Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. אתם לגמרי בהנחה שב''ש ואנחנו ננצח את כל שאר המשחקים. אני חושב שזה לא יקרה. גם אנחנו וגם ב''ש ישמטו נקודות בפלייאוף Sent from my m1 note using Tapatalk
  2. כל הזמן מרים את הראש, מחפש לקבל את הכדור ולתת את הפס קדימה(בדגש על קדימה, הוא לא מוסר לרגל הוא מוסר לפני השחקן) וגם סוף סוף שחקן שההגנה (של היריב) תצטרך לצאת אליו ולהתמודד איתו גם ב20-25 מטר מהשער.
  3. זה שהוא בדיחה מהלכת וכל השריקות שלו הם אינטואיציות בלבד שרובן לא נכונות זה ברור לי. דבר אחד אני לא מבין, איך שופט מחליט לעצור משחק ולחמם את האווירה על סמך זה שלא החזרנו כדור כי שחקן שלהם שיחק אותה פצוע. אני חושב שזה תקדים. עזבו שרק נגדנו קורה ששורקים להפסיק משחק מתי שרוצים. (סתם בזכרון הפגיעת ראש של ברק לוי והגול של בני יהודה) והיו עוד מלא. אני בתור מכבי פונה להתאחדות לגבי שופטים שלא יכולים לשפוט אותנו. שופטים שעוצרים את המשחק כל רגע (לא משנה לאיזה צד השריקה) זה תמיד נגדנו כי זה עוצר את הקצב, המהירות, והמומנטום. ולכל שאר הקבוצות בליגה אין אוויר בדקה 60 בד''כ. אבל זה היה נראה שבמחצית הראשונה המשחק לא שוחק איזה 10 דק' בתמורה קיבלנו דקה תוספת זמן. תראו באנגליה שופטים לא פוחדים. מוסיפים גם 8 דקות אם צריך. Sent from my m1 note using Tapatalk
  4. ב"ש בינוניים עם קצת מזל אנחנו בינוניים פלוס אבל בלי מזל אנחנו עדיין יותר טובים מהם אין לי ספק, חכו לפלייאוף יש עוד מלא נקודות בקופה.
  5. אני יוצא מר״ג (רמת חן) בסביבות 6, אולי לפני. אין לי בעיה לקחת ולהחזיר כמובן. דברו איתי בווטסאפ 0535307323 אין רכבות ואין הסעות שאלתי גם את מכבי וגם את הרכבת.
  6. אני יוצא מר״ג (רמת חן) בסביבות 6, אולי לפני. אין לי בעיה לקחת ולהחזיר כמובן. דבר איתי בווטסאפ 0535307323
  7. תנסו לשלוח הודעה לרכבת ישראל. לא הגיוני שברכבת אחת אפשר לחסוך לכמה אלפים את הפקקים. Sent from my m1 note using Tapatalk
  8. בקרנות של חיפה עמדו 2 שחקנים שלנו על החצי... בדיוק על החצי ששחקן אחד עומד בפינה המרוחקת ממצב הקרן. לא זכור לי פעם אחת ב3 שנים האחרונות שהיה מאמן שלא היה נותן הוראה שכל ה11 צריכים לרדת למטה, כולל יוקאנוביץ'. תשימו לב גם לבחירה של השחקנים שיעמדו למעלה. זהבי באמצע, מספיק מהיר וגם יכול להשתלט על כדור גובה במידה ויגיע אליו. ומיכה בפינה של החצי, השחקן שדה(חוץ מזהבי) הכי פחות טוב הגנתית על המגרש והמבשל הכי טוב שלך. לא יודע אם למאמן יש עין, אמרו לו, הסבירו לו או תרגמו לו...אבל זה כבר לדעתי שינוי ענק, מראה על אופי התקפי ומהיר ולא מפחד. בנוסף תוסיפו לזה ששיחקנו הרבה גם דרך האמצע, מיטרוביץ, זהבי, אלברמן וגם מיכה חתך לאמצע. היו לנו רגעים מועטים ששיחקנו ככה, זה פשוט מתבקש בליגה שבה השחקנים(של היריבה) איטיים, לא עומדים נכון, שומרים גרוע לשחק גם דרך האמצע. זה מה שגרם להרבה מצבים טובים ולמצבים שמסירה לאגף תביא הרבה תועלת
  9. זה כאילו סדרה אחרת לגמרי, הקצב שונה והסיפור מסופר אחרת כמובן שגם כל הקאסט אחר. נתתי לזה צ'אנס אבל אני מאבד אותם בעלילה כל פרק מחדש איפשהו בפרק החמישי כבר לא המשכתי. נראה לי שאם יש זמן ורואים את זה בסבבה אפשר איכשהו להתחבר ולהבין מה הולך שם. בינתיים אני מחכה לעונה השנייה של פארגו... מי שלא ראה מומלץ ממש
  10. יש למישהו הסבר מה זה נחשב בשעת מעשה... אני מתכוון לתשובה מהמשטרה או ממכבי. אני יודע שיש כאלו שיגידו זה לא תפקידנו להלשין וכל זה אבל זאת לא פעם ראשונה שקורה בלאן שהאתר קורס, אף אחד מהחברים הקרובים שלי שבלי מנוי, ועוד הרבה מסביב לא מצליחים למצוא כרטיס מתוך 15 אלף כרטיסים שמוצעים למכירה ואחרי שעתיים\שלוש שהאתר חוזר לעצמו אין בקושי מאה כרטיסים למכירה במחיר הכי גבוהה שיש. - לאן מראש נתנו לכל אשראי לקנות כמה מנויים שהוא רוצה. - הם יכלו בשנייה לשלוח הודעה לכל אשראי שקנה שיש לו זכות רק למנוי אחד. - לאן מספסרים בעצמם לספסרים אחרת אין היגיון איך נעלמו להם 15 אלף מנויים בשעתיים עם אתר ללא שרת שאמור לנהל סליקת אשראי. מה שתגידו אני מוכן לעזור בעניין, שהפעם ירגישו אותנו טוב טוב לא רק פה באינטרנט גם במשחקים הקרובים. לא ניתן לזה לעבור מולנו מול העיניים, כולנו רואים את הספספרים האלו מסתובבים עם סטפות של כרטיסים כל משחק שעוברים ביניהם עד שמגיע קונה פראייר וקונה מהם.
  11. הבועטים היו צריכים לצאת חכמים, לרוץ ואז לא לבעוט ושהשופט יראה איך חיימוב מזנק קדימה 2 שניות לפני הבעיטה. הוא לקח 2,3 צעדים קדימה. אחרי פעם פעמיים שלא היו בועטים חיימוב היה משתגע והשופט היה מעיר לו. הבעיה שהשופט לא העיר לו ואז שהגיע לנו בעיטה חוזרת הוא באמת נתן, אבל מפה זה כבר היה ההזדמנות של מיכה אין מה לעשות
  12. הקיצר מה שרשום בקישור של דור. אתה חייב להירשם(למלא את הטופס) שאתה הולך להכנס לארה''ב. כדאי לתת פרטים מדוייקים כי יש מצב שיאמתו את זה איתך בכניסה. Sent from my m1 note using Tapatalk
  13. מאמן ענק, מקצועי מאוד וייצג אותנו בתקשורת כמו שצריך. גרם לשירלי להתחיל לשאול שאלות מקצועיות על טקטיקה, מערכים וכאלה...זה הישג ענק ביחד עם ה3 הישגים של הטרבל.
  14. בתור אחד שלא חושב שצריך לבזבז הרבה על פלאפון. ממליץ לך על הm1 note של מייזו. הלך לי הפלאפון השבוע היה לי מוטו x (זה כמו הנקסוס5) . ובאלף ש''ח קניתי את המייזו. המכשיר טס, הבטריה מחזיקה לי יותר מיום והמסך מעולה גם באור שמש. ממליץ ממש... אם אני לא טועה הדגם של ה32 עולה 1300₪. שווה כל שקל עד עכשיו לפחות
  15. עדן בן-בסט מחלוץ בצרפת לחלוץ בספסל....ואיכשהו יש לזכותו יותר שערים, הזייה...
  16. Kodi ברמה את מעל. אני מוצא שם כל סדרה אפשרית. אמנם לא הכי קל למשתמש כמו פופקורן טיים. אבל אי אפשר לקבל הכל בחינם בלי טיפה להתאמץ
  17. אתה לא קטנוני, אתה לא קורא... עברו 20 שנה מהדאבל האחרון.
  18. צריך תיקו או הפסד מחר של ב''ש כדי שיהיה סיכוי לחגוג בסמי
  19. בלי קשר לסקר, אני שמח שהוא כל השנה הלך בדרך שלו. רואים את הדומיננטיות של מכבי ב95 אחוז מהמשחקים השנה. כל השחקן כולל מי שלא יעלה על מהספסל יודע מה לעשות ולא היה משחק אחד העונה שהיה אפשר להגיד ש"איבדנו" את זה לגמרי. בנוסף לדעתי מכבי של השנה לא עם סגל ענק כמו שעשו ממנו, הרבה שחקנים מעבר לשיא הכושר שלהם ופאקו מוציא מהם 150%.
  20. נשמע אחלה פטנט... במיוחד עם הפלאפונים החדשים שמחזיקים יומיים וגם שלוש ככה שאין בעיה להטעין לחבר ועדיין להישאר עם מספיק בטריה. רק דבר אחד, אני ידוע בוודאות שהמכשיר של חברת בלו(BLU) הדגם Blu studio energy מגיע עם בטריה של 5,000 ובגלל זה הוסיפו לו אופציה להטעין מכשירים אחרים. בכל מקרה לא יודע אם יש לזה קשר לפטנט כלשהו
  21. אף אחד לא מדבר על אדום של 200% על בן-בסט אתמול...תשקורת זונה
  22. מצאתי היום רכב ... אפשר למחוק תודה בכל מקרה
  23. אני מחפש רכב עד 8 אלף , אז חשבתי אולי לחפש פה יש מישהו שמוכר משהו בערך ב7-8 אלף. שנת 97 ומעלה. אני גר בכרכור( פרדס-חנה, חדרה והאיזור) אבל אני יכול להגיע לכיוון השרון כדי לראות רכבים. חיפשתי בפשפשוק רכב, חוץ מאנשים שיש להם רכב ששווה 12 במחירון ומחפשים למכור ב20 אין שם כלום תודה מראש
  24. יש סדרה שאפשר למצוא רק למי שיש KODI (XBMC לשעבר( ​קוראים לה Boston's Finest סדרת דוקו משטרה מעניינת. הסרט fruitville station , מספר את היום האחרון בחייו של אפרו-אמריקאי שנהרג ע"י שוטר ללא סיבה מוצדקת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.