Jump to content

(:Ben

משתמשים רשומים
    130
  • Last visited

Everything posted by (:Ben

1. צריכים להישאר עם העיצוב של בוקה, נראה שהקהל עף על זה השנה אולי בתור מדי בית, אולי חוץ עם שדרוג קל
  2. צריכים להמשיך עם הקונספט של מאמנים צעירים שמגיעים לכאן רעבים להקפיץ את הקריירה לשלב הבא. זה עבד מעולה עם איביץ', אוסקר, סוזה ובוס
  3. הכי טוב שהיה פה חד משמעית. מקנא בקבוצה הבאה שלו.
  4. העיגול מיותר בסמל שלנו. המגן דוד נראה מעולה בפני עצמו, בטח בגרסא עם הזאת עם המסגרת העבה. ככה כמו שהוא הכי יפה בעולם
  5. הכל טוב ויפה וכל מה שכתבת בהחלט נכון, אבל לא רלוונטי לסמלים של מועדוני כדורגל שחלקם מכילים המון פרטים קטנים שהם חלק מההיסטוריה של המועדון וזה פשע לוותר עליהם. מועדוני כדורגל זה לא אפל ומקדונלדס. מה שכן אני מסכים שעל המדים אפשר לעלות עם סמל יותר מופשט ע"ע ליברפול/פאו/סלטיק.
  6. לפי התקנון החדש לא יאשרו כוכב חמישי. אני משער שמכבי יתחכמו ובמקום כוכבים יעלו עם כיתוב של 25 אליפויות או משהו בסגנון.
  7. איזה יפה הסמל בתלבושת חוץ של סלטיק מתי אצלנו יתעוררו ונחזור למגן דוד לפחות בתלבושת, גם אם זה לא הסמל הרישמי בפועל
  8. הנושא האהוב עליי צ'לסי טוטנהאם ליברפול עוברים לנייקי בורמונת' ווסטהאם ארסנל יונייטד סיטי ברצלונה ריאל מדריד אתלטיקו מדריד אינטר הצגה יובה רומא דורטמונד באיירן לייפציג גלאדבך מארסיי כרגיל מפגיזים פסז' ליון אייאקס אלקמאר ריינג'רס
  9. כל מה שכתבת נכון אבל לא הבנתי למה אנחנו צריכים להתנצל שיש לנו את מיץ' שמשקיע פה הרבה מאוד כסף?
  10. 1-1 לא? הובלנו ויעקב הילל השווה עם גול פסיכי. 2-2 זה היה דרבי אחר עם טל בנין בחופשית
  11. דומה מאוד להרכב שפתח ב4-0 בטרנר
  12. התקשרתי אליהם הם נותנים עוד שנה חינם בלי יותר מידי בעיות
  13. איזה תענוג להגיע בראש שקט למשחק הזה
  14. אם אני מיץ' שם את כל הז'יטונים עליו הכי טוב שהיה פה.
  15. ב2013 היינו בטראומה קשה מחיפה וגם ב10 הפרש הייתה את ההרגשה הזאת שהנה הם חוזרים. היינו קבוצה יותר טובה אבל עדיין התקשנו נגדם. מאז 7 שנים שהם לא עוברים נגדנו את החצי. אין מה להשוות בכלל את הפליאוף של אז לקבוצה של היום שהפסידה משחק אחד מתוך 69 האחרונים בליגה.
  16. כמובן שאצל חיפה השירים היו רק שלהם. ואצלנו שירים של באר שבע והפועל
  17. עברנו את החארטות האלה של להיות בפאניקה בהפרש כזה ב2013 פאקינג לא הפסדנו אף משחק העונה למישהו יש ספק בכלל שזה שלנו?
  18. נראה כאילו הוא כתב בגוגל 'מכבי תל אביב סמל' וקיעקע את כל התוצאות. בכתף ימין יש לו סמל שמישהו מהפורום עיצב פעם.
  19. ממליץ על ה op 7t למי שרוצה מכשיר דגל לכל דבר עם החומרה הכי חזקה במחיר נמוך משמעותית מהאייפון 11 וה s20 מסך 90 הרץ שאין באייפון ועושה הבדל מאוד משמעותי בחווית שימוש. וממשק אנדרואיד הכי נוח מכל המכשירי אנדרואד שהשתמשתי (היה לי סמסונג לפני ומהעבודה יש לי שיאומי).
  20. מיקו בלו עם 5 אליפויות ו 5 גבעים במכבי לאלון חרזי יש 9 אליפויות פירלו 5 אליפויות איטליה, מונדיאל, פעמיים ליגת אלופות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.