Jump to content

יוני מכבי

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

About יוני מכבי

 • Birthday 01/03/1992

Recent Profile Visitors

2,327 profile views
 1. לא לא הבנתם, שמתי זין וזה למה קורה מה שקורה
 2. שהיא איתך שמור אותה קרוב , כי ברגע שהיא תלך - לא בטוח שיהיו לה כוונות לחזור ...
 3. יש לי אייפון 4 בערך מהיום שהוא יצא, ואני רוצה לעדכן לו את הגרסה החדשה, הגרסה שכאילו יש באייפון 4S .. קיצר נכנסתי לאייטונז ועעשיתי עדכון ואז באמצע זה אמר לי שיש אפליקציות פתוחות ויש צורך להשתמש בקבצים של האפליקציות ויש לסגור אותם - ואין לי שום דבר פתוח!!!!!!!!!!!!!1 לא במחשב ולא באייפון עצמו - מישהו יכול לעזור לי?! ועוד שאלה, אם אני מתקין את זה .. זה מוחק לי הכל ?
 4. תהנו מכמה משפטים שמצאתי שלדעתי ממש טובים .. האדם שבטנק יתלקח. קפה באימונים - נס בקרב. מה שלא הורג אותך מחשל אותך, ומה שהורג אותך מחשל את אמא שלך... אתה כל כך צעיר, שמהפחית ששתיתי בבקו"ם עשו את הדיסקית שלך... צנחן טועה - צנחן מת. תותחן טועה - צנחן מת. אל תתחרה עם השמש - כבה אורות מליל אמש! החיילת שתכתוב את פקודת השחרור שלך נמצאת כרגע בטיול שנתי בי"א. עוד לא כרתו את העץ ממנו יוכן הנייר שעליו תיכתב פקודת השחרור שלך. הכי הייתי רוצה: האוכל של אמא, האוטו של אבא, סעיפי הבריאות של סבתא והפז"ם של סבא. אתם תקראו לי המפקד אני אקרע לכם את הצורה. על הגבעה של גבעתי, ליד הנחל של הנח"ל, מתחת לעץ של גולני, מאחורי התותח של התותחן, יושב הג'ובניק ומזיין את החברה של הצנחן. אני מעדיף לחתום עוד קבע שנתיים מאשר לזיין בחורה מ-8200. קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים. גולני - איך מעץ אחד יצאו כל כך הרבה קרשים? הבא להשכימך השכם להרגו. צנחנים חושבים ורק אח"כ יורים; גולני יורים ורק אח"כ חושבים; גבעתי חושבים שהם יורים; והנח"ל? אחלה של להקה. הרס"ר של 51: אני רוצה שני מעגלים - אחד גדול של 360 מעלות ואחד קטן של 180 מעלות. ועוד אחת מהפנינים שלו: אני רוצה דגל ישראל ושני דגלים של גולני משני הצדדים, אחד מתנופף ימינה ואחד שמאלה. גולני: רציתי עץ על הכתף קיבלתי גזע בתחת! חייל קרבי אומר: חרא יוצא פעם ביומיים. אני יוצא פעם בשבועיים... הלוואי והייתי חרא. בצבא יש 3 חוקים: אם זה זז - תצדיע לזה; אם זה לא זז - תרים את זה; אם אתה לא יכול להרים את זה - תצבע את זה. פעם תותחן, פעמיים קולה. קצת קשה אז דתיים? המפקד אינו מאחר - הוא רק מתעכב או שכולם הקדימו. המפקד אינו שוכח שמות - פשוט לכל החיילים קוראים שאול. המפקד אינו מזיע - הוא פשוט שותה החוצה. המפקד אינו נופל - הוא פשוט בודק את השטח מקרוב. הנדסה קרבית: כומתה מכסף, אנשים זהב ורגליים מפלטינה. כל הזין שאתה אוכל כאן זה כלום לעומת הזין שחברה שלך אוכלת בבית. כשאנשים קטנים עושים צל ענק, זה סימן שהשמש שוקעת. "כל הזין בניווטים" - משה רבנו. "כל הזין בצניחות" - חנה סנש. "כל הזין בטרמפים" - טרומפלדור. מג"ב- מי גמר בית-ספר? כשהייתי קטן אמא אמרה לי: "אם תאכל תהיה חייל!". למה אכלתי?! שריון - שבת ראשונה יוצאים והשאר נשארים. גולני - גברים ונשים לא נפגשים יותר. גבעתי - גברים בלי עתיד תקועים יחד. נח"ל - נתקענו. חכו לגבעתי. מג"ב- מעשנים גראס בבסיס. א' - אוהל; ב' זה בית; גימל זה מה שמפריד ביניהם. תותחנים הם כמו ביצים: משתתפים, אבל לא נכנסים. זונה דופקים בכסף - גולני בחינם. משפט של סמל בטירונות: "אני ישן בלילה. התעוררתי מרעש התנפצות. אני מרים את השמיכה, מסתכל למטה, ומה אני רואה? שנשבר לי הזין!". יש לנו באנג אין לנו מים - עד מתי נובמבר 02? קל באימונים - בקרב כבר נסתדר. אם אתה רואה צלף אל תרוץ - כי תמות עייף. אם האויב בטווח האש - אז גם אתה. אם ההתקפה שלך הולכת טוב - נכנסת לאמבוש. הדרך הקלה תמיד ממוקשת. מג"ב - מטומטמים גם באזרחות. גולני, כי הגיהנום בשיפוצים. רק בצבא: רטוב - זה נקי, צבוע - זה חדש, חגיגי - זה בורקס ומערום - זה מסודר. לא רואה את אימא, כל היום במסעות, הסמל נראה כמו קוף. מה אני מרקו? עדיף להיות חמור בטבע מלהיות נגד בקבע. כשאתה משתין על צה"ל - צה"ל נרטב. כשצה"ל משתין עליך - אתה טובע. כשאלוהים ברא את אדם וחווה הוא נתן להם עלים להסתיר את הבושה. לגולני הוא נתן עץ שלם. אני יושב ועלייך חושב. על מי את יושבת כשעליי את חושבת? יש עוד הצעות למשפטי שביזות למינהם?
 5. יאללה לקחו קשה, כן פאדיחה כן לא היה צריך, בייש אותנו.. אבל נו מה.. כולה נעל. אבל אהבתי איך בסוף הוא מנסה להסביר לשופט איך הנעל בטעות התעופפה לכיוון הקוון חחחחח
 6. תקשיב טוב.. בורגס בורגס בורגס!!!!!!!!! האווירה מטורפת, המלונות ממש בסדר ולא יקרים בכלל, פאבים להיט!!! בקיצור, אחת החופשות הכי טובות שהיו לי אי פעם! תקשיב הייתי גם בנאפה, ובהחלט בורגס לוקח!
 7. לא הבנתי אחי, אתה יענו מעודד להתשמש בסמים ?
 8. אין חברה כבר יותר מחודש.. וכן בטח, אני בעיקרון בן 7, אני מתחיל ליישם את הרגילות כבר מעכשיו, שאני לא אהיה מופתע בעתיד (: כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן .. אני שוקל אייה נאפה!! (;
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.