואלונה מעורבבים שם בקומבינות וימצאו דרכים עקומות כנראה כן לשפוך כספים. ואז זה מסוכן לנו. מה גם שתמיד יש את הסכנה שלגולדהאר ימאס מהשכונה. הוא פה עשור וכל שנה יש המצאה חדשה והעסקנות והשחיתות פה כבר ממזמן עברו את גבול הטעם הטוב.
  9. אמצע? אחרי הדרבי נקבל את שני המשחקים הראשונים של הפלייאוף בסמי
  10. כל מה שאתה אומר נכון. אבל מה אתה רוצה? שיזיינו אותנו בלי הפסקה ואותם לא? הלוואי והייתי יכול להאמין שזה שלא יתנו להם רדיוס עכשיו אומר שגם לנו לא יתנו פעם הבאה אבל ברור לך שזה לא המצב. אז שיזיינו אותם ברדיוס. אם הם לא מקבלים פה רדיוס זה אחד הביזיונות הגדולים של בית הדין והיו לו לא מעט כאלה בשנים האחרונות.
  11. בשנים האחרונות היו לא מעט מקרים שנראה שהארגון מובל עם פיוז קצר ובחוסר מחשבה והסתכלות קדימה .כתבתי גם לא מעט נגד הארגון ונגד המעשים. בעונה הזאת הארגון מתנהל 10/10. באמת שאפו עצום. בקלות זה היה יכול להגמר בפיצוץ. כל הגורמים עשו הרבה בשביל לחמם ובשביל לחפש את הסיבה להחריב לנו את העונה. למרות אין סוף נזקים לארגון, מעצרים, בלאגנים ואלימות משטרתית הם הוכיחו בגרות כל פעם מחדש ובאמת אני גאה בארגון וגאה בזה שזה הארגון שמוביל את הקבוצה שלי קדימה. מספר אחד בארץ. תודה.
  12. אתה צודק כמובן. וואי הזייה. ממש לא מחובר למה שקורה בנגב. עמך הסליחה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.