Jump to content

meir87

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by meir87

1. חחחח כמו 90% מהכותרות ה"מפוצצות" שלהם.. תקשורת בלאי..
  2. שחקן טוב שלא קיבל מספיק הזדמנויות במכבי.. למרות זא אני עדיין חושב שצריך להחליף אותו כי הוא תופס מקום של זר.. אם לא מביאים זרים טובים השנה הוא צריך להשאר..
  3. טוב אין עדיין הדמיה סופית של הטבעת (מקווה שיהיה ביומיים הקרובים) אבל הנה החריטה שככל הנראה תהיה בפנים הטבעת:
  4. אם תמדוד את האצבע כמו בסרטון שהראיתי אין לך סיבה לדאוג.. המידה שתיתן לי היא בדיוק מה שתקבל (רק אל תעלה במשקל אעהה )..
  5. מודדים ושולחים לי את התוצאה. הנה שיטה אחת למדוד:
  6. בוקר צהוב לכולם אני מעלה לכאן סקיצה של הטבעת.. השקעתי ולכן הסקיצה די קרובה לתוצאה הסופית (צירפתי גם טבעת קיימת שעליה מתבסס העיצוב כדי שתוכלו לרואת את התוצאה הסופית). בכל מקרה מי שרוצה טבעת עם השם שלו יכול לשלוח לי הודעה ולתאם איתי עד יום שישי הבא (16.05.2014).. לאחר מכן כל הטבעות יהיו עם המילה "Champions" במקום השם ואני לא יודע אם ומתי אני יביא עוד.. אחלה יום
  7. חחחחחח רק בגלל שהביצים שלך חשובות לכולנו אני יכין בזריז שרטוטים בפוטושופ ויעלה לכאן על הבוקר.. בכל מקרה ההדמיה הסופית תהיה רק בשבוע הבא..
  8. בעקרון כמו שאמרו מעלי זה טבעת בסגנון הטבעות אליפות של ה-NBA.. אם זה מתאים לנשים או לא זה כבר תלוי בך..
  9. מחפש להחליף 2 כרטיסי נוער משער 4 לשני כרטיסים בשער 7 (אם צריך אז כמובן שאשלים את הפער הכספי בין כרטיס נוער למבוגר)..
  10. הטבעות עשויה פליז. היא מצופה ברדיום בשביל לתת לה צבע וברק. כל הטבעת עצמה מצופה בחומר מגן שקוף בכדי למנוע מהטבעת תגובות כימיות והתחמצנות בעוד כמה שנים כך שהטבעות יהיו לנו למזכרת לעוד שנים רבות
  11. אני יעלה הדמיית תלת מימד של הטבעת בקרוב.. כרגע המחיר הוא 350 (לא כולל חריטה בתוך הטבעת ובחירת שם בצד הטבעת)
  12. אהלן חבר'ה אני בתהליכים של יבוא טבעות אליפות למכבי. מי שמעוניין ורוצה לשמוע עוד פרטים יכול לפנות אלי בפרטי ולהזמין מידה וטבעת עם השם שלו (כרגע הכמות מוגבלת וההצעה גם לזמן מוגבל).
  13. מחפש להחליף 2 כרטיסי נוער של שער 4 לשני כרטיסים לשער 7 (עם השלמה כספית כמובן לכרטיסי מבוגר במידת הצורך).
  14. מחפש נואשות להחליף 2 כרטיסים משער 4 לשער 7.. יש פה מישהו כזה? (הכרטיסים הם כרטיסי נוער - כמובן שאשלם את ההפרש)..
  15. אז איפה נפגשים? קריית שלום? סגור?
  16. אני רוצה להכניס את הדגל הזה לשער 7: http://www.maccabi-tlv-shop.co.il/product_view.asp?productID=264&lang=he איזה מוט מותר להכניס ליציע?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.