Jump to content

יוני מכבי

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by יוני מכבי

1. וואלה אם מכבי לוקחת, אני מגלח את כול הגוף ! כולל גבות
  2. חחחחח תראו אני מבין שאתם לא אוכלים לא שותים, מתים לדעת פרטים וזה.. אבל יאללה גם ככה סיפרתי מעל ומעבר (: תסתפקו בזה שהחבילה נפתחה, הסרט נקרע והמספריים עמדו
  3. מתלבט, אבל אחי .. מחיר הרגליים שלך !
  4. צודקק גבבררר! אני עושה מכולכם סבונים, סתמו פיות ! החברה הכי טובה בעולם!
  5. חחח קצת מאוחר מידי, היא יודעת שיש פורום אבל לא כלכך מעניין אותה והיא לא נכנסת גם אם כן.. לא נורא וארזתי לבד ופתחתי את הסרט האדום
  6. מה הייתם מעדיפים: 1 - שיהיה לכם בן הומו או שהבת שלכם תתחתן עם ערבי? 2 - (בהנחה שמכוונים לכם אקדח לראש) לזיין את אמא שלכם או למצוץ לאבא? 3 - שאתם תזיינו את אמא שלכם או שכל השכבה שלכם תעשה את זה? 4 - האם הייתם מוכנים לקבל מליון$ פעם אחת אם מאותו יום ועד לסוף חייכם תקבלו בהפתעה בזמן לא ידוע בכל סיטואציה אפשרית כדור כדורסל לראש (כן גם באמצע סקס ולא צריך שיהיה מי שיזרוק אותו הוא פשוט צץ)? 5 - נניח שאתם (לא ברור למה) שוכבים באמבטיה של קיא, זורקים עליכם חרא לפנים, אתם מורידים את הראש? 6 - שיהיה לכם בן הומו או בן אוהד הפועל? 7 - יש לכם שתי אופציות: לזיין את בר רפאלי (או כל כוסית אחרת מעולם הבידור) ולשכוח מזה, או לא לזיין אותה אבל שכל העולם ידע בוודואות שזיינתם אותה? _________________________ 1. בן הומו !!!!! 2.אבא 3.כל השכבה 4.בטח. 5 נגיד שלא ?! 6. הומו !!!1 7.בר רפאלי!
  7. באמת אתם הורגים אותי מצחוק עם התגובות שלכם .. :clap: ואחי זורמים, הכול בהומור, נכון שכבר באמת לא יוצא הרבה פה מהשיחה אבל ככה לאווירה ולצחוק זה הולך. באמת שעזרו לי כאן המון *האריזה נפתחה
  8. אחים אני מאוד מרוצה מהחנות הזאת שתדעו, המוכרת כוסית לא מהעולם הזה
  9. שמע טוב זה סיפור לחיים. אבל אני גם קיבלתי בתמורה. בוא נגיד הסחורה לא נשארה בחנות
  10. חחח אחים יקרים לא, אבל היו טיפות אהבה
  11. אחיםםםםםםם שלי! היה גדול, היא התלהבה. תודה לכולם
  12. זהו לא יגידו לך כלום, גם אם זה בחזה במקום שלא רואים מה יש להם להגיד
  13. תכתוב בגוגל, צוותא הופעות או בית ציוני אמריקה. או תכתוב פשוט הופעות סטנד אפ בגוגל יש מלא
  14. באמת אם אתה מתלבט אחי אל תעשה, אני מסכים עם השניים פה. אבל אם תרצה להוריד, זה סיפור - כואב! ואם בסופו של דבר אתה מחליף לעשות, תעשה על הכתף. וחבר שלי עשה קעקוע דיי קטן על הכתף ב600 שקל. אני לא זוכר איפה, אבל זה היה בין הזולים. בהצלחה גבר
  15. חחח אמרתי שאני מוכן להשקיע ולהוציא כסף. בהתחלה יצא לי כמעט 2500 שקל. ואז קיצצתי דברים. אבל אני עובד כבר 3 חודשים שמתי בצד כסף בשבילה.
  16. חחח וואלה יצא דיי יקר, 1500 בערך כל הסיפור. ותראו שנה זה הרבה, הגיע לה ! עד שנגיע לשנתיים , אלוהים גדול. ושתדעו, היא מעריצה של דור מלול - אז וואלה לשנה וחצי אני ארים טלפון למלול.
  17. צהוב צהוב צהוב צהוב צהוב

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.