Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. במשחק האחרון היו 2 שירים טובים שברחו לי המילים שלהם מישהו יכול לשים פה קישור להם?
  2. אפשר להכניס רק ילדים ונשים של ב''ש ל10-11 ושהמנויים שלנו ישבו ב4-5 זה הפתרון הכי נורמלי למצב ההזוי הזה
  3. לדרבי החיפאי היו רכבות חזור בסוף המשחק למרכז... אתה קולט, דרבי חיפאי עם רכבות למרכז אצלנו פעם אחת לא היה בשום משחק לשום מקום
  4. ולשלוח אותנו לק''ש ב20 וחצי כשבית''ר משחקת ב15 וחצי יש בזה היגיון? הלו''ז שלנו דפוק כל הזמן
  5. איזה אין ניקוד, פתאום לכולם יש בלת''מ ומוכרים לנתניה. אוהדים כבר מוכנים לבזבז מלא כסף בשביל ניקוד זה הזייה מכבי צריכים למצוא לזה פתרון
  6. בגלל זה היה מוזר לי שדווקא יובא אחרי החילופים זז לאגף במקום לתת לזהבי יד חופשית ולשים את יובא חלוץ זהבי יודע לתת כדורים לרגל(ראו את המסירה לריקן) וגם יודע לבעוט מרחוק הרבה טעויות בשביל משחק שלא היה צריך ללכת כזה קשה.
  7. אתם מדברים על שער שגדל פי 2 ולא קיבל גג כשתכולת האיצטדיון גדלה ולא עוזרת לאקוסטיקה באיצטדיון. התחלופה באמת לא טובה, הרבה אוהדים שרוצים לשבת ב11 עדיין יושבים ב13/7/8 ואני מקווה שלאט לאט הם יתפסו את המקום שלהם בשער 11. כרגע עם הארגון אין מטרה להגדיל את הגוש בדרך שהשחקן עשה(כל אחד ודרכו, לא בעניין של ביקורת) ולכן הגדילה איטית. נכון שבמשחקי חוץ העידוד יותר טוב אבל גם כי המתקנים יותר נוחים לזה: סמי עופר, טדי, המושבה, אשדוד. למשל בק''ש וגרין היה עידוד סביר כי המתקן חרבנה. עבדו עלינו בענק עם השיפוץ של בלומפילד, שום שדרוג. למי שהיה מנוי בבלומפילד הקודם יש פה רק שנמוך של כל התנאים: זווית צפייה, מרחק מהדשא, מחיר, אקוסטיקה, יותר פקקים, פחות חניה, שום שדרוג באוכל(ציפיתי שיהיה מלא מסעדות מסביב כמו ביד אליהו)והדבר הכי חשוב שלא שדרגו לגג מלא מלא וכו' וכו' כל אלו לא עוזרים לשרדג גם את חווית העידוד
  8. העידוד לא היה כזה חלש אתמול יחסית למשחק המשעמם, שער 13 ריק ואתה מיעוט מובהק באיצטדיון, היה אחלה עידוד. לא צריך תמיד לחפש איפה שאין.
  9. לגמרי שכונה אין מצב בעולם שגרמני קושר את הרשת הזאת ככה, זה עבודה ערבית במקרה הטוב כמה רעש על חתיכת רשת, למתוח ציליה בכנרת ברוחות יותר מסובך
  10. מניח שזלצבורג זה לא היפנים, יש להם כמה ימים לסוף החלון והם מחתימים בטח על סמך בדיקות והכל. הם צריכים אותו יום יומיים שם אצלם לפני שהוא מתחיל.
  11. הם קיבלו 4600 בערך בדרבי בית אם זה היה הפוך הם היו עושים מבצע צבאי כדי להכנס לשער 7/2 אין בעיה שלא מוכרים למשל לקבוצה מסוימת אבל שיהיה פתוח למכירה בכללי. כמו למשל שנתניה החליטו שאין בכלל מכירה לקומה הראשונה במשחקים שלהם עונה שעברה
  12. אפשר שידלגו המוצ''ש הזה על ההפגנות מספיק הפקקים הרגילים
  13. מקרה זניט יש חוק ברור מאוד לגבי עבירות שעוצרות התקפה מסוכנת העבירה של אבו פאני בדיוק המצב הזה, פשוט בדיחה של שופט. ד''א זה נעלם מתחת לראדאר אבל אם אני לא טועה השופט השתמש בזה במשחק של חיפה מול הפועל ירושלים(אין לי כוח לבדוק עכשיו)
  14. גם יובא וגם זהבי יודעים למסור טוב לעומק ולייצר מצבים מסוכנים לשחקנים מסביב המסירה אתמול של יובא לגלוך בגול הראשון העקב של זהבי לפארפה הבישול של יובא בגול השני הרמה של זהבי ליובא שיכלה להסתיים ברשת עם קצת ריכוז רק שימשיכו ככה
  15. זה המיקום האידיאלי שלו, שהוא לא הקשר האחורי היחיד 50-50 קלאסי כי כן יש לו יכולות התקפיות לדחוף קדימה וגם יכולות לעצור את התנועה של הקבוצה היריבה עוד בחצי שלה. כשהוא לבד בחלק האחורי הוא מאבד את עצמו ומבזבז מלא אנרגיה הגנתית סתם
  16. עזבו את הפנדל מה עם היד הברורה של השוער עצירת המתפרצת הפנדל הברור על דור פרץ על זה היה צריך להתלונן במקום על פנדל גבולי עם גיבוי מהואר
  17. בדיוק בדיוק בדיוק אם תשימו לב המערך הזה לא עובד טוב(עזבו את התוצאות מול קבוצות קטנות) יש למשל את גלזר קשר אחורי ומקדימה את קניקובסקי וגלוך אז תשימו לב שכדי ליצור התקפה כאשר הבלמים נשארים מאחור, יש מגן אחד שעולה וקשר אמצע שמתקרב אליו לקו. בכל חטיפת כדור נשאר באמצע רק הקשר האחורי שלצדו (בצד הרחוק) קשר האמצע השני. כלומר זה מערך ללא קשרים קיצוניים אמיתיים. גם דור פרץ נגד בני ריינה ובעוד משחק כל הזמן עשה חורים כי הוא לבד באמצע. אני ממש לא בעד 3 בלמים + 2 חלוצים על אחד מהם צריך לוותר לטובת חיזוק האמצע והאגפים *תשימו לב שברוב הגולים במערך ה3 בלמים, היה בלם שעזב את העמדה שלו ועזר למגן הקיצוני לייצר מצב הבקעה. מבלי שבלם יעזוב את העמדה שלו לא היינו מגיעים למצבים המסוכנים האלו.
  18. ראיתי את המשחק החוזר - יד ברורה של שוער בית''ר מחוץ לרחבה, לא ברור איך הקוון לא ראה את זה(לייבוביץ' האפס היה עם הגב בזמן הזה) - מאה אחוז פנדל על דור פרץ - עצירה בזמן מתפרצת - מחצית ראשונה הייתה גם יד של השוער רק אני לא זוכר באיזה דקה זה ופספסתי את השידור של זה שיפוט מגמתי מדי אפילו מבלי להסתכל על הפנדל
  19. אם היה גג מלא בבלומפילד היה יותר טירוף זה ההבדל היחיד. הגדילו את כמות האוהדים אז זה נראה לך שיש פחות טירוף.
  20. רק שימקמו את התופים קצת למעלה ולא למטה, כל השאר שטויות.
  21. בנושא אחר אבל בפניה לאחים לסמל מחר יש משחק באיצטדיון שדרכי ההגעה אליו לא נוחים האם נעשתה פניה לרכבת ישראל לארגן רכבות חזור לאיזור המרכז בסוף המשחק?
  22. איפה הכתבות על הקהל של חיפה שמפרק מכות ילד, באים 20 על אחד. תקשורת מוטת בצורה מגעילה
  23. אשכרה פותחים עלינו באתר של האנטישמים על זה שלא עודדו את זהבי כמה רוע יש שם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.