Jump to content

kazale

משתמשים רשומים
    14
  • Last visited

Everything posted by kazale

1. יש שידור לאנדרויד הובהלתי לבית חולים דחוף
  2. יופי חשבתי חלמתי שזה ב 4 עוד שעה וחצי כבר באוטו. 7 בבית תענוג
  3. מקווה מעכשיו שהוא ומיטש יחשבו על תוכנית אפילו להפוך את גורדי למנכל בפועל ושימנה מתחתיו מנהל מקצועי חדש תחת סמכותו. יכול להיות פגז. גורדי לדעתי התאהב בישראל טוב לו פה. והוא עושה עבודה נפלאה. יש עונות שלא מצליחים אבל עדיין אנחנו בטופ .
  4. הוא עשה סוג של ניסוים בזמן האחרון משום מה. לדעתי נתן כבוד לשחקנים . ב2 משחקים האחרונים הוא מראה שמי שטוב משחק . משהו שלא היה קודם בקבוצה. חוץ מאיגבור שאני עדיין חושב שהוא יכול לתרום הרבה לקבוצה .. אבל לדעתי הוא משחק בשביל להימכר. בכל אופן זאת דעתי ונקווה שנצליח להתחיל להיראות כמו קבוצה לאורך 90 דקות.
  5. יש משהו שקורה עם שוטא כרגע שמאוד מזכיר את העונה של אוסקר גם שם דישדשנו בהתחלה ואז התחלנו להתחבר ולהיות קבוצה מדהימה. מקווה מאוד שזה המצב כרגע עזבו רגע בצד את באר שבע. כי אם ניהיה חזקים וטובים עד הסוף נוכל לצמצם פערים ואולי לזכות גם אבל כמובן שהזמן יגיד את שלו.
  6. השיר נגד הבנות זה לא קשור למכבי זה קשור לגועל נפש אני מביא את אשתי ליציע ואני מאמין שהיא לא צריכה לשמוע את הדברים האלה במגרש כדורגל. לגבי טועמה שזה היה רלוונתי הייתי שיר כמו שאני שר תנו לצהל לנצח אבל רק נגד סכנין או ערבים . במשחק נגד רעננה אין לי מה לשיר טועמה מחבל או תנו לצהל לנצח שהצד השני בדיוק אותו דבר כמוני. יהודי!!!!
  7. אני רוצה להבין דבר אחד. אני מגיע לכל משחק בית וחוץ ואני כן שורק בוז בשיר. אז מה אני נחשב אחד מהארגון או אחד מהקהל הרחב ? או שרוף מכבי? אני באמת לא מבין את המשפט הקהל הרחב.... אני הייתי לפני 70 אחוז מהארגון ביציע עוד לפני שידעו מה זה מכבי בכלל. אז די כבר עם הדברים האלה קהל רחב עניינים וכאלה. השיר לא קשור לארגון מבחינת אולטראס - זה פשוט שיר שפוגע בנשים שמגיעות למשחקים. זה פוגע ישירות בקהל שלנו . זה מעליב . אולי צריך שיאנסו אחד מאלה ששרים ואז הם יבינו מה זה אונס? ולמה לא שרים על אונס במיוחד. אני לא מאחל לאף אחד לעבור אונס..... או לאנוס בכל מקרה.
  8. אני הולך לכל משחק ומשחק אולי מפספס משחק אחד או שתיים בשנה וגם זה בגביע הטוטו לרוב. אני כן שורק בוז כי זה שיר מבזה ולא מתאים. השיר עלה לאוויר השנה בדרבי הטוטו שמה באמת שמעו אותו חזק ושמה התחילו להבין שיש בעייה עם השיר. לפני זה אולי שרו אולי לא אבל זה היה מעט מעט מעט מעט מאוד אנשים שיושבי שער 13 לא שמעו. כי מעולם לא שמעתי תשיר הזה לפני הדרבי טוטו חוץ השנה. ואני הולך לכל משחק בית וחוץ.
  9. היה בוז להגיד שלא זה לא בסדר . אני שרקתע בעצמי ומבטיח לך שכולם שמעו את זה אפילו האנשי גדר הסתובבו עם זיין אלי . הקטע הוא שאת האיש גדר אני גידלתי ביציע שבקושי ידע מה זה מכבי. אין לי מושג איך הוא נשאב לזה אפילו.
  10. עלק יציע שלם ... שרו את זה 300 איש שיבו בצד של הארגון גל השאר שתקו.. ואמיצים כמוני שרקו בוז ..
  11. איזה טיעונים אחי? אני ממש לא בעד זה ואני משורקי הבוז. רוצה לשמוע בדיחה טובה. אשתי הייתה איתי 4 שנים רצופות ב 80 אחוז ממשחקי החוץ ו קצת מהבית אם היה כרטיס נוסף לבלומפילד. היא עדה לקרוב ל 40 נצחונות ואולי 3 הפסדים קטנים ואיזה תיקו. ובכלל השיר המגוחך של האונס אני מתבייש שהיא תשמע את זה.
  12. א. תפסיקו להסתכל מסביב. ב. השירים האלה לא תורמים בכלום. ג. מה הבעייה לשנות כמה מילים בשירים ולגמור את הסאגה הזאת. זה לא תורם כלום לאף אחד. זה לגבי הניקח לכם את הבנות. לגבי טועמה זה כבר עניין בפני עצמו שלדעתי אין מה לשיר עליו בכלל הוא שונא את הפועל כרגע בדיוק כמונו. על זה שהחסירו ממנו כסף. אותי מעצבן שעדיין מזכירים אותו כל משחק .
  13. שם את באר שבע בצד רגע. לגבי העונה של סוזה אני באמת לא מבין ממה התלהבתם? סוזה היה טקטיקן גדול מאמן ענק ווינר. מבחינת רמת משחק - בתור אוהד הקבוצה שנאתי את זה. היינו משחקים חלש מאוד בקושי כובשים ומחכים לנס מזהבי דקה 80 + וזה היה מנצח משחקים. אני גדלתי על מכבי דורסנית מכבי שרוצה התקפה התקפה התקפה ואם שמים 2 אז יאלה לתת 5 . סוזה ב 2-0 היה מוציא את החלוצים. יכול להיות שזה היה כדי לשמור את השחקנים על הקרקע כדי שלא ידרסו משחק אחד ובשני יקרסו. שוב אני אומר מבחינת אחוזי הצלחה הוא המאמן הכי טוב שהיה. מבחינת הכדורגל ממש לא. מצטער.
  14. קריית השרון זה נכון לא רק מצוקת חנייה. יש חסימת כבישים + קניון שעומד להיפתח פחות מחצי שנה. בנוסף לזה היה שם את המכות מול חיפה ויש שם פחד לתושבים שלא יהיה שוב בלאגנים כאלה בנוסף לכל הפקקים והצרות שלהם. מצד שני אנחנו מספקים פרנסה יפה שאנחנו מגיעים למתחם הקרוב . אל תשכחו שיש עכשיו סינמה סיטי וזה באמת יהיה גיהנום למי שילך לסרט בזמן משחק חח.
  15. קח בחשבון דבר אחד קטן. ההכנסות שלנו הרבה יותר גבוהות. מבחינת הכל.
  16. הבבונים של ביתר מבינים פשוט אותם יכניסו לכלא ואת טביב לא.....
  17. שמעו באמת שהקהל כמה שתצחקו השתפר מבחינת התנהגות בכמה דרגות. במצב כזה היום היינו מחכים לשחקנים בקריית שלום שוחטים אותם. הבוז נגד אשקלון הגיע בסיום המשחק כמתבקש. אבל לא מעבר לזה. במהלך כל המשחק היה עידוד מסיבי באופן יחסי לקהל שהגיע. מאוד מקווה שהמועדון רואה שהקהל רוצה נטו טובת הקבוצה ולא מחפש להשמיד אותה כמו בימים עברו. אז היום מקווה שהם ילחמו על הדשא בשבילנו ובשביל הסמל . יתנו את הנשמה ושהשמחת חיים תחזור לכולנו לחיים.
  18. מישהו יכול לפתוח נושא חדש אם כל האפשריות של הפועל ואיך זה שרוכש חדש יבוא ופתאום לא יהיו חובות? כאילו הוא לא יתעסק בחובות כי זה ילך מהככנסות ואת כל הכסף השוטף הוא שם מחדש?
  19. לבוא מחר לתת את הנשמה את הבוז אפשר לשרוק בסוף הכי חשוב במהלך ה 90 דקות לתת את הנשמה. מאמן או לא נקווה שאנחנו טועים וגורדי צודק. את זה נדע בקרוב או בסוף העונה עם שוטא יפתיע.
  20. הקבוצה שלי ויש כמה שלא מגיע להם להיות שם. לא מספיק רוצים. מבזים את הסמל. מכביסט אמיתי זה מכביסט שנלחם ודורס וכשלא טוב הוא מנסה. מצטער אבל אני רואה את עומרי משחק והוא פשוט קונוס איך שלא תסתכל על זה. לגבי דסה הוא באמת חלש לאחרונה. כמו שאמרתי צל של עצמו. אבל הוא יכול להשתפר כי הוא באמת מנסה לעומת השני.
  21. חברה אל תתעסקו באחרים בואו נעבור את המשבר שלנו כרגע!!!! אחרי זה נצחק על אחרים. חוץ מזה שאני מאמין שאף אחד ממכם לא רוצה שהפועל תתפרק. אחרי זה נגד מי יהיה לנו יריבות ???
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.