Jump to content

kazale

משתמשים רשומים
    14
  • Last visited

Everything posted by kazale

1. יש בעייה מאוד קשה זה המגנים לדעתי הם הבעייה להכל. דסה צל של עצמו. עומרי בן הרוש זה קונוס שמפריע למשחק.
  2. לא מאמין שאני מפספס את המשחק אבל זה גדול עלי. לא מבין מה האטימות לא לעשות את זה בשבת. או ב9 בערב לפחות זה הבדל משמעותי בין לצאת ב 5 מהעבודה ולא מאשרים ובין לצאת ב 6 וחצי מהעבודה ועוד מגרדים את היציאה בשיניים.
  3. מספר 1 במכבי הלוואי גולדהאר יפתח תכיס ויתן לו חוזה של 10 שנים
  4. אני לא רוצה לשהארגון יפול זה מה שאתה לא מבין. אני פשוט לא רוצה שאנשים בארגון יחשבו שהם מעל כולם. הם עושים עבודה מבורכת ורשמתי את זה גם בהודעה הראשונה שהגבתי. אבל בין זה לבין מחאות כלשהם מוצדקות או לא. זה פגיעה בשחקנים קבוצה ואחרי זה בהנהלה. רוצים שיהיה גרעין מאוחד. שיבואו וידברו עם האנשים שמגיעים לשמחקי חוץ אלה שמגיעים לכל משחק. שיקבלו תמיכה בהם . שיבואו וינסו להסביר לנו מה הבעיות שלהם מול ההנהלה . אולי נוכל ללכת ביחד בדרך המלך ולנסות לשנות את הגישה של ההנהלה ושל הארגון. יש הרבה דברים שאפשר לשנות. זה אמור להתחיל מאיתנו האוהדים ארגון זה כבר לא משנה כולנו אוהדי מכבי תל אביב ! באים נטו בשביל מכבי .
  5. בוא נהלל אל הזרים של באר שבע. ככל שההילה תיהיה גדולה יותר הקריסה תבוא בהתאם =) שהזרים שלנו אף אחד לא מדבר עליהם. הם עושים את העבודה עד עכשיו נקווה שימשיך. תן להם שקט והם יענו במגרש.
  6. אין לי בעייה אם זה =) יש מספיק אנשים ביציע שיוכיחו לך אם אני מגיע כל משחק לכל מקום בכל שעה. תאמין לי שאם אתה מגיע לכל משחק אני מבטיח לך שתראה את הפרצוף שלי אתה תזהה אותי טוב מאוד ותגיד אני באמת רואה שאתה מגיע לכל משחק. עשית עכשיו את קריית שמונה כאילו זה נמצא בעזה. למה שלא אגיע לשם? משחקי חוץ אלה המשחקים הכי כיף שרק האוהדים האמיתיים באים אלה שהקבוצה חשובה להם מכל !!! ואני לא מתבייש להגיד שאני אחד מהם.
  7. כל מי שבחר לא להגיע שלא משתייך לארגון הפאנטיקס ובחר להגיד בגלל שהארגון לא מגיע אז אני לא מגיע.- הוא לא אוהד מכבי!!! מי שלא בא כי לא יכל מאילוצים רגילים שיש לאנשים זה סיבה הגיונית מאוד. אבל מי שיכל להגיע מאוד רצה אמר שהוא נוסע שמע שפנאטיקס לא באים אז גם הוא לא - עדיף שלא יבוא בכלל. כנראה אנחנו אוהדים קבוצות אחרות.
  8. כמה קשקשנים...... חלאס הגיעו לא הגיעו . הארגון היה מגיע עם אוטובוס בלחץ + 100 נספחים. בתור אחד שלא פספס משחק חוץ קרוב ל 13 שנה. הפרצופים ביציע אותו דבר. חוץ מבאמת ה 100 של הארגון ששרים תמיד. ברור שיש אנשים שמגיעים יותר ופחות. - נספחים. - לא בקטע רע כמובן. - הלוואי וכל משחק נמלא את היציע . לא רק במשחקים חשובים. להגיד שבלי פאנטיקס אין קהל זה שטות מוחלטת. אני מבטיח לך שאם הפנאטיקס יגידו סטופ יבואו משהו אחר במקומם. יש מלא דם ביציע שירצה להיכנס ולהיות הגוש המעודד. משחק קודם בסכנין הארגון הגיע 100 אנשים. שזה אוטובוס + 50 איש נוספים. ואתם יכולים לבדוק את זה. כל מי שהיה באצטדיון ראה שבכלל לא היה אווירה של כדורגל - כאילו אנשים שכחו שיש משחק בכלל. אפילו הקהל של סכנין היה חלש מאוד אתמול בקושי 2000 צופים.
  9. תתביישו מי שלא הגיע לא אלה שיש להם תירוצים ילדים מסוכן משפחה.
  10. אני לא מבין איפה הויכוח? מכבי מוכרים כרטיסים למקומות על הנייר הכי טובים באצטדיון יציע E פלוס זה סוג של "תא צפייה" אז המחיר בהתאם . מה ציפיתם שימכרו בזול? זה לא שתקעו מחיר למערבי או מזרחי עליון תחתון. זה יציע שהמנוי שלו מאוד יקר ככה או ככה. עזבו תהנהלה בשקט. כל מהלך שלהם אתם מחפשים לריב.
  11. חברים הריבים המטופשים האלה לא טובים לאף אחד. הארגון מנסה לעשות דברים יפים. אבל לא חף מפשע. אני מתסכל נטו על מדליקי האבוקות - זה בעיות שלכם שאתם מדליקים . למה אני מגיע 20 שנה רצוף למשחקים בית וחוץ . כן מגיע מחר לסכנין בפעם המי יודע כמה. ולא קורה לי כלום? למה שנפתחו מתחת לרגליים שלי 2 אבוקות בבאר שבע - ידעו השוטרים לא לפנות אלי בכלל. שרפו את הכסא שלי כמעט שרפו אותי על הדרך. בלי התרעה מוקדמת. כל עוד זה לא חוקי אל תבואו בטענות למועדון. שלא תבינו לא נכון. אני אוהב פירו הלוואי והיה מותר להדליק והיה אפשר להחזיק את זה ביד ואז זה בכלל לא מסוכן וגם העשן מתפזר יותר טוב. שום דבר לא נשרף. וגם המדליק יודע שהוא לא מפחד. או גורם נזק לאחרים. לגבי השיר החדש של האונס. אני מוכן להסכים עם רוב השיר זה עדיין שיר שנאה - אבל לשיר על אונס??? למה מה זה נותן? זה הרי פוגע בנו באנשים הנשואים באנשים שמביאים את הנשים שלהם לכדורגל. מבטיח לכם שאשתי הייתה איתי ב 4 שנים האחרונות ביותר משחקים מאשר 70 אחוז אנשים בארגון. אבל תמיד אני אהיה הקהל הרחב*** קהל רולקסים חחח - לא אני לא עשיר .. בטח בטח שאני משקיע שעות נוספות בעבודה שיהיה לי כסף להגיע למשחקים של מכבי. אני ממש לא מסכים עם הרבה דברים של ההנהלה כמו זה שהייתי אמור לשבת מתחת ליציע אורחים. אבל בין זה לבין להגיד שמי שלא מסכים עם הארגון אז הוא רולקס זה פגוע ועלוב. ומשפט סיכום אחרון . הארגון רק לפני כמה ימים רשם : קבוצה בלי אולטראס זה לא קבוצה. שמישהו יתן הגדרה נכונה מה זה אולטראס.
  12. כל 2 משחקים לפני ומשחק לפני ובדרבי עצמו שרים את זה.
  13. יגמר בפירו בסכנין ובדרבי. וריבים מיותרים. אני לא בעד להעניש אבל כל עוד מישהו עושה דווקא זה בעייה. אוהדים שמדליקים פירו יודעים את ההשלכות בכל אופן - מעדיף שהעונש יבוא עליהם ולא עלינו הקהל.
  14. אפשר היה להעלות קשר מרכזי ולשחק עם 3 בלמים. בן הרוש בלם יותר מאשר מגן. היה לך את מיכה ועדן בן בסט שיכל לשחק בכנף עד סוף המשחק.
  15. מספר 2 על המגרש היום זה ראיקו אני באמת לא מבין מה הוא אשם.
  16. שרתי לנוסא הוא היה בסדר גמור מי שהיה חלש מאוד היה בן הרוש שלא עשה תנועה לנוסא בכלל. אני כל משחק אומר לאלה שלידי שמקללים את נוסא תמשיכו ואני מבטיח שעל הפרצוף שלכם הוא ישים גול ושה ררה הרבה השנה
  17. רמי לוי קונה את הזבל שנשאר במאפייה מהבוקר חחח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.