Jump to content

sveta

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by sveta

1. ניצחנו את מכבי חיפה אבל כדורגל הם לא באו לשחק , עלו בלי קטן ועם שני זרים עלמוניים ובינויים " - " כשכל מה שמעניין אותם זה לשמור על הרגליים ליום שני. משחק מיותר וזה עוד בלשון המעטה
  2. 5ב' זה עוד נסבל כי את החצי שלידך אתה עוד כן רואה איכשהו
  3. עזבו את הזווית ראיה , הכי כיף לעודד משם.
  4. רפאלוב לא משחק - קיבלנו את עידן ורד , וזה רק מקשה עלינו , כי רפאלוב אם היה משחק היה משחק פצוע. לגבי החיסרון של מסיללה , כשזה תלוי במגינים שלנו , כשטוואטחה ישחק לא ירגישו בחיסרון של מסיללה.
  5. ההבדל הגדול שכרגע יש בין מכבי להפועל ולחיפה , זה שאצלנו זה מסתכם באוסף שחקנים על המגרש , ואצלהם זה קבוצות שרצות ביחד שנתיים.
  6. יש למזרחי ונמני מה ללמוד מהם , כל שחקן יודע בדיוק מה התפקיד שלו ומה מצפים ממנו לעשות על המגרש ,הכל מסודר. ויבוריאן אפס
  7. למה בגלל שאין תופים לוותר על העידוד ישר? לא מבין את החשיבה הזאת.
  8. משהו לא כ"כ קשור , איך יכול להיות שבמנוי של אוהדי בארסה כלול הסופר קלאסיקו והמחיר של המנוי לא הופך לאסטרונומי?
  9. לטעמי ההגרלה הכי טובה שאפשר לקבל דווקא בגלל העובדה שצמוד לזה יש משחק ליגה נגדם.
  10. לא טוב , קרית שמונה היחידה שמחזיקה את החבל של הפועל כרגע לפני שהם מתחילים לברוח לכל הליגה.
  11. כמה שהתיקו הזה בא בטוב , אם הפועל היו לוקחים ת'משחק הזה אף אחד כבר לא היה עוצר אותם. ואני מקווה שבעקבות זה בית"ר תתחיל לטפס למעלה.
  12. תיקו משרת אותנו הכי טוב , כי נוח לחשוב שאם חיפה מנצחים זה טוב לנו ואחרי זה הם כבר יאבדו נקודות לבד , אם אחת הקבוצות מנצחת ולא נגמר תיקו , היא תלך חזק על האליפות. במידה וחיפה משיגה ניצחון יהיה להם מאזן סביר בינואר ולכו תדעו מה יהיה שם בקיצור , תיקו , פצועים , אדומים...
  13. אי אפשר לזרוק את כל הצ'יפסים לסיר... הוא ישחק כששחקן חשוב יקבל מנוחה.
  14. מתאים לי שראנגלוב יפתח , אני אוהב ת'שחקן הזה.
  15. באמת שזה לא מעניין , כבר אין לי ציפיות מהנבחרת , כמה אפשר להשלות את עצמנו? אנחנו לא שווים כלום. כל המשחק ברקוביץ מנסה למכור לנו שאנחנו הרבה יותר טובים מיוון ולא לעלות זה בושה , שטויות. אנחנו שווים מקום רביעי בבית , זה הכל. וזה מה שיהיה בסוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.