Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. לא הייתי אתמול. אבל מרגע ההודעה על התנהלות ההגרלה וכל מה שראיתי מתמונות של חברים שהלך בכניסה. אסור לתת לזה יד. ואני אגיד אפילו שאסור להתקפל ואפילו לו בפיפס אחד קטן כלפי ההנהלה. הם ראו שהקהל יוצא נגד הארגון אז הם לקחו את זה שלב קדימה. זה כבר מעבר לסתם עוד משחק, הם יהפכו אותנו לקהל קונצרטים. צריך להגיב בעוצמה משחק הבא. ואם תהיה גזענות שתהיה גזענות אני לא אתפלא(למרות שספציפית מדובר פה בחוק של אוויר) , ואם יקללו את השופטים שיקללו, ואת האדומים, ואת ההומואים ואת הטבעוניים ואת ההנהלה. אם מה שהיה אתמול כשר. הכל כשר גם להפך. אי אפשר לבוא ולהגיד לאוהד כדורגל: עכשיו אתה מצולם, מדווח, רשום, ועלול לקבל תביעה בכל רגע. ולצפות שנמשיך לבוא למגרשים בלי לתת פייט נגד החלטות הזויות כאלו. זה כדורגל ולמי שלא *אני משום מה לא יכול להגיב בדף של הפנאטיקס אם מישהו פה אחראי על זה אני אשמח שיאשר אותי או מה שצריך.
  2. זה לא 2٪ ...לכרטיס הראשון זה נניח 200 מתוך 6,000. בהמשך ההגרלה הסיכויים שלך יורדים עד ל1 מתוך 5801 ... ואז הסיכוי שלך שווה שערך לזה שהיום תקום בבוקר ויהיה לך כרטיס מתחת לכרית. הקיצר לא הייתה הגרלה וסתם שיגעו את העולם עם מסמכים, מחאות ושטויות.
  3. על איזה כסף אתם מדברים ... יגיעו 15 מהגועל ולנו יתנו הקצאה של בדיוק 10٪ אחוז מהכרטיסים. אתם באמת חושבים שיתנו לנו לקנות יותר מזה. אני אהיה ממש מופתע אם זה יקרה. לא מעניין אותם כסף, הם לא ייתנו לנו את ההנאה להיות כמות רצינית גם אם זה יעלה להם הרבה
  4. אני לקוח סלקום טי-וי היום קיבלתי הודעה שאפשר להזמין
  5. זה בדיוק מה שכתבתי באיזה נושא לא מזמן. אפילו עזוב כרטיסים להדפסה. למה אין מנוי חוץ, כרטיס נטען ויחייבו את כל הקבוצות להיות עם מכשיר שאפשר להעביר את המנוי/כרטיס. וזהו.
  6. לפי לאן הם רוצים שתקנה אצלם למרות שיש אלפי כרטיסים שמחכים בקופות פעם גם אם זה לא היה מסומן הם היו מראים את המפה של היציע. עכשיו זה סתם ניסיון שיווקי.
  7. מכבי ת"א - ה. חיפה | 20:15 סמי עופר אין יותר מדי מה להרחיב, רק ניצחון. לפי "ההתלהבות" מהמשחק כנראה שנגרד את האלף אוהדים במקרה הטוב.
  8. לא מבין למה לא להחליף ביתיות. עדיף לנו להתארח במושבה עם הכמות צופים שאנחנו מביאים. בראשון המגרש כביכול לטובתם
  9. 600 כרטיסים יועברו ליריבה http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=228736&lang=HE העיקר שהייתה פגרת שזרוע
  10. כדי לדעת לאיזה תחנה צריך לקנות כרטיס(לרוב זה דרך פאנזון) וכמה זה יעלה. אולי יהיו שאטלים מהתחנה החדשה( למרות שנראה לי שזה לא ישתנה). גם לדעת לגבי הרכבת חזור. זה לא כזה קריטי אבל יותר נוח לדעת כמה ימים לפני ולא ברגע האחרון
  11. ושוב... כל העולם יודע שהולכת להפתח תחנה קרובה לאיצטדיון בנתניה, אבל במכבי יעדכנו אותנו רק בראשון בבוקר. ההתנהלות שלהם בהכל השנה ממש טובה, האינסטגרם, הפייסבוק, העדכונים, האפליקציה... חוץ מול הקהל שלה, בזה מכבי כשלה בענק השנה. כל דבר מסובך, כרטיסי חוץ, לאן, ''הגרלות'' , שאטלים שעולים כסף, הרכבת.... פשוט מכה
  12. אי אפשר לקרוא לזה איצטדיון וגם שם הפקקים יהיו נוראים. אם כבר לסבול מהדרך אני מעדיף להגיע לטדי, סמי עופר או טרנר. **המושבה לא אופציה כי אפשר עד 3 קבוצות על אותו איצטדיון... נצטרך לקוות שהגועל(או בני יהודה) ירדו ליגה
  13. לא מבין למה מהתחלה לא לעשות את ההגרלה ברגע שנקבע תאריך המשחק לפני איזה חודש או יותר. הרי בכל מקרה 70 אחוז מהכרטיסים לא בהגרלה בכלל אז גם ככה לא יצא מצב שיש יותר מוגרלים ממספר הכרטיסים שנותנים לנו. עכשיו יצא מצב שגם מי שזוכה צריך לתכנן דקה 90 את כל יום ראשון.
  14. הגיעו כמה אוהדים. דני ההולנדי כמובן היה ועוד כמה חברים שלו.
  15. יש לי כרטיס ליציע של מכבי מוכן להחליף תמורת 2 כרטיסים לאחד מהיציעים הצמודים. J או M תשלחו לי הודעה יש לפלאפון +972535307323
  16. המכירה היא עד להיום(דיברתי עם מכבי בטלפון) והאיסוף הוא עד ל6/10 .
  17. ההתעקשות ששם המנוי ומי שטס יהיו זהים זה טמטום לדעתי. למלא אוהבים שם המנוי הוא לא על שמם.
  18. לאן אמרו שהאופציה לקניית הכרטיס הוא עד ל6/10 ולא עד מחר(ה28/9) כמו שרשום בהודעה שקיבלו הזוכים
  19. לאן אומרים שאין מה לעשות. ושמכבי יאשרו להם במייל לעשות דבר כזה. אני מקווה שיתנו לי תשובה עוד היום
  20. טוב אז במנוי שלא על שמי זכיתי(קניתי אותו ממישהו) יש מישהו פה שקנה היום על מנוי שלא על שמו? ורודריגז אני גם עם חבר שלי באותו מצב. בוא נקנה ליציע צמוד ואז מקסימום נחליף בינינו.
  21. לא יכול להבין ארגונים ברמה כזאת שצריכים דקה אחרי שמודיעים שהרכבת תחזור לשגרה להוציא הודעה שהם בודקים את הנושא ויעדכנו בהקדם. אנחנו ישר הבנו שיש אופציה לרכבות והשאטלים, אז למה מישהו שכל העבודה שלו זה להתעסק בזה לא יכול לתת תשובה(בלי שאפילו נצטרך לשאול).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.