Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
    815
Everything posted by Sawyer

1. עדיין שיפוט חלש, סמרטוטי. נתן להם צהוב ראשון דקה 90 בערך (אחרי 3-4 צהובים שאין דיון עליהם, גם לנו ויתר על שניים) נתן להם להשפיל אותו בכל מני אי החזרות כדורים ובזבוזי זמן מטורפים (אך לפחות החזיר בתוספות מכובדות, בעיקר במחצית הראשונה והמוצדקת) אם אתה שופט ביחס לעובדה שהוא שונא מכבי חיפאי זבל - היה בסדר גמור. אם אתה שופט ביחס לשופט כדורגל אובייקטיבי בעל יכולות שיפוט סבירות - שיפוט חלש.
  2. אמאלה מה קורה לנו מאז שחזרנו לשחק כדורגל, התוצאות מעולות (מושלמות), הכדורגל לפרקים נראה טוב מאוד אבל בתוך סדר משחקים כזה וללא שום מנוחה בלתי אפשרי לצבור את כל הנקודות, כל משחק הוא מוקש וגם מפ"ת במושבה יהיה עוד אגוז קשה לפיצוח שחייבים לעשות הכל כדי להביא בו את שלושת הנקודות. נחמיאס ודוידה מפתיעים בהרכב. שופט: סביר (אמנם הוא שונא מכבי ואוהב לבוא לנו על הראש, אבל היום מלבד שיפוט חלש הוא היה בסה"כ.. לא גרוע כמו שחשבתי שיהיה. עדיין חלש מאוד בשיפוט וסמרטוט שמושפל ע"י שחקני היריבה) שחקנים: מוסקרה לא משוכנע שלא יכל לעשות יותר בגול, היה שם כזה בלאגן מבאס. חוצמזה עשה מה שצריך והוסיף הצלה באינסטיקנט אדיר. עדיין תחת מעקב עקב השמטות עבר. רביבו משחק מאוד פעיל נוסף שלו, לא יודע אם זה עייפות/אובר ביטחון מסוים אבל שוגה קצת יותר מדי לצד לא מעט מהלכי כדורגל טובים מאוד. לוקאסן מכר בהתחלה (בכלל פתח רע) וגם יש לו אחוזים מסויימים בשער אבל עדיין ללא ספק וגם היום החזק בחולייה ההגנתית של מכבי עם לא מעט פעולות הגנתיות חשובות. נחמיאס אמנם פחדתי מהרבה יותר אבל נתן לנו קצת ניצוצות מהמכירות ענק שלו. אבישי מתפתח ממשחק למשחק להיות שחקן מרגש, נגיעות ומהלכי כדורגל גדולים, נותן הכל, לא מפסיק לרוץ. כן טועה, גם היה שם בגול, גם מפחיד לפעמים אבל חיובי מאוד ומרגש למדי. יוריס לדעתי מהמשחקים החלשים ביותר של יוריס, איבודי כדור לא אחראיים, הרבה מדי אחורה. עדיין היה דינמי מאוד ונתן כמה כדורים מפתיעים קדימה שהוציאו אותנו. צריך להתרענן ולחזור לשיא הוא חשוב לנו מאוד. פרץ כמו יוריס גם לא במשחק גדול, כ"כ הרבה 50/50 שיצא ללא הכדור, חלק במצבים מסוכנים, עוד כמה טעויות לא אחראיות ו2-3 מצבים שיכלו להגמר בגול כמובן נגמרו עם כדור בחוץ. יש גם משחקים כאלו. גבי קצת נעלם לי בחלק מהדקות אבל נתן עבודה, עשה כמה פעולות יפות, היה חייב לכבוש אבל חוצמזה היה הטוב בחוליית הקישור היום. דוידה היה פחות טוב היום כשפתח בהרכב, ועדיין לא משחק נפל. עשה כמה פעולות לא רעות, שיחק יחסית חכם, איים קצת על השער, היה מחוייב יחסית בהגנה. לא יום גדול שלו אבל נראה כמו שחקן לגיטימי למכבי לפחות כרגע. מילסון מפה לשם אולי המצטיין היום, גם לא ביום אדיר אבל כבש/בישל/יצא את הראשון, סחט את הפאול בשני. נתן כמה דריבלים חשובים. יכול להיות יותר מדויק במסירה/בעיטה אבל זה בסדר. זהבי הגול הראשון, הכדור החופשי היפייפה שלו לרשת, כמה נגיעות אדירות (אמאלה העקב לגבי). גם במשחק שהיה נראה פחות טוב ומדויק הוא בסוף זה שעושה את ההבדל ומנצח לנו עוד משחק, מישהו סופר? הגדול בהיסטוריה של הספורט. פיקנטריה: - משחק ראשון עם הרגשה של קהל של מכבי (עדיין ללא ארגון) - נחמיאס פותח בהרכב - החבישה של נחמיאס - גבי ממשיך לשחק כמו גבר שבגברים ברגע מרגש וחשוב - טבחלוץ מרגש + שירה לטבחלוץ (וגעגוע להוא שידע לרוץ) - ערן זהבי מנצח למכבי ת"א עוד משחק. - סיפור הגול הראשון, נגע או לא נגע (תנו לו יא חארות) קהל: שוב פעם, אין הרבה מה להתייחס. כשאין ארגון אין באמת יכולת לייצר עידוד, הייתה קצת תמיכה היום ואפילו קצת בוז מבורך כששילוח התחיל להגזים נגדנו. הדבר החשוב ביותר הוא שלושת הנקודות בכיס, עוד מוקש שנוטרל ועם הפנים קדימה ליום רביעי, שזה ממש עוד מעט. משחק סופר חשוב, סופסוף חוזרים לבלומפילד. הפעם הקהל יצטרך לעזור להביא את הנקודות. רביעי, 20:30, בלומפילד. נתראה שם!
  3. הכי טוב מבחינת עניין לצופה הרנדומלי, קצב טוב רוב הדקות, 3 גולים שנפסלו ב5 דק, אדום עוד אדום עם פנדל שמבוטל בדרמטיות ודקות סיום חולניות שהכדור מתגלגל על קו השער שלנו. לא היה משחק משעמם.. לוקאסן היה מעולה אבל עשה טעות אחת גדולה מאוד. לא יכול להעלים עין. מוסקרה על סמך מה אתה אומר.. מה ראית היום מלבד הצלה באינסטיקנט מופלא. על רנשרייבר ומה שקורה בכדורגל הישראלי, אין מילים.
  4. כמה זמן לא הייתי במגרשי הכדורגל, כמה זמן לא ראיתי את הקבוצה שלי. כמה זמן מאז אותו יום ארור שאנחנו לא מצליחים לחזור לסוג של שגרה. מכבי אגב, כבר חזרה מזמן. גם אם היינו קצת קהים לזה בהתחלה הבחורים של קין חזרו מהמלחמה עם רצף נצחונות מרשים שכלל את הניצחון האדיר והבלתי נתפס על גנט (שכולל העפלה לשמינית קונפרנס!) ועוד מוקש כמעט בלתי אפשרי במשחק הצמוד אחריו עם ניצחון בשיניים על נתניה. המרוץ הזה של ראשון-רביעי עד המוות נראה בלתי אפשרי, הוא יגבה פציעות והפסדי נקודות אבל צריך לפחות לעת עתה, לעשות הכל כדי לצבור כל נקודה אפשרית. ב"ש שבדיוק חוזרת לעצמה בטרנר בפעם הראשונה עם קהל הרגיש לי כמו משוכה קשה מאוד, קין הסכים איתי והמשיך לעלות הרכב כמעט ללא רוטציה כדי להשיג את שלושת הנקודות החשובות. שופט: מכור. (חלאס כבר איתו, באמת שאני לא מסוגל עם זה שהוא שופט אותנו. כל המשחק מכור אחושרמוטה, הצהובים שהם לא קיבלו זה ועדת חקירה, עושה למכבי דווקא, מנסה להוציא אותנו מהשלווה ולתת להם לקחת לנו נקודה. השיא כמובן היה בסוף והראיון המפליל הבלתי יאמן. פשוט בלתי נתפס מה שעושים לנו העונה) שחקנים: מוסקרה מצד אחד עצירה מטורפת ועוד כמה הצלות שם, מצד שני השמטות וחוסר ביטחון כללי איתו. לא יודע כבר מה כדאי בעמדה הזאת. דוידזאדה היה במשחק לא רע באופן כללי, שיחק יחסית אחראי מיעט למכור ושם את הגוף. מחליף ראוי לרוי. לוקאסן הייתה לו מכירה יפה מאוד שהוא החזיר להם כדור לגול במחצית הראשונה אבל חוצמזה היה במשחק סולידי, שיחק חזק הציל את מכבי כמה פעמים במיוחד בגליץ' בסוף. ביטון חשבתי שיהיה יותר גרוע, מכר באופן יחסית סביר, קשה מאד עם ההנעת כדור שלו מאחורה או הריצות קדימה אבל לא יודע כבר מה יש לנו ומה מצבו של סבוריט. אבישי כוכב נולד לנו בשבועות האחרונים, פתח את המשחק בסערה. מעט התקרר עם הדקות. תוקף, קורא מסירות, דופק ספרינטים ומביא איכות בהתקפה. עדיין מייצר חורים וקצת מסוכן בפאן ההגנתי, אבל יותר חיובי משלילי בוודאי. יוריס אחרי כמה משחקים פחות טובים היה היום לדעתי בצד היותר טוב ואף מהטובים בקבוצה, עשה עבודה מעולה באמצע דחף קצת קדימה. לא בשיא של תחילת העונה אבל מתקרב לשם. דור פרץ במשחק טוב לדעתי, כן הוא חייב לכבוש את אחד מהמצבים שהיו לו לפחות, כן הוא התעייף מאוד מחצית שניה והיה נראה גמור אבל עדיין עושה עבודה חוטף כדורים ונכנס מדהים לעומק, נשק חשוב למועדון. גבי משחק לא רע שלו, עשה את מה שהוא צריך, יכל להיות טיפונת יותר מדויק כמה פעמים אבל בסה"כ משחק טיפוסי לבחור שנותן עד כה עונה לא רעה. דן ביטון אחרי שני משחקים טובים ברצף היה ברור שזה לא יכול להמשיך, נאחל לו החלמה מהירה | דוידה שהחליף אותו היה אולי המצטיין כשנתן את התחת בדקות ששיחק, מהלך אדיר שלו בגול היחיד שלנו ועוד מהלך סולו נהדר שאיכשהו לא נגמר בשער. הוסיף עוד כדור גדול שיכל להגמר בגול ופשוט היה טוב ומסוכן היום. אולי ההופעה הכי מרשימה שלו בצהוב. תמשיך ככה. מילסון מצטרף לחבורת החוזרים לכושר מאז המלחמה, רצחו אותו היום ובאמת היה לו קשה ויש מה לשפר בנגיעה האחרונה (גם בהרמה גם בבעיטה) אבל הדברים שהוא עשה להם באגף זה נשק שאין לנו והוא נותן לנו המון. אחלה מילסון. זהבי בלי מנוחה, לא משנה הגיל, לא משנה המצב. המכונה לא מפסיקה להבקיע שערים ולנצח משחקים. אגדת מכבי ת"א הגדולה בכל הזמנים עם הניצחון המי יודע כמה לקלאסיקות של כל הזמנים. אין עוד מלבדו. פיקנטריה: - קהל במגרשים לראשונה מה7.10. - כ400 אוהדים בלבד בצהוב במשחק החזרה למגרשים. - ההנחיות בכריזה אם יש אזעקה - 3 שערים פסולים בכמה דק (ובכלל ה1-0 הכי "טוב" שהיה בליגה העונה) - ערן זהבי עם שער מספר 8 העונה (מנצח למכבי ת"א עוד משחק) - דוידה מחליף ומוחלף, נדיר אך סביר לסיטואציה. - מכבי לא סופגת!!! חייב למות: רנשרייבר - איך הוא ממשיך לשפוט אותנו? איך משחק שלם הוא מוכר אותנו בלי הכרה, לא נותן להם צהובים כשאין בכלל שאלה, נותן להם בכוונה לכסח את מילסון ולשבור לו תרגליים בלי שריקה כדי שמכבי יתעצבנו ויצאו מהמשחק ויקבלו כרטיסים על ויכחים וגול על חוסר ריכוז, זאת השיטה שלו. הוא עושה בכוונה. ואז השערורייה בסיום, עזבו שבמגרש גם האוהדים וגם השופט ראו שהייתה נגיעה ברגל והכשלה, אין דרך בעולם לעולם לבטל את זה בואר שלא רואים שאין מגע, זה מטורף. כמה שכונה אפשר לעשות ואחר כך בראיון. למה מכבי שותקים? למה הקהל נותן לזה להמשיך להתרחש? איפה ההוא במרומים שיסגור את הסיפור שלו כבר? אי אפשר ככה. קהל: אין הרבה מה לדבר על הקהל והסיטואציה ההזויה הזאת, כן אגיד שהופתעתי לחיוב מהתמיכה והעידוד הספורדי שהיה. חשבתי שיהיה מביך ומוזר, היה לסרוגין ואפילו לפעמים כמעט עוצמתי. אם כבר עידוד וזה אי אפשר לשנות כבר את "תנו לצהל לנצח, לזיין תמחבלים" או את החמאס. גם כי כולם כבר הבינו מי האויב וגם כי בא לי גם לצרוח ביציע כמו בן גביר על קוקה מטיף לרצח רבין. סתם מוצא את עצמי בוהה במגרש מחכה לשיר הבא, באסה. תנו לשמוח ולתת לצהל לזיין את החמאס וכל המחבלים השרמוטות כבר. סה"כ מוזר להגיד אבל אני באמת שמח ונהנתי מהטיול לטרנר היום, לחזור משם עם שלוש נקודות והריצה הזאת של מכבי זה משהו באמת מטורף שצריך להעריך ולעשות הכל כדי שהוא ימשיך. יש הרבה בעיות, שחקנים מתים ולא ישרדו בלי רוטציות את השבועות הקרובים, מצבים נייחים, הגנה בכללי, היכולת לגמור משחקים וכו אבל יוצאים לריצה מטורפת וחלקנו נוכל לתמוך בקבוצה בתקופה הזאת, חשוב מאוד לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. שמח שחזרנו. ראשון, 20:00. המושבה.
  5. חזרנו! עדיין דוהר בדרכים בדרך המקובלת לטרנר למשחק שיש לי רק פחדים ותחושות רעות לגביו, מתפלל לטוב ביותר כי כל תוצאה מלבד 3 נקודות תיהיה לא טובה, כל כך חשוב! יאללה מכבי.
  6. השג אדיר מאחורינו אחרי שלב בתים מדהים וניצחון סנסציוני על גנט, אבל זאת הזירה האירופית בלבד והלחם והחמאה שלנו הוא כאן בליגה. והאליפות היא תמיד הדבר החשוב ביותר עדיין (לאחרונה?) בלי קהל הבחורים של קין יוצאים למשחק סופר חשוב על 3 נקודות יקרות, הרכב חזק עם הזדמנות לתורגי. יאללה מכבי.
  7. משחק שיכול לשלוח אותנו היישר לשמינית. אמנם את שלנו עשינו אבל זה יהיה בונוס נהדר. משימה הכל, שיתנו הכל והלוואי שזה יקרה.
  8. כבר חזרנו, מתרגלים לכדורגל במלחמה ולליגה שלא עוצרת וזה המשחק הכי חשוב וקשוח שיכול להיות. קין מבין את החשיבות ומעלה הרכב חזק. רק ניצחון, יאללה מכבי!
  9. אשכרה חוזרים לליגה. הרכב מחליפים עדיין חייב להביא 3 נקודות גם אם הכל מרגיש עדיין קצת מוזר. חשוב מאוד. יאללה מכבי.
  10. נצחון חשוב מאוד. שמח מאוד שניצחנו, כל הכבוד לכולם בעיקר לערן מספר 1 כל מי שאומר אחרת אפס שלא ראוי לתגובה רוצה לציין את השיפוט בשבוע שעבר, שיפוט טוב מאוד. באמת נדיר לקבל שיפוט כזה. היום? בושה וחרפה. עשה הכל שלא ננצח.
  11. מגרש חרא תנאים חרא + הרסו לי את החלום להיות באיסלנד הכל מקרה משחק סופר חשוב, תיקו ועלינו, ניצחון ואפשר לפנטז על המקום הראשון. הכי חשוב לא להפסיד. יאללה מכבי.
  12. הכל עדיין מוזר מאוד אבל מגיעים למשחק שניצחון למעשה מבטיח עליה ואולי אפילו נותן לפנטז על המקום הראשון, תיקו לא יהיה סוף העולם הפסד זה אסון. קיצר יאללה מכבי לנצח.
  13. שקט!!! מטומטם??? אתה רוצה שקרישי ועוד כמה אוטיסטים כרותי אונה יהפכו את זה לפוליטיקה? מה? בגלל שב72 שעות חברי ממשלה עשו לנו פיגועים תקשורתיים שגם אם חמאס והאיראנים היו עומדים מאחוריהם זה לא היה כזה אפקטיבי? אסור לדבר פוליטיקה.
  14. אתה צודק, זה גם קשה לי. אבל מרגיש לי שפשוט הגענו לתקופה שבה אם חד אחד משחק נקי וצד אחד משחק מלוכלך פשוט לצד שמשחק נקי אין סיכוי. שלא ישמע פה בטעות שאני חושב שהשמאל הוא צודק או נקי וימין טועה ורע, מזכיר אני מצביע ימין כל חיי. פשוט בסיטואציה הנוכחית אם אנחנו האזרחים שנושאים בנטל ורוצים דמוקרטיה נמשיך לשחק לפי הכללים אז ימשיכו לשנות אותם בצורה כזאת שנאבד את המדינה, זה נכון לפני המלחמה בצורה שאני מדבר על חרדים כי כל פעם הם אומרים בואו ניהיה אחים מוצצים לנו את הדם וזה נכון בזמן המלחמה כשיש מכונת תעמולה שלמה של ביבי במקום להתעסק בפאקינג מלחמה, זה מפחיד אותי. זאת המדינה שלי. הייתי שנים אדיש, האמנתי שיהיה בסדר. אבל עכשיו אני מרגיש כאילו אם לא ניהיה אקטיבים ונבהיר שקודם כל המדינה ואזרחים שלה לא יהיה לנו כלום, גם בשוטף וגם במלחמה. וכן אני מודע לכמה קשים חלק מהדברים שאני אומר. כך גם המצב של המדינה, קשה.
  15. היי ניר מה שלומך? מקווה שטוב למרות המצב. אני מקווה שלא נצטרך לעלות לירושלים. ככה אמרתי לכולם ב10 ימים הראשונים למלחמה. שזה נגמר לפחות הביבי והטירוף ואחרי המלחמה ניהיה חופשיים מזה אבל לצערי ככל שעוברים הימים אני רואה שכל מה שביבי והמחנה שלו מרוכזים בו זה אך ורק המשך הישרדותם הפוליטית = יש סיכוי שהם יצליחו לשכנע מספיק אנשים. במקרה כזה אני עולה לירושלים עם אחים לנשק או מי שצריך. ביום שאחרי המלחמה כל מי שהיה בממשלה הולך הביתה או שאנחנו נשלח אותם הביתה עם לפידים. קבל את זה כעובדה. לגבי שלילית הצבעה, זה מה יש. כבר שנים שאני רוצה לשלול מחרדים (שלא עושים צבא מושלמים מיסים) ומערבים (כנל) את הזכות הצבעה ועכשיו אני רוצה גם לאנשים שגם היום אחרי ה7.10 עדיין ביביסטים כי זה באמת מראה שאין להם הכנה למוח והם לא ראויים לקול בקלפי כמוני - אז אני רוצה. אני גם מבין שבדמוקרטיה צריך לתת גם למטומטמים להשמיע את קולם רק שהפעם צריך לדאוג שהרוב השפוי, המשלם מיסים, העושה צבא, העושה בנטל יתפוס את השלטון ויוודא שכל האזרחים פה יתחלקו שווה בשווה. כמו שצריך. נוסף בעריכה למען הסר ספק: עם כל השנאה שלי לחרדים, ערבים ובן גביר סטים, שמאלנים קיצוניים (עמירה הס/מפגינים היום נגד הפעולות הצבאיות בעזה) הם יותר גרועים מחרדי ערבי שמצביע לעוצמה יהודית מבחינתי, שמאלנים קיצוניים זה הפיק של השנאה שלי. אם אפשר לשלול זכות הצבעה זה קודם כל שמאלנים קיצוניים, אחר כך אלו שלא תורמים למדינה. אבל קודם הבוגדים האולטימטיביים. ברור שכולם אשמים. כל הממשלה אשמה, כולם שם צריכים ללכת עם ובלי קשר למלחמה. בלי קשר למלחמה על מה שהם עשו למדינה בשנים האחרונות (גם ביבי והצד שלו וגם האפסים משמאל שלא אכפת להם מהמדינה אלא רק מלהעיף את ביבי) אבל על מה שקרה ב7.10 כל מי שהיה בשלטון צריך בלי לדבר בכלל לפרוש מהחיים הפוליטיים. כך היה קורה בכל מדינה מתוקנת. רק פה אנשים לא אכפת להם מהמדינה רק מהתפקיד שלהם. לא יאמן מה ביבי עשה למדינה שלנו. הערצתי אותו. מטורף.
  16. אסור פוליטיקה אבל בלי להכנס להסברים סתם נזרוק נתונים לא מדויקים מהראש אבל מספיק קרובים לאמת כדי תעשה איתם מה שאתה חושב: - כ10-15% מאוכלוסיית המדינה היא ערבים שלא משלמים מיסים -כ10-15% מאוכלוסיית המדינה היא חרדים שלא משלמים מיסים (מדבר רק על הלא משלמים מיסים לא על חרדים/ערבים טובים, יש גם כאלו.) קרי, לפני שהתחלת להסתכל על איפה הכסף. רבע מהתושבים גרים בחינם. אתה מממן אותם. הם גם האוכלוסיות שהכי מתרבות שים את זה בצד, עכשיו תזכור שאתה מדינה יהודית מוקפת במדינות ערב שרק רוצות להרוג אותך כל הזמן + אין לך משאבי טבע כלל + כל העולם כמעט שונא אותך. אז צריך להשקיע הרבה מאוד כסף ומשאבים בלא למות שים את זה בצד, עכשיו תזכור שבגלל ביבי ב5+ שנים האחרונות המדינה לא מתפקדת לא מתנהלת כלום, רק מלחמת אזרחים כן ביבי דיקטטור או להשאר דמוקרטיה אחרי כל זה אתה שואל אם אין רזרבות של כסף? העובדה שאנחנו לא מיירטים טילים של חמאס עם לחם יבש היא נס בעיניי, מצבורי כסף הוא אומר לי.
  17. להפסיק להתייחס לביביסטים, ימנים משיחיים וכו' גם אני נופל בזה לא מעט, גם אני מגיב לקרישי לפעמים אבל זה באמת בזבוז זמן שלנו. מדובר באנשים שהם או באמת באמת מפגרים שטופי מוח ששום היגיון/לוגיקה/נסיון לדבר איתם לא יכול להצליח. הם אומרים דברים שכל אדם עם מוח בעולם מבין כמה הם הזויים ומבחינתם זה האמת. דבר שלא ניתן להתמודד איתו. או שהם יודעים כבר שהם טועים אבל מושקעים מדי בביביזם ומאוחר להם מדי להתהפך עכשיו. ככה או ככה הם גמורים. האמת/היגיון לא יכולים לשכנע אותם וגם אם עכשיו יפרסמו הקלטה של ביבי שרה ויאיר הועידה כשהם צורחים שלא משנה המדינה הצבא החיילים או החטופים אלא רק ביבי הם עדיין ישארו בעמדה שלהם. שחררו. נרשום את השמות שלהם, המלחמה הזאת תגמר. אנחנו נעלה לירושלים ונחליף את ביבי והמושחתיפ ואז נבוא בחשבון עם הגיס החמישי שטוף המוח שצמח לנו במדינה. אנשים שצריך לשלול מהם את זכות ההצבעה.
  18. אי אפשר לדבר עם האנשים השטופי מוח האלו שמנסים להצחיק על חשבון על המדינה שלנו ולא מבינים איזה אסון כבד האלילים שלהם מביאים עליהו. רק בקשה אחת לנורמלים פה, תנהלו רשימה של כל כרותי האונה פה שכתבו שביבי ישלם בתפקיד שלו/שהם לא יצביעו לו/שהוא אשם/צריך להתפטר למה עוד חודשיים שלושה כשהם יתהפכו בחזרה נוכל לפחות להזכיר להם כמה הם סמרטוטים חסרי עמוד שדרה שטופי מוח שלא מסוגלים כבר לחשוב עצמאית.
  19. מה לגבי פיורי ונגאנו? לא מעניין? גנבו את פרנסיס?
  20. הצבעתי לביבי 5 פעמים בחיים שלי. 5. זה לא קשור לשנאה. זה קשור למצב. אף אחד לא יודע מה הסיבות למה שקורה במלחמה הזאת ולמה מתקדמים ככ לאט ולמה אין כניסה עד הסוף ולמה שיפא עומד ולמה עוד רגע העולם חודל אותנו בלי שהזזנו בכלל בכלל לחמאס. יכול להיות שיש תוכניות/שיקולים שאנחנו לא מבינים אבל יש סיכוי גדול מאוד שזה בגלל שביבי באמת לא מתעסק במלחמה ואכפת לו רק מהישרדותו האישית בסוף הלחימה. שזה השיקול היחיד שמנחה אותו ובגלל זה המדינה שלנו משלמת מחירים חסרי תקדים. אם זה המצב. לא לדבר על זה, לשחק במשחק שלו ולהגיד "אסור לדבר על אשמה/פוליטיקה בזמן מלחמה" כי כאילו זה פוגע בלחימה בזמן שמה שפוגע בלחימה הוא המנהיג שלך, שפוגע בה בכוונה כי זה האינטרס האישי שלו. זאת הבעיה הכי גדולה כי בזמן שאנחנו סותמים הוא גם פוגע בביטחון המדינה, גם מחסל את הסיכויים להשגים במלחמה הזאת וגם מצליח להחזיר אליו את כל החסרי אונה, כל הקרישים, כל אלו שקראו ליאיר גולן בוגד בזמן שהוא עלה על בני וחילץ אזרחים ובכך להמשיך את הישרדותו הפוליטית.
  21. סתום ת'פה שלך. אפילו בצחוק/ציניות אל תבקר אותי. אתה ב7.10 פאקינג התגייסת לצבא של ביבי נגד המדינה והתחלת להפיץ פייק ניוז שחיילים בצבא שלנו ומפקדים בכירים נתנו לחמאס לעשות בנו שואה כדי להפיל את ביבי יא פסיכופט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.