Jump to content

טל ג.

משתמשים רשומים
    232
1 Follower

About טל ג.

• Birthday 07/06/1991
  1. וואלה DOR_L תודה רבה אחי, בהחלט עוזר. תודה גם לשאר. אם מישהו היה במזרח ויכול להרחיב קצת אני אשמח...
  2. כנראה פספסת את ה"אני לא מכיר". לא יודע איך מסתובבים באפריקה, באיזה מקומות, איזה מסוכנים ואיזה לא
  3. אני לא אומר שאם הולכים לדרום אמריקה נשדדים, אני אומר שהסיכוי שזה יקרה לא נמוך
  4. אני וחבר מתכננים לצאת לטיול אחרי צבא, לתקופה של כמה חודשים, בסביבות החצי שנה. התכנון הוא כמו כל טיול משוחררים ממוצע- פה ושם טרקים, נופים, חופים, מסיבות, פעיליות אקסטרים, תרבות שונה ומטיילים ומטיילות בראש שלנו. עד עכשיו היעד המועדף היה דרום אמריקה בינואר. ככל שעובר הזמן יוצא לי לקרוא ולחקור קצת יותר לעומק על היעד. כל הסיפורים ומה שיש לראות ולחוות בדרא"מ מושלם מבחינתנו, הפאק היחיד שגורם לחשוב פעמיים אם ללכת לשם זה הפשע שמשתולל שם ברוב האזורים. מעבר לסיפורי שודים שאפשר למצוא באינטרנט, ידידה שבדיוק חזרה משם מספרת שכל מי שהיא הכירה שם נשדד לפחות פעם אחת, עם סכין לגרון או גם בשקט אמצע היום. וואלה להיות חצי שנה במדינות זרות כשכל הזמן נמצאת בראש המחשבה של לשמור על הדברים ולהסתכל לצדדים זה מבאס תתחת. אז התחלתי לבדוק יעדים אחרים שאולי יותר יתאימו. כרגע אני לא יודע הרבה מעבר לתמונה הגדולה וכמה פרטים קטנים, שגם יכול להיות שלא נכונים. *המזרח הרחוק- הרבה פחות פשע לעומת דרא"מ. לעומת זאת ההוויה שם של סתלבט, שאנטי, לעשן כל היום ובטן גב פחות מדברת אלינו. אני חושב שגם חבר'ה שכן מחפשים את זה יהיו פחות בראש שלנו... ואז באסה. *ניו זילנד אוסטרליה- יותר מקום לטיולים ולראות נופים, תרבות יותר דומה לשלנו (לעומת דרא"מ). שוב הוויה רגועה מדיי בשבילנו אני חושב. *אפריקה- מעבר לאטרקציות הברורות מאליו כמו ספארי שבטים והמסביב, אני לא מכיר. אם מישהו היה באחד מהיעדים ויכול לשפוך אור, להמליץ ולתקן את ההתרשמות הכללית על כל יעד זה יעזור מאוד תודה
  5. הנסיעה עולה 8.8. רק לתשומת לבך שלמיטב ידיעתי 386 ו-486 לא עוברים בתוך אריאל או שמספר התחנות שלהם מצומצם מאוד בעיר. בכל מקרה בתחנה הזאת כל הקווים לאריאל עוברים ככה שבכל שעות היום המקסימום שתאלץ לחכות לאוטובוס זה חצי שעה- בשעות המתות. קח בחשבון שיש בעיה קשה שבשעות החזרה מהעבודה, האוטובוסים לא עוצרים בצ' ירקון כי הם מפוצצים בנוסעים כבר בת"א, כי ערבים עולים עליהם. יכול להיות מצב גם שיחלפו על פניך 7 אוטובוסים עד שאחד יעצור, אבל שוב הכל תלוי באיזה שעה אתה עולה
  6. בשתי מילים גועל נפש לחילופין פותחים ליין חדש בכפ"ס היום, מוזמנים לפנות בפרטי (אבל מהר)...
  7. תודה לכולם על התגובות אני מבין שההבדלים בין המכשירים הם לא משהו שאני ארגיש או שיפריע לי, ככה שמה שיכול לעזור להכריע זה המחיר. יש הערכה מתי הגלקסי 4 יגיע לארץ? וכמה זה ישפיע על המחיר של ה-3? אולי שווה לחכות קצת...
  8. אני מחפש לחברה שלי וכנראה גם לי סמארטפון חדש. מנסה לקרוא קצת באינטרנט אבל זה מכניס אותי לבלאגן כי יש יותר מדי חברות ודגמים. אני בעיקר מחפש מכשיר עם מצלמה טובה, מהיר ולא נתקע, נוח וסוללה שלא תגמר לי אחרי קצת פייסבוק דפדפן ונגן. תקציב של 2000+-...גמיש לאבא שלי יש גלקסי 3 ככה שאותו אני מכיר והוא אופציה רלוונטית ביותר. לפי zap אני רואה שגם המחירים שלו ירדו משמעותית ועומדים על 2100 בערך. שמעתי על הנקסוס של LG, וגם על גלקסי נקסוס. אייפון לא אופציה כי הוא פשוט לא נוח לי. עוד פרמטרים להתלבטות הם מערכת הפעלה ועבודה עם/בלי SD. אני רגיל לאנדרואיד אבל לא שולל windows. לגבי SD, קצת מפחיד לקנות מכשיר בלי אופציה להרחבת זיכרון (הנקסוס של LG). לעומת זאת היום יש לי Samsung S5570 Galaxy Mini ויש בו, כולל הכרטיס זיכרון, 2.5 GB בערך. בנוסף יש את החסרון שהמידע נשמר על המכשיר עצמו. בקיצור, חוות דעת ואולי הצעות נוספות בנוגע לכל מה שהעליתי כאן אני אשמח לשמוע חג שמח
  9. ממש ממש ממליץ על EZ-Way הם לא הכי מוכרים, אבל זה לא אומר כלום. בסה"כ מחירים סבבה, ואני ו-99% מהתלמידים בכתה היינו מאוד מרוצים בקורס. יש להם ספרים ממש טובים, שיטות טובות ומדריכים טובים (לפחות המדריך שלי והמחליף שלו לתקופה של עמוד ענן). היינו 13 בכתה (שזה ממש מעט) והם מתחייבים עד 25 אבל הממוצע עומד על 15 בערך. קיצר ממליץ מאוד
  10. תודה לשניכם אבל כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון. השאלה שלי היא כמה אחוז מהשכר יורד לי על ביטוח לאומי וביטוח בריאות. לא פנסיה וכו', רק ביטוח לאומי וביטוח בריאות שוב תודה!
  11. רקע למקרה- יצא לי פעם להגיד לחברה שלי שהשחקן נסגר וקם ארגון חדש בשם מכבי פנאטיקס. יום שני, אני מתארגן למשחק. מדבר עם חברה שלי בטלפון, אומר לה כמה אנחנו חייבים לנצח וכו'. היא מנסה להגיד משהו מתאים לשיחה אז באה לי ביציאה "אז רגע...אתה יושב עם האינפיניטי במשחק?" *אינפיניטי=פנאטיקס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.