Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. ב2 עונות האליפות, הקשרים הקדמיים עשו הגנה מדהימה אז היה עליו פחות לחץ ועומס העונה זה גלזר לבד, התקפה אחרי התקפה והוא לא יודע להתמודד עם זה. הוא נשאר אותו גלזר של איביץ' מבלי להשתדרג וכשאתה לא משתדרג אתה הולך אחורה.
  2. זה לא היה גם העונה? אצלם הם רווחים שלהם משחק בית לכל דבר וזה.
  3. אל תכתוב סתם, אני לא צוחק. במשחקי בית של מכבי חיפה יש קבוע רכבות חזור למרכז רק בשביל אוהדים. אני חוזר, משחקי בית של מכבי חיפה, בחיפה, בסמי עופר. הטענות שעולות פה הן לא חסרות ביסוס ויש להתייחס לכל טענה ברצינות. לא הגיוני שב2022 יהיו אוהדים באירוע של מעל 20 אלף איש, ושהם פשוט ''תקועים'' ולא יכולים לחזור הביתה. זאת תקלה גדולה לא מזערית וגם אם מחשמלים את כל המדינה. רק שתבינו שמדובר באירוע עם הכנסה גבוהה יחסית. לא הצגה בתיאטרון או מופע בצוותא. ההתייחסות שאפשר לתת והתקציב שאפשר להתעסק בזה הוא מאוד מזערי ביחס לתועלת שזה נותן.
  4. משהו חשוב שאני אוסיף: ב10-11 יש 2 כניסות על כל 7-8 יש את אותה כמה כניסות, מאבטחים וקרוסלות לכניסה. התור שיש בהם הוא לא הגיוני גם כשמגיעים יחסית מוקדם, הגעתי שעה וגם שעה וקצת יותר לפני ואז יש רק כניסה אחת לבידוק למשל. בכללי, צריך תור לילדים ותור לנשים הרי גם ככה הן נבדקות בנפרד משאר האוהדים לכן אין סיבה שימתינו באותו התור(זה היה בבלומפילד הקודם ד''א)
  5. גולסה שרוף אצלי כבר מה2-2 בבלומפילד נגד חיפה(רשמתי את זה כבר איזה 10 פעמים אבל עדיין) לדעתי הוא לא ימשיך גם במכבי, לא תרם יותר מדי העונה. הוא יכול לפנות באמצע מקום לשחקן חדש וטרי ופחות פציע. גם דסה היה טוב במכבי רק שכחו שחצי עונה הוא לא שיחק בגלל פציעות ואי אפשר לבנות על שחקנים כאלה. התרומה של גולסה העונה היא אפסית לפי דעתי.
  6. אירוע של מעל 20 אלף איש לא מצריך לחכות לעוד כמה אלפים(מה שנקרא משחק גדול) לכן אני אוסף בקשות. לדוגמא במשחקים של חיפה לא משנה נגד מי יש רכבות חזור למרכז(משחק בית של חיפה בסמי עופר כן?!?) תרשמו הכל. תודה על השיתוף פעולה
  7. יום רביעי קרב אם חיפה לא מקבלים רדיוס זה בדיחה. הם כמובן מוכרים כרטיסים בטירוף כדי להגיד שהעונש יחול בעונה הבאה.
  8. למרות הניסיונות ליצור שינוי העונה בדברים חשובים מסביב למגרש, כלום לא התקדם לצערי. אשמח שתכתבו על בעיות שחוזרות על עצמם במשחקי הבית בלבד כרגע: 1. אם יש פה כאלו שנפגעו מחוסר בתחבורה ציבורית בדרך חזרה(או הגעה) הביתה מהמשחקים בין אם בגלל השבת/מוצ''ש או שעה מאוחרת ביום חול - אין רכבת חזור - הבעיה שצומת פלאפל ג'ינה חסומה והם מחכים בתחנת אוטובוס מלא זמן לאוטובוס שיגיע(וכמובן עד אז הכל מפוצץ) - אין להם אוטובוס לחזור הביתה או כל בעיה בענייני תחב''צ שנראת לכם חשובה כמובן בולט היעדר הסעות, כי כשהיו הביקוש היה גבוהה. 2. מוזיקה במגרש (כולל שירים אחרי גולים) פעם היה אפשר לשמוע את העידוד בזמן חימום השחקנים, ככה לומדים שירים ונכנסים לאווירה. בפועל מרגיש כמו מועדון עם מוזיקה שאין לה שום קשר לכדורגל 3. מה עם הגג? לא ויתרנו על זה אני מקווה. 4. האוכל בקיוסקים, לא אמרו שיהיו מסעדות מסביב למגרש? כל ענייני אוהדים/ארגון/תפאורה וכאלה, זה לנושאים אחרים. אני מדבר נטו על המסביב ** הקיצר הבנתם את הכיוון. תרשמו הכל אבל מפורט כדי שיהיה באמת אפשר להתייחס לזה.
  9. סכנין ''מארחת'' פעמיים בעונה את חיפה לאות הוקרה. התזמון של בית הדין מדהים. הם קיבלו העונה את כל המתנות האפשריות ועדיין אם היינו סבירים פלוס זה היה שלנו.
  10. אשכרה חיפה קיבלו פעמיים בעונה פרס על רדיוס בסכנין, המגרש הכי ביזיון בארץ לא יאמן התזמון, תראו מופתעים
  11. חחחח כתבו שכמות השיטור הייתה חסרת תקדים בתור אחד שהולך ל99 אחוז מהמשחקים בטח לסמי עופר, הייתה אתמול כמות שיטור פחותה בהרבה ממשחקים קודמים בטח בנקודות חיכוך בהגעה לאיצטדיון והשיא, העיקר גדר ב70 אלף שאפשר לזרוק מעליה ובחלק התחתון מה שרוצים. בלי הפרדה כמובן כי העיפו את המאבטח בלי כלום ובאו לגדר.
  12. טוב זה נשמע קצת פאתטי אבל לדעתי צריך לפנות למכבי בנוגע לזריקת זיקוקים עלינו רק להגביר איכשהו ואולי את התקשורת נגד הקהל המסריח שלהם. שעשינו לו הצגה מהשנייה הראשונה
  13. ולחשוב שאת העונה פתחנו עם חלאילה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.