Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. איך הסוללה שלו? עכשיו אחותי הזמינה את הMX4 הרגיל 32GB . באמת נראה מכשיר מעולה. בכל מקרה יש תמיכה מעולה לעברית בארץ אצל היבואן והוא מתקן את כל הבאגים מהר, ראיתי שמאז שיצא המכשיר בארץ כבר היו איזה 3 עדכונים. וגם עוד מעט בטח תצא גרסה שמבוססת על האנדדרואיד 5 ככה שהבטריה תהיה הרבה יותר טובה והמכשיר יהיה הרבה יותר טוב. והבנתי שגם אפשר במצלמה לצלם הכל ידני שלי זה ממש חשוב.
  2. SSD יותר מהיר מה7200 בכל מקרה הוא די זול עכשיו. אם כבר אתה קונה תקנה את ה256 פחות מזה ומהר מאוד עם קצת קבצי זבל והכונן יתמלא לך. אין מכס על ניידים אבל זה נראה לי עד 1000$, אני לא בטוח אם החישוב הוא לפי שקלים. אז תחפש משהו אולי טיפה יותר זול או שמישהו יביא לך מחו"ל. לאסוס, טושיבה וHP יש שירות ואחריות על מחשבים שקונים בכל מקום אחר. לאסוס יש את השירות הגרוע ביותר מביניהם. נראה לי שגם ללנובו יש אחריות בינלאומית אבל אני לא בטוח לגבי זה
  3. זה מרגיש כמו ה-כסף או נבחרת - אנחנו אמורים לשכנע אותך נבחרת מכורח התפקיד אל תקח את זה אישית. למרות שדרבי אחרון לא היתה לי אופציה ועבדתי ... אז לך תעבוד כי כנראה גם זה ייגמר לפני הזמן.
  4. רודי ההגנה מספיק טובה בשביל הליגה. פאקו לא מסתיר את זה שהוא מודע שהוא יכול כל משחק לקבל גול אבל להבקיע 3. אם לא היו לא את האופציות ההתקפיות האלו הוא היה משנה שיטה. בינתיים לפי כמות הכיבושים אנחנו בקצב מעולה. כל הקבוצה כמעט כבשה (18 של זהבי וחלוקה נחמדה של 25 שערים בין שאר השחקנים. לא רע בכלל בשביל 19 מחזורים *פחות הדרבי שלא נספר)
  5. את מי זה מעניין, מאמן חדש כדי לנצח לא עובד עלינו יותר. נושא מיותר
  6. אנחנו עם יחס 43-13 במקרה בדקתי זה בדיוק כמו באותו מחזור שנה שעברה. לדעתי יחס מרשים מאוד בשביל קבוצה ששתי החלוצים הטובים שלה לא משחקים כבר תקופה והורידו לה משחק מהסטטיסטיקה.
  7. מותר להחזיק בידיים עד לרגע ההרמה, תשים לב שהם עוזבים ידיים שהמשחק מתחיל. אחרת באמת זה יכול להחשב עבירה. אבל כמובן ששתי הפרשנים הליצנים לא מבינים כדורגל.
  8. הZ3 קומפקט , מכשיר קצת יקר אבל מפלצת של מכשיר בגוף קטן.
  9. האתר שלהם עובד מעולה במובייל, הפייסבוק עובד טוב, יש להם אינסטגרם, ערוץ יוטיוב.... אבל מה שמפריע לך עכשיו זה האפליקציה.
  10. זה הרבה מעבר לזה, הוא הפך את המועדון למקצועי בצורה כזאת שגם כשהוא יעזוב לא נרגיש בחסרונו. הכל עובד ומתקתק כמו שעון. אחד הדברים שכמובן הכי מורגשים זה המדיה החברתית: ראיונות, כתבות, אינסטגרם, פוסטים על כרטיסים מתי כמה ואיך, פייסבוק(שגם עונים מהר להודעות שם), כל השחקנים למדו לדבר בתקשורת(גם אם זה נשמע לפעמים בנאלי זה עדיף מהניסיונות של התקשורת לעקוץ על כל דבר קטן)... נשאר רק לסדר את העניין עם לאן והכל טוב. לא היה משחק אחד העונה שאמרתי שהפסדנו נק' בצדק בכל המשחקים היינו ברמה אחת מעל היריבה. וכשהיינו בינוניים ניצחנו למרות הכל.
  11. למה קדימות למנויים, זה בדיוק הזמן לראות שמי שאוהד יבוא וישב ב11(כי בינתיים אלו שיושבים ב10 הייתי שולח אותם לשבת בבית), למשל כמוני ועוד כמה חברה משער 7 שאוהבים לעודד ובמשחקים בנתניה ראו את זה.
  12. זעם \ FURY סרט מלחמה גדול, למרות שכרגיל ראיתי את זה בלילה אז ניקרתי קצת אז נראה את זה שוב. The Drop הפסקתי באמצע כי לא היה לי זמן אבל היה ממש מעניין, באמת געגועים לגנדולפיני, פשוט ענק. The Equalizer \ נקודת שיוויון ראיתי את ההתחלה וזה היה די מרוח. יש מישהו שראה את הכל ויכול להגיד אם שווה לראות את הכל?
  13. חחחחחחאם זה קורה, אני רוצה לראות את הגאון שיבוא ויגיד ש'מיליארד סינים לא טועים'
  14. אני זוכר שפעמיים הוצאתי ג' בגלל דרבי..נראה לי בכללי הפעמיים היחידות בכל השירות. בדרבי האחרון בשירות שלי המפקד הישיר שלי לא היה בארץ. אז פשוט אמרתי לאחד המפקדים 'תקשיב מחר יש דרבי ואין לי כח להוציא ג' וכל זה. יגמר הדרבי אני אבוא ישר אחר-כך'...וואלה הסכים
  15. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.......נחנקתי
  16. אתה מגזים. כי יש הבדל גדול היום בין אלו שמוכרים מוצרים טובים (ברוב העגלות כבר בארה''ב המוצרים הם ברמה גבוהה ו עומדים בתקן האמריקאי). לבין פשוט מוכרים תחמנים. בכל מקצוע, אני מכיר מספיק אנשים שימכרו או יתנו שירות מקצועי. ויש כאלו שישברו. למשל הייתה תקופה שהייתי מנעולן. היתה חברה שעבדה לפי מחירון, שווה לשוק בלי לשבור וכל העובדים שלה הרוויחו יופי. והיו חברות שאמרו לעובדים שלהם לקרוע מחירים, הם עשו שם רע לישראלים שכמעט ואף אחד לא עובד בזה.(עזבו שחלקם נעצרו כי היה קל לתפוס אותם) ובחברה שעבדה מסודר העובדים הרוויחו יותר מכל חברה אחרת. כבר למדו בארה''ב לעבוד מסודר ולתת שירות אמין. כמו שאמרו למשל החנויות. ולטווח הרחוק זה הרבה יותר משתלם. לא חסר בארץ עשרות אלפי מוקדנים בחברות הגדולות שחצי מהזמן מלמדים אותם לשקר ולרמות והם מרוויחים שכר מינימום. לפחות שהיו משלמים להם על העושק.
  17. חיפה-ק''ש ברביעי. כנראה שק''ש-סכנין זה המשחק היחיד שהסתדר עם הלו''ז הזה כדי להיות מרכזי.
  18. על הבוז לדגו נקבל עונש על גזענות, סביר להניח שהדרבי יזוז לנתניה או סמי עופר. עכשיו השאלה האם זה נקרא שאנחנו מרחיקים את האורחת יותר רחוק ממה שהיא הייתה אמורה.
  19. ברור לי שבכל איצטדיון תמיד יהיה איזה חלק שיחסית רגוע, מתון. אצלנו זה שער 2. יושבים שם מבוגרים וילדים. אבל משער 8 אפילו לא שומעים צליל, כלום, לא יששש לא יווו לא שריקה, לא קללה. לא קמים למחוא כפיים. כאילו מומיות. מישהו חייב להזיז שם משהו זה פשוט זוועה. לא מבין איך יש אוהד כדורגל שעושה את כל הדרך למגרש כדורגל, יושב ליד היציע שמעודד(ולא נתייחס ל10 כי בכלל חבל) ושותק. כאילו הם באו להרוס. אני כבר מעכשיו חושב על הדרבי ועצוב לי על כל אלו שהיו מתחלפים איתם בשנייה.
  20. עכשיו רק שמתי לב. זה כולה כתבה בווי-נט כדי לפתוח פה נושא כדי שיהיה לone רעיון לעוד כותרת סתמית. הקיצר תמחקו את הנושא, כלום לא קורה. בסוף גם ככה ג'ורדי ישווה את ההצעה ואנחנו הכי הרבה נשאיל אותו לקבוצה מהפלייאוף התחתון כמו חיפה או בית''ר
  21. אין סיכוי שאני אקלל שחקן כמוהו. אם יש שחקן שבא לעלות על המגרש לתת הכל וגם לשחק כדורגל מהנה. ועוד לעודד אותנו להדליק אבוקות בחגיגות אליפות. לאכול את השקית הגרעינים שהגועל זרקו עליו. ועוד שלל דברים. באמת שהוא נתן הכל למכבי בתקופה שהוא היה. הוא חתם במקום אחר כי מלכתחילה ריימס זה היה טעות ולא היה לו לאן להתקדם משם.
  22. אבל העלילה שונה לפי מה שהבנתי. חבר שלי ראה את שניהם ואמר ששינו כמה דברים
  23. הם הוציאו עכשיו כבר את הפרק הראשון של העונה החמישית, כנראה בשביל טיזר למשוך עוד צופים.אני חייב להגיד שהם מפתיעים כל פעם מחדש, בשבילי זאת הסדרה הכי טובה שיש או הייתה בטלוויזיה. במיוחד כאחד שגר וראה את אמריקה הזאת של "השבורים", אם כמה שזה נראה שהמקרים שם תלושים מהמציאות, כל המקרים שם הם בדיוק המציאות האמריקאית האמיתית. בלי מסיכות ובלי ניסיון לייפות את המציאות
  24. פאקו גאון כדורגל. יש לך קבוצה שברובה שחקנים בינוניים וכל משחק אתה שולט, מחזיק בכדור, מגיע למצבים, גם בהפסדים שיחקת הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהיריבה. אתה רוצה שפאקו יעלה גם לבעוט מ5 מטר או שיזיז את המשקוף סנטימטר למעלה. מאמן ענק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.