Jump to content

יוני מכבי

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by יוני מכבי

1. מעצב לאללה. אני מעל 18 ולא חשבתי בכניסה באמת יבדקו ת.ז. אז קניתי בסוף מבוגר חח
  2. ישבתי עכשיו מול האח הגדול והגעתי למסקנה. אני לא סובל לא את דנה ולא את פרידה, שתיהן יכולות לצאת אבל תומר וואלה גבר
  3. כן תמונות קהל! צילמתי כמה תמונות אני גם אעלה אחר-כך.. אבל אני רוצה לראות אם עוד מישו צילם
  4. ווואי השופט בן של זונה!!! מה זה הביזיון הזה?! אבל אם אנחנו נראים ככה, וואלה עשרה שחקנים להפועל פ"ת, אנחנו נאכל אותה בדרבי... מזה השאננות הזאת מזה? אבל לפחות ניצחון
  5. אחים יקרים שלי, שלא תבינו אותי לא נכון, יש בחורה !! פשוט... כדי לפתח את הדמיון תמיד נחמד להוריד את עדי הימלבלוי מהגב של סוייר (:
  6. סוייר, אחי.. אני מוכן בכיף לבוא להוריד לך אותה מהגב.
  7. כמה יפיפיות שהייתי עושה להן טובה או שתיים : מה שאני הייתי עושה לה! חמודה חמודה בהחלט חמודה הכי יפה שיש
  8. איזה מביך תגיד לי מאוהבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב
  9. שלי רקדה עד לפני כמה חודשים. לא יודע אם היא יכולה לעשות שפגש, וואלה אני אשאל
  10. עזוב אחי תודה, אבל אני רוצה לערוך את זה ולעשות לכם כותרות יפות כאלו, להגביר ווליום. אני אכין אני אכין
  11. מבטיח אחי, נשבע שאני אוהב אותך! אני אצלם לך ואשלח
  12. חחח אחי אנחנו חודש ביחד עוד לא הגענו לזה. קודם שתחגוג יום הולדת אחר כך נדבר
  13. מאושר בשבילי אה אחי ? אוהב אותך!
  14. צודק אחי .. הכרנו במסיבה בת"א, היא התחילה איתי.. מסתבר שהיא הייתה בת דודה של חבר קרוב מהשכבה, יצאנו איזה פעמיים.. ואז התנשקנו, אז במסיבה עמד לי פעם ראשונה (: מתנה אני עוד לא יודע.. חחחח היא בת 17 חודש הבא, אז ככה שהמתנה והיום הולדת יבואו ביחד וזה יומן ל2 השנים (:
  15. חחחח לא לא הפעם אני לא אטעה שנית! לא תהיה תמונה אלא אם כן לא תהיה ברירה, אבל זה בעיה עם הקטע של חיפה, בניצחון המשפיל שלנו נגד חיפה - היא שלחה לי אסמס זדוני!
  16. רק רציתי להודיע .. שיש לי חברה חדשה! אנחנו ביחד כבר חודש, הבעיה היחידה שהיא אוהדת חיפה.. אבל מדהימה מדהימה מדהימה!!!
  17. אוהב: להתעורר בבוקר ולדעת שיש עוד שעה לישון.. תענוג. לשתות מים ממש ממש קרים. לחזור הביתה ולדעת שמחכה אוכל מוכן. לשים תחתונים חדשים, אחד הדברים הטובים. שונא: אוכל חם מידי. לשבת על האסלה. שמישהו מסתכל עליי כשאני חונה. מיץ ענבים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.