Jump to content

roei p

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by roei p

1. ממתי החשוד קובע את תנאי החקירה?
  2. אני במצב שלך בדיוק, קניתי היום את הספר מצע של פייגלין, נראה מה הדיבור, מקווה שזה יעזור לי להגיע להחלטה...
  3. איך זה עובד באירופה למשל? יש להם גם גוף כזה בסגנון?
  4. הרומני הנהדר חחחח עמיחי דייי
  5. תודה חתול,כיף לקרוא
  6. שום סקר בבחירות הקודמות לא נתנה לבוז'י סיכוי להיות ראש ממשלהמעבר ללקבל הכי הרבה מנדטים, צריך להקים ממשלה ובזה לא היה לו שום סיכוי.
  7. בעונה השישית שלנו היינו במרץ מקום ראשון
  8. אתה הסוכן של דסה? מאיפה אתה יודע כמה הוא דורש ממכבי?
  9. רק ת'רשות פלסטינית אני אוהב
  10. הבעיה בסרטון הוא שאין בו משפט אחד של אמת, אבל מה שנפסתם עליו זה שהתקשורת שירבבה בו את המילה נוהרים במקום "באים בכמויות אדירות". כלומר מפריע לך יותר "שקר" של התקשורת מאשר שקר אמיתי של ראש הממשלה שלך במסר לכל העם.
  11. אל תבלבל פה אנשים עם עובדות
  12. איך אתם מדברים על פייק ניוז מהתקשורת שבכלל תוכן הסרטון עצמו היה פייק? איזה פער היה ממפלגת העבודה? היו אחוזי הצבעה גבוהים במגזר הערבי? כל הסרטון הזה שקר אחד גדול, בעזרתם ובעזרת השם עלק אגב נוהרים=באים בכמויות אדירות
  13. אני אכן עוקב בקיא, אבל לא זכורה לי אמרה פוליטית קיצונית שלך או גזענית. הבעייתיות של רוב הפורום היא לא עם התוכן שלך אלא עם האופן שבו אתה מציג את הדברים, משתמש הרבה בהכללות, וחי בתחושת רדיפה כמו יהודי בגולה. לכן הרבה משתמשים מגיבים דווקא לך ולא לאחרים כי את ההודעות שלך קשה "לבלוע" גם כאשר המגיב עם דעה לא רחוקה משלך.
  14. שמע, קח כמה עמודים אחורה בנושא, דאבל התבטא בצורה כהניסטית וקיצונית הרבה יותר ממך ואף אחד לא צינזר אותו. כנראה זה משהו אישי נגדך ולאו דווקא נגד הדעות שלך.
  15. אתה והכפכף באותה שורה כי ביקשת רשימה של יוזרים דומינננטים בוויכוחים פוליטיים/דתיים, אז רשמתי לך יוזרים מכל הקשת הפוליטית שלוקחים חלק בדיונים האלה. מסכים איתך שהקול כאן לגמרי חילוני, אבל מבחינה פוליטית אני מתרשם שהוא ימני מובהק והרשימה שנתתי לך מגבה את זה.
  16. ממה שעולה לי כרגע: אתה,ג'ק,טוני,סלבה,הנדון,החתול,הכפכף,סימפר,נועם שוהם,חןחן,בוסה,דאבל,שלומי'ס,אוגוסטוסזה רוב שמאלני? לא חושב
  17. חיילים כידוע הם בני 18-21, זה גיל שהתודעה הפוליטית אצל רוב האנשים עוד לא מפותחת מספיק, וכמעט כל חייל יצביע אוטומטית לימין ויגיד מוות לערבים, אגב גם אני הייתי כך. לכן זה לא מדד. במילואים לעומת זאת אני פוגש הרבה אנשים ששרתתי איתם בסדיר ולא מעט מהם השתנו, לא בצורה קיצונית אמנם, אבל כן יש איזושהי מגמה של התמתנות
  18. שוימר לך ליחידות המובחרות הרוב שם עדיין בני קיבוצים, ואנשי מרכז-שמאל אשכנזים מהשרון או ממכבים/רעות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.