Jump to content

moshe426

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by moshe426

1. אצל יצחקי זה אפשרי אצלו זה לפי רמת החברות הוא יכול להרוס לנו עוד שנה
  2. לא היה כלום לא יהיה כלום כי אין כלום
  3. זה לא אמור להפריע אם מכבי תעמוד על שלה ולא תשחרר אותו. במקרה הגרוע אמדור יחלה בשריר החשק זו מחלה קלה שעוברת אחרי כשבועיים היא דורשת טיפולים של חום ואהבה מצד הקבוצה ובעיקר מצד הקהל. יש מיקרים קשים יותר שדורשים שיפור חוזה ופינוקים מכבי יכולה לעמוד באתגר.
  4. לא נותן לו ללכת גם ב 3 מיליון שחקן חשוב במיוחד! גם אם הוא לא רוצה להשאר אני הולך איתו ראש בראש עד שישנה דעתו או דעתה שישכנע אותה. למה הוא חתם כאן מלכתחילה? אסור להיות פריירים.
  5. רק במדינת עולם שלישי משטרה יכולה להעניש עשרות אלפים בגלל שכרגע ככה בא לה. בית משפט היה זורק אותם מכל המדרגות. שיעשו את העבודה שלהם ויבדקו יותר טוב. זה כמו להעניש את כל הנהגים בכביש ולהגיד להם החודש אתם לא נוסעים ברכב בכלל. כי היו כמה נהגים שנסעו בפראות וגרמו לתאונות
  6. הכיסא עבר בדיקת מכון התקנים? חחחח סכנת נפשות
  7. למה לא שרים הבה נגילה במשחק? למשל אחרי גול שרים את זה רק בסוף בחגיגות.
  8. יש לנו את הכלים לנקנק את כולם ואם לא נעשה זאת. זאת אשמתנו
  9. הגול של איווניר היה בשנת 81 היריבות עם ביתר ירושלים אכן הייתה גדולה מאד לא זוכר יריבות עם ביתר תל אביב. אולי בקטנה. לא אשכח את הניצחון של ביתר תל אביב עלינו 3:2 זאת לאחר שהובלנו 2:0 זה היה כבר ב 91. מחזור ראשון נדמה לי. אוברוב משחק בכורה. בסוף חגגנו אליפות אחרי 13 שנים שחונות.
  10. אם מישהו יכול בבקשה לעלות פרצופים ששחר עושה בגולים שהוא מקבל אני הכנתי פופקורן...
  11. שורה הוא אגדה! צריך להשאר כל זמן שירצה!
  12. באמת קשה לעיקול מה שקרה היום. אבל תזכרו את היום הזה טוב טוב. בגלל מה שקרה כאן היום. וזה לא בגלל משחק רע של השחקנים. זה צירוף מיקרים נדיר. זה יגרום לשחקנים להתאחד. העונה הזאת תיהיה שלנו.
  13. נכון אחי אתה צודק בעיניין המוזיקה. אני התכוונתי על משחק השבוע בחמישי שהיה מגיש יאיר שטרן. לא יורם ארבל. רוב התוכניות היו על כדורגל אנגלי בעיקר המוזיקה בתוכנית חבלז תענוג
  14. הקטע הוא שבפתיח המנגינה בכלל היא של ״משחק השבוע״ תוכנית ספורט אשר הייתה משודרת בימי חמישי. זה לא המנגינה של שירים ושערים!
  15. הוסרה אפליקצייה. תגובה שלילית בגוגל פליי. כוכב אחד הוסר הלייק בפייסבוק הצטרפתי לחרם על ערוץ הספורט בפייסבוק עם לייק שיתפתי חברים וחלקם הגדול שיתף פעולה מנסה לחשוב על דרכים נוספות להחזיר את עמיחי פשכה פרימו ושו׳ לאוטובוס
  16. הוא ראה שהקבוצה פצועה וחבולה אז ירד לגליצים ועזר להגנה רדף בטירוף אחרי שחקנים שלהם הוא אוהב את הקבוצה אהבת אמת כוח הרצון שלו היה מאפשר לו להצליח בכל דבר בחיים גם בהוקי קרח נגמרו המילים לתאר את השחקן הזה
  17. היום הוא סתם את הגולל על האפשרות שקבוצה אחרת תיקח אותו
  18. מדוניאנין זה נפילה של החיים הבן אדם טיפוס שלילי כבד פחד עצלן שאין דברים כאלה מנטלית אפס ממש לא מתאים אבל ממש
  19. וחלקם עכשיו מוכרים אותם ביד 2 מאחל להם מחלות.
  20. איך הוא מזכיר את קוביקה. למי שזוכר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.