Jump to content

sveta

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by sveta

1. זה אומר שנחתם הסכם והם יקצו 4 אלף במשחק חוץ שלנו שם?
  2. זו אחת מטעויות החשיבה הכי נפוצות, אף פעם לא הבנתי את העניין הזה של לנכס לעומד בראש הממשלה את כל (או רוב) הישגי המדינה בתקופתו, ברוב התחומים מדובר בדברים שהם תוצר של עבודה משותפת / חברה דינמית שעושה ביחד ומשיגה דברים ולא באיזה "מבצע יחיד" משל היה דייגו מראדונה ב86. איך שאני רואה את זה ראש ממשלה בדרך כלל רק צריך לשים את התבלינים.
  3. נדמה לי שעוד 6 ימים יש צומת דרכים די חשובה שתקבע לא מעט בקשר לאיזה ישראל נראה בשנים הקרובות, משגע אותי שלא מרגישים את זה, אדישות מטורפת. צועקים ביבי אכל ביבי שתה 24/7 ומתעסקים בשטויות אבל האשמה היא קודם כל עלינו האזרחים שלפחות לפי ה"שטח" לא באמת אכפת לנו. כנראה שבאמת טוב פה, כי במקומות אחרים אנשים יוצאים החוצה והופכים עולמות, במקומות אחרים אנשים היו נותנים את החיים שלהם כדי שזכות הבחירה שלהם על עתידם תהיה בידיים שלהם.
  4. היה מעניין התקפית לפרקים חצי שני, לחצנו יפה (מאיפה הכושר?) והבקענו 2 שערים של הרבה מזל (ועוד קצת ערן) אבל כשאתה מפסיד כזה משחק זה משחק רע. הנבחרת הזאת מאוד בינונית, הגנה שפוטנציאלית יורדת ליגה, קישור לא מאוזן וברגע שערן מבקיע 9 מ11 אתה מבין שגם התקפית אנחנו מאוד מוגבלים.
  5. החלום זה שיהיה יציע עמידה מאחורי השער, לפחות שהגושים המרכזיים יהיו עמידה ובצדדים יהיו כיסאות, זה גם יגדיל את הקיבולת וגם יחסוך את ההתעסקות בכיסאות שבורים בתוך הגוש. מצחיק שהלכו אחורה בקטע הזה כי לפני השיפוץ היו כיסאות פחות שבירים ב11 ו5 בדיוק בגלל זה.
  6. מול הקטנות? 40-50 אחיד.. כמובן בידיעה שאוהדים שלנו לא נעשקים מידי שבועיים במשחקי החוץ המקבילים, 11 אמנם יציע זהה אבל זה יציע מנויים שהביקוש בו עולה על ההיצע, התמורה לכסף היא אחרת כמו גם הסיבה והמוטיבציה של אנשים לעשות אליו מנוי.
  7. לא לגיטימי, לא מבין למה הלכנו אחורה, גם מכבי חוטאת אם לוקחת מעל 50, עושק זה עושק. מדבר כמובן על משחקים מול הקבוצות הקטנות. עניין האצטדיון לא באמת רלוונטי, אנחנו מקבלים יציע איכותי יותר במושבה משהם מקבלים בבלומפילד אבל זה לא העניין בכלל. גם הכמות שכל קבוצה מביאה לא באמת משנה, מלבד העניין הזה שתעריפים יקרים מרחיקים אוהדים מהמגרשים ואת זה חייב למנוע.
  8. למה ריאל דרג 2 מה זה השטויות האלה, דרג 2 איכותי מאוד. מטומטם שהזוכה של האירופה ליג נכנסת לדרג 1 לדעתי.
  9. מישהו באמת מופתע? היו חייבים לערוך סיורים, אנשים היו מגלים את זה מהר מאוד, אי אפשר לעשות דברים בלחץ רק כדי לעמוד באיזה מילה שגם ככה אין לה שום חשיבות.
  10. ברור שהאקוסטיקה לא אידאלית ולא תשתווה לטרנר / טדי באצטדיון בלי גג אבל היא בטוח לא רעה, אין מצב שהכפילו את הגודל של 11 / 5 וזה לא נותן לקהל איזשהי אקסטרה בהשוואה למה שהיה קודם.
  11. מה שיהיה זה שהם יתעוררו פעם בשנה ביום של הדרבי לקנות כרטיסים, אשכרה הפכו להפועל חיפה גרסת תל אביב. בכלל בלומפילד יגרום להם להיראות כ"כ מגוחכים. את המספר שהם יביאו היום אפשר לחלק ב-2 ולקבל את כמות הקהל הממוצעת שתהיה להם בבלומפילד.
  12. ברור למה בני יהודה בחרו לשחק בבלומפילד, זה קופה מפלצתית על כל הקהלים של הגדולות שיקבלו מהם כרטיסים כאוות נפשם, אם הם עושים פליאוף עליון אז בכלל.
  13. בקיצור: צריך הפרדות, וצריך לחשוב על לסמן מקומות שבהם יש ראות מוגבלת לפני שמוכרים אותם לאנשים. שכר לימוד.
  14. לא נמאס לראות את זה, למרות שאני מעריך שכולם פה ראו את בלומפילד בערך מכל זווית אפשרית.
  15. תמיד מרגיש לי שהמוטיבציה העיקרית שלו שם זה המרדף אחרי הסטטיסטיקה האישית.. את הכסף הוא כבר עשה ובטוח חסר לו מאוד הריגוש של לשחק בבלומפילד לקחת תארים ולשמח אוהדים שאוהבים אותו.
  16. כבר עכשיו המספר הוא כזה שמבטיח אצטדיון קרוב למלא / מלא כל משחק , לחשב 500 לפה 500 לשם לא באמת קריטי, אפשר להעריך בצורה די בטוחה שזה יעצר על 20-21 אלף מנויים, לא נראה לי שאנשים עוד קולטים איזה מספר עצום זה. הדבר הזה של להציע למכירה את המקום כשאתה לא יכול להגיע זה הדבר הכי חשוב וקריטי שיהיה במצב העניינים הזה.
  17. נראה שצריך להיות בכושר כדי להצליח לטפס לשורה האחרונה, מפחיד.
  18. תוצאה ישירה של ההגדלה של 10-11 תהיה שהיציעים לאורך המגרש יהפכו להיות יציעי קונצרטים עוד יותר ממה שהכרנו, בסופו של דבר הנתח בקהל שהוא "פנאט" הוא לא כזה גדול, ועכשיו יש מקום לרובו המוחלט בתוך 10-11
  19. איפה צריך לשרת כדי שזה יכלול טיולים לבלומפילד?
  20. המקומות ליד החומה פשוט צריכים היו להיות מסומנים ככאלה עם ראות מוגבלת זה הכל, זה קורה בהמון אצטדיונים, מוזר שלא חשבו על זה. אבל זה החיסרון כשלחוצים לפתוח במכירה כשהאצטדיון עוד לא מוכן ואי אפשר לבוא לראות בצורה מסודרת.
  21. גם לתת את כל 4-5 זה אובר פרגון, חיפה ובאר שבע משאירות לעצמן חתיכה מהיציעה מאחורי השער לכרטיסים, גם אצלנו אין סיבה שלא. אבל בהנחה שנותנים את כולו ההגבלה של 22 אלף מנויים הגיוינית בהחלט, ברור שמקפיאים מקומות גם לכרטיסים וזה גם חשוב כדי שתהיה בכל זאת תחלופה מינימלית של אוהדים ושעוד אנשים יחוו את בלומפילד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.