Jump to content

lior90

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

814 profile views
  1. זוכרים גם זוכרים. היתממות להגיד שזה לא מזיז
  2. אף אחד עדיין לא קלט שכל תוצאה מלבד ניצחון של ביתר בטדי והם יכולים לחגוג עלינו אליפות בטרנר?
  3. מישהו יכול להסביר איך מערך של 3 בלמים ששפונגין חלק ממנה אמורה לעזור? זה קרה נגד פ''ת ונגד ב''ש. בעקבות הפציעה של אופיר כנראה זה גם מה שיהיה.
  4. גם נגד דאנדלק ואלקמאר לפי מה שאתה אומר לא ריאלי לחשוב על עליה. לא ריאלי לעלות משלב בתים אירופית? אני באמת מתקשה להבין על מה אתה מדבר. ואל תביא לי את תקופת לוני כהשוואה כי זה ממש לא זה. עשינו קפיצת מדרגה אנחנו דרג 2 ואנשים כמוך אומרים שלא ריאלי לחשוב על עלית שלב. אני ממש לא אומר שלא לעלות זה כישלון וכאלה אבל התבוסתנות של "לא ריאלי לחשוב על עליה מבתים של אירופית" לא מתאימה.
  5. אני ממש לא שולל את מה שאתה אומר בעיקר לגבי הקישור אבל קצת הזוי שאין לך שאיפות להתקדם באירופה. לא דיברתי על שמינית מדובר על להיות תחרותיים עד הסוף כדי להעפיל לנוק אאוט. אתה מבין שאתה דרג 2? אפילו עונה שעברה היית תחרותי עד הסוף. אגב סלאביה עשו במגרש הזה תיקו.
  6. אז לא הבנתי אתה מבקר קשות את ג'ורדי על בנית הקבוצה אבל סומך עליו בהתנהלות.
  7. לא ריאלי? הגרלה קשה כן אבל לא ריאלי? מה אתה בבתים אלופות? קשה לי לראות שאנשים כמוך מקבלים 4 בשלווה מול קבוצה שנכון חזקה ביתית אבל לא שווה 4 שערים יותר.
  8. הכל בסדר אבל להיראות ככה ולהתבטל בצורה כל כ"כ מביכה לא יכולה להצדיק שום גיבוי. אני בכלל לא מדבר על תוצאה
  9. אתה אומר בעצם שלא ריאלי להעפיל לשלב הנוק אאוט? שאתה דרג 2? ומי בנה מה זה לא נבנה טוב? לגבי ניהול סיכונים מסכים איתך.
  10. איפה קונים לוח עם מגנטים כמו של מקלארן? זה היה נראה כאילו הוא משחק שחמט מול עצמו
  11. לא זוכר קונצנזוס כזה על שחקן ברמה של בן חיים שעוזב. אף אחד לא מזיל דמעה כולם ללא יוצא מן הכלל רצו שילך. זה לא אומר משהו?
  12. "כראוי למועדון עם מסורת מפוארת כמו של מכבי תל אביב סמל המועדון הוסט למרכז החולצה"
  13. למה רשמו שכיאה למועדון בסדר גודל של מכבי הזזנו את הסמל לאמצע? מה רוב המועדונים שמכבדים את עצמם שמים סמל באמצע?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.