Jump to content

roei p

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by roei p

1. שום סיכוי שחנצ'יס ייפתח שום סיכוי שריקן לא ייפתח הלוואי ותצטט אותי בחמישי אחרי שטעיתי
  2. מצד אחד מתלוננים שצעירים לא משחקים מספיק, מצד שני כשכצעיר משחק וטועה אומרים להוציא אותו שוב להשאלה. טעויות זה חלק מהעניין אין מה לעשות. גם כשעידו שחר יקבל את ההזדמנות שלו, לא נקבל את פירלו על המגרש
  3. יש כאן משהו הרבה יותר עמוק מהשאלה האם נראנו אתמול יותר טוב מאשר לפני שבועיים. העניין הוא המקובעות וההתעקשות של פטריק על מערך מסוים ושחקנים מסוימים. יכול מאוד להיות שאנשים כאן היו יותר רגועים ובאים פחות בטענות לפטריק אם היינו מפסידים אתמול 2-1 אבל עם שחר חנציס ובר כהן מאשר 0-0 עם ריקן טבח ופיבן ואני לגמרי יכול להבין את זה
  4. למה באוליפיאדה רוסיה נקראת הועד הרוסי ולא פשוט רוסיה?
  5. בהגנה לא הייתה לו ממש עבודה אז הוא הסתדר בסדר גמור, בהתקפה מלבד כדור אחד יפה שהכניס לחוזז היה חלש מאוד כמו כל הקבוצה. אם לשפוט לפי המשחק בחמישי גם לג'ראלדס לא מגיע לשחק שהיה על תקן נפקד במונטנגרו
  6. כן אה כמו שעשו לו בחצי גמר גביע לפני חודשיים
  7. מזכיר קצת את גררו במשחק שלו, רק שהוא יותר פיזי. להביא.
  8. למה הוא כל כך רוצה לעזוב לקבוצה שסיימה מקום 14 בליגה שניה באיטליה?
  9. ג'ונס שחקן, אבל משום מה יאניס לא תופס ממנו
  10. יכולנו להגיד את זה גם לפני ההבאה של סאבוריט
  11. זה שיש אלימות ואולי גם גזענות במצעד לא אומר שזאת המטרה של המצעד. גם בכדורגל יש אלימות וגזענות אז זאת המטרה של הכדורגל? או שאולי נבטל את הכדורגל?
  12. כן, זאת נקראת קלפי נגישה. תבדוק באתר של ועדת הבחירות איפה הכי קרובה לך
  13. מרגיש לי שהוא לא מחובר ברמה החברתית. היה איזה לנו איזה כדור חופשי שהוא טיפה התווכח עם טבח וריקן לגביו ומשהו בשפת גוף שלו היה מאוד שלילי. יכול להיות שאני סתם אוכל סרט אבל לא יודע זאת התחושה שלי
  14. להפיל עליו את האשמה בגול זה לא רציני. נכון הוא איבד כדור שהוביל לקרן, אבל יכלנו לקבל את הגול הזה בכל קרן אחרת שחדרה היו מקבלים. פרץ וטיבי אשמים לא פחות ממנו. אבל ככה זה שהפורום מוצא שעיר לעזאזל קשה לצאת מזה
  15. שומע? בתל אביב 4 אחוז חיוביים, בביתר עילית, בית שמש, בני ברק וירושלים 20-30 אחוז
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.