Jump to content

kazale

משתמשים רשומים
    14
  • Last visited

Everything posted by kazale

1. מי מחפש לנו טיסה לבאזל ביום שני בלילה עם מלון ליום שלישי כולל כרטיס למשחק ? ואז העברה ל מינכן עם כרטיסים לאודי קאפ וחזרה ביום שישי לפנות בוקר ממינכן.? מישהו יכול לברר מסלול כזה?
  2. מה יהיה בעזרת השם נסתדר....
  3. חברה אחלה שיר שווה לנסות אותוו ביציעעע למרות שהוא של חולון בכדורסל ואני אוהד חולון בכדורסל חח אבל מכבי זה החיים האמיתיים אמור אמור אמור אמור אמור, אמור אמור אמור אמור, אמור אמור אמור אמור, אמור אמור-ההה כמו סם שממכר ושום דבר פה לא עוזר ואי אפשר להיגמל מהמכביזםםםםם עומד להתפוצץ כל היציע פה קופץ חכו עוד רגע עוד שנייה וזה מגיע.. צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה עולה עולה עולה צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה עולה עולה עולה צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה אני יודע עמוק בלב פוגע אני יודע עמוק בלב פוגע האהבה הזאת בסוף אותי עוד תשגע אבל הלילה, נושא עיני למעלה מכבי תל אביב עולה אני עומד ושר לה... או או או, או או או... נהנהנהנהנהנהנהנה...
  4. חברה אני מנסה לארגן מטוס 50 איש כולל העברות למשחק וחזרה לשדה תעופה. טיסה בצהריים ביום חמישי להגיע 4 שעות לפני המשחק ולחזור שעתיים אחרי המשחק ככה זה מוזל יותר הצעת מחיר אני יקבל יותר מאוחר אבל אני צריך לבדוק אם יש אנשים שמוכנים לזה יש מצב שזה ירד מ 500 דולר .
  5. יש פה אנשים שמעוניינים לשכור מטוס ליום אחד לבדוק אם זה מוזיל את המחיר מטוס עד 100 איש עדיפות ל 100 בול חחח
  6. מצאתי טיסה הלוך ב 243 דולר אם אני ישיג גם חזור באותו מחיר אז חסכתי עוד 100 דולר
  7. מישהו יכול לברר לי איך אפשר ביום שישי לחזור לארץ או בהפלגה מטוס רק כיוון אחד מאתונה לארץ
  8. לא הבנתי אחינו מי נגד מי תגיד תמבצע בפעם אחת לא בחלקים חח
  9. חברה גם נגד בני יהודה אלברמן בעצמו לא ידע מה הוא עושה על הדשא חוץ מ 2 כדורים שהוא חילץ
  10. שאבי הדיל שאתה הולך להוציא זה דרך קל נופש כי הבנתי שהם אולי יחכרו מטוס בשבילנו אז אולי ירדו המחירים
  11. מקווה שיהיה קומבינה ליום אחד במחיר נורמאלי או חמישי בבוקר עד שבת בערב אבל גם להתחשב אנחנו חייליםםםםםםם כל מי שמוצא פה איזה דיללללל לפרסםם ישררר חייבים למצוא משהו טוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.