Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Meron's

1. במחירים האלו ובשימושים שלך הייתי קונה אייפד אייר פלוס מקלדת של לוג׳יטק או אייפד הרגיל הדגם האחרון זה נותן תמורה הרבה יותר טובה למחיר פלוס אפשרות לצפות בכל אפליקציות הטלויזיה, סלקום, הוט, יס וכאלה
  2. מעדכן שכמו ששמתם לב השיר המיותר אחרי גול ממשיך... הזייה ולא מועיל לכלום וכמובן אין אוורור בשירותים, מאה מעלות בפנים מכבי לא עונים לי כמובן אשמח למישהו שידחוף על כך שיהיה קשר כלשהו עם ההנהלה המנותקת זה כבר כמה שנים ככה וחבל כל דבר קטן לוקח חודשים וגם אז לא אכפת להם יושבים שם בכלל אוהדי מכבי?
  3. פתיחת עונה שעברה 5-0 6-0 3-1 0-0 מול אשדוד 4-0 מול בית''ר הפסד 2-0 בסמי 3-0 בדרבי 1-0 על סכנין בחוץ הפסד 2-0 בטרנר ועדיין היית רחוק 2 נקודות מחיפה הקצב של חיפה עונה שעברה בהתחלה נתן לה פער מספק לכל שאר העונה פלוס ניצחונות קלים עלינו בסמי עופר
  4. אחים לסמל או כל מי שיש לו גישה לתקשורת מול מכבי כמה דברים שחייבים לסדר דחוף: 1. למה אין תורים נפרדים לנשים וילדים, לא ברור למה נשים וילדים צריכים לחכות ולהימחץ עם כולם יחד במיוחד שאת הנשים בודקות רק נשים 2. בשערים 7-8 וגם 10-11 אין יותר מיזוג בשירותים, זאת תקלה עוד מעונה שעברה 3. אתמול ראינו כמה אותנטי וכיף זה בלי שירים אחרי גולים, אז אם אפשר להפסיק עם המנהג המיותר הזה בבקשה בתודה מראש מכל האוהדים מעריכים אותכם מאוד
  5. בגידה במי?!?!??!?!?!?!?!?!?!!!!!! אתה היית אתמול בכניסה??? הבגידה היא של המועדון בנו, עברנו התעללות כדי לבוא לראות משחק כדורגל איפה נציגי מכבי במקומות האלו? יושבים ביציע הכבוד? בושה!!! אחד הביזיונות הכי גדולים שהיו!!! איפה המילה של מכבי שהם משכו את הכרטיסים אחרי בחינת כל האמצעים וההכנות הדרושות(הודעה שלהם פחות מ24 שעות לפני הדרבי כן!?) לפי התנהגות והתנהלות ההנהלה בשנים האחרונות לא יושבים שם אוהדי מכבי ולא תשכנעו אותי אחרת אפס הבנה לגבי הקהל שהולך איתם לכל מקום, אפס!!!! יש לנו קהל פראייר לא בכיין, אחלה פנאטיקס יצאו אתמול על הראש של המשטרה ומגנומטרים וההנהלה המנותקת
  6. מניח שהפועל פ"ת יביאו איזה 3 אלף אוהדים, הולך להיות אווירה טובה בנוסף לשעה הנוחה מאוד.
  7. אני רואה את זה אחרת לגמרי פחות מ24 שעות לפני הדרבי מכבי יוצאים בהודעה רשמית ש"השיגו" לנו את הכרטיסים לדרבי, באמת מי ישמע הישג חסר תקדים בפועל קיבלנו כמות קטנה של כרטיסים מכל דרבי מאז בלומפילד המחודש ולא מעניין אותי הנסיבות עברנו בידוק שלא עברתי בכל 30 שנותיי ביציעים תחת דוחק לא יאמן ואלימות משטרתית מופרזת מכבי לא עמדה במילה שלה, תפאורה לא נתנו להכניס, המשטרה לא עשתה את עבודתה הקהל עשה את עבודתו בגדול למרות התת תנאים.... שאפו וכל שאר ילכו לחפש
  8. זה נראה מכה מכוונת בין אם פגע חזק או לא ... לא מחויב למהלך ההגנה
  9. ויטור היה צריך לצאת באדום על הברכיה לאלטמן, לא רואה משהו אחר אמרו על זה משהו?(אני רואה על השתק)
  10. הכל שטויות מי שתכננה את השדרוג מראש שכחה את השכל בבית
  11. גדולים אתם מקווה שמדובר בקירוי מלא כולל את שער 10-11 כי אם לא כך הדברים עדיף שיפרקו את הקיים ולים נבנה במקום אחר
  12. עזבו אותכם משחקים גמורים תראו את הסוף ב5 פלוס מולדה כבר הריחה את ההארכה עם גול שנפסל מנבדל
  13. אסור שיהיו שירים במשחקים נקודה בחימום זה הזמן לעודד את השחקנים ולהריץ שירים שהקהל לומד אותם לאט לאט ככה היה כל השנים ולגבי הגולים, אין יותר טהור מהרעש והעידוד של הקהל לא צריך להוסיף לזה כלום חייב להגיע למי שאחראי לזה דחוף לא לתת לזה יד ולא לוותר
  14. הם משחקים באיצטדיון שנראה כמו רמת גן המזרחי שיעשו טובה... לא מעניינים ועכשיו בגלל בכר יפמפמו את המוח עליהם
  15. כמה נקודות על המשחק: 1. לא רואה סיבה לשחרר את יובא בכלל, יש לנו עונה ארוכה ללא מחליף לגיטימי לזהבי שכבר לא ילד. יובא נותן מספרים(גם בבישולים) 2. איזה בעיטה של דביטון, תענוג. למרות שיש לו הרבה רגעים רכים 3. גם דור פרץ לוקה בתסמונת הרכות לפעמים וזה גורם לחור באמצע, שלא תטעו מול קבוצה חזקה יותר האיבודים האלו היו נגמרים בלפחות 2 שערים לרעתנו 4. הגול של זהבי ענק לא רק עצם הביצוע המדויק, הבנאדם כמעט ולא נגע בכדור במשחק ולפני המצב הזה לא הגיע אליו כדור דקות ארוכות. מה שלא מפריע לו בכלל להיות חד ובכל נקודה בטווח ה25 מטר מהשער הוא יודע בדיוק איפה הפינות של השער. גל בעיטה שלו מסוכנת 5. אחלה עידוד אתמול בשביל החום שהיה והמשחק החד צדדי 6. מכבי נראים מאומנים ומגיעים להרבה מצבים וזה מעיר את הקהל 7. אלמוג עם החמצות ענק אבל מחויבות גדולה. איבד כדור ורץ עד לקרן שלנו להציל את הכדור(עשה ככה גם נגד ב"ש) 8. זה בדם 9. גג... מה שגג היה עושה לאווירה אסור לוותר על חלום הגג אם זה בבלומפילד או באיצטדיון אחר בע"ה. חייבים לשים על זה את הדגש מעכשיו עוד לפני המבול של נובמבר 10. יוריס, הטוב ביותר על המגרש (אין לי מושג איך בחרו את דביטון) לא ברור איך פספסנו אותו עונה שעברה. רק שימשיך ככה.
  16. אחד הדברים הכי חשובים חייבים להעלות את התופים למיקום גבוהה יותר הם ממש נבלעים שם למטה ולא שומעים אותם
  17. בוא נתחיל מזה שלפנאטיקס לא נתנו להכניס תפאורה לטרנר אתמול כרגיל למרות כל העונשים בסוף העונה הקודמת חיפה הכניסו תפאורה כרגיל בוא נראה איזה מתנות הם עוד יקבלו להמשך העונה ובלי קשר, לא מטומטם לחגוג 20 שנה לארגון כשהשלט הגדול מראה since 2002 גם לספור הם לא יודעים
  18. גם בשיר "היינו פה לפני כולם..." חייב צעיפים היה ניסיון לזה בעונה הקודמת וזה לא צלח כי לא כולם זרמו(כולל הפנאטיקס) אבל זה לגמרי מתבקש
  19. בלי גג מלא כלום לא שווה לא מבין למה בקיץ לא המשיכו את הגג, מה מפריע להם כ"כ
  20. וואלה לא עבד לי גם ביום שישי פתאום היום זה עבד לי, אין לי מושג איך
  21. תגידו יכול להיות שרשום אצלי שאין מנוי לחידוש? לעוד מישהו קרתה התקלה הזאת?
  22. ברור, מצדי שיקראו לאיצטדיון ע"ש סאדאם חוסיין אבל גג מלא על מלא
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.