Jump to content

wddani

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by wddani

1. בגדול חוץ ממגן ימני ההגנה לא השתנתה אז אני חושב ששם תהיה פחות בעיה
  2. שחקנים כאלה זה או שצריך להשכיב כמה מיליוני יורו טובים או לחכות לסוף החלון ואז אנחנו נבכה למה מביאים רכש מאוחר שנכנס לעניינים רק באזור אוקטובר/נובמבר וגם במקרה כזה לא תמיד יודעים מה מקבלים בסוף
  3. עשה לי צמרמורת. איזה דבר זה כדורגל, לפני שבועיים אני בדיכאון של החיים מהקבוצה, לא רוצה שתתחיל העונה, ועכשיו אני בהתרגשות שיא, מת לשחק כבר מחר נגד באזל
  4. אין סרטון המשך לאתמול של זהבי שהוא חושף את החולצה,?
  5. עדיף לעבוד בתור טסטר של דאורדורנטים ולהריח כל היום בתי שחי ולא להיכנס לאתר של החלאות
  6. הגוש חרא הזה לא שווה את האדום, לעומת זאת אם אצילי היה נשאר אז הייתי שמח אם היה מפרק אותו
  7. אז מה אני יודע עליו לאחר צפייה ממושכת? קודם כל מדובר באחד המגנים הכי מגוונים שהיו באופציות של מכבי, אי פעם. לא רק ברמת העמדות כמו שפמפמו, אלא גם ברמת המשימות ההתקפיות שהוא מסוגל לספק. כדי להדגיש את זה ומה שמבליט את זה, הוא ניתוח משחק שלו בפאריס בקו 5 כווינג באק ימני ב-3:4:3, מערך שמעמיס על הווינג באקים משמעותית. יש להם המון שטח לכסות בלחץ ובגב, התמיכה שלהם חייבת להיות דומיננטית. אז קודם כל אאפיין את איבן: ברמה האתלטית ראיתי שחקן עם מהירות יוצאת דופן שהרבה זמן לא ראינו כאן, אחלה צעד ראשון ויציאה מהמקום. יושבי 7-8 יהנו מזה דיברנו על היתרון שלו מול פדריקו ורה הארגנטינאי מהפאבלות, ובסירטון הזה רואים כמה מאסון מורגל לכדורגל אירופאי במשחק הלחץ. זה מוטמע בו ברמה הטבעית. סגירת נתיבי מסירה, לחץ אחרי איבוד, לחץ אישי, לחץ אלכסוני. שחקן אינטנסיבי מאוד אם כבר נגענו בשחקן אירופאי, הוא מורגל למשהו מעולה שלא נפוץ בישראל ובעיקר לא אצל המגנים האחרונים שלנו (קנדיל ואנדרה) והוא המשך תנועה לעומק מיד אחרי מסירה. זו גם תכונה שטבעית באינסטינקטים שלו. פס וריצה לנתיב פנוי. כמובן שכל שחקן הגנה שמכבי מביאה חייב להיות אמן בילד אפ. כזה שיודע להשתחרר מלחץ בכדרור או פשוט לדעת למצוא את השטח המת במערך הלחץ של היריבה. אז מאסון יודע לשחרר פקקים יפה גם בכדרור אבל במיוחד במסירה. כמו שרצינו וקיווינו, קיבלנו מגן של קו. אלא שמדובר גם במגן שאוהב להיכנס פנימה (בהמשך). מרווח מעולה את המשחק, משתמש בתאוצה שלו לצורך תנועה ללא כדור לאורך האגף.בשרשורים שאני מביא תמיד גם יש בשורות רעות. מגן ככ מגוון התקפית או כזה שמצטיין פיזית או בלחץ לא יכול להגיע לפה מושלם. הבחור קיבל חופש מהמאמן שלו לצאת קדימה, אבל קשה לי להסביר את האדישות בסגירות האלכסוניות. נכון, בלמי הצד נותנים יותר חופש אבל לא עד כדי כך. מאמין שמכבי יפתרו את זה. עוד דבר שחייבים לשים לב אליו במכבי זה עניין המיקומים שלו. נוטה להישאר "רחב" מדי, משמע רחוק מהבלם הקרוב שלו. משאיר פערים גדולים ביניהם. למזלנו מיקומים וסגירות אלכסוניות אפשר לשפר עם הצוות, אבל זה תהליך ועבודה. מוצר שלם לא היה מגיע לפה בחיים בהשאלה עם אופציה לרכישה במיליון יורו.
  8. הסית אוהדים להפגין נגד ההנהלה כולל להעביר פרטים של אירוע שמכבי עשתה בשביל הספונסרים על מנת שיגיעו לשם אוהדים להפגין
  9. מה אתה רוצה שיעשו? יחליפו את כל הסגל? השוק הישראלי מת ומה שיש זה במחיר לא הגיוני, ובזרים אתה מוגבל וגם שם קשה מאוד לפגוע
  10. אם היה חותם בחיפה אז ספורט 5 כבר מפרסמים כתבה על כמה הוא התלהב מהמועדון עוד בהיותו נער ב2006 כשחיפה שיחקה נגד ליברפול ומאז לא הפסיק לעקוב אחריו וברגע שהנשיא הרים אליו טלפון לא הייתה לו בכלל התלבטות והכסף לא עניין אותו
  11. זה לא היה אחד לאחד וג'ורדי היה מן הסתם הפנים של כל העסק אבל אז כן הייתה הבנה שההצלחה תגיע מצוות מקצועי רחב. לא חושב שזה יפגע ברכש אלה להפך כי בסוף הבאת אנשי מקצוע שאני מקווה שידעו לדפוק לגולדהאר על השולחן ולהגיד שחייבים להחתים את x מה שלדעתי יצחקי לא ידע לעשות
  12. זה לא משהו חדש, מכבי פשוט חוזרת למקורות של תחילת עידן ג'ורדי
  13. וואו אשכרה החתמנו זר בתחילת יולי. השלב הבא זה סגל מלא במחזור הראשון?
  14. אין בעיה עם המוסר ודברים יותר חשובים מכדורגל, אבל אם אתה מעיף את שני הכוכבים שלך בגלל עניינים שלא קשורים לכדורגל אז תשכיב ארגז ותביא תחלופות
  15. איביץ שיחק עם מה שהיה לו, למרות שידוע שאיביץ מעדיף 433 הוא ידע שאין לו את הסגל לזה, האידיוט הנוכחי לא הבין את זה
  16. בשוק העברות הישראלי מיליון וחצי זה לא הרבה, על כל שחקן שיודע לקשור שרוכים מדברים פה בסכומים של מיליון וחצי יורו
  17. אין בעיה עם החזרה של יוני, אם הוא פנוי היה חייב להביא אותו, אבל רק בתור שחקן סגל נוסף ולא בתור הקיצוני שחיכו לו כל הקיץ
  18. אלמוג זה שחקן לעלות אותו דקה 80 ב2-0 בדרבי בשביל שייתן את השלישי, יותר מזה הוא לא שווה. ואן אובריים באמת שקשה לי לשפוט כי כמעט לא ראינו אותו העונה באמת(לדעתי כן היה מקום לתת לשחק במקום גלזר).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.