Jump to content

נחשון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. יש לי גלאקסי ואני מרוצה מאוד. בעקרון תחפש השוואות מפורטות באינטרנט... בקצרה: מסך טוב יותר יש לגלאקסי, המצלמה של שניהם אותו דבר. מבחינת אפליקציות כרגע אפל מובילים בתחום בהפרש שהולך וקטן כל שניה. כאמור גלאקסי עובד על מערכת הפעלה אנדרואיד שהיא חזקה יותר מהמערכת הפעלה של האייפון, ואותו אנדרואיד הוא בעצם גוגל. עם כל הכבוד לאפל, אין להם את הכוח של גוגל... הפערים כל פעם הולכים וקטנים ובקרוב מאוד גוגל גם תעבור את אפל. בקיצור בלי שאלות: גלאקסי. גם טוב יותר וגם זול יותר, מה צריך יותר מזה?
  2. הוא הרבה יותר אתלט מאשר חלוץ... מה שמתאים לליגה פה. אני אישית אהבתי אותו אבל כל עוד הוא זר אז שישכח מחזרה למכבי
  3. גם לי לא עובד הקטע בספורט 5 ראיתי אותו אבל אתמול עם כל החברה שרובם אוהדי הפועל חחח וכולנו נשפכנו
  4. שום שחקן חדש לא ינחת במכבי בינואר. הסיבה העיקרית היא שבקבוצה יש 5 זרים שעל אף אחד מהם לא יוותרו... וכמו שאנחנו יודעים, השוק הישראלי לא רק שאין בו הרבה שחקנים, גם השחקנים שיש הם מאוד חלשים... לא תמצא שום ישראלי שאפשר להביא בכל אחת מהמעדות שציינת. הסגל כרגע סגור. השינויים היחידים שיהיו זה השאלות של שחקני רוטציה של רוטציה כמו כחלון לקבוצות קטנות יותר שזה לדעתי מעשה חכם.
  5. באירופה הדברים לעשות לא נגמרים פשוט... תחליטו מה הכיוון שלכם לגבי סוג הבילוי ולפי זה תחליטו שאתם מתמקדים בלא יותר מ-3 מדינות
  6. עברנו את המשחק הזה בשלום. לא רוצה לחשוב מה היה קורה במקרה שלא מנצחים, בטח שמפסידים... מחצית ראשונה השחקנים לא הפסיקו לרוץ, לחץ על הכדור, שליטה במרכז השדה של אלברמן וסידיבה בתוספת גיז'רמו שנמצא בכל מקום. חצי שני קצת ירידה ואפשר להבין את זה... הצוות המקצועי שידר לשחקנים שהתוצאה וה3 נקודות הם מעל הכל ולכן השחקנים חיפשו רק איך לא להפסיד את המשחק ולא להסתבך בניסיונות לתת את השלישי. דברים שלא אהבתי: גפני חלש. חלש מאוד... מתאים בקושי להפועל רמת גן. ובכלל, חבל מאוד שדווקא שיש התקפה כל כך כשרונית, אין מגנים טכניים שיכולים לעזור בחלק ההתקפי, למרות שמבחינת שריפת שטחים לפחות זיו לא רע בכלל. קולואטי אומנם במשחק לא רע אבל הליגה מתקדמת והטור הסטטיסטי שלו נשאר במקום וזה לא מצב טוב לחלוץ... בטח שבקרוב רנגלוב חוזר והצוות המקצועי לא יהסס להחזיר אותו להרכב, מה שבעצם יגמור לקולאוטי את העונה מבחינה מנטלית. בכל מקרה, הייתי רוצה לראות את אותו הרכב רץ גם בשבוע הבא. מקווה שגם בצוות המקצועי יבינו שזה הדבר הנכון.
  7. עדיין לא החלטתי את מי אני שונא יותר - גפני או דני נוימן
  8. זה נראה כאילו זאת השנה של ריאל... למרות שאני אוהד בארסה לדעתי זה 2X
  9. מישהו כבר פרסם את זה :] http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=129050 בכל מקרה, אחד המצחיקים חחחח. מה שיותר מדהים זה שהבנאדם עם אוצר מילים של 4 וחצי מילים, הצליח להעביר את המסר בצורה very very טובה
  10. רוטציה לא רוטציה, קבוצה שרצה לאליפות חייבת לגבש הרכב של לפחות 9 שחקנים "בטוחים" שכל עוד הם בריאים וכשירים ב100 אחוז ואין כל אלמנט של סיכון כלפיהם, צריך לפתוח איתם. במכבי לצערי זה לא ככה וכנראה גם לא יהיה ככה עד שכדור השלג יפסק ונתחיל להצח 3-4 משחקים ברצף ואז הכל יראה יותר טוב. כמו שזה נראה(ע"פ וואן), גם במשחק נגד נתניה, הצוות המקצועי צפוי לעשות "ניסויים" למיניהם. שיהיה בהצלחה מה כבר אפשר להגיד עוד...
  11. שכחת להוסיף אנשים שחיים בסרט
  12. איך הוא מרוצה מעצמו שהוא הצליח להוציא מעצמו את המושג step by step... אפילו הוא לא האמין. ישר לקלטות בשביל הסקאוטרים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.