Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. סתם ביזיון , כולה חתיכת ברקוד למה אין אחידות בכל המגרשים בליגת העל לפחות בצורה של הכרטיס
  2. המוזיקה בהתחלה עד לשריקה מקשה מאוד להכנס לאווירה גם אם היה תופים וגם אם לא
  3. איזה אקוסטיקה גרועה יש באיצטדיון הזה כמה אלפים במושבה עושים יותר רעש גם אם היינו 25 אלף שם.
  4. פיקנטריה התופים מגיעים בשריקה **המוזיקה אוי המוזיקה ....למי אפשר להתלונן(אני רציני) על המוזיקה המעצבנת בטירוף עד לשריקה, מה יהיה עם זה. אי אפשר ליצור אווירת משחק עם זה.
  5. עדיף לך מקומות קטנים. שלא תצטרך לשמוע יותר מדי את אוהדי ב''ש
  6. להגדיל ל-18 קבוצות 2 סיבובים 34 משחקים בעונה כמו שצריך. 2 יורדות ואחת בפלייאוף. הניסיון לצייר את הליגה לאומית כמבחן, כאטרקטיבית, כזאת שאפשר להשאיל לשם שחקנים והם יחזרו מנוסים לא עובד. גם הממוצע קהל על הפנים. מתקנים טובים יביאו יותר קהל. כל ה5 קבוצות הראשונות בלאומית יכולות להשתלב מעולה בליגת העל, בהנחה שהם יפגשו משהו כמו 12 קבוצות שאני חושב שהן יכולות לנצח הם יאגרו מספיק נק' כדי שיהיה עניין. הפלייאוף מוציא את העניין ממשחקים גדולים וגורם לזה שתכלס מי שמקום ראשון גם עם 6 נק' פער (חס וחלילה) אחרי משחק העונה(גם בסיבוב הרביעי) עדיין ניתן לסגירה בגלל כביכול הרבה משחקים קשים. אותו דבר בתחתון, 6 נק' אבל עדיין יש משחקים ''קלים'' בקופה. עזבו את זה שהחלוקה שהפלייאוף התחתון משחק פחות משחקים מאשר העליון הזויה לחלוטין.
  7. ביזיון! פשוט ביזיון! לא ידוע איך תתקיים ההגרלה או אם תהיה בכלל. ולא ידוע שעה ויום. התאחדות חלם
  8. מתי המשחק בכלל? או שמידע כזה גם השב"כ לא מצליח להוציא
  9. לטופ-טן של ההומור השחור בפורום
  10. יש לי מזרחי עליון... אני שולח את זה עם חבר. 50₪ מי שצריך שיסמס לי 0535307323
  11. מסתבר שבגלל שנכנסתי דרך המשתמש עם חשבון המייל. אחר כך עשיתי סיסמא חדשה לפי המספר מנוי ונכסנסתי עם המספר מנוי ולא המייל וזה נתן לי להזמין.
  12. לפי ההודעות ביומיים האחרונים בכרטיס צהוב אני לא אתפלא אם לפחות 30% מהם קנו כדי לקבל ניקוד להגרלה. זה נראה שיש כמות גדולה מדי של אנשים ש"פתאום" לא באים.
  13. הוא חתום על ה5:0 .... בלתי אפשרי לשכוח דבר כזה על כל השאר ג'ורדי חיפר ועכשיו אנחנו מתקנים. תחשבו שג'ורדי יוצא פה מקצוען ברמה גבוהה, איך הוא ידע לעשות את ההפרדה בין חבר לבין להיות מאמן ולעשות שינויים די רציניים ברגע אחד ולהביא את הקבוצה למצב שלה היום.
  14. נראה לי שזה הזר שהשתלב פה הכי מהיר בשנים האחרונות
  15. הגול היה בפעם הראשונה שהוא התקרב לצד ימין, כשהוא וטב"ח על המגרש חייב להחליף את הצדדים ביניהם. טב"ח יכול גם להרים בימין וגם להכנס עם שמאל ולבעוט (כמו שקרה בכביע), יצחקי לא טוב באגף ימין הוא רגיל לחדור פנימה הרבה פעמים ובשמאל זה בא לו יותר בקלות
  16. עד שהפנאטיקס לא יעלו יותר למעלה יהיה קשה לסחוף את כל הקהל, גם כשכל הגוש מעודד לא שומעים אותם טוב.
  17. חייב לסגור שם לשנה הבאה וחייב למצוא מיקום יותר גבוהה לארגון, כמעט ולא מרגישים אותם שהם למטה. לא שומעים את התופים ולא את העידוד
  18. בתור פיילוט זה מעולה למרות ה-10ש"ח המעצבנים של לאן.... אולי צריך לעשות מאין החזר דרך הנחה בחנויות של מכבי. השיטה של חיפה עם מנויי החוץ הרבה יותר אפקטיבית, כי אחרי הכל הרוב שהולך פה למשחקים עובר את מספר הכרטיסים שמוקצעים לנו במשחקים "הבעייתיים" שזה תכלס כולה טרנר והדרבי(בתקווה שלא יהיה שנה הבאה). אז אין באמת דרייב ליצור ניקוד אם לא הולכים ל99% מהמשחקים. כי מה שנקרא החלק העליון יהיה בפער ענק מכל השאר וגם הרבה יותר מ1200-1400 אוהדים. בחיפה יש פשוט מאוד מנוי חוץ,הוא לא עולה כסף הוא פשוט מתבטל אחרי שלא קונים 5 פעמים בשנה(שזה בערך הממוצע באמת של הרוב שמגיע לכל משחק)
  19. למה נתפסים על שיר גזעני כזה או אחר. ואז בודקים אם לקרוא לשער 5 מחנה פליטים זה גם לא בסדר ואז שורה כזאת ואחרת. אין בעיה למצוא שורה אחרת. אבל תכלס צריך לבוא גורם מוסמך ולהגיד למכבי (לא לקהל) השיר הזה/השורה הזאת לא תואמת את תקנון אוופא. ואז מכבי תפנה לקהל. אי אפשר שכל אחד יחליט על דעת עצמו מה בא לו שנשיר ומה לא. אי אפשר לפי מצב הרוח של כל אחד על הבוקר לסתום לנו את הפה.
  20. לא הייתי אתמול. אבל מרגע ההודעה על התנהלות ההגרלה וכל מה שראיתי מתמונות של חברים שהלך בכניסה. אסור לתת לזה יד. ואני אגיד אפילו שאסור להתקפל ואפילו לו בפיפס אחד קטן כלפי ההנהלה. הם ראו שהקהל יוצא נגד הארגון אז הם לקחו את זה שלב קדימה. זה כבר מעבר לסתם עוד משחק, הם יהפכו אותנו לקהל קונצרטים. צריך להגיב בעוצמה משחק הבא. ואם תהיה גזענות שתהיה גזענות אני לא אתפלא(למרות שספציפית מדובר פה בחוק של אוויר) , ואם יקללו את השופטים שיקללו, ואת האדומים, ואת ההומואים ואת הטבעוניים ואת ההנהלה. אם מה שהיה אתמול כשר. הכל כשר גם להפך. אי אפשר לבוא ולהגיד לאוהד כדורגל: עכשיו אתה מצולם, מדווח, רשום, ועלול לקבל תביעה בכל רגע. ולצפות שנמשיך לבוא למגרשים בלי לתת פייט נגד החלטות הזויות כאלו. זה כדורגל ולמי שלא *אני משום מה לא יכול להגיב בדף של הפנאטיקס אם מישהו פה אחראי על זה אני אשמח שיאשר אותי או מה שצריך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.