Jump to content

wddani

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by wddani

1. מסוג המצבים שנותנים לו פנקס צ'קים ועט ויוצאים מהחדר
  2. אותו דבר רק שאצלנו זה המנהל המקצועי
  3. אף אחד לא ישכנע אותי שאין לנו קיצוני נורמלי במשך שנה וחצי בגלל שהתיבת מייל של מיץ מלאה. יש לנו מנהל מקצועי שבנה כל הקיץ על זה שדסה יחתום ולפי מה שפורסם מיץ הציע לו סכומים חסרי תקדים כלומר מיץ ניסה לעשות את המקסימום בשביל להחתים אותו. עכשיו נגיד לא הצלחת להחתים שחקן בגלל מיץ אז תעלה לפחות מישהו מהנוער
  4. אפשר כבר להפסיק עם הבולשיט הזה של "מנצלים את התפאורה בשביל להכניס אבוקות"? גם כשאין תפאורה ויש בדיקות שלא מביישות כניסה לכור אטומי אז יש אבוקות. ובחייאת עונשים על קריאות? מעמידים אותנו לדין על ששרנו לשחקן הומו(ביתר שרו לזהבי,העמידו אותם לדין?), 6 אוהדים שרו לטווטחה במשחק גביע אז סוגרים יציע שלם(הם היו בכלל משער 11?). שורה תחתונה לא משנה מה נעשה יזיינו אותנו. המועדון במקום להילחם בבית הדין בוחר להילחם באוהדים
  5. רק על זה הוא צריך להיות מפוטר.
  6. כל אלה שחושבים שמכבי יכולה להחזיק את עצמה ולא צריך את גולדהאר אז תקפצו לוולפסון גם שם חשבו ככה. ואני מקווה שיוני יקבל קנס רציני על הבעיטה שלו רגע לפני שהוא מוחלף, שחקן פשוט חוצפן
  7. אם כבר אז גויאגון היה צריך לשחק במכבי גם בעונה שעברה
  8. צריך לשים סוף לזה שיש פעמים ששחקנים שלנו מחליטים שיש נבדל מרימים את היד ועוזבים את השחקן. שיקבעו כלל שכל פעם ששחקן עושה ככה הוא יקבל קנס
  9. בפודיום חוץ מניר צדוק והפרקי מגזין שלהם אין מה לשמוע
  10. בדיוק, זה כמו שאני לא מאשים את חוזז שהוא לא טוב אלה את מי שהעלה אותו בהרכב
  11. יאללה יש כסף, רק עכשיו קיבלנו 7 מיליון, שגולדהאר יכניס קצת את היד לכיס וישים 15 מיליון על השולחן ויביא את אוסקר
  12. די נו השחקנים עלו עם משקולות על הרגליים מה הוא אשם בזה? לעלות את ביטון במקום גבי? הבן אדם לא שיחק חצי שנה והוא לא ידוע כאחד עם אופי חזק כמו ריקן שכל פעם שעולה נותן את התחת
  13. המנהל המקצועי שלהם היה גורם משמעותי ב3 אליפויות שלנו, הכוכב הגדול שלהם נהיה שלהם רק כי זרקנו אותו כי הוא פדופיל מסריח
  14. יאללה תנו הימורים כמה זמן נטו ישחקו היום
  15. לא אתפלא אם מחר תהיה כותרת באנטי ספורט 5 "עדיין הדרבי הכי גדול?" "התל אביביות לא הצליחו למלא את האיצטדיון וזאת בזמן שהדרבי החיפאי סולד אאוט גם כשהפועל חיפה מארחת"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.