Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ליונתן כהן של סוף שנה שעברה צריך להיות פוטנציאל של 15 שערים בעונה, מה שאומר בערך גול כל 2 משחקים. 3, 4 משחקים אולי בעט פעם אחת למסגרת, עטר כנ''ל. אם היו מראים לכם סטטיסטיקה ולא שמות הייתם אומרים שזה מהלך לגיטימי. לא תפגע, תשב ביציע/בחוץ. ככה צריך לעשות והכל טוב.
 2. יש תיאום, קודם כל יש הסכמה על המיקום. תוף כרגע לא ניתן להכניס וצריך לברר לגבי ההמשך, בכל מקרה לא חושב שבמרחק כזה התוף יסתנכרן כמו שצריך אז זה לא רלוונטי. פשוט להקשיב ל11 ולעודד לפי הקצב. כל הצד שקרוב אלינו ב8 בחלק המסומן זה לא רלוונטי: 1. מכבי היו צריכים לחשוב מראש על חלוקה אחרת ליציע ולא כסא צמוד לכסא. הם אמרו ש8 לא מסומן מוגדר כיציע עידוד. 2. כל מי שקנה בכסאות הקרובים ללא מסומן רוצה לעודד אז מדי פעם רק ממש בזווית מאוד מסויימת יש הסתרה אבל ממש בקטנה(תשימו לב שגם הקצה הוא עדיין בגבול ה25 מטר, תוסיפו לזה מרחק מהמגרש וכל זה). 3. תבואו בצהוב/כחול, לא צריך להסביר בכלל. 4. לכל מי שיש דגל קטן שיביא כדי לתלות על הבטון, מכבי נתנו אישור לזה(אלא אם יש כיתוב בעייתי אז לבדוק איתם לפני). 5. לך הגועל 6. על הפנים 7. זהבי 8. וחצי מחר טירוף
 3. מה ההבדל בין חציצת הזכוכית בסמי עופר לחתיכת בד, אותו אפקט. וגם למטה במעברים אותו דבר אחד לאחד כמו סמי עופר. שורה תחתונה 1100 אוהדי חיפה קיבלו כרטיסים על חשבון כרטיסים שלך בבית. על מה ולמה
 4. טעות, טעות, טעות. לא מעניין עניין של חציצה, קומות, זוויות וכמות האוויר בשער 5. היה להם 3 שנים לחשוב מה עושים במקרה כזה כדי שנקבל את מירב הכרטיסים האפשריים ולא כרטיס אחד לאורחים שיבוא על חשבון אוהד שלנו. אנחנו לא המקום לתת במה שוות ערך לגוש המעודד שלנו ולא משנה מה נקבל. אין מגרש בארץ שזה באמת קריטי כמו בבלומפילד ושוב במיוחד שזה בא על חשבוננו.
 5. אבל תמיד היה אפשר לקנות לשם כרטיסים פעמיים יצא לי לשבת בחלק שצמוד לפינה. הקטע שפעם אחרונה(או זאת שלפניה) הם היו כ''כ גרועים שהיציע הכי קרוב שנפתח אצלם הוא הפינה השניה ולא מאחורי השער אז באמת ''נדחקנו'' לבד אבל באמת שזה לא העניין היחידי הקטע שבבלומפילד 4 אלף זה יותר מדי לקהל חוץ. שמעת את בני יהודה עם אלף וקצת.
 6. מה יש לעורך האוהד ב''ש הזה, מראים 2 ריפליים מזוויות שונות לבדיקת פנדל של ב''ש בזווית השנייה רואים בבירור שהשחקן קופץ בלי שנוגעים בו בכלל ואז שהפרשן אומר 'רגע רגע' העורך שם מעביר ל4 הילוכים חוזרים מהזווית הקשה לצפייה. מתבקש צהוב לשחקן מתחזה של ב''ש אבל ארבל והטיפש השני ממשיכים להגיד שזה נראה כמו פנדל. עד מתי רמה נמוכה גם בתשקורת.
 7. לפי פרימו ברדיו, חיפה קיבלו 4 אלף כרטיסים, ביזיון פשוט ביזיון אין מילה אחרת. על חשבון אוהדים שלנו אין דרך להגיד את זה אחרת. לא הייתה פעם אחת בסמי עופר שהם מילאו את היציע הצמוד לפינה שם. לא מבין את ההתנהלות של מכבי, אין פה עניין של משא ומתן בכלל.
 8. הקיצר הכימיקלים אסור לייבא יותר שחקנים מהמפרץ
 9. אם מתחילים להניח פלטות עץ מהצדדים לאמצע גם בעוד חודש וחצי לא תרגיש בהבדל.
 10. אבל כמו שהמסירות לא מדוייקות כך גם הכושר והיכולת של המערך ירוד כרגע ולא יכול לתת תפוקה מלאה וכרגע בקושי חצי משחק. מה שכן חזר לפחות בחצי הראשון זה הלחץ המהיר על הכדור אחרי איבוד. מחצית שנייה כדור עומק לכיוון יוני והוא הפסיק לרוץ עוד שהכדור באוויר בלי ללחוץ אפילו, כמו שלא מבינים למה המחצית השנייה הייתה חלשה ולמה הרכב דומה לא נותן מוצר דומה. לדעתי זה כי סה''כ המרקם נפגם כמו דומינו ומספיק שאחד שם באמצע ירים בחזרה(רק על המגרש לאיביץ' כבר אין מה לעשות מפה) ואז נתחיל לראות את הכל מתחבר. מקווה שהמשחק נגד חיפה יעורר שם משהו.
 11. המחצית הראשונה הייתה טובה עם ליקויים בדיוק איפה שאנחנו יודעים שיש, הרמות של מגן שלא צריך להיות בסגל, קשר אמצע שלא בועט למסגרת גם במצב נוח, חלוץ שהוא לא ממש חלוץ(ועדיין היה מעולה אתמול וגם בישל). ככה שיש מקום לאופטימיות. מי שאומר שזאת אותה קבוצה של שנה שעברה שילך לבדוק שוב. ההגנה ללא סבוריט לא שיחקה ביחד שנה שעברה, שילוב הקשרים פרץ וגלזר התחיל רק מאמצע סוף שנה שעברה ולא היה מוצלח. ככה שאי אפשר להיות מופתעים. לפני חלוץ, חייב חייב חייב קשר 50-50 דומיננטי.
 12. תחפש סמסונג אס5 ישן או מכשירים שיש להם אינפרא. יצא לך 100₪, 150₪ בקושי ויש לך שלט שמתאים להרבה מכשירים.
 13. קנינו מתנה לדוד שלי את האוזניות של פלנטרוניקס. איכות סבבה פלוס, מסנן רעשים מעולה(יש באפליקציה שלהם אופציה מצב חצי ומצב ביטול). נכון שמדובר באוזניות קשת אבל הקשת מתקפלת/נמעכת חופשי ואז אפשר להכניס בקלות לכיס. יתרון נוסף גדול זה שהכבל מטען משמש גם ככבל אוזניות ואז אפשר לחבר ללא בלוטות'. וכמובן בטריה שמספיקה למלא זמן בגלל המקום שיש בקצוות של הקשת. אחלה מחיר ולאחלה מוצר. 445₪ תמיד יש בksp הנחה כלשהי תחכה ללילה/סופ''ש או שתגיע לסניף. בכל מקרה המחיר היה יותר יקר שאני קניתי. https://ksp.co.il/m/uin/55964&ref=select
 14. שנה שעברה לא היה חלוץ 9, אבל היה חלוקת שערים נדירה שלא תקרה בעתיד הקרוב. גם בקבוצות הגדולות באירופה אין חלוקה כזאת.
 15. מיכה פעמיים ברצף במושבה. צד שמאל, דוידזאדה קיבל כמה כדורים שהרוחב היה חייב ללכת לשחקן פשוט רמה נמוכה. צד ימין עם ג'ראלדס מתחיל לעבוד טוב אבל רואים שזה מהלכים רק עם מיכה ברגע שימצאו(או יתרפאו בדרך פלא) קשר נוסף במקום ריקן/פרץ אולי המעבר והמהלכים ב2 הצדדים לא יצטרכו את מיכה שיעבור מצד לצד. קהל סבבה למשחק כזה, שבת הבאה(סוף סוף הרבה שבתות) תיהיה אווירה אחרת.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.