Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

• Days Won

2

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. במשולש של טרנר בלי גג, טדי כאלטרנטיבה, אשדוד כאופציה קרובה טרנר יורד לתחתית האיצטדיונים שהייתי רוצה להתארח בהם. גם ככה היה חרא להגיע לשם. טדי גם ב20 אלף פעם אחרונה הגעתי מספיק מהר וחזרתי מספיק מהר.
  2. הייתה לי תחושה חזקה בתקציר שדור מחמיץ את זה.
  3. לכל מי שרושם דברים כמו דור מיכה שחקן בית, איך לא חושבים מהרגש וכדומה. אתם זוכרים מה היה עם נמני ושרדנו את העליות והמורדות. נמני בעצמו כמכביסט של הדור הזה מחליט בעסק שלו החלטות עסקיות נטו. שהיה צריך לקחת את מונאס לקח את מונאס, שצריך למכור שחקן הוא ימכור שחקן ושצריך להתעקש על העלאה הוא התעקש על העלאה. עסק.... ואז מכבי. ומי שחושב שאנחנו האוהדים שמכבי באים על חשבון המון דברים בחיים צריכים להחליט החלטות כאלו, שיבוא וישים 51% אני אשים את חלקי בקניית המניות.
  4. מקרן קול של סמסונג/אל-ג'י. נוח אם הוא אותו חברה של הטלויזיה. הכי חשוב כמובן סאב אלחוטי. שמתי לב למשל שבאל\ג'י יש דגמים בלי מסך זה טיפה מציק כי אתה לא יודע מה כיוונת ממש(אקוואליזר/מצב/כניסה וכאלה) ב600-800 אתה מביא אחלה דגמים. אחותי קנתה את הsk5 עושה עבודה מעולה. יש יותר חדשים באותו מחיר זה בטוח.
  5. אנחנו צוחקים, אבל החיפוי שלנו עשוי מפלקטים שייבאו משכונת הארגזים. מדובר בחומר שמתקפל עם לחיצת אצבע. מקווה שה''גג'' שיש לנו עשוי מחומרים קצת יותר חזקים.
  6. גולדהאר מחזיק רשת מסחרית בגודל שאנחנו לא מכירים בישראל. בנוסף לתרומות של הרשת עצמה והדרך שלה, גולדהאר תורם בעוד מלא מקומות. אם הייתם שמים את עצמכם אפילו לדקה במקומו וגם אם בסוף מדובר בהחלטה של איש אחד לא היה ניתן לקבל החלטה אחרת בשלב הזה ולמשוך עד להחלטת הפרקליטות היה מיותר בשלב הזה. יש פה מערך שלם של עסקים, אידיאולוגיה ותרבות שאתם לא מכירים, באמריקה ארגון גדול כמו שיש לגולדהאר לא יכול להחליט על עצמו שהוא משאיר עובדים כאלו תחתיו. בין אם זה קופאי, מחסנאי, או קפטן של קבוצת כדורגל בבעלותו. בעסקים כמו בעסקים הכל זה סיכון מול תועלת ובמקרה הזה הסיכון לפי החישובים של מיץ' (שלדעתי עם כל גדולתו לא מחליט לבד בכל זאת יש דירקטוריון וכו') הסיכון עולה על התועלת. ועדיין במיקרו של הקבוצה הקטנה שלנו, אין שחקן מעל המועדון ונדע לעבור גם את זה. אני מוסיף פה בנוסף לתמונת התרומות את הישגי מכבי ב11 השנים שמיץ' במכבי והיד עוד נטויה. 5 אליפויות 5 פעמים במפעלים האירופים ועוד גביעים, שיאים וכדו'. In mitch we trust *עדיין אני בתור האזרח הקטן הייתי משאיר אותם, אבל אני(ואתם) לא מיץ' וטוב שכך לטובת הקבוצה.
  7. לא ברור אבל 45 דקות הם מסוגלים לתת.
  8. אשכרה אני קורא וגולל לראות בהרכב של מי ההזדמנות בכלל.
  9. מקווה שיהיה תקציר בסוף
  10. אז intuos pro Wacom. נראה לי הגודל מדיום. אל תלכי על הפשוטים שהם לא פרו המשטח שלהם לא נוח ואחיד. אבל.... בסכום הזה אפשר להביא אייפד 2019 ועט. שצריך לבדוק תאימות עם התוכנות שאת עובדת איתן וזה יכול לעשות עבודה מעולה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.