Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
    815
Everything posted by Sawyer

1. חייב להאמר. מהלך חד צדדי מוחלט של ערן. למרות 4 משחקים ביומיים, למרות שאין אף חלוץ סביר בכלל, למרות שיש פה הזדמנות היסטורית חזן ובניון עשו הכל עד הרגע האחרון כולל הכל כדי לטרפד את חזרתו של ערן לנבחרת. הכל. הכריחו אותו להתנצל, לוותר על הכל, הוא יצולם ישן לא לבד בחדר כדי שיראו ש"ניצחו" ואמרו לו שבכלל לא בטוח שיפתח/יראה דקות (שזה סתם מביך כי זה או הוא פותח או גיא מלמד או משהו) גם היום. בנקודה הזאת של המדינה באמצע מלחמה יוסי בניון ואלון חזן שמים את האגו ואת עצמם מעל צרכי הנבחרת והמדינה. רואה את שניהם בוגדים במדינה, לעולם לא נסלח להם על זה. שלא ישכחו את זה אף פעם שהם פושעים ואנחנו הדרום להלם לשלם על זה כשיגיע הזמן. וערן זהבי... אין עוד מלבדו.
  2. סדרת ניסים בלתי נתפסת מהשבת השחורה - הוכחה לכל מי שעוד פקפק שיש אלוקים: 1. שמרית מקיבוץ בארי נכנסה לממד עם עוד 5 מחבריה כשהמחבלים נכנסו לממד היא התפללה לאלוהים ובזמן שטבחו בכל החברים שלה כל הכדורים שכוונו אליה ופוספסו, המחבל כיוון לה מטווח 0 לפנים אבל אז היה לו מעצור בנשק. הוא ישר אמרה לה שאלוהים התערב פה והוא לא ינסה להרוג אותה יותר ויצא מהחדר. נס גלוי. 2. שמעון שבילה במסיבה ברעים עם אשתו ו2 ילדיהם הקטנים התחבאו מתחת לעץ. אחד הילדים בכה לאלוהים שיעזור לו, האמא שלו, כופרת, גערה בו שאין אלוהים ושיהיה בשקט שלא יגיעו אליהם בזמן ששמעון הצדיק הצטרף לתפילה ואמר לבנו רק אלוהים יוכל להציל אותנו. באותו רגע טיל rpg נורה על העץ ומעך את אשתו של שמעון והילד השני. שמעון והבן הצדיק שהתפלל לאלוהים יצאו ללא פגע - נכס כפול ומכופל. 3. יוכבד, סמבצית צעירה בבסיס אורים שבסמוך לעזה התחבאה במגורי הנשים בבסיס עם עוד 3 חברות שלה, כשנכנסו המחבלים כן סידרו אותן לפי סדר ואנסו ורצחו אותן אחת אחרי השניה, בדיוק לפני שהגיעה תורה של יוכבד שהייתה אחרונה היא התפללה לאלוהים וצעקה לשמיים שהיא בתולה. באותו הרגע שמו לב המחבלים שהם צריכים עוד ויאגרה ואיך שהם לקחו אותה הם לקו בליבם ומתו כולם. בלי לגעת ביוכבד כלל. שמירה פרטית. 4. יהודה, הבן הצעיר במשפחה בת 5 נפשות התעורר בשבת לקול אזעקות, אבי המשפחה אמר להם לקחת רק מה שחייבים ושצריך לברוח מהר מהישוב לפני שיגיעו המחבלים. כל אחד לקח פרטים אישיים רק יהודה לקח את התפילין שלו בלבד ורץ החוצה. כל בני המשפחה נטבחו מול עיניו בזמן הריצה אך יהודה לא נפגע מאף כדור והצליח להגיע בשלום לכוחות הצבא.
  3. אז בסוף הרוסים המוסלמים לקחו 5/5 בקרבות? לא חושב שהוא דיבר סתם, נראה שידע מה הוא אומר..
  4. זהו, הבנתי שאוסמן פצוע וגמור וזה קרב מכור כמו כל הקרבות של חמזט אבל קיוויתי וולקנבסקי לפחות יוכל לנצח ושאולי ג'וני ווקר יסיים אתה קרב עם דגל ישראל עליו
  5. כל הקרבות זה פלשתין נגד רנדומלי או פלשתין נגד פלשתין. יהיה לא קל לצפייה. נקווה לפחות לנצחונות של וולקנובסקי ואוסמן? אוסמן לא גמור?
  6. עכשיו אני בטוח באלף אחוז שיש שם גג 30 הרוגים בארוע. לא יאמן. המחדל הזה גרם לי להבין. ישראל פינישד. תתחילו לחפש מדינה חדשה לגור בה. הפסדנו הדעת העולם, הפסדנו במלחמה, הפסדנו הכל. מזה כבר לא נתאושש. להתחיל להתרגל לפרידה מהבית, מהחברים, ממכבי ולהתרגל למציאות החדשה. נגמר פה.
  7. אטום על עזה. לא משנה מה יהיה מה נעשה יבואו עלינו. פשוט להוריד את כולם שם. על הזין הכל כבר. אין דרך לנצח באמת. פשוט להרוג את כולם. באמת.
  8. @amilov מבחינתי דבריו הם הסטה ובגידה במדינה. רק לפני שבוע הוא כתב פה (לא רמז! כתב!!) שחיילים/מפקדים בצהל/שבכ בגדו במדינה ומסרו מידע לערבים ועזרו להם להכנס כדי לפגוע בנו צריכים לשנות דיסקט, האנשים האלו בראשות קרישי הם בוטים מסוכנים שבוגדים במדינה ואומרים דברים שאי אפשר להקשיב להם. למה אתה נותן לו במה פה? למה הוא עדיין רשאי להפיץ את דברי הבלע הנוראיים האלו? לא רוצה אותו פה. מתחרט שמחקתי את ההודעה הנוראית לו כי הוא ביקש.
  9. לא נכון. אתה משקר. אתה יודע שאתה משקר. אתה חשבת שאני המצאתי את כל המכתב כי לא ראית שהוא כתב אותו ועכשיו אחרי שראית שזה אמיתי אתה משנה את ההודעה שלך (בצורה די פתטית, אף אחד לא היה מאמין בזה) כי אין לך אין לצאת מזה יא אפס. אתה שרוף. אתה לא מבין? אתה טועה. אתה בוט אפס. אתה בצד הלא נכון של ההיסטוריה ואני נשבע שאני עד יומי האחרון ארדוף אנשים כמוך שגם כשהמדינה שלנו נמצאת על סף תהום בדרך למלחמה כוללת עדיין מגנים על האויבים שלנו מבפנים. לך אין תקווה. אתה סיימת.
  10. תזכורת לעתיד: אנחנו בעד מייקל פריירה (ולא רק בגלל שהוא לוחם מרגש ונלחם מרהיב סופרמן פאנץ וכל מני דברים) מספר 1 עבורנו.
  11. שלום קרישי, שמי ארנון איתיאל ואני מבקש סליחה ומתנצל בפני העוקבים שלי. אז, בעולם הישן, ישבתי וכתבתי פוסטים. פרסמתי טורים בעיתון. קראתי לעצמי ״פובליציסט״ והכל היה סבבה. נהייתי כוכב. התארחתי בערוץ 14, ישבתי שם עם הטבעות שלי והרגשתי שאני הדבר הבא. אנשים זיהו אותי ברחוב, אמרו לי ״כל הכבוד״ ואני עפתי. מזהים אותי ברחוב! ישבתי בפאנלים וחיכיתי שיהיה שקט לפני שארנון איתיאל מדבר.הייתי חוזר הביתה וצופה בעצמי בתוכנית המוקלטת שוב ושוב. ישבתי כמו מאניאק מול צופי ערוץ 14 ומכרתי להם שהכל בסדר. שאנחנו חזקים. שאין באמת סכנה קיומית. שצה״ל וחמאס זה כמו לקחת צעצוע מילד. התאהבתי בפוזה. וואי כמה נהניתי ממנה. הייתי הימני הזה, המגניב. מצד אחד חילוני עם טבעות ומצד שני לאומי ולא מתפשר. מהמם. הייתי החתיך של החיים שלי, תמיד יותר חכם מכולם וכדאי שכולם יבינו את זה. כמה נהניתי. אימאלה. שיקרתי לכולם ועל כך אני מבקש סליחה. שיקרתי. מה שעניין אותי לא היתה ארץ ישראל. לא עם ישראל ולא תורתו. הכל היה זיוף, רימיתי את הצופים. היום אני יודע שכל מה שעניין אותי היתה הפוזה. הרווח האישי שלי.הנאה חולנית של אדם שמסתובב עשרים וארבע שבע כשהוא מחזיק בידו מראה. הייתי השמוק הנפוח, הטיפש, השחצן הזחוח והרשלן בדיוק כמו כל אחד אחר שהחזיק את השקר הגדול בחיים. הייתי בורג במכונה שהביאה עלינו את האסון. השתתפתי בפרוייקט שטני של עיוות האמת ושיווקה להמון. אני ועוד כמה מאות אנשים, דאגנו ערב ערב, שאיש לא יראה. שאיש לא יסיט את מבטו ויסתכל בעינים תמימות על השטן שקם עלינו מעבר לגדר. וגם עכשיו אתה לא תבין שיש מכונת תעמולה ממומנת בכוונה כדי להשאיר אותך בצד הלא נכון של ההיסטוריה. גם אם ביבי יבוא אלייך בפנים ויגיד הכל היה שקרים אתה לא תתעורר. למרות זאת, זורק לך עוד חבל הצלה.
  12. אז שנה לפני שיש להם גרעין הם מחליטים לצאת לטוטאל וור? אז למה ניסיתם להשיג כל הזמן גרעין? לא מבין. תוכנית הזיה וחסרת הגיון, לא מבין על מה אתה מדבר.
  13. ואז ארהב בריטניה וישראל ישמידו את איראן תוכנית מדהימה.
  14. לא פחות מהחשש המטורף מהעתיד הקרוב, מהמלחמה, מאיבודיף חיי אדם נוסף בעזה, מגורל החטופים ומפתיחת חזית בצפון שיכולה להפוך את המדינה למדינה שלא הכרתי בסופה. אני חושש מאנשים כמו קרישי. באמת האמנתי שהיום, אחרי כל מה שקרה זה יהיה הסולם לרדת איתו מהעץ. זה יהיה הסולם של כל המטורפים, הבוטים של ביבי, האנשים שלפני 5-7 שנים החליטו שהמאבק הזה הם בעד ביבי וננעלו ולא משחררים עד היום כי מבחינתם זה להודות בטעות כל השנים ויצחקו עליהם בכל מקרה אז עדיף להם להסתגר עם הטעות. טעיתי. אשכרה יש אנשים שממשיכים להגן ולדברר את ערוץ 14 וכל מכונת התעמולה המטורפת, להגיד דברים בלתי נתפסים בלי לקלוט כמה הם מביכים ולהאחז בכוח בשברירי טענות קלושות ומופרכות. נכון. חלק עצום מהביביסטים ירדו מהעץ וזה מבורך, עם האנשים האלו נוכל לנסות לבנות את המדינה מחדש אחרי מה שיהיה פה. אבל כל הבוטים, כל האנשים שממשיכים להגן על הממשלה/חלק מהממשלה וממשיכים לכתוב פה שטויות כמו ההודעה של קרישי על מה רוצים מהשרים שלא מבקרים או למה כועסים על ביבי בנאום בשישי בערב. מה נעשה איתם? נצטרך להמשיך לחיות איתם ביחד. זה אנשים שיש להם קול בבחירות בדיוק כמונו - זאת מלחמה שנצטרך לנצח גם. מפחיד.
  15. חלילה חלילה להשוות בין דתיים וחרדים, שני מוצרים שלא קשורים אחד לשני זה כמו מכבי והפועל, שניהם מתא אז הם דומים? שטויות. דבר שני, שמעתי במו אוזניי בן אדם שתרמתי לו מצרכים שאומר לי שלא נתנו להם להכנס כי האוכל לא כשר. זה לא איזה פייק זאת המציאות ואותם אנשים שמונעים אוכל מחיילי ישראל שרעבים בגלל כשרות - אוייבים. דמם מותר. יאללה עזבנו בצד, נחזור לעסוק בזה אחרי המלחמה.
  16. אתה חייב להבין. מבחינתם אנחנו החילונים זה כמו אויבים רק שהם "כבשו" אותנו כדי לנצל אותנו. הם יעדיפו שכל החילוניים ימותו מאשר שדתי אחד יאכת בטעות לא כשר. הם אוייב שלנו. כרגע צריך להתרכז באויב הגדול, בערבים שמנסים לשים קץ למדינה שלנו אבל אם חרדים עומדים בדרך, להרוג ולהשאיר את הגופה להרקב. לא יאמן כמה חסרי אנושיות וכמה נוראיים ושונאי ישראל זה החרדים הגיס החמישי הזה.
  17. דמם של החרדים שמונעים כניסת אוכל לחיילים/פצועים בבתי חולים מותר.
  18. מעולם לא חיבבתי את בנט או תפסתי ממנו משהו מיוחד. הוא הפתיע אותו בטירוף מאז שהפך לראש הממשלה לאורך הכהונה ועד היום. אם הוא היה ראש ממשלה היום היינו במקום פחות גרוע בהרבה.
  19. נקווה שעם ההיסטוריה שלך ההודעה הזאת לא תהפוך להיות זאת שתהפוך להיסטוריה של ישראל.
  20. נמחק, מקווה שאף אחד לא ישמיע דעות כאלו בפורום הזה בעתיד.
  21. רוצה להאמין שלפחות בעיתות מלחמה, אחרי שכבר נתפסנו עם המכנסיים למטה וברור לביבי שהוא היחיד בחדר עם קשר להבנת הסיטואציה שמעתה יתנהלו סביר ויזנחו הכל לפחות עד רגיעה מלאה.
  22. מאז יום כיפור לא היה דבר כזה מאות הרוגים אלפי פצועים ודיווחים מספיק אמינים על עשרות רבות אם לא יותר של חטופים מכל הקשת. אחד הארועים הקשים בתולדות המדינה ואנחנו עדיין רק בשעות הראשונות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.