Jump to content

שיינין

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

About שיינין

• Birthday 16/07/1989

Recent Profile Visitors

1,670 profile views
  1. המילים של השיר : כשאני רואה אותך הדופק שוב עולה לא יכול עוד בלעדייך זה עושה אותי חולה מחכה כבר לשניה שאכנס לאיצטדיון להגיע ליציע ולתת את הגרווןן... את לקחת לי את הלב שטוב ושכואב כבר מגיל קטן ידעתי שאותך אני אוהבב... מכבייי אין דבר יותר חשוב ממך אני נשבע שזה לנצח ושאמות למענך.. מכבייי כול העולם קורא לי משוגע ואם יקחו אותך מימני אני אמות מאהבה.
  2. שחקן מאוד חלש למרות שכמעט ואין מגן שמאלי יותר טוב ממנו בליגה ועוד פעם אני יגיד מאוד חלש אבל נותן את כל כולו במשחק ואין מה לעשות לא תמיד זה מצליח
  3. גם עם מסי צ'אבי ואינסטה יבואו למכבי אנחנו לא ניקח אליפות קבוצה מקוללת מסריחה קהל טמבל שכל שנה אוכל את אותם חרטות וכל שנה עושים מנויים, מלאים ציפיות והופ עוד שנה אוכלים כאפות לפנים אז קנטור אתה לא תגיד לי מתי ואם לקלל או לתת לקבוצה זמן או לחכות ולחכות חביבי יש פה אנשים שמחכים כבר ים זמן ואין להם זמן וכוח להמשיך לסבול ! מה שיש לי להגיד זה רק בהצלחה ואולי סוף סוף השנה יסתיים הסבל הארוך שאנחנו עוברים
  4. בינוני? נתת לו מחמאה קטלנית שוער מאוד מאוד חלש יהרוס לנו תאליפות הקרבה ובאה ובעזרת השם
  5. מחיר בפרטי מי שרוצה שיפנה לשם
  6. יש קונים ? אייפון 4 חדש רק מכשיר!
  7. סקס סמים ילדי כאפות יש לכם פוט שבת שלום סקס סמים ילדי כאפות יש לכם פוט שבת שלום
  8. למכירה בלאקברי 9700 בולד כולל כל האביזרים לא נעשה בו שימוש כמעט סים פרי (פתוח לכל הרשתות) !!!פתוח לעברית מקלדת עברית אוזניות מטען לפרטים בפרטי יש גם שחור וגם לבן
  9. לאיזור חדרה קדימה מי שיש לו מקום שישלח פרטית שבת שלום
  10. וואלק יוסי אתה משוגע מאיפה הבאת את זה דומה אחושרמוטה חן כרובית למכבי
  11. אושנג אני לא יודע אנגלית גם תופס?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.