Jump to content

wddani

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by wddani

1. בת זונה שיתנו לה זין בתחת. ניגוד עניינים עלק
  2. במדינה נורמלית היו שוללים להם רטרואקטיבית את האליפויות
  3. חחחח מזכיר לכם שקיבלנו פעם עונש רדיוס מבית הדין של התתאחדות ואת כל ההכנסות היינו אמורים להעביר לקבוצה האורחת!!! אז אתם מביאים לי פה תקנון פחחחח... עוד לא הבנתם שכשזה מגיע למכבי התקנון לא מעניין אף אחד. יש פה גם אשמה של מכבי בתור מועדון שנותן שישתינו עליו
  4. מה אתה רוצה ליגה של 5/6 קבוצות?
  5. לפי מה שהבנתי אז ממנו במגדלי יו
  6. תקשיבו היום פגשתי מישהו שהוא חבר של פשיץ. הוא מספר שפשיץ גר באחד המגדלים בת"א וכל לילה בדירה מתחת עושים מסיבות והוא לא מצליח לישון. החבר אמר לו שיתקשר ליואב זיו שיטפל לו בזה, אבל פשיץ אומר שלא נעים לו. קיצר גם זה יש מצב משפיע על היכולת שלו
  7. צר לי להגיד אבל את הקבוצות הגדולות לא מעניין אותם האוהדים המקומיים. מה שמעניין אותם זה השווקים של אסיה. שם יש פוטנציאל הכנסות מטורף. אני גם לא אתפלא אם חלק גדול מהמשחקים ייערך בשעות הצהריים
  8. הוא לא מספיק רע כמו שבחיפה אוהבים להגיד
  9. הבעיה שלי עם בש זה שאני בתור מאמין מאוד בסטיסטיקות והם נותות להתאזן. עד עכשיו לבש אין ניצחון בפלייאוף ויש לי תחושה שזה יקרה באחד משני המשחקים הקרובים. בוא נגיד ככה שלצערי לא רואה מצב שאם חיפה מנצחת אותם אנחנו גם מנצחים אותם
  10. איש קטן מחכה שיילך כבר לבית קברות למאמנים(הנבחרת) ויעלם סוף סוף
  11. אתם חייבים להבין שלא כל פעם ששחקן בוחר לבעוט ולא למסור זה בגלל אגואיסטיות. לפעמים הקו מסירה "הפשוט" שאנחנו רואים מהיציע או הטלוויזיה מנקודת מבט של שחקן על הדשא לא נראה כזה פשוט ומבחינת השחקן הקווי מסירה חסומים
  12. רק חבל שהוא לא נכנס בהרכב של חיפה במקום ארד
  13. מי שסגר בעיקר את הפער זה מכבי עם השחרור של אצילי ומיכה ומינוי דוניס...מבחינת מספר הנקודות הם כמו שנה שעברו
  14. מכבי היו יכולים לבוא לקראת החיילים במחירים. אין סיבה שחייל ישלם יותר מ50 שקל למשחק
  15. דווקא לא חושב שזה מוסיף שאוהד של הקבוצה הוא גם הבעלים שלה מילדות. יותר מדי מעורב רגשית וסביר להניח שגם קשוב יותר לגחמות של הקהל מסביב. אין מה לעשות היום כדורגל זה עסק לכל דבר ובעסקים אין מקום לרגשות
  16. השנה יש לנו הזדמנות לשבור אותם מנטלית. אם אנחנו לוקחים אחרי שהם הובילו ב8 הם לא מתאוששים נ.ב אמרתי את זה גם אחרי שנתנו שישייה לבש בגמר ולצערי טעיתי. מקווה שהפעם זה יהיה שונה
  17. הפיזיות שלו זה משהו מדהים, ברגע שהוא מתחיל את הדהירה שלו האפשרות היחידה לעצור אותו זה רק בתיקול(תפיסה בחולצה לא עוזר הוא פשוט מנפנף את השחקן) שסביר להניח יזכה את השחקן הפוגע בכרטיס.
  18. זה פשוט חזירות, מנצלים את זה שאנחנו קהל שבוי
  19. בהתחלה התעצבנתי עליך למה לקחת זיכוי ולא תרמת למועדון אבל במחשבה שנייה אם זה המחירים אז חבל שלא כל המנויים ביקשו את הזיכוי
  20. כל מי שהיה כשיר ביום שבת. נראלי יונתן וגלזר הוא כבר שכח איך הם משחקים
  21. לא מבין את המטומטמים האלה שמוכנים היום לקנות מספסר. זה לא כמו פעם שהיה רק את הכרטיס נייר וזהו, היום ספסר יכול למכור ל10 אנשים ובסוף להיכנס בעצמו ולזיין את כולם
  22. חבר מחפש כרטיס. מוכן לתת את אשתו במתנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.