Jump to content

סזאר מנדיונדו

משתמשים רשומים
  • Content Count

9
  • Last visited

• Days Won

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. 70 דקות לא השלמנו אפילו מסירה אחת בחצי שלהם. זה אנטי כדורגל הכי מגעיל שיש. מול התקפות טובות את הגול נקבל גם ככה, לפחות שיהיה עם מי להחזיר.
  2. מוכן גם לסגור איתם שישחקו חזק עד הסוף ויעשו 18/18. מקום שני מתאים לי
  3. מילא נגד קבוצות קטנות יותר כמו ברסט סודובה וכאלה שהן קבוצות של נכים יש הגיון בלעלות ככה כדי לאפס את הסיכוי שלהם להבקיע. מול קבוצות גדולות כמו ויאריאל אני מבין את הרצון לעבות את האמצע ולהרוג את המשחק. נגד קבוצות ברמה שלנו פחות או יותר כמו קארבח חיפה בש סיבאספור זה סתם מזיין אותנו. אין לנו שום סיכוי להבקיע. אני מעדיף את קנדיל וסבוריט פי אלף על טוואטחה ומאבוקה אבל אם כבר עולים 5-3-2 זה רק עם מגנים כאלה. במערך כזה המגנים חייבים להיות אינטנסיביים ולהכניס מלא כדורים ולהגיע למצבי בעיטה. עם קנדיל ודויזאדה זה לא עובד. אין התקפות בכלל והמשחק נראה כמו זין. דקה אחת מהמעבר ל4-3-
  4. לא יודע, כמובן שאם ננצח אז הכל טוב ויפה כל מרגיש שאנחנו משחקים כמו הפועל רעננה סתם. הם קבוצה ברמה שלנו. אפשר לעלות התקפי ושיגמר 4-3 אם צריך כי ההגנה שלהם פח זבל. יכול להיות שנפסיד, אבל גם יכול להיות שננצח. משחק חוץ אפשר לנסות להמר קצת ולגנוב אותו. **** בעיניים
  5. באסה לראות את מכבי ככה. הם מסכנים אותנו ואנחנו בקושי מצליחים למסור שתי מסירות. ההתקפה בנטייה על דויזאדה ריקן ושכטר. זה לא רציני. הם עם הגנה בדיחה, היה אפשר לשלוח את יוני ואלמוג שיעשו מההגנה שלהם חמוצים.
  6. גול אנחנו נספוג בטוח. 4 5 או 7 בלמים הם יתנו לנו לפחות אחד. כדי להוציא משהו מהמשחק אתה גם צריך לכבוש וכרגע ההתקפה שלנו לא מתפקדת. אם אתה משחק 5 בלמים כנראה השחקנים ההתקפיים יהיו דן ביטון ושכטר. אני לא רואה איך אנחנו גונבים פה גול. אבל לא יודע, אולי אני סתם פסימי. הלוואי גול בדקות הראשונות מהרגל של השופט ואז בונקר. ניצחון פה ואנחנו כנראה בשלב הבא.
  7. סתם כי אני לא מאמין שאם אין איכות בעמדה מסויימת אז צריך להעמיס שם שחקנים בינוניים. כמו בנבחרת שאין בלמים אז זורקים שם מכל הבא ליד במקום למשל לשים שחקנים אש בקישור. הגנה של סבוריט טיבי פרננדס קנדיל פרץ גלזר גולסה היא הגנה חזקה רצח ורוצחת גם במרכז ועוד יש לך 3 עמדות לשים לשחקנים שיודעים לשים כדור ברשת. בשביל מה צריך להכניס את ייני/דויזאדה על חשבון שחקן התקפה?
  8. הייתי רוצה לראות הרכב כזה דניאל סבוריט טיבי הרננדס קנדיל פרץ גלזר גולסה/קארצב אלמוג יוני ביטון אבל לצערי נראה הרכב עם חמישה בהגנה ורק שחקן וחצי שיודעים לשים גול
  9. האמת משחק סופר קריטי בשביל העפלה לשלב הבא. נצחון ואנחנו בסבירות גבוהה מאוד בשלב הבא עם יתרון גם על האזרים וגם על הטורקים. נצטרך עוד 3-4 נקודות מ4 משחקים ועלינו. הפסד ואנחנו בבעיה. כי במירוץ למקום השני מול הטורקים אנחנו עם הפסד לטורקים והסיכויים לא יהיו לטובתנו. בגדול תיקו תוצאה טובה לנו אבל עדיין בא לי נצחון מרגש לסגור את הסיפור מוקדם.
  10. מפשיץ אתה יכול לשכוח. הוא החיזוק שלנו לינואר
  11. דניאל סבוריט בלטקסה הרננדס טיבי קנדיל גלזר פרץ ביטון יוני אלמוג
  12. זהבי אתה מלך העולם. כואב הלב בשבילך אבל קורה. גולסה אהבת חיי רק תיהיה בריא. שתשרף הנבחרת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.