Jump to content

kazale

משתמשים רשומים
    14
  • Last visited

Posts פורסם על ידי kazale

1. 14 דקות לפני, Krishi said:

הארגון הוצא החוצה לא מבין על מה אתה מתלונן...

אתקן את עצמי

הוא התכוון שצריך לתת גב לארגון במקרה הזה 

הכוונה הייתה שבמשחק עצמו אני מעדיף לתת את הגב שלי למכבי. ולא לפאנטיקס במקרה הזה. 

זה שהוציאו אותם יצאו במחאה זה עניין שלהם והמשטרה יצאו לא בסדר בכלל בקטע הזה. 

אבל עדיין באנו לראות את מכבי מבחינתי מה שמסביב לא מעניין באותו הרגע.

שוב לא בא בשום טענה לפאנטיקס.

וגם לא רשמתי מילה אחת רעה עליהם.

לי יש נטו בעיה עם כמה מ 11 ששרקו בוז לשחקנים שנגעו בכדור בתחילת המשחק זה היה ביזיון מוחלט. 

2. 6 דקות לפני, gilad-b said:

אין לי שספק ששורקי הבוז רק עשו נזק לעצמם - אם לא היה בוז לשער 13 היה הרבה פחות דלק לעודד והשקט היה משתלט טיקטק 

להתאחד בעולם אידיאלי ורחוק מאיתנו שנות אור זה היכולת להבין שאם הקבוצה עצמה מפרסמת את חזרת הציוד ליציעים ובכל זאת זה שוב לא קורה ושוב רומסים אותנו ואת הארגון שלנו אז כנראה שצריך להזדהות ולתת את הגב במקרה הזה גם במחיר אי תמיכה 

פאנטיקס או מכבי? 

אני בוחר במכבי!

מה השחקנים אשמים שלא נתנו לארגון להכניס תופים? 

רוצים מחאה תעשו בזמן אחר לא בהתחלת משחק של אחד המחשקים הכי חשובים שלנו העונה.

וכן אני מבין טוב מאוד שזה לא הייתה מחאה מאורגנת או בכוונה להתחיל אותה ושהמשטרה עושה בעיות. אבל זה עדיין לא אומר שצריך לשרוק בוז לשחקנים או למי שמנסה לעודד

3. כמה קשקשת באמת

יושב ב 13 אבא ל 3 ילדים בא לי לראות כדורגל כמו בן אדם אחרי יום עבודה 

(מיותר לציין ניקוד מקסימלי) 

מיותר לציין שמה שאני שכחתי ב 11 חלק משורקי הבוז היו עדיין בטיטולים. 

אם כל הכבוד לזה שאתם באים ויורדים פה על אנשים שבסהכ ניסו לעודד את הקבוצה שהיו במצס מאוד גרוע בתחילת המשחק , לא היו מחוברים לדשא בכלל.

אז אם עודדתי היום יותר מאשר במשחק רגיל שיש עידוד אז אני באמת מצטער. 

4. On 9.1.2020 at 13:39, RoL said:

עושה רושם שזה השיר היחידי שהקהל אשכרה שר בקצב איטי כמו שהוא אמור להיות ולא ממהר

לאחרונה לא היה תופים ובלי תופים בכל שיר ממהרים שאין לך מי שיתן קצב זה מה שקורה.

זה בלט לפני המשחק נגד חיפה שלא היה תופים. ושהם נכנסו בשנייה שהתחיל המשחק העידוד השתנה פלאים.

5. חייב להגיד שמשהו מאוד גדול השתנה בשיר בשנה האחרונה
    שהיינו שרים אותו המון שרים תמיד זה היה שיר דקה 30 אזור מת של המשחק קבוצה לא משחקת והשיר היה תקוע והארגון היה מנסה בכוח להוציא ממנו משהו שהוא לא.
    לאחרונה מתחילת שנה משהו השתנה באנשי גדר שרים אותו בזמן שהקבוצה תוקפת משחקת קהל פעיל שזורם משתתף ויש תוצאות בשטח.

השיר הפך מגיהנום  מנחוס לשיר מפלצתי שכל הקהל שר ולא רק ששר אלה מרגיש מחויב לשיר ולתת את הגרון באמת .
    באמת שאני מוריד את הכובע לארגון על השינוי המשמעותי הזה שגרם לשיר להיראות כמו שהוא באמת אמור להיראות.

6. חברס מי שלא יודע למה הם חזרו או כל דבר חזר בבקשה שלא יגיב.

אני מאלה שתמיד מבקר ארגונים. אבל אם אתם רוצים רוב מוחלט של מכביסטים בלי מחאות ובלאגן אז הוא חוזר ובגדול. ולהגיד שהם אוהדי הצלחות זה פשוט גועל נפש. כי הם היו בכל המשחקים הקשים השנה וגם עודדו.

7. שוימר בוא אסדר לך את זה בקטנה מאוד.

כל מי שביציע משנת 2000 יבין על מה אני מדבר.

באולטראס תמיד היו אנשים סבבה - הם תמיד טענו שיש להם מקורבי ארגון שהורסים ועושים בלאגנים.

הארגון שקם באמת עם אנשים חדשים - [קוף] אחד שאומרים לו מה לעשות.

מי ששולט בעקיפין זה האולטראס . שהם לא יודו בזה כי הם רק מקורבים לארגון החדש.

תקליט שחוזר על עצמו כל פעם מחדש.

אני מודה שממש לא מעניין אותי איזה ארגון ישלוט ושיש שיר שכיף לשיר אני שר ושצריך לשרוק בוז בשירים מסוימים אני שורק.

8. אני אסתפק בכל צורה של 3 נקודות. 1-0 קטן וזה בסדר גמור.

אסור לחשוב על 1-0 צריך לחשוב על 5-0 אנחנו מכבי אנחנו חזירים ואנחנו חייבים להחזיר את המכביזם שוב. בעונות האליפות פשוט היינו קבוצה מאוחדת לוחמת ולא מוותרת על שום משחק.

לצערי כרגע אנחנו במנטליות של לבוא למשחק ורק לא להפסיד . אנחנו נותנים לקבוצות השניות לבוא נגדנו בטירוף במקום שהם יבואו עם משקולות על הרגליים

9. לדעתי ייני עושה עוול לעצמו פשוט צריך למצוא את עצמו כבלם או מגן ששם הוא פי 300 יותר טוב.

ולגבי פרץ אני באמת לא מבין מה הוא עושה בהרכב?

ביום שני נקווה שגורדי למד את הלקח ונראה קבוצה אחרת.

בסהכ גורדי אחלה מאמן ואני מאמין שדסה יחזור אם יחזור נראה גם התקפה מטורפת כי הוא ממש חסר לנו במידה וייני משחק את הקשר האחורי

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.