Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. אם תיהיה מחאה רצינית על הגג.... גוזר את המנוי מחר אם צריך בלי גג לא נקח אליפות
  2. רוב הקבוצה היום אדישה למות גם נגד חיפה בדקות שהגול שלהם היה באוויר אנחנו פשוט מתהלכים על המגרש
  3. הפרצופים בשער 5 באותה מחצית(בתור יושב שער 7, היו ההבנה שזהו נגמר הסיפור של הפועל, מסך הברזל נשבר. השירה הזאת הייתה מהלב, שמחה של שנים שישבו לנו על הלב יתפרצו לרגע אחד(שמשום מה אחד מהתיעודים שלו ביוטיוב נעלם) שלא ישכח לעולם.
  4. טרם ראיתי את התקציר ובספק אם יש לי כוחות נפשיים לראות שוב את הגול שלהם אבל כשידוע לך שמדובר בקבוצה שחיה ממשחק מהיר, מהוצאת חוץ מהירה, מהוצאת קרן מהירה וכל מהלך כזה במקום לשמור אתה מתווכח מה החליט השופט, מה עשה הקוון ומי עכשיו ישמור על מי. יש 2 שחקנים בקרן ורק שחקן אחד לידם והשני בכלל לא בדרך אליהם ועוד על המבשל הכי טוב בליגה זאת מכבי של העונה, לא באמת רוצה, לא באמת משתדלת, לא באמת ווינרית. הפסדנו מלא נקודות העונה על הדברים האלו. יותר מדי לאט, יותר מדי התעסקות במה שלא כדורגל. גם זהבי לא חף מזה, לא מקבל כדור לרגל ועושה פרצוף, לא רץ לכדור שטיפה רחוק ממנו. גם אם זה לא מתאים לו, שיעשה מאמץ בשביל ההרגשה של כל הקבוצה מסביבו. גם לקראת הסוף אתמול, 2 חלוצים ואחד מהם למעלה שזה סבבה אבל השני עושה טובה שהוא עושה הגנה שברור שזה חייב במצב כזה. אני שמח שאנחנו בהרכב של 2 חלוצים אבל אין לנו מאמן וקבוצה שמתאימה לסגנון 2 החלוצים האלו. אנחנו כאילו כופים על עצמו שיטה שלא עובדת. אנחנו בקצב צבירת נק' בדיחה בשביל קבוצה שרוצה להראות ככזאת שרצה לאליפות. יש כמובן שם אחד שאחראי על רוב המצב הזה ואיתו אני לא רואה עתיד.
  5. לשים את אנסה במקום חטואל זה פשע איך לא הבאנו את חטואל, הוא גם ככה לא רוצה להיות שם
  6. אם נותנים להם להכניס קיסם, לא דגל, לא תוף, קיסם.... זאת שחיתות סיבוב קודם אמרו שלא יתנו להם כל הסיבוב להכניס תפאורה ובסוף נתנו כמובן לא לדבר על סגירת יציעים וכדו' שזה לא מקובל באיצטדיון ע''ש יענקל'ה
  7. מה אומרים מגיעים אלף לטדי או שאנחנו בקושי מניין השבת
  8. חזיזה מספר 7 הוא לא רואה בעיניים, למה הוא הסכים לקחת את המספר כ''כ מהר וגם הוא 8 גם ככה בחיפה, מה כאב לו.
  9. על סמך איזה רקורד חזן מאמן הנבחרת, כמו שבוחרים בישראל שר תחבורה/ספורט חאפרים
  10. צריך להתחיל מחאה לגבי הגג (מלא על מלא) נתחיל משם, האקוסטיקה תעשה את שאר העבודה בין עם במחאות או אווירה חיובית.
  11. הבעיה היא שיש יחסית הרבה שאין להם קליטה בכלל באיצטדיון בכל מקרה, כל קידום הוא מבורך ממה שיש כרגע
  12. הייתי אומר לעלות עם הנוער אבל גם לעונה הזאת יש גבול
  13. אנחנו פחות או יותר מההגעה של מיץ' ובעונה של ההוא הקודם סולד אאוט מנויים מאז ועד היום למעט שנת הקורונה שהיו ''רק'' 20 אלף מנויים בבלומפילד
  14. הכי טוב באיזור אם יש לכם זמן ואתם רוצים משהו קצת אחר יש רפאלו בקניון קסטרא וגם מינה טומיי. אבל שם מומלץ להזמין מקום מראש
  15. לדעתי זה ממש תוקע את קצב המכירה בסוף זה ממש לרעתנו מכבי היו צריכים לעשות עוד קצת רעש או להציע לאוהדים שקונים דרך הפועל חיפה איזושהי הטבה
  16. מסכים ועדיין זה הזמן לבוא להראות תמיכה לדבר הזה שנקרא מכבי זה הזמן להתחיל את העונה הבאה העונה הזאת כמובן גמורה
  17. המציאות היא כשהיה 8 הפרש הגיעו לטדי 8 אלף אוהדים אז כן, אפשר להתלונן כל החיים. אבל הקהל שלנו עושה מעל ומעבר העונה למרות כל ההתעללויות.
  18. לבית''ר מכרו 7 אלף כרטיסים באמת איך זה שרק אצלנו הבעיות האלו 13 קבוצות מסתדרות בינם לבין עצמם יופי ורק מכבי עם כל ההמצאות וההתשות האלו. למה לא למשל מפצים את האוהדים שלא יקבלו ניקוד על המשחק הזה או משהו בסגנון
  19. איזה לו''ז זוועה בפלייאוף הכי גרוע שאפשר לבקש
  20. הבוז הוא לא ספציפית על גלזר זה על מאמן שהבאת ולא יודע מה הוא עושה מאמן מוזר מאוד, הכל אקראי(גם הניצחונות). זה בוז שבא להגיד, די לעבוד עלינו וזה שהוא הגיע ביתרון רק מראה שאנחנו לא קונים 1-0 בואכה מהפך. הקהל הבין עוד לפני קראנקה שצריך להתעורר. אני לא בעד שום שריקות בוז ומשהו נגד הקבוצה עד שבכלל לא נגמר המשחק אבל לקהל מגיע להביע את הדעה שלו וטוב שזה קרה עכשיו. אי אפשר לתקן העונה אבל אולי אולי אולי מישהו שם יתעורר שלא נחכה למאמן בספטמבר ושחקנים אחרי ראש השנה.
  21. נניח והטענתי 100₪ בכרטיס אני יוכל ''לפדות'' את העודף שנשאר לי בחזרה? במידה ואני אצטרך את הכסף.
  22. לבוא לת''א במוצ''ש של הפגנות, לא מרגיש מלהיב כ''כ לא ברור איך מכבי לא מוציאה הודעה איך יהיה נוח להגיע, מה יסגר וכל זה אנשים צריכים להסתמך ולחפש מקורות בעצמם במקום שהקבוצה תבוא לעזרתנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.