Jump to content

Meron's

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני מעדיף לדעת שמי שאחראי על עיצוב הכוכבים בצורה הזאת היה שיכור באותו יום וישב על זה פחות מ30 שניות בצייר(וזה עוד אני מפרגן) לא מסתדר לי הבחירה בצבעים והצורה של הכוכב. נניח שמבליטים השנה את הכוכב החמישי, אז מה הבעיה להשאיר את ה4 הקיימים ולשים אחד גדול מעליהם. אותו צבע אותה צורה. ובחיאת מה הבעיה לתחום את הכוכב בצבע כלשהו. אתה לא רואה שזה נבלע?!?! שהגרפיקאי והמעצב הזה יתנו את תגובתם דחוף. לא זוכר שהיה כזה קונצנזוס על עיצוב חולצה כמו היום. אולי אחרי שאף אחד לא יקנה הם יבינו.
  2. התלוננתי כמה וכמה פעמים על המוזיקה, לפני ואחרי המשחק, במהלך החימום במחצית ואחרי גולים. אמרתי להם שנראה לי שמי שיושב שם עושה לנו בכוונה והוא בדוק אוהב הפועל. בינתיים התוצאה: מכבי חסמו אותי בפייסבוק. זאת הדרך שלהם לתקשר עם הקהל כנראה. תשימו לב שהאיש גדר במהלך ההקפת אליפות מסמן לכיוון העמדת שידור לכבות את המוזיקה ואז הבנאדם שם עושה דווקא ומגביר. אין הסבר אחר מאשר שמי שיושב שם לא מחבב אותנו זה בטוח. אני אחרי המוזיקה שעשו לנו דווקא בגמר גביע בדרבי, הרסו לנו חגיגות היסטוריות. התייאשתי מזה. לדעתי צריך להיות חוק שמי שבא לראות כדורגל ישמע רק את קולות הקהל - נקודה לא באתי להופעה של עומר אדם או אייל גולן או כל זמר אחר שמישהו מחליט בשביל הקהל שהוא מתאים להיות באווירה של הקבוצה שלנו.
  3. בניתוח קר, אני קונה בגדול עונה עם 3 הפסדים רק למקום 2 ו-3 זה יביא אליפות גם אם היינו עושים עוד 2, 3 תוצאות תיקו כשהעונה הזאת דווקא הלכה לכיוון של יותר נצחונות. אבל כשמנתחים את התקפי הלב של העונה הזאת, ביטוח הבריאות שלי אומר שזה סיכון גדול מדי. אז לא יודע כבר מה כדאי.
  4. נושא מיותר המחיר לשער 4 זה מחיר מינימלי שאפשר לעשות אחרת אף אחד לא היה עושה מנוי אם מחיר כרטיס פר משחק יהיה זול ממנוי.
  5. פעם בעשור . . . . . הכוכב כן!?!
  6. אבל השיר אחרי גול, אוי השיר. אני עדיין בעצבים על מי שיושב שם בעמדה ומחליט שזה מתאים לשים את השיר בכוח כל פעם
  7. סידי הרס חלק מהשיר אני כבר אעלה את הסרטון וגם אחרי הגול של עידו שחר, הבנאדם שאחראי לדחוף את השיר של עומר אדם אחרי גול צריך להיות מפוטר מהר. או שהוא אוהד הפועל או שהוא בלי מוח
  8. אוקיי לא אותה מהירות ולא אותה זריזות ו20 ומשהו דקות שתורג׳מן עלה ראית את ההבדל בין שחקן בן 36 שרץ, לוחץ את הבלמים והקשרים האחוריים לבן ילד שמרגיש שרץ בלי חשק למגנים לא מסיים כמו שצריך עדיין ואין לו את השקט הנפשי של הניסיון שיש לזהבי. בקיצור עוד עונה בקלות
  9. https://streamable.com/oxmrkd מכבי מכבי וואלק שיגעת אותי
  10. https://streamable.com/yi57bx שנים רבות
  11. בלי גג בלומפילד לא שווה כלום אצלם הגג הוא מלא בלי פתחים אז אין זרימת אוויר אצלנו יהיה אוויר. גם זה רק בתחילת שנה ובחודש מאי. אני בכלל חושב שצריך מחאה מעכשיו, עונה הבאה גג או שאין מנוי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.