Jump to content

yahav

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by yahav

1. מכבי משחקת למתפרצות של הפועל במקום ליזום ולנסות להתקיף הם מתגוננים
  2. ככה זה שיש לך הגנה כזאת המשחק עוד לא נגמר נקווה לטוב
  3. שירלי זונה...כתבת ערוץ הספורט בעקבות הראיון עם קמנאן שמטרתו להוציא את נמני לא בסדר... כמו שאלה "נמני אימלל אותך?"
  4. התגובה שלי על הפנדל לא הייתה כי בוזגלו החטיא אני אוהב את השחקן הזה הקללה והעצבים באו מתסכול שעד שמקבלים פנדל גם הוא בחוץ
  5. כוס אמא שלו עד שקיבלנו פנדללל סוף סוף הוא מחטיא
  6. Kא זכור לי קבוצה גרוע יותר מכוסיות שמשחקות היום למרות כל הכישרון שיש בקבוצה
  7. לא משנה מי המאמן תנולו לפחות לסיים עונה אחת תנו לו עונה לגבש ולבנות את הקבוצה בלי לחצים ובלי קללות וקריאות תתפטר ונראה מכבי אאחרת כל מאמן צריך תזמן שלא ולא רק אבי נמני
  8. ג'ונסון: "המטרה היא לא להפסיד" לאן הגענווווו?!!
  9. אתה ראית את ג'אן עושה משו טוב עם הכדור? כן עדיף רודי אם הוא ישחק טוב לפחות ההתקפה תיראה אחרת לעומת ג'אן שלא יודע להחזיק כדור
  10. http://asx.abacast.com/dktv-dktv-700.asx?r...&uofc=false שידור המשחק של מכבי דרך מדיה פלייר
  11. לא עושה את לא אחרי ניצחון לא אחרי הפסד אבל הפעם יש לי כמה דברים להגיד. נתחיל מבוזגלו היום ראינו ממנו כדורגל. נעבור למושיקו מישאלוף היום זאת הוכחה לכך שהוא לא בלם הרכב אם כמה שטומאסיץ' גרוע. ישראלביץ' שחקן התקפה מה הוא מחפש כל המשחק בהגנה ולא אני לא מאשים אותו רק את רן בן דובון. יבוריאן לא יכול לשחק חלוץ יחיד הוא כבד והוא חלוץ מטרה עזרן\קמנאן צריכים לשחק ליידו או שהם ישחקו במקומו במערך 4-5-1. רודי חדד משחק כדורגל 20 דקות ונעלם לכל שאר המשחק. ג'ונסון מחליף של מי? בואטנג? אתם בטוחים? ייני? למה על מה? איפה אסוס? צריכים קילר לייד קשר עושה משחק אז הוא משחק עם מרגרינה[ייני]. דור מלול לן הוא נעלם? פרח שנה שעברה היינו בטוחים שזאת שנת פריצה שלו אבל לא?! יבריץ' לא אשם יותר מידיי בל אותי אישית הוא מאכזב גם בגול השלישי וגם השטויות מול הכח עמידר רמת גן. שופטים אולי לא שרקו פנדל לחיפה אבל יש משחק שלא היו בעיות עם השופטים השנה אצלנו? למרות שנשחק כדורגל ונשים תכדור ברשת השופטים יכולים לגרד לי תביצה! זעזוע ומהר, שמישו יקח את העסק ליידים בקצב הזה ל בטוח שנסיים במקום ה6. שבוע הבא קריית שמונה וחוץ מבוזגלו אני לא רואה נקודת אור. ישרלביץ' לא נקודת אור מבחינתי כי הוא מתבזבז על החלק האחורי.
  12. אם כל הטעויות של השופטים זה חלק מהמשחק גם אם זה קורה באופן קבוע לפחות כרגע אם הקבוצה אם השחקנים היו משחקים כדורגל הם היום מבקיעים מנצחים בלי שום קשר לשופטים ברגע שהקבוצה תנצח ותשחק כדורגל טוב אף שופט לא יקח לנו אף ניצחון
  13. http://one.co.il/Article/124575.html "שכחנו איך להיות מאיימים" השחקנים שלהם אמרו לא אנחנו. אז מי מת עכשיו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.