Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. מרגש, גם אחרי התיקו שבוע שעבר הם שמו תמונת קהל. אבל הפעם יצאו ענקיים
  2. העבודה בעגלות היא לא ממש עקיצה ד"א, 90% מהמקומות והמוצרים מוכרים היום באמת מוצרי טיפוח. אולי זה לא שם כמו לוריאל וכל אלו. אבל המותגים נמכרים במחירים של מאות דולרים לצנצנת מסכנה. גם בארץ למשל ללין מוכרים כל מיני דברים שעולים אולי 5% מערך המוצר, אבל לא תראה מישהו בא ועושה עליהם כתבה שהם נוכלים. תכנס לפוקס-הום למשל כל מוצר 80-100 שקל גם כאלו שלא שווים 20ש"ח מי שבא למכור בלי לשבור יצליח למכור סביר, לא בטוח שכל מנהל יאהב את זה אבל אם כן אז לפחות תהנה בעבודה ולא תרגיש שאתה מרמה אחרים. ומי שמחפש משהו שהוא לא עגלות, לרוב אלו עבודות שצריך להשקיע כסף ולבוא לתקופה רצינית(משהו כמו שנה בערך) כמו מנעולן, מזגנים, דלתות(גארג'-דור) אוטו גלידה ועוד כל מיני. לא חסר עבודות אבל לדעתי מי שלא מתכנן להשתקע שם שיבוא רק בקטע של הכי הרבה להנות ולא למרוח את הזמן עם העבודה יותר מ4-5 חודשים.
  3. בשביל הקור, הלחץ, העצבים....ורק המחשבה שסיפור ב"ש יחזור שוב.... היה עידוד בנזונה ישבתי אמנם מאחורי הזכוכית של העדים בצד של הקופים כי לא נתנו לנו לעבור אבל היה אש
  4. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  5. קלעת בול חייב משהו שיזיז את צד שמאל בקטע ההתקפי, ההגנה הייתה מעולה. בכלל זה כבר נהיה ברגיל שאנחנו שולטים בצורה מוחלטת על המשחק, קופצים על כדורים שעפים מהרחבה החוצה, ממהרים להעביר את השליטה אלינו. בלי קשר אם אנחנו עם 3 קשרים או אחד, זה לא משהו מובן מאליו. אמנם אנחנו בכושר הכי טוב בליגה אבל המשמעת הטקטית, הרצון וההערנות של השחקנים ברמה גבוהה מאוד. אני לא דואג בקצב הזה גם נחזור לתת שלישיות ורביעיות. אנחנו פשוט משאירים הכל לדרבי
  6. הוא ומיכה מעולים ביחד, תמיד מחפשים לעשות משהו מעניין והתקפי. לעומת הצד השני שנראה הרבה הרבה פחות טוב
  7. אנחנו יושבים בפינה צמוד לשם.... עכשיו ראיתי שנגמר
  8. יש 6 כרטיסים ל127 תקנה לשם
  9. תגיע אל תדאג, קבוע יש שם מישהו שימכור גם תסתכל באתר שלהם, למשל בשישי בבוקר פתאום התפנו כרטיסים לדרומי
  10. 20:45 ?!? חחחח אתה אופטימי אם יתחיל ב21:00 אני מרוצה
  11. צריך להיות על זה חותמת - לא למכירה -
  12. קניתי ל - J233 אבל בגלל שלא היה אפשר לקנות כרטיס אחד ולהשאיר מקום בודד קנית בנוסף כרטיס נוער\חייל\אישה (ולמה לא סטודנט כושלאחותם) אני עוד מעט יעדכן אם אין מישהו שבא איתי אני אמכור במחיר עלות
  13. נגד רעננה היו מלא מלא טעויות שיפוט, ולמרות הכל ניצחנו... כנראה שעם זה נצטרך להתמודד העונה. התקשורת והשיפוט זה לא חדש נצטרך להתמודד עם זה
  14. אני הייתי גר באיזורים שגם בינואר-מרץ וגם באפריל מרוויחים כמו בכל שאר השנה. לא תמיד בעונה של הכריסמס יש מכירות גבוהות כי היום הקהל למד לקנות באינטרנט ולא מתפתה לקנות ברגע האחרון בלי סיבה. אני לא הייתי טוב בעגלות אבל זאת בהחלט חוויה כשנמצאים בחברה טובה. חשוב מאוד להגיע למקום שאתה מכיר לפחות עובד אחד משם. אחרת אל תסתמך על דיבורים, אחרי הכל הם כולם סלזמנים והם ימכרו את דודה שלהם כדי שתבוא. כח אדם ישראלי זה אחד הדברים שהכי קשה להשיג בארה"ב בתקופה הזאת. אז אני לא אומר שאתה עושה להם טובה שאתה בא אבל ברגע שאתה עובד בעבודה שהיא על אחוזים זה בהחלט הדדי וצריך להיות שיתוף פעולה מלא בהכל. אם זה דירה כמו שצריך, רכב, נסיעה סבירה לקניון(עד חצי שעה 40 דקות במקומות מסויימים זה גם סביר, אני מכיר כאלו שגם הולכים לקניון) יחס נורמלי, בלי עונשים ודברים כאלה של ילדים. אבל מצד שני אתה צריך להבין שאלו חברות שרוצות לעשות מחזורים גבוהים ככה שאי אפשר לעשות שכונה. כמו לצאת לפני עבודה, לקבל קנסות(אם זה על הכביש או לעבור על חוקי הקניון,הקנסות גבוהים) ועוד כל מיני דברים. הקיצר לא להקטין ראש אם יש לך עוד שאלות... שאל תרשום על איזה איזורים\קניונים הציעו לך עד עכשיו ואיפה המשפחה שלך גרה זה יכול לעזור לך
  15. מכביסט אבל שסוזה היה כולם בכו שהוא משחק הגנתי, לא אטרקטיבי ועוד כל מיני זיוני מוח. אם אני לא טועה, לא בדקתי אבל אנחנו עדיין עם מאזן יותר טוב מלפני שנה וגם מלפני שנתיים באותו מחזור כמובן
  16. עכשיו ראיתי את התקציר פעם ראשונה. ב2 דקות הראשונות הגעת ל2 מצבים שביום רגיל אתה מבקיע אותם. בנוסף שמתי לב שהחוסר דיוק והחוסר עירנות של בן-חיים, בן-בסט, איגאבור, זהבי ומיטרוביץ' הם ההבדל בין 3-0 לפחות ל0-0 שהיה(כל אחד מהמצב שהיה לו חייב להבקיע). לא זוכר משחק שלכולם פשוט לא הולך(עובדה גם שזה המשחק הראשון שלא כבשנו) וחוץ מהתקשורת אני לא מבין איך עושים עניין מהמשיכה של קרלוס שזה נראה שבכלל המסירה הייתה במצב נבדל לזה שלבן-חיים הגיע פנדל ברור, משיכה חזקה למטה בחולצה. היה חייב לשרוק חייב. ובלי קשר להחלטות של פפיר, שוב אנחנו מקבלים שופט שלא שולט במשחק ומאט לנו את הקצב. לא מעניין אותי טעה או לא, הוא נתן לב''ש למשוך את הזמן וגם הוא בעצמו האט את ביצוע העבירות. סוג כזה של שופט גם שישרוק לטובתנו בסוף גורם לזה שזה יהיה לרעתנו והורס לנו את הקצב.
  17. אוווווווווו... לתגובה הזאת חיכיתי. עכשיו לעמית(זה שפתח את הנושא) ההרכב הזה בדיוק, אלברמן מיטרוביץ' ואיגאבור באמצע, מיכה וייני מימין , טב''ח ובן-הרוש משמאל וזהבי מקדימה בלי חלוץ. הביא לך רק ניצחונות עד עכשיו. ר-ק ניצחונות. ר-ק ניצחונות. ר-ק ניצחונות. תקרא שוב... ואולי גם תסתכל בש.ח שיחקנו אתמול מעולה, סגרת אותם 90 דק', הם לא העבירו יותר משתי פסים כך המשחק. מחצית שנייה בעטו פעם אחת לשער וגם זה חצי כוח. מצד שני אתה הגעת לעשרות מצבים, כמה מהם מצבים בטוחים שהיו חייבים להיות בפנים. ואז אתה בא ורושם שהמאמן אשם. תן לי לשחק כל משחק כמו אתמול ואני מרוצה. יש משחקים שפשוט הכדור לא נכנס. ועובדה שזאת הפעם הראשונה שזה קורה. אז לך לשרף, לפרימו ולכל אלו שמספידים אותנו כ''כ מהר. תזכרו לרוץ ראשונים לכיכר לשמור לנו מקום.
  18. לדעתי יש קשר לעצבים וללחץ, ברוב המשחקים מהסוג הזה הקהל לא בשמיים. אבל עזבו את זה כרגע. ישבתי בשער 7 ואולי פעם אחת כל המשחק שמעו את 11 וגם אז התזמון של האוהדים היה נוראי. לדעתי מעבר לכיוון של 8 וקצת למעלה יעזור. כי זה נראה שמשער 13 לא תבוא הישוע. אם מישהו מצפה ששער אחר, שער שבע למשל יתחיל עידוד לבד, זה לא יקרה. פשוט כי אין שם את הסוג קהל המתאים. וזה לא שהם מפונקים שבעים או כל מיני השערות שטותיות שרשמו כאן, אין מה לעשות בכל העולם יש יציע אחד שדוחף את שאר הקהל וששם יושבים בד''כ צעירים וכאלה שמכורים מכבי ומכירים מילה במילה בכל השירים. ואם הוא לא ידחוף מספיק, לא משנה מאיזה סיבה אם זה גג, מיקום , כמות , לא יודע מה אז יהיה פחות עידוד. למשל בנתניה הרבה ממי שהצטרף לגוש הם משער 7.
  19. אני הולך 20 שנה למשחקים ועד לפני כמה שנים שהייתה צפייה משותפת בקיוסק/קפה הזה ליד שער 5 לא ידעתי שיש שם קיוסק. למה לי לעבור במקומות שלא צריך לעבור. כמה שנים הייתי מגיע מהצד של שד' ירושלים והמקדונלדס וכמה שנים עם האוטו מאיזור המוסכים לפלאפל ג'ינה וזהו. מה יש לי לחפש שם מעבר לזה
  20. גם מחפש כרטיס. במחיר עלות כמובן... תודה
  21. אחרי כל הרעש והבלאגן שהם עשו... אם יש להם מילה אז אם אני פותח עכשיו ערוץ 10 אני צריך לראות מסך שחור... שמישהו יפתח ויגיד מה הולך
  22. מי שלא תהיה... תמות!!! פשוט תמות!!!
  23. מישהו יודע אם שוב יושבים לפני המשחק בפאב דונקי ומשם הולכים למגרש?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.