Jump to content

יוני מכבי

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by יוני מכבי

1. מישהו יש לו כרטיס מיותר? או מוכר כרטיס? זה דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  2. הזמנתי חדר בספא לשעתיים וחצי עם ג'קוזי, טיפולים, מסג'ים, ארוחת בוקר קטנה עם קצת יין, פירות ודברים נחמדים כאלה. הכול עם סוויטה עם מוזיקה וממש סבבה כזה. אחר-כך סיבוב על החוף ובהמשך החוף ביקשתי עזרה מחבר, שישמור ויארגן לי מפה עם אוכל, קצת שתייה (פיקניק). ששם גם המתנה שחצי כבר מוכן, 2 חולצות עם מן תמונה ובדיחה שלנו וכמו שאמרתם - שרשרת ! הייתי חייב חחחחח ובערב כרטיסים למופע של משה פרץ בירושלים. (מאוד אוהבת!!!!) מה אתם אומרים?
  3. גם אני בהתחלה לא האמנתי
  4. פורום יקר, עזרתם לי מאוד. נבחרה המתנה המושלמת
  5. אחחחחחחחחחחחחחי הסתדרת !!!!!!!!
  6. דייהטסו סיריון דייהטסו סיריון דייהטסו סיריון דייהטסו סיריון דייהטסו סיריון דייהטסו סיריון דייהטסו סיריון
  7. אחי, הבושם של אמברקומבי הגיע לארץ בקיץ! יש, אבל הוא יקר טילים. בין 550-800 שקל. הכי זול שאני מצאתי זה בקניון עזריאלי יש שם.
  8. אני מבין שהצטרפתי מאוחר לפורום.
  9. חחח וואלה אחי היא כבר הייתה איתי במשחק של מכבי, ותאמין לי זאת חוויה. זה לא שאני לוקח אותה לכל משחק אבל פעם אחת שתרגיש את האווירה
  10. אחי מאיפה אתה ?

11. הרגת אותי חחח. וכן אתה צודק אני לא אטעה יותר ככה אבל תודה גבר
  12. רק שישוחרר שחקן !!!!!!!!

13. ממש עזרתם לי ! תודה רבה אני באמת הולך נראה לי לעשות איזה יום בספא עם איזה סיבוב על החוף ואולי אני גם אחשוב על הופעה של איזה זמר. חחח ממש לא יש 3 שנים הבדל ואין בחורות כמוהה ככה שזה ממש לא משנה
  14. חחח וואלה אחי, על זה לא חשבתי. אבל לא מה, הלוואי שנמשיך עד הסוף!
  15. וואלה תודה. כן חשבתי אולי באמת לעשות לה פיקניק הפתעה על החוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.