Jump to content

wddani

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by wddani

1. אין מצב שחיפה לא מנצחים פה, אם צריך השופט יכריז גם על חצי שעה תוספת זמן
  2. הם לא פתחו את 13 כי מפחדים מהקהל שלהם שיהרוס את העסקה של המכירה. כמו שאני מכיר את הילדי שטן האלה בסוף גם יעשו בלאגן ויפוצצו את העסקה וגם יפסידו כסף על היציע הסגור
  3. חבל לא הספקנו לקנות חולצות של זלצבורג עם השם אוסקר מאחורה, היה יכול להיות מצחיק
  4. צריך לדחוף כמה שיותר את הכדור פנימה לתוך הרחבה, ולחכות לטעות שלהם, יש לנו שתי מפלצות רחבה שרק צריכים את ההזדמנות. מה שכן הדבר שהכי חסר לי במכבי זה הקשר שיידע לתת את 7/8 גולים מחוץ לרחבה סטייל ראדי כזה
  5. אנחנו משלמים על הטעויות של בן גוריון ומשה דיין. בן גוריון היה צריך להביא עוד כמה אוטובוסים ולהעיף את הסרטן שחי בינינו, ומשה דיין היה צריך להעיף את כמה שיותר ערבים מאיו"ש
  6. לדעתי זה רק המכירות והקניות של השחקנים.
  7. כמה נהיה שם? יש התארגנות לגוש?
  8. בגלל הפיגוע? כי אם כן אז לצערי זאת המציאות שלנו ואם היו מבטלים משחקים אחרי פיגועים אז לא היו משחקים פה בין 2000 ל2004. בסוף כוחנו זה בזה שאנחנו מצליחים לשמור כל השגרה ולהמשיך לחיות למרות כל מה שקורה סביבנו
  9. רוב ההשקעה הכספית מהכיס של גולדהאר היא במחלקות הנוער
  10. מי זה השחקן הזה שלהם שהם שרו לו? מניח שזה השחקן הצעיר שלהם ששיחק עם אוסקר באליפות אירופה וגם היה מעולה, פשוט ברח לי השם שלו
  11. מה הסיכוי שהפועל ימכרו בקופות מחר?
  12. התז שלה הייתה מול העיניים שלי באותו רגע
  13. מכבי סוגרים חוזה עם מאמן, המאמן שואל לגבי רכש, אומרים לו אל תדאג הבעלים ברשימה של פורבס יביא לך מה שאתה רוצה. המאמן חתם, אחרי שבוע שואל מה עם רכש, אומרים לו תשלח מייל למיץ, שולח מייל ומקבל הודעת שגיאה שהתיבה מלאה ואין אפשרות לשלוח את המייל
  14. בסוף הקהל הרחב הוא לא מאורגן ויכולים לשבת אחד עם מעיל צהוב אחד אחד עם כחול ואחד עם שחור, כשהארגון מגיע כגוש כולם בצבע שחור זה פחות נעים בעין
  15. מה זהו נגמרו הנפילות של הקהל לדשא וחיבוקים עם השחקנים אחרי גולים או שהרשת ממוקמת יותר גבוה?
  16. אם מישהו מוכר ל11/8 אשמח לקנות
  17. פתחתי משתמש חדש על שם חמתי, אבל אין לו היסטוריה אז זה עדיין לא נותן, חשבתי אולי אם היא תתקשר ותחרטט להם משהו אולי זה יעבור
  18. אין שום בעיה, חוגגים להם בפנים
  19. נו ואם נגיד יקנו את המנוי חוץ 8 אלף אוהדים מה תעשה אז?
  20. תגידו אפשר עדיין לקנות בלאן כרטיסים פיזית/טלפונית?
  21. הם ביו בטוחים שפארפה בן 31 חחח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.